Expand sidebar
Collapse sidebar
Easy Basket Pojkar U12
Log in
Categories
Latest results
Days
Facilities
Teams
Reports
Svår
Mellan Norra
Mellan Södra
Lätt
5-5 Nivå 1 Norra VT
5-5 Nivå 1 Södra VT
5-5 Nivå 2 VT
Mellan VT
Lätt VT
Lätt/Mellan 4-4 Extraomgång
Lätt/Mellan 5-5 Extraomgång
Mellan/Svår 5-5 Extraomgång
5-5 Nivå 2 VT
Pojkar U12
55 matches
Show/hide table
K
V
T
P
M+
M-
+/-
L5
Str
1
Duvbo Svart
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Fryshuset Årstaberg
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Danderyd 2
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Lidingö 2
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Spånga
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Täby Vit
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Viby Röd
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Åkersberga Basket 2
0
0
0
0
0
0
0
0
1
SBBK Wolves 2
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Skuru Green
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Blacke Ekerö Vit
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Duvbo Vit
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Tureberg
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Vallentuna
0
0
0
0
0
0
0
0
Table explanation
Calculation for teams with same points
Upcoming
Played
55 matches
Choose layout:
Cards
Table
Sun
20.Mar
14:10
Danderyd 2
Åkersberga Basket 2
Finished
Sun
20.Mar
13:20
SBBK Wolves 2
Danderyd 2
Finished
Sun
20.Mar
12:30
Åkersberga Basket 2
SBBK Wolves 2
Finished
Sun
20.Mar
11:30
Vallentuna
Spånga
Finished
Sun
20.Mar
10:40
Duvbo Vit
Fryshuset Årstaberg
Finished
Sun
20.Mar
09:50
Fryshuset Årstaberg
Vallentuna
Finished
Sun
20.Mar
09:00
Spånga
Duvbo Vit
Finished
Sat
19.Mar
14:50
Skuru Green
Lidingö 2
Finished
Sat
19.Mar
14:50
Täby Vit
Blacke Ekerö Vit
Finished
Sat
19.Mar
14:00
Tureberg
Viby Röd
Finished
Sat
19.Mar
14:00
Duvbo Svart
Täby Vit
Finished
Sat
19.Mar
13:10
Blacke Ekerö Vit
Duvbo Svart
Finished
Sat
19.Mar
13:10
Viby Röd
Skuru Green
Finished
Sat
19.Mar
12:20
Lidingö 2
Tureberg
Finished
Sun
20.Feb
18:10
Täby Vit
Vallentuna
Finished
Sun
20.Feb
17:20
Viby Röd
SBBK Wolves 2
Finished
Sun
20.Feb
16:30
SBBK Wolves 2
Täby Vit
Finished
Sun
20.Feb
15:40
Vallentuna
Viby Röd
Finished
Sun
20.Feb
12:50
Skuru Green
Tureberg
Finished
Sun
20.Feb
12:00
Duvbo Svart
Spånga
Finished
Sun
20.Feb
11:10
Tureberg
Duvbo Svart
Finished
Sun
20.Feb
10:20
Spånga
Skuru Green
Finished
Sat
19.Feb
18:10
Danderyd 2
Fryshuset Årstaberg
Finished
Sat
19.Feb
17:20
Lidingö 2
Danderyd 2
Finished
Sat
19.Feb
16:30
Fryshuset Årstaberg
Lidingö 2
Finished
Sat
19.Feb
13:10
Åkersberga Basket 2
Blacke Ekerö Vit
Finished
Sat
19.Feb
12:20
Duvbo Vit
Åkersberga Basket 2
Finished
Sat
19.Feb
11:30
Blacke Ekerö Vit
Duvbo Vit
Finished
Sun
6.Feb
16:10
Danderyd 2
Blacke Ekerö Vit
Finished
Sun
6.Feb
15:25
Spånga
Danderyd 2
Finished
Sun
6.Feb
14:50
Blacke Ekerö Vit
Spånga
Finished
Sat
5.Feb
17:25
Skuru Green
Fryshuset Årstaberg
Finished
Sat
5.Feb
16:35
SBBK Wolves 2
Skuru Green
Finished
Sat
5.Feb
15:45
Fryshuset Årstaberg
SBBK Wolves 2
Finished
Sat
5.Feb
15:40
Duvbo Vit
Vallentuna
Finished
Sat
5.Feb
14:50
Lidingö 2
Duvbo Vit
Finished
Sat
5.Feb
14:00
Vallentuna
Lidingö 2
Finished
Sat
5.Feb
13:30
Täby Vit
Tureberg
Finished
Sat
5.Feb
12:45
Åkersberga Basket 2
Viby Röd
Finished
Sat
5.Feb
12:00
Viby Röd
Täby Vit
Finished
Sat
5.Feb
11:15
Tureberg
Åkersberga Basket 2
Finished
Sun
23.Jan
18:10
Duvbo Vit
Duvbo Svart
Finished
Sun
23.Jan
17:20
Viby Röd
Duvbo Vit
Finished
Sun
23.Jan
16:30
Duvbo Svart
Viby Röd
Finished
Sun
23.Jan
15:40
Blacke Ekerö Vit
Fryshuset Årstaberg
Finished
Sun
23.Jan
14:50
Tureberg
Vallentuna
Finished
Sun
23.Jan
14:50
Spånga
SBBK Wolves 2
Finished
Sun
23.Jan
14:00
Fryshuset Årstaberg
Tureberg
Finished
Sun
23.Jan
14:00
Lidingö 2
Åkersberga Basket 2
Finished
Sun
23.Jan
13:10
Vallentuna
Blacke Ekerö Vit
Finished
Sun
23.Jan
13:10
SBBK Wolves 2
Lidingö 2
Finished
Sun
23.Jan
12:20
Åkersberga Basket 2
Spånga
Finished
Sat
22.Jan
15:45
Täby Vit
Danderyd 2
Finished
Sat
22.Jan
15:00
Skuru Green
Täby Vit
Finished
Sat
22.Jan
14:15
Danderyd 2
Skuru Green
Finished
!
Information:
✓
Success:
×
Error:
Close notification