Expand sidebar
Collapse sidebar
Flickor - F12 Väst
Log in
Categories
Latest results
Days
Facilities
Teams
Reports
F12 Väst 1
F12 Väst SD 2 Nordväst
F12 Väst SD 2 Sydost
F12 Väst 2 Södra
F12 Västra 2 Västra
F12 Väst SD 2 Östra
F12 Väst SD 3 Norra
F12 Väst 3 Södra
F12 Västra 2 Västra
F12 Väst
72 matches
Show/hide table
M
W
U
l
Goal +/-
G diff
P
1
HK Bollebygd 1
16
13
0
3
307 - 224
83
26
2
Önnereds HK Svart
16
11
1
4
277 - 205
72
23
3
Alingsås HK Vit
16
10
1
5
265 - 245
20
21
4
HK Aranäs Röd
16
10
0
6
341 - 278
63
20
5
IK Sävehof 4
16
10
0
6
243 - 257
-14
20
6
Mölndals HF vit
16
5
1
10
208 - 260
-52
11
7
Redbergslids IK Röd
16
4
1
11
209 - 256
-47
9
8
Vårgårda IK
16
4
0
12
249 - 289
-40
8
9
IK Baltichov blå
16
3
0
13
186 - 271
-85
6
Table explanation
Calculation for teams with same points
Upcoming
Played
72 matches
Choose layout:
Cards
Table
Sun
24.Mar
17:15
IK Sävehof 4
IK Baltichov blå
A
M
14
12
Sun
24.Mar
15:55
Redbergslids IK Röd
HK Bollebygd 1
A
M
13
16
Sun
24.Mar
15:40
Önnereds HK Svart
HK Aranäs Röd
A
M
23
26
Sun
24.Mar
11:05
Mölndals HF vit
Alingsås HK Vit
A
M
11
22
Sun
17.Mar
15:30
HK Aranäs Röd
Redbergslids IK Röd
A
M
24
20
Sun
17.Mar
12:00
HK Bollebygd 1
IK Sävehof 4
A
M
25
12
Sun
17.Mar
09:00
Vårgårda IK
Mölndals HF vit
A
M
22
17
Sat
16.Mar
11:30
Alingsås HK Vit
Önnereds HK Svart
A
M
14
11
Sun
10.Mar
16:10
Önnereds HK Svart
Vårgårda IK
A
M
21
11
Sun
10.Mar
13:35
IK Sävehof 4
HK Aranäs Röd
A
M
10
34
Sun
10.Mar
10:50
IK Baltichov blå
HK Bollebygd 1
A
M
8
14
Sun
10.Mar
10:05
Redbergslids IK Röd
Alingsås HK Vit
A
M
10
19
Sun
3.Mar
18:00
Mölndals HF vit
Önnereds HK Svart
A
M
15
13
Sun
3.Mar
17:35
HK Aranäs Röd
IK Baltichov blå
A
M
23
14
Sun
3.Mar
12:15
Alingsås HK Vit
IK Sävehof 4
A
M
18
15
Sun
3.Mar
11:00
Vårgårda IK
Redbergslids IK Röd
A
M
23
18
Sun
25.Feb
15:25
Redbergslids IK Röd
Mölndals HF vit
A
M
15
8
Sun
25.Feb
11:45
IK Baltichov blå
Alingsås HK Vit
A
M
11
15
Sun
25.Feb
10:50
IK Sävehof 4
Vårgårda IK
A
M
12
10
Sun
25.Feb
10:00
HK Bollebygd 1
HK Aranäs Röd
A
M
23
19
Sun
4.Feb
15:30
Mölndals HF vit
IK Sävehof 4
A
M
13
9
Sun
4.Feb
09:00
Vårgårda IK
IK Baltichov blå
A
M
18
13
Sat
3.Feb
13:00
Alingsås HK Vit
HK Bollebygd 1
A
M
12
17
Sat
3.Feb
10:00
Önnereds HK Svart
Redbergslids IK Röd
A
M
12
12
Sun
28.Jan
17:35
HK Aranäs Röd
Alingsås HK Vit
A
M
22
19
Sun
28.Jan
15:30
IK Sävehof 4
Önnereds HK Svart
A
M
25
13
Sun
28.Jan
11:00
HK Bollebygd 1
Vårgårda IK
A
M
21
17
Sun
28.Jan
10:50
IK Baltichov blå
Mölndals HF vit
A
M
19
16
Sun
21.Jan
15:35
Mölndals HF vit
HK Bollebygd 1
A
M
9
13
Sun
21.Jan
13:35
Redbergslids IK Röd
IK Sävehof 4
A
M
9
18
Sun
21.Jan
12:45
Önnereds HK Svart
IK Baltichov blå
A
M
9
4
Sun
21.Jan
10:00
Vårgårda IK
HK Aranäs Röd
A
M
16
20
Sun
14.Jan
12:40
IK Baltichov blå
Redbergslids IK Röd
A
M
16
13
Sun
14.Jan
11:10
HK Aranäs Röd
Mölndals HF vit
A
M
14
18
Sun
14.Jan
11:00
HK Bollebygd 1
Önnereds HK Svart
A
M
17
19
Sat
13.Jan
14:00
Alingsås HK Vit
Vårgårda IK
A
M
22
16
Sun
17.Dec
14:30
Vårgårda IK
Alingsås HK Vit
A
M
13
20
Sun
17.Dec
13:00
Mölndals HF vit
HK Aranäs Röd
A
M
9
24
Sun
17.Dec
11:15
Redbergslids IK Röd
IK Baltichov blå
A
M
18
12
Sun
10.Dec
16:10
Önnereds HK Svart
HK Bollebygd 1
A
M
16
11
Sun
3.Dec
11:45
IK Sävehof 4
Redbergslids IK Röd
A
M
12
9
Sun
3.Dec
11:40
IK Baltichov blå
Önnereds HK Svart
A
M
8
20
Sun
3.Dec
10:15
HK Aranäs Röd
Vårgårda IK
A
M
20
19
Sun
3.Dec
10:01
HK Bollebygd 1
Mölndals HF vit
A
M
24
13
Sun
26.Nov
14:30
Mölndals HF vit
IK Baltichov blå
A
M
15
17
Sun
26.Nov
14:20
Önnereds HK Svart
IK Sävehof 4
A
M
22
13
Sun
26.Nov
09:45
Alingsås HK Vit
HK Aranäs Röd
A
M
21
19
Sun
26.Nov
09:00
Vårgårda IK
HK Bollebygd 1
A
M
15
23
Sun
19.Nov
17:20
IK Sävehof 4
Mölndals HF vit
A
M
18
14
Sun
19.Nov
15:25
Redbergslids IK Röd
Önnereds HK Svart
A
M
7
25
Sun
19.Nov
11:45
IK Baltichov blå
Vårgårda IK
A
M
11
18
Sun
19.Nov
10:00
HK Bollebygd 1
Alingsås HK Vit
A
M
20
21
Sun
12.Nov
17:15
Mölndals HF vit
Redbergslids IK Röd
A
M
11
8
Sun
12.Nov
11:00
Vårgårda IK
IK Sävehof 4
A
M
13
18
Sun
12.Nov
10:15
HK Aranäs Röd
HK Bollebygd 1
A
M
18
19
Sat
11.Nov
13:00
Alingsås HK Vit
IK Baltichov blå
A
M
13
11
Sun
29.Oct
15:25
IK Sävehof 4
Alingsås HK Vit
A
M
20
15
Sun
29.Oct
13:35
Redbergslids IK Röd
Vårgårda IK
A
M
18
10
Sun
29.Oct
10:50
IK Baltichov blå
HK Aranäs Röd
A
M
10
22
Sat
28.Oct
09:55
Önnereds HK Svart
Mölndals HF vit
A
M
13
8
Sun
22.Oct
13:00
HK Aranäs Röd
IK Sävehof 4
A
M
20
22
Sun
22.Oct
11:00
Vårgårda IK
Önnereds HK Svart
A
M
11
16
Sun
22.Oct
11:00
HK Bollebygd 1
IK Baltichov blå
A
M
28
11
Sat
21.Oct
14:45
Alingsås HK Vit
Redbergslids IK Röd
A
M
13
15
Sun
15.Oct
16:00
Redbergslids IK Röd
HK Aranäs Röd
A
M
13
22
Sun
15.Oct
12:55
Önnereds HK Svart
Alingsås HK Vit
A
M
22
9
Sun
15.Oct
12:00
Mölndals HF vit
Vårgårda IK
A
M
19
17
Sun
15.Oct
11:45
IK Sävehof 4
HK Bollebygd 1
A
M
10
21
Sun
8.Oct
17:15
HK Aranäs Röd
Önnereds HK Svart
A
M
14
22
Sun
8.Oct
12:30
Alingsås HK Vit
Mölndals HF vit
A
M
12
12
Sun
8.Oct
10:29
HK Bollebygd 1
Redbergslids IK Röd
A
M
15
11
Sat
7.Oct
14:00
IK Baltichov blå
IK Sävehof 4
A
M
9
15
!
Information:
✓
Success:
×
Error:
Close notification