L4BG Söndag

Level 4 BlåGrön söndag

47 matches

Group A

Teams

Holmsund 2
Kalmar 2
KFUM Jönköping Yeah
KFUM Norrköping - Pingvinerna
Team Valla Blå
10 matches
Choose Layout:
1059 5.May 08:00
Kalmar 2
2 - 1
Holmsund 2
1060 5.May 08:40
KFUM Jönköping Yeah
0 - 2
KFUM Norrköping - Pingvinerna
1061 5.May 09:20
Kalmar 2
2 - 0
Team Valla Blå
1062 5.May 10:00
Holmsund 2
2 - 0
KFUM Jönköping Yeah
1063 5.May 10:40
Team Valla Blå
2 - 1
KFUM Norrköping - Pingvinerna
1064 5.May 11:20
KFUM Jönköping Yeah
2 - 1
Kalmar 2
1065 5.May 13:00
KFUM Norrköping - Pingvinerna
0 - 2
Holmsund 2
1066 5.May 13:40
Team Valla Blå
2 - 1
KFUM Jönköping Yeah
1067 5.May 14:20
KFUM Norrköping - Pingvinerna
0 - 2
Kalmar 2
1068 5.May 15:00
Holmsund 2
2 - 0
Team Valla Blå

Group B

Teams

Avesta Volley
Engelholm Hajarna
Floby Fireballs
Lund Vargar
Strängnäs
10 matches
Choose Layout:
1069 5.May 08:00
Avesta Volley
0 - 2
Floby Fireballs
1070 5.May 08:40
Strängnäs
1 - 2
Lund Vargar
1071 5.May 09:20
Avesta Volley
2 - 1
Engelholm Hajarna
1072 5.May 10:00
Floby Fireballs
2 - 0
Strängnäs
1073 5.May 10:40
Engelholm Hajarna
0 - 2
Lund Vargar
1074 5.May 12:20
Strängnäs
2 - 0
Avesta Volley
1075 5.May 13:00
Lund Vargar
1 - 2
Floby Fireballs
1076 5.May 13:40
Engelholm Hajarna
0 - 2
Strängnäs
1077 5.May 14:20
Lund Vargar
2 - 0
Avesta Volley
1078 5.May 15:00
Floby Fireballs
2 - 0
Engelholm Hajarna

Group C

Teams

Engelholm Skunkarna
Floby Pandorna
Lindesberg Orange
Uppsala 89ers
6 matches
Choose Layout:
1079 5.May 08:40
Lindesberg Orange
2 - 0
Engelholm Skunkarna
1080 5.May 09:20
Floby Pandorna
1 - 2
Uppsala 89ers
1081 5.May 10:40
Uppsala 89ers
2 - 0
Lindesberg Orange
1082 5.May 11:20
Engelholm Skunkarna
0 - 2
Floby Pandorna
1083 5.May 13:40
Lindesberg Orange
0 - 2
Floby Pandorna
1084 5.May 14:20
Engelholm Skunkarna
0 - 2
Uppsala 89ers

Group D

Teams

Habo Holland
Kalmar 3
Lindesberg Blå
Westan Joakim von Anka
6 matches
Choose Layout:
1085 5.May 08:40
Habo Holland
0 - 2
Westan Joakim von Anka
1086 5.May 09:20
Kalmar 3
2 - 0
Lindesberg Blå
1087 5.May 10:40
Lindesberg Blå
0 - 2
Habo Holland
1088 5.May 12:20
Westan Joakim von Anka
0 - 2
Kalmar 3
1089 5.May 13:40
Habo Holland
0 - 2
Kalmar 3
1090 5.May 14:20
Westan Joakim von Anka
2 - 0
Lindesberg Blå

Group E

Teams

Solna Stjärnorna
Westan Kalle Anka
Ystad
3 matches
Choose Layout:
1091 5.May 08:00
Solna Stjärnorna
0 - 2
Ystad
1092 5.May 10:00
Ystad
2 - 1
Westan Kalle Anka
1093 5.May 13:00
Westan Kalle Anka
2 - 1
Solna Stjärnorna

Group F

Teams

Lidingö Serveklubben
Lund Tigrarna
Solna Kämparna
3 matches
Choose Layout:
1094 5.May 08:00
Solna Kämparna
2 - 0
Lidingö Serveklubben
1095 5.May 10:00
Lidingö Serveklubben
0 - 2
Lund Tigrarna
1096 5.May 13:00
Lund Tigrarna
0 - 2
Solna Kämparna

Group G

Teams

Holmsund 1
KFUM Norrköping - Cuddleteam
Kungälv Nike
3 matches
Choose Layout:
1097 5.May 08:00
KFUM Norrköping - Cuddleteam
0 - 2
Kungälv Nike
1098 5.May 10:00
Kungälv Nike
0 - 2
Holmsund 1
1099 5.May 13:00
Holmsund 1
2 - 0
KFUM Norrköping - Cuddleteam

Group H

Teams

Härnösand
Kalmar 1
Westan Musse Pigg
3 matches
Choose Layout:
1100 5.May 08:40
Härnösand
0 - 2
Westan Musse Pigg
1101 5.May 10:40
Westan Musse Pigg
2 - 1
Kalmar 1
1102 5.May 13:40
Kalmar 1
2 - 0
Härnösand

Group I

Teams

Danderyd
Habo Japan
Veddige Varberg
3 matches
Choose Layout:
1103 5.May 09:20
Habo Japan
2 - 0
Veddige Varberg
1104 5.May 12:20
Veddige Varberg
0 - 2
Danderyd
1105 5.May 14:20
Danderyd
2 - 0
Habo Japan