Expand sidebar
Collapse sidebar
Easy Basket Pojkar U12
Log in
Categories
Latest results
Days
Facilities
Teams
Reports
Svår
Mellan Norra
Mellan Södra
Lätt
5-5 Nivå 1 Norra VT
5-5 Nivå 1 Södra VT
5-5 Nivå 2 VT
Mellan VT
Lätt VT
Lätt/Mellan 4-4 Extraomgång
Lätt/Mellan 5-5 Extraomgång
Mellan/Svår 5-5 Extraomgång
Svår
Pojkar U12
56 matches
Show/hide table
K
V
T
P
M+
M-
+/-
L5
Str
1
AIK Svart
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Blacke Nälsta Röd
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Frysen Södermalm
0
0
0
0
0
0
0
0
1
FUBB Svart
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Haga Haninge
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Lidingö
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Skuru
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Täby Röd
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Blacke Vällingby
0
0
0
0
0
0
0
0
1
SBBK Wolves
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Åkersberga Basket
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Hammarby Vit
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Danderyd
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Kungsholmen Eira
0
0
0
0
0
0
0
0
Table explanation
Calculation for teams with same points
Upcoming
Played
56 matches
Choose layout:
Cards
Table
Sun
12.Dec
10:40
Skuru
Haga Haninge
Finished
Sun
12.Dec
09:50
SBBK Wolves
Skuru
Finished
Sun
12.Dec
09:00
Haga Haninge
SBBK Wolves
Finished
Sat
11.Dec
18:10
Blacke Vällingby
Frysen Södermalm
Finished
Sat
11.Dec
17:20
Lidingö
Blacke Vällingby
Finished
Sat
11.Dec
16:30
Frysen Södermalm
Lidingö
Finished
Sat
11.Dec
14:50
Blacke Nälsta Röd
FUBB Svart
Finished
Sat
11.Dec
14:50
Åkersberga Basket
Hammarby Vit
Finished
Sat
11.Dec
14:00
Hammarby Vit
Blacke Nälsta Röd
Finished
Sat
11.Dec
14:00
FUBB Svart
Åkersberga Basket
Finished
Sat
11.Dec
09:50
Danderyd
Kungsholmen Eira
Finished
Sat
11.Dec
09:50
Täby Röd
AIK Svart
Finished
Sat
11.Dec
09:00
AIK Svart
Danderyd
Finished
Sat
11.Dec
09:00
Kungsholmen Eira
Täby Röd
Finished
Sun
28.Nov
17:20
Åkersberga Basket
Blacke Nälsta Röd
Finished
Sun
28.Nov
16:30
Lidingö
Kungsholmen Eira
Finished
Sun
28.Nov
15:40
Blacke Nälsta Röd
Lidingö
Finished
Sun
28.Nov
15:40
Kungsholmen Eira
Åkersberga Basket
Finished
Sun
28.Nov
14:00
Täby Röd
AIK Svart
Finished
Sun
28.Nov
13:10
Hammarby Vit
Täby Röd
Finished
Sun
28.Nov
12:20
AIK Svart
Hammarby Vit
Finished
Sat
27.Nov
17:50
Skuru
SBBK Wolves
Finished
Sat
27.Nov
17:50
Haga Haninge
Frysen Södermalm
Finished
Sat
27.Nov
17:00
Frysen Södermalm
Skuru
Finished
Sat
27.Nov
17:00
SBBK Wolves
Haga Haninge
Finished
Sat
27.Nov
10:40
Blacke Vällingby
FUBB Svart
Finished
Sat
27.Nov
09:50
FUBB Svart
Danderyd
Finished
Sat
27.Nov
09:00
Danderyd
Blacke Vällingby
Finished
Sun
14.Nov
17:10
Täby Röd
Frysen Södermalm
Finished
Sun
14.Nov
16:20
Kungsholmen Eira
Täby Röd
Finished
Sun
14.Nov
15:30
Frysen Södermalm
Kungsholmen Eira
Finished
Sun
14.Nov
11:20
Lidingö
FUBB Svart
Finished
Sun
14.Nov
11:20
Åkersberga Basket
AIK Svart
Finished
Sun
14.Nov
10:30
AIK Svart
Lidingö
Finished
Sun
14.Nov
10:30
FUBB Svart
Åkersberga Basket
Finished
Sat
13.Nov
17:20
Blacke Nälsta Röd
Haga Haninge
Finished
Sat
13.Nov
17:20
SBBK Wolves
Blacke Vällingby
Finished
Sat
13.Nov
16:30
Haga Haninge
SBBK Wolves
Finished
Sat
13.Nov
16:30
Blacke Vällingby
Blacke Nälsta Röd
Finished
Sat
13.Nov
14:00
Skuru
Danderyd
Finished
Sat
13.Nov
13:10
Hammarby Vit
Skuru
Finished
Sat
13.Nov
12:20
Danderyd
Hammarby Vit
Finished
Sun
10.Oct
15:40
Skuru
Lidingö
Finished
Sun
10.Oct
14:50
SBBK Wolves
Skuru
Finished
Sun
10.Oct
14:00
Lidingö
SBBK Wolves
Finished
Sun
10.Oct
13:10
Åkersberga Basket
Blacke Vällingby
Finished
Sun
10.Oct
12:20
Täby Röd
Åkersberga Basket
Finished
Sun
10.Oct
11:30
Blacke Vällingby
Täby Röd
Finished
Sun
10.Oct
09:50
Blacke Nälsta Röd
Danderyd
Finished
Sun
10.Oct
09:50
Frysen Södermalm
AIK Svart
Finished
Sun
10.Oct
09:00
AIK Svart
Blacke Nälsta Röd
Finished
Sun
10.Oct
09:00
Danderyd
Frysen Södermalm
Finished
Sat
9.Oct
14:10
Hammarby Vit
Haga Haninge
Finished
Sat
9.Oct
14:10
Kungsholmen Eira
FUBB Svart
Finished
Sat
9.Oct
13:20
FUBB Svart
Hammarby Vit
Finished
Sat
9.Oct
13:20
Haga Haninge
Kungsholmen Eira
Finished
!
Information:
✓
Success:
×
Error:
Close notification