Level 4 deltävling 5 Vallentuna Tellushallen Lördagen 11 Januari Resultat
Level 6 deltävling 5 Sollentuna Nya rotebro Söndagen 12 Januari Resultat
Kidsvolley deltävling 4 Lidingö Gångsätra Lördagen 18 Januari 9 st lag
Level 5 deltävling 5 Södertelge Vikbergshallen Söndagen 19 Januari Resultat
U16 F deltävling 4 Södertelge Vikbergshallen Lördagen 25 Januari Resultat
U16 P deltävling 4 Södertelge Vikbergshallen Lördagen 25 Januari Resultat
Level 5 deltävling 6 Strängnäs Karinslunds sporthall Söndagen 26 Januari Resultat
Level 7 deltävling 5 Södertelge Vikbergshallen Söndagen 26 Januari Resultat
U18 P deltävling 4 Södermalm Sjöstadshallen Lördagen 1 Februari Resultat
Level 6 deltävling 6 Hästhagen Järla sporthall Söndagen 2 Februari Resultat
Kidsvolley deltävling 5 Södertelge Vikbergshallen Lördagen 8 Februari 11 st lag
Level 7 deltävling 6 Södertelge Vikbergshallen Söndagen 9 Februari Resultat
U18 F deltävling 4 Lidingö Gångsätra Lördagen 15 Februari Resultat
Level 5 deltävling 7 Spårvägen Sätrahallen Lördagen 15 Februari Resultat
Level 4 deltävling 6 Sollentuna Nya rotebro Söndagen 16 Februari Resultat
Level 6 deltävling 7 Solna Ulriksdal Söndagen 16 Februari Resultat
U16 F deltävling 5 Hästhagen Järla sporthall Söndagen 16 Februari Resultat
U16 P deltävling 5 Hästhagen Järla sporthall Söndagen 16 Februari Resultat
U18 F deltävling 5 Vallentuna Tellushallen Lördagen 29 Februari Resultat
Level 7 deltävling 7 Södertelge Vikbergshallen Lördagen 7 Mars Resultat
Level 6 deltävling 8 Sollentuna Nya rotebro Söndagen 8 Mars Resultat
Level 4 deltävling 7 Strängnäs Karinslunds sporthall Söndagen 8 Mars Resultat
U18 P deltävling 5 Södertelge Vikbergshallen Söndagen 8 Mars Resultat
Level 5 deltävling 8 Solna Ulriksdal Lördagen 14 Mars INSTÄLLT
U16 F deltävling 6 Södertelge Vikbergshallen Söndagen 15 Mars INSTÄLLT
U16 P deltävling 6 Södertelge Vikbergshallen Söndagen 15 Mars INSTÄLLT
Level 4 deltävling 8 Lidingö Gångsätra Lördagen 21 Mars INSTÄLLT
Level 7 Slutspel Södertelge Vikbergshallen Söndagen 22 Mars INSTÄLLT
Level 5 Slutspel Södertelge Vikbergshallen Lördagen 28 Mars INSTÄLLT
U18 F deltävling 6 Spårvägen Sätrahallen Lördagen 28 Mars INSTÄLLT
Level 6 Slutspel Strängnäs Karinslunds sporthall Söndagen 29 Mars INSTÄLLT
Kidsvolley deltävling 6 Uppsala Bolandsskolan Lördagen 28 Mars INSTÄLLT
U18 P deltävling 6 Södertelge Vikbergshallen Lördagen 4 April INSTÄLLT
U16 F Slutspel Vallentuna Tellushallen Lördagen 4 April INSTÄLLT
U16 P Slutspel Södertelge Vikbergshallen Söndagen 5 April INSTÄLLT
Kidsvolley deltävling 7 Sollentuna Nya rotebro Söndagen 19 April INSTÄLLT
U18 P Slutspel Södermalm Sjöstadshallen Lördagen 25 April INSTÄLLT
U18 F Slutspel Vallentuna Tellushallen Lördagen 25 April INSTÄLLT
Level 4 deltävling 9 Södertelge Vikbergshallen Söndagen 26 April INSTÄLLT
U20 F+P Slutspel Uppsala Bolandsskolan Söndagen 26 April INSTÄLLT
Sthlm-gotland@thebeach Kristi Himmelsfärd 21 maj (mer info kommer)
Kidsvolley Södertelge Mälarbadet Maj/Juni