U18F deltävling 4 Vallentuna Tellushallen Lördagen 16 Januari INSTÄLLD
Level 4 deltävling 5 Sollentuna Edsbergshallen Lördagen 16 Januari INSTÄLLD
U18P deltävling 4 Lidingö Gångsätrahallen Lördagen 16 Januari INSTÄLLD
Level 5 G/B deltävling 5 Södermalm Forsgrenska Lördagen 23 Januari INSTÄLLD
Level 5 R/S deltävling 5 Södermalm Forsgrenska Söndagen 24 Januari INSTÄLLD
Level 7 deltävling 5 Sollentuna Sateliten Söndagen 24 Januari INSTÄLLD
Kidsvolley deltävling 4 Uppsala Bolandsskolan Söndagen 24 Januari INSTÄLLD
U16F deltävling 4 Södertelge Vikbergshallen Lördagen 30 Januari INSTÄLLD
U16P deltävling 4 Södertelge Vikbergshallen Söndagen 31 Januari INSTÄLLD
Level 6 deltävling 5 Södertelge Vikbergshallen Söndagen 6 Februari
Level 5 deltävling 6 Södertelge Vikbergshallen Lördagen 7 Februari
Kidsvolley deltävling 5 Täby Söndagen 7 Februari
Level 7 deltävling 6 Södertelge Vikbergshallen Lördagen 13 Februari
U18P deltävling 5 Lidingö Gångsätrahallen Lördagen 13 Februari
U16P deltävling 5 Sollentuna Töjnahallen Lördagen 13 Februari
U18F deltävling 5 Södertelge Vikbergshallen Söndagen 14 Februari
Level 6 deltävling 6 Solna Ulriksdalshallen Lördagen 20 Februari
Level 5 deltävling 7 Spårvägen Sätrahallen Söndagen 21 Februari
Level 4 deltävling 6 Danderyd Danderyd Gymnasium Söndagen 21 Februari
Level 7 deltävling 7 Södertelge Vikbergshallen Lördagen 6 Mars
Level 4 deltävling 7 B/G Södermalm Forsgrenska Lördagen 6 Mars
Level 4 deltävling 7 R/S Södermalm Forsgrenska Söndagen 7 Mars
U16F deltävling 5 Sollentuna Rotebro Söndagen 7 Mars
U18P deltävling 6 Södertelge Vikbergshallen Söndagen 7 Mars
Level 6 deltävling 7 Strängnäs Karinslundshallen Söndagen 14 Mars
Kidsvolley deltävling 6 Lidingö Gångsätrahallen Lördagen 20 Mars
Level 5 deltävling 8 Hästhagen Järla sporthall Lördagen 20 Mars
U16F deltävling 6 Solna Ulriksdalshallen Söndagen 21 Mars
U16P deltävling 6 Västerås Karinslundshallen Lördagen 27 Mars
Level 4 deltävling 8 Vallentuna Tellushallen Lördagen 27 Mars
U18F deltävling 6 Spårvägen Sätrahallen Lördagen 27 Mars
Level 7 deltävling 8 Södertelge Vikbergshallen Söndagen 28 Mars
Level 6 deltävling 8 Sollentuna Sporthallen Lördagen 3 April
Kidsvolley deltävling 6 Södertelge Vikbergshallen Lördagen 10 April
U16F Slutspel Södertelge Vikbergshallen Söndagen 11 April
Level 6 Slutspel Sollentuna Rotebrohallen Lördagen 17 April
Level 5 Slutspel Solna Ulriksdalshallen Söndagen 18 April
U18F Slutspel Södertelge Vikbergshallen Lördagen 24 April
U18P Slutspel Uppsala Bolandsskolan Lördagen 24 April
Level 4 Slutspel Södermalm Forsgrenska Lördagen 24 April
Level 4 Slutspel Södermalm Forsgrenska Söndagen 25 April
Level 7 Slutspel Södertelge Vikbergshallen Söndagen 25 April
U16P Slutspel Uppsala Bolandsskolan Söndagen 25 April