Enskedehallen L

17 matches
Choose layout:
  • Sun
    1.Oct
    17:15
    Nivå 3 Syd - Flickor U14
    Logo
    Central Gul
    Logo
    Fryshuset Röd
    25
    39
    25
    39
    25
    39
  • Sun
    22.Oct
    13:45
    Nivå 2 Syd - Flickor U14
    Logo
    Hammarby Grön
    Logo
    Alvik Vit
    25
    64
    25
    64
    25
    64
  • Sun
    29.Oct
    13:45
    Nivå 2 Syd - Flickor U14
    Logo
    Fryshuset Svart 2
    Logo
    Hammarby Grön
    42
    35
    42
    35
    42
    35
  • Sat
    11.Nov
    12:15
    Nivå 1 - Flickor U14
    Logo
    Fryshuset Svart 1
    Logo
    AIK Svart
    39
    43
    39
    43
    39
    43
  • Sun
    12.Nov
    09:00
    Nivå 2 Syd - Flickor U14
    Logo
    Alvik Vit
    Logo
    SBBK F11 EF:2
    67
    24
    67
    24
    67
    24
  • Sat
    25.Nov
    15:15
    Nivå 4 -5 - Flickor U14
    Logo
    Fryshuset Basket ÅrstaÄlvsjö
    Logo
    KFUM Blackeberg Grå
    49
    14
    49
    14
    49
    14
  • Sun
    26.Nov
    14:00
    Nivå 4 -5 - Flickor U14
    Logo
    Hammarby Basket Vit
    Logo
    VGB
    29
    46
    29
    46
    29
    46
  • Sun
    10.Dec
    10:30
    Nivå 1 - Flickor U14
    Logo
    Fryshuset Svart 1
    Logo
    Spånga Vit
    34
    40
    34
    40
    34
    40
  • Sun
    14.Jan
    13:45
    Nivå 2 Nord - Flickor U14
    Logo
    Fryshuset Vit
    Logo
    FUBB svart
    36
    21
    36
    21
    36
    21
  • Sat
    27.Jan
    13:45
    Nivå 2 Nord - Flickor U14
    Logo
    Fryshuset Vit
    Logo
    Alvik Gul
    29
    39
    29
    39
    29
    39
  • Sat
    27.Jan
    15:15
    Nivå 2 Syd - Flickor U14
    Logo
    Fryshuset Svart 2
    Logo
    Blackeberg Vit
    50
    27
    50
    27
    50
    27
  • Sun
    28.Jan
    13:45
    Nivå 4 -5 - Flickor U14
    Logo
    Fryshuset Basket Södermalm
    Logo
    FUBB orange
    34
    36
    34
    36
    34
    36
  • Sun
    11.Feb
    09:00
    Nivå 3 Syd - Flickor U14
    Logo
    Fryshuset Röd
    Logo
    Saltsjöbaden
    53
    24
    53
    24
    53
    24
  • Sun
    10.Mar
    10:30
    Lions Basket Cup - Flickor U14
    Logo
    Fryshuset Vit
    Logo
    Viby Vit F10
    37
    25
    37
    25
    37
    25
  • Sun
    17.Mar
    10:30
    Lions Basket Cup - Flickor U14
    Logo
    Fryshuset Basket Enskede
    Logo
    VGB
    21
    52
    21
    52
    21
    52