- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- *Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalserie
- Kval Superettan herr steg 2
- Kval Superettan Damer
- Kval div 1 S Dam
- Kval till Div 1 herrar, grupp nord
- Kval till Div 1 herrar, grupp öst
- Kval till Div 1 herrar, grupp väst
- Kval till Div 1 herrar, grupp syd
- Kval till Div 2 herrar, grupp nord S
- Kval till Div 2 herrar, grupp öst N
- Kval till Div 2 herrar, grupp öst S
- Kval till Div 2 herrar, grupp väst S
- Kval till Div 2 herrar, grupp syd N
- Kval till Div 2 herrar, grupp syd S
- Pingisligan herrar
- Superettan herrar
- Division 1 herrar
- Division 2 herrar
-
Division 3 herrar
- Division 3 herrar NSNÖ
- Division 3 herrar NSNV
- Division 3 herrar NSSÖ
- Division 3 herrar NSSV
- Division 3 herrar ÖSNÖ
- Division 3 herrar ÖSNV
- Division 3 herrar ÖSSÖ
- Division 3 herrar ÖSSV
- Division 3 herrar VSNÖ
- Division 3 herrar VSNV
- Division 3 herrar VSSÖ
- Division 3 herrar VSSV
- Division 3 herrar SSNÖ
- Division 3 herrar SSNV
- Division 3 herrar SSSÖ
- Division 3 herrar SSSV
- Pingisligan damer
- Superettan damer
- Division 1 damer
- Division 2 damer
- Ligacupen
- Ligacupen 21/22
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM ungdom, finalspel 2022
-
Lag-SM ungdom, kvalspel 2022
- Flickor 14, grupp 1
- Flickor 14, grupp 2/3
- Flickor 14, grupp 4
- Flickor 14, grupp 5
- Flickor 14, grupp 6
- Pojkar 14, grupp 1
- Pojkar 14, grupp 2
- Pojkar 14, grupp 3 A
- Pojkar 14, grupp 3 B
- Pojkar 14, grupp 3, Final
- Pojkar 14, grupp 4
- Pojkar 14, grupp 5 A
- Pojkar 14, grupp 5 B
- Pojkar 14, grupp 5, Final
- Pojkar 14, grupp 6 A
- Pojkar 14, grupp 6 B
- Pojkar 14, grupp 6, Final
- Pojkar 16, grupp 1
- Pojkar 16, grupp 2
- Pojkar 16, grupp 3
- Pojkar 16, grupp 4
- Pojkar 16, grupp 5
- Pojkar 16, grupp 6
- Herrar U18, grupp 1
- Herrar U18, grupp 2
- Herrar U18, grupp 3
- Lag-SM ungdom, finalspel 2021
- Lag-SM veteran
- Lag-SM Veteran 2022
- Lag-SM, Veteraner 2021
- Lag-SM para
- Lag-SM Para 2021
- Lag-SM Para 2022
- Dalarna
- Division 4
- Gotland
- Division 4
- Göteborg
- Sommarserie -21
- Lag-DM 2021
- Distriktsserier - senior
- Distriktsserier - Ungdom Höst
- Distriktsserier - Ungdom Vår
- Halland
- Div. 4 Norra Halland
- Div. 4+5 Södra Halland
- Div. 5 Norra Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- V-35 Halland, Div. 1
- V-35 Halland, Div. 2
- Ungdomsserier 2021-22
- Lag-DM 2021-22
- Nordvästra Götaland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Damer div 3
- Ungdomsserier
- Stora lag DM
- Lilla lag DM
- Nordöstra Svealand
- Kval
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdomsserien
- Norrland
- Division 3 Damer
- Division 4
- Division 5
- Norrlandsserien
- Norrlandsmästerskapen
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom
- Stockholm
- Seniorer
- Pensionärer
- Veteraner 35
- S:t Erikscupen
- Damer
- Silly Season 2022 Vår
- S:t Erikscupen Slutspel
- Sydöstra Götaland
- UNGDOM
- DIV 4
- DIV 5
- DIV 6
- Veteran
- Södermanland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Värmland
- Div 5
- Div 4
- Ungdomslag
- Västmanland
- Division 4 Västmanland 2021-22
- Veteranserien 2021-22 grp 1
- Veteranserien 2021-22 grp 2
- Veteranserien 2021-22 A-slutspel
- Veteranserien 2021-22 B-slutspel
- Örebro
- Div 4
- Div 5
- Lag-DM
- Kval
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Veteran
- Ungdomsserier
Herrar 50
8-0 | Bennborn, Tomas | IFK Österåkers BTK 1 |
7-1 | Johansson, Tommy | Dänningelanda BTK |
5-1 | Karlsson, Peter | Boo KFUM IA |
5-1 | Törngren, Daniel | IFK Lund 1 |
4-1 | Mårtensson, Jan | Huskvarna Södra IS |
3-0 | Trygg, Magnus | Huskvarna Södra IS |
3-1 | Permevik, Jonas | Kågeröds BTK 2 |
4-2 | Von Heiroth, Paul | IFK Lund 1 |
2-0 | Sandqvist, Jonas | IFK Österåkers BTK 2 |
2-1 | Tano, Robert | Trollhättans BTK |
1-0 | Nilsson, Lars | Kågeröds BTK 2 |
2-1 | Bernersson, Ola | IFK Lund 2 |
1-0 | Kullberg, Michael | Norrtulls SK |
2-1 | Johansson, Roger | Stockholms-Postens IK |
2-1 | Lindblom, Joakim | Kågeröds BTK 1 |
1-0 | Tempsch, Martin | Lekstorps IF 1 |
1-0 | Lundin, Joakim | Svanesunds GIF |
1-1 | Olausson, Talis | Katrineholms BTK |
1-1 | Eriksson, Johan | Katrineholms BTK |
3-3 | Mellnäs, Johan | IFK Österåkers BTK 1 |
1-1 | Ek, Bo-Göran | BTK Warta |
1-1 | Jeanson, Stellan | BTK Warta |
1-1 | Hasmats, Mika | Hammarby IF BTF 2 |
1-1 | Meyer, Tommy | Hammarby IF BTF 2 |
1-1 | Magnusson, Mikael | Kågeröds BTK 2 |
2-2 | Gummesson, Ronny | IFK Lund 2 |
1-1 | Larsson, Fredrik | Järfälla BTF 2 |
1-1 | Andersson, Stefan | Järfälla BTF 2 |
1-1 | Hägerbrand, Niklas | Kågeröds BTK 3 |
2-2 | Davidsson, Glenn | Kågeröds BTK 1 |
3-3 | Johansson, Sven | Dänningelanda BTK |
1-1 | Mårtensson, Rickard | Sjöbo BTK |
1-1 | Högberg, Niclas | Upplands-Ekeby IF |
1-1 | Nilsson, Mikael | Upplands-Ekeby IF |
1-1 | Wärngren, Christer | Upplands-Ekeby IF |
1-1 | Andreasson, Håkan | Svanesunds GIF |
0-1 | Nordlander, Peter | Västers BTK |
0-1 | Andersson, Robert | Västers BTK |
0-1 | Wallgren, Clas-Henric | IK Juno |
0-1 | Ofstad, Roger | IK Juno |
0-1 | Tiusonen, Torbjörn | Norrtälje BTK |
0-1 | Andersson, Lars | Norrtälje BTK |
0-1 | Sköld, Willy | IF Norcopensarna |
0-1 | Palmqvist, Jan | IF Norcopensarna |
0-1 | Ericsson, Alf | Kågeröds BTK 3 |
0-1 | Jonasson, Michael | Lekstorps IF 2 |
0-1 | Olofsson, Anders | Lekstorps IF 2 |
0-1 | Björklöf, Per | Järfälla BTF 1 |
0-1 | Millbert, Anders | Järfälla BTF 1 |
0-1 | Eriksson, Lars | Hammarby IF BTF 1 |
0-1 | Bertilsson, Kent | Hammarby IF BTF 1 |
1-2 | Andersson, Magnus | Våxtorps BoIS |
1-2 | Jönsson, Ulf | Våxtorps BoIS |
0-2 | Ferb, Niklas | Norrtulls SK |
0-2 | Häger, Hans-Peter | Stockholms-Postens IK |
0-2 | Wikström, Håkan | Huskvarna Södra IS |
0-2 | Olsson, Henry | Sjöbo BTK |
0-2 | Björheden, Per | Lekstorps IF 1 |
0-2 | Wretström, Björn | IFK Österåkers BTK 2 |
0-3 | N/A | Allerums GIF, Storå BTK , SK Frigg |
0-3 | Nilsson, Thomas | Trollhättans BTK |
1-4 | Englund, Frederik | Boo KFUM IA |
0-4 | N/A | Allerums GIF, Storå BTK , Svanesunds GIF , SK Frigg |