Herrar Damer
Kval till Pingisligan Kval till Elitserien Kval till Superettan steg 1, nord Kval till Superettan steg 1, syd Kval till Superettan steg 2 Kval till div 1 Damer, grupp N Kval till div 1 Damer, grupp S Kval till div 1, grupp Nord Kval till div 1, grupp Öst Kval till div 1, grupp Väst Kval till div 1, grupp Syd Kval till div 2, grupp NN Kval till div 2, grupp ÖN Kval till div 2, grupp ÖS Kval till div 2, grupp VN Kval till div 2, grupp VS Kval till div 2, grupp Syd N Kval till div 2, grupp Syd S
Division 1 Norra Division 1 Östra Division 1 Västra Division 1 Södra
Division 2 NSN Division 2 NSS Division 2 ÖSN Division 2 ÖSS Division 2 VSN Division 2 VSS Division 2 SSN Division 2 SSS
Division 3 NSNÖ Division 3 NSNV Division 3 NSSÖ Division 3 NSSV Division 3 ÖSNÖ Division 3 ÖSNV Division 3 ÖSSÖ Division 3 ÖSSV Division 3 VSNÖ Division 3 VSNV Division 3 VSSÖ Division 3 VSSV Division 3 SSNÖ Division 3 SSNV Division 3 SSSÖ Division 3 SSSV
Elitserien A Elitserien B Elitserien Damer N Elitserien Damer S
Division 1 Damer N Division 1 Damer S
Division 2 Damer N Division 2 Damer Ö Division 2 Damer VSN Division 2 Damer VSS Division 2 Damer S
DJ 17, grupp 1 DJ 17, grupp 2 DJ 17, grupp 3 DJ 17, grupp 4 F 15, grupp 1 F 15, grupp 2 F 13, grupp 1 F 13, grupp 2 F 13, grupp 3 F 13, grupp 4 HJ 17, grupp 1 HJ 17, grupp 2 HJ 17, grupp 3 HJ 17, grupp 4 P 15, grupp 1 P 15, grupp 2 P 15, grupp 3 P 15, grupp 4 P 13, grupp 1 P 13, grupp 2 P 13, grupp 3 P 13, grupp 4
DJ 17 grupp 1 DJ 17 grupp 2 DJ 17 placeringar F 15 grupp 1 F 15 grupp 2 F 15 placeringar F 13 grupp 1 F 13 grupp 2 F 13 placeringar HJ 17 grupp 1 HJ 17 grupp 2 HJ 17 placeringar P 15 grupp 1 P 15 grupp 2 P 15 placeringar P 13 grupp 1 P 13 grupp 2 P 13 placeringar
Damer 30-40 Damer 50 Herrar 30 Kval Herrar 30 Final Herrar 40 Kval Herrar 40 Final Herrar 50 Kval Herrar 50 Final Herrar 60 Kval Herrar 60 Final Herrar 70 Kval Herrar 70 Final
Div 6 Blekinge västra Div 6 Blekinge östra
Veteranserien div 1 Veteranserien div 2
Ungdom 1 Ungdom 11 Ungdom 12 Ungdom 2
Div.4 Div.5
Ungdomsserier Div. 1 Div. 2 Div. 3
Division 4 Kval till div 3
Herrar Juniorer Herrar 40 Herrar Seniorer Lilla DM Herrar Pojkar 15
H35 Damer Damjunior 17 F11 F13 F15 H50 Herrar slutspel 1A Herrjunior 17 Herrsenior - Lilla DM Herrsenior slutspel 1 Herrsenior slutspel 2 Herrsenior slutspel 2A P11 P13 P15
Div. 4 Göteborg Div. 5 Göteborg Div. 6 Göteborg Div. 7 Göteborg
Veteran-1 Veteran-2 Veteran-3
Äldre 1 Äldre 2 Äldre 3 Äldre 4 Äldre 5 Yngre 1 Yngre 2 Yngre 3 Yngre 4 Yngre 5 Yngre 6
Äldre A Äldre B Äldre C Äldre D Äldre E Yngre A Yngre B Yngre C Yngre D Yngre E Yngre F Yngre G
Div. 4 Södra Div. 4 Norra
Div. 5 Södra Div. 5 Norra
H-35 Grupp 1 H-35 Grupp 2
Pojkar-10 Pojkar-12 Kvalgr. A Pojkar-12 Kvalgr. B Pojkar-14 P-12, Slutspel Gr.1 P-12, Slutspel Gr.2 Flickor-14
NYB. Pojkar-10 Gr. 1 NYB. Pojkar-10 Gr. 2 NYB. Pojk/Flick.-12
Pojkar-13 Pojkar-11 Flickor-13 Flickor-11
Herrlag, Lag-DM 2011 Damlag, Lag-DM 2011 Lilla Lag-DM, Lag-DM 2011 Veteran, Lag-DM 2011 DJ-17, Lag-DM 2011 HJ-17, Lag-DM 2011 F-14, Lag-DM 2011 P-14, Lag-DM 2011 F-12, Lag-DM 2011 P-12, Lag-DM 2011
HJ17 Lag DM Herrar
Division 4 A Division 4 B
Division 5 A Division 5 B Division 5 C Division 5 D
P 9 P9A P9B P 11 A P 11 B P 13 A P 13 B P 15/HJ A P 15/HJ B
Div. 4 Norra Div. 4 Södra Div. 4 Östra
Div. 5 Norra A Div. 5 Norra B Div. 5 Östra A Div. 5 Östra B Div. 5 Södra
Veteran A Veteran B Veteran C
Division 4 Division 5 Norra Division 5 Södra Division 6 Norra A Division 6 Norra B Division 6 Södra A Division 6 Södra B Division 7 Norra Division 7 Mellersta Division 7 Södra Kval till div 4 Kval till div 5 N Kval till div 5 S
Veteraner Div 1 Veteraner Div 2 Veteraner Div 3 Veteraner Div 4 Norra Veteraner Div 4 Södra Kval till vet div 3
Pojkar 1996/97 Division 1 Pojkar 1996/97 Division 2 Pojkar 1998/99 Division 1 Pojkar 1998/99 Division 2 Pojkar 1998/99 Division 3 Pojkar 1998/99 Division 4 Pojkar 2000/01 Division 1 Pojkar 2000/01 Division 2 Pojkar 2000/01 Division 3 Pojkar 2000/01 Division 4 Pojkar 2000/01 Division 5 Pojkar 2002/03 Division 1 Pojkar 2002/03 Division 2 Pojkar 2002/03 Division 3
Flickor 1996 Flickor 1997 Flickor 1998/99 Flickor 2000 Flickor 2001/02 Pojkar 1996 Pojkar 1997 Pojkar 1998 Pojkar 1999 Pojkar 2000 Pojkar 2001 Pojkar 2002 Pojkar 2003
Division 5 Kvalspel till div.5 Södermanland
Division 5 H-B Division 5 Samdr
Division 6 H-B Division 6 Samdr
Ungdom Division 1 Ungdom Division 2
Oldboys kl. 1 Oldboys kl. 2
Herrar Oldboys
Kval till div. 4 Kval till div. 5
Div 5 Fortsättningsserie Slutspel
Div 4 Västerbotten Div 5 Västerbotten
Div 4 Norra Div 4 Mellersta Div 4 Södra
Div 5 Norra Div 5 Mellersta Div 5 Södra
Flickor 11 Pojkar 11 Pojkar 11 B Pojkar 13 Pojkar 13 B
Flickor 9 Flickor 11 Pojkar 9 A Pojkar 9 B Pojkar 9 C Pojkar 11 A-slutspel Pojkar 11 B-slutspel Pojkar 13 A-slutspel Pojkar 13 B-slutspel
Senior-DM Lilla-DM Lag-DM P 11 Lag-DM F 13 Lag-DM P 13 Lag-DM P 15 Lag-DM H 60 Lag-DM H 70
Kval till div 4 norra Kval till div 4 mellersta Kval till div 4 södra Kval till div 5 mellersta

 

Division 3 SSSÖ

LagMV O FMatcherSet BollarPoäng
1. Allerums GIF 12 10 2 0 94-29 306-143 4472-3629 22
2. Åstorps BTK 12 8 4 0 92-48 321-223 5180-4805 20
3. Kristianstad PK 12 8 1 3 82-43 292-182 4613-4134 17
4. BTsyd BTK 12 4 3 5 67-73 258-274 4813-4685 11
5. Våxtorps BoIS 12 3 2 7 48-85 199-303 4335-4877 8
6. Verums GoIF 12 1 1 10 38-89 184-303 4169-4767 3
7. Arkelstorps BTK 12 1 1 10 38-92 178-310 4109-4794 3

MatcherMatchstatistik per lagMatchstatistik per spelare

Omgång 1
Lör 17/09 10:00 Allerums GIF   - BTsyd BTK           8 - 2    Detaljer  
Lör 17/09 10:00 Våxtorps BoIS   - Kristianstad PK           2 - 8    Detaljer  
Lör 17/09 10:00 Arkelstorps BTK   - Åstorps BTK           3 - 8    Detaljer  
Omgång 2
Sön 18/09 10:00 Kristianstad PK   - Arkelstorps BTK           8 - 2    Detaljer  
Sön 18/09 15:00 Åstorps BTK   - Verums GoIF           8 - 2    Detaljer  
Sön 18/09 15:00 BTsyd BTK   - Våxtorps BoIS           8 - 3    Detaljer  
Omgång 3
Lör 29/10 10:00 Allerums GIF   - Verums GoIF           8 - 1    Detaljer  
Lör 29/10 10:00 Arkelstorps BTK   - BTsyd BTK           0 - 8    Detaljer  
Lör 29/10 10:00 Kristianstad PK   - Åstorps BTK           7 - 7    Detaljer  
Omgång 4
Sön 30/10 10:00 Verums GoIF   - Våxtorps BoIS           5 - 8    Detaljer  
Sön 30/10 11:00 BTsyd BTK   - Kristianstad PK           5 - 8    Detaljer  
Sön 30/10 15:00 Åstorps BTK   - Allerums GIF           7 - 7    Detaljer  
Omgång 5
Lör 03/12 10:00 Våxtorps BoIS   - Allerums GIF           0 - 8    Detaljer  
Lör 03/12 10:00 Arkelstorps BTK   - Verums GoIF           2 - 8    Detaljer  
Lör 03/12 10:00 BTsyd BTK   - Åstorps BTK           7 - 7    Detaljer  
Omgång 6
Sön 04/12 10:00 Allerums GIF   - Arkelstorps BTK           8 - 3    Detaljer  
Sön 04/12 10:00 Verums GoIF   - Kristianstad PK           0 - 8    Detaljer  
Sön 04/12 15:00 Åstorps BTK   - Våxtorps BoIS           8 - 3    Detaljer  
Omgång 7
Lör 14/01 10:00 Arkelstorps BTK   - Våxtorps BoIS           6 - 8    Detaljer  
Lör 14/01 10:00 Kristianstad PK   - Allerums GIF           2 - 8    Detaljer  
Lör 14/01 11:00 BTsyd BTK   - Verums GoIF           7 - 7    Detaljer  
Omgång 8
Sön 15/01 10:00 Kristianstad PK   - Våxtorps BoIS           8 - 0    Detaljer  
Sön 15/01 11:00 BTsyd BTK   - Allerums GIF           1 - 8    Detaljer  
Sön 15/01 15:00 Åstorps BTK   - Arkelstorps BTK           8 - 0    Detaljer  
Omgång 9
Lör 04/02 10:00 Verums GoIF   - Åstorps BTK           1 - 8    Detaljer  
Lör 04/02 10:00 Våxtorps BoIS   - BTsyd BTK           7 - 7    Detaljer  
Lör 04/02 10:00 Arkelstorps BTK   - Kristianstad PK           0 - 8    Detaljer  
Omgång 10
Sön 05/02 10:00 Verums GoIF   - Allerums GIF           0 - 8    Detaljer  
Sön 05/02 15:00 BTsyd BTK   - Arkelstorps BTK           8 - 5    Detaljer  
Sön 05/02 15:00 Åstorps BTK   - Kristianstad PK           8 - 6    Detaljer  
Omgång 11
Fre 17/02 19:00 Kristianstad PK   - BTsyd BTK           8 - 2    Detaljer  
Fre 17/02 19:30 Allerums GIF   - Åstorps BTK           7 - 7    Detaljer  
Lör 18/02 10:00 Våxtorps BoIS   - Verums GoIF           8 - 4    Detaljer  
Omgång 12
Sön 19/02 10:00 Allerums GIF   - Våxtorps BoIS           8 - 1    Detaljer  
Sön 19/02 10:00 Verums GoIF   - Arkelstorps BTK           5 - 8    Detaljer  
Sön 19/02 15:00 Åstorps BTK   - BTsyd BTK           8 - 4    Detaljer  
Omgång 13
Lör 10/03 10:00 Våxtorps BoIS   - Åstorps BTK           1 - 8    Detaljer  
Lör 10/03 10:00 Arkelstorps BTK   - Allerums GIF           2 - 8    Detaljer  
Lör 10/03 10:00 Kristianstad PK   - Verums GoIF           8 - 1    Detaljer  
Omgång 14
Sön 11/03 10:00 Våxtorps BoIS   - Arkelstorps BTK           7 - 7    Detaljer  
Sön 11/03 10:00 Allerums GIF   - Kristianstad PK           8 - 3    Detaljer  
Sön 11/03 10:00 Verums GoIF   - BTsyd BTK           4 - 8    Detaljer  
 
Powered by PlanAssist