Logo Blackeberg Röd
18 matches

KFUM Blackebergs Idrottsklubb

18 matches
Choose layout:
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
31287940
Arr: Blackeberg Röd
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
18.Sep 17:15
31285712
Arr: AIK Basket
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
23.Sep 19:15
31287920
Arr: Huddinge Basket
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
2.Oct 18:15
31287923
Arr: Södertälje BBK
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
8.Oct 12:15
31287956
Arr: KFUM Östersund
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
9.Oct 16:30
31287930
Arr: Blackeberg Röd
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
14.Oct 20:00
31287936
Arr: Fryshuset Svart
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
28.Oct 20:15
31287946
Arr: Blackeberg Röd
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
18.Nov 20:15
31287949
Arr: Central Basket
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
2.Dec 20:00
31287961
Arr: Hammarby Grön
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
9.Dec 20:15
31287966
Arr: Blackeberg Röd
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
15.Jan 18:15
31287975
Arr: Blackeberg Röd
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
20.Jan 20:15
31287980
Arr: Alvik Grön
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
28.Jan 17:15
31287985
Arr: Blackeberg Röd
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
4.Feb 17:15
31287988
Arr: Stockholm Nordväst
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
10.Feb 20:15
31287995
Arr: Blackeberg Röd
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
18.Feb 17:15
31287999
Arr: Blackeberg Röd
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
19.Feb 11:00
31287967
Arr: Blackeberg Röd
Show license information

Players

ANTONIOS TACHTSIOGLOU

2006
Ungdom

Alexander Winter

2004
Ungdom

Anastasio Gregoriadis

2004
Ungdom

Anton Lindholm

2004
Ungdom

Bille Horn af Rantzien

2004
Ungdom

David Petersson

2004
Ungdom

Fidel Hadege

2004
Ungdom

Hose Tesfay

2004
Ungdom

Hossein Abdi

2006
Ungdom

Isac Weibring

2006
Ungdom

Isak Detthoff

2006
Ungdom

Isak Simsek

2006
Ungdom

Jakob Arfalk

2004
Ungdom

Oscar Cederblad

2006
Ungdom

Osian Berglin

2006
Ungdom

Per Pfeiffer

2006
Ungdom

Rasmus Wennerstein

2004
Ungdom

Richard Mendes

2005
Ungdom

Simon Clementsson

2006
Ungdom

Simon Tekeste

2006
Ungdom

Tage Henning

2006
Ungdom

William Segerström

2004
Ungdom

William Simonsson Gavlefors

2004
Ungdom

Wilmer Christensen

2006
Ungdom

Stab

Christer Lönnqvist

Coach
Coachlicens

Fredrik Pfeiffer

Coach
Coachlicens

Olle Lundén

Coach
Coachlicens

Ronnie Christensen

Coach
Coachlicens
K V T P M+ M- M diff L5 Str
1
Logo
AIK Basket
9 8 1 16 785 676 109
W
W
W
W
W
6
2
Logo
Blackeberg Röd
8 6 2 12 611 633 -22
W
W
W
W
L
-1
3
Logo
Hammarby Grön
7 5 2 10 586 483 103
W
W
L
W
L
-1
4
Logo
Södertälje BBK
8 5 3 10 609 580 29
L
W
L
W
W
2
5
Logo
Stockholm Nordväst
8 5 3 10 562 548 14
W
L
W
W
W
3
6
Logo
Central Basket
8 5 3 10 689 553 136
W
L
W
W
W
3
7
Logo
Alvik Grön
6 3 3 6 517 460 57
W
L
W
L
L
-2
8
Logo
Huddinge Basket
9 2 7 4 535 649 -114
L
L
L
L
L
-5
9
Logo
Fryshuset Svart
8 1 7 2 538 577 -39
L
L
L
L
L
-7
10
Logo
KFUM Östersund
9 0 9 0 473 746 -273
L
L
L
L
L
-9