Här läggs länkar till anmälan och spelschema upp.
Processen:
Kallelse Torsdagar 1,5 v innan tävling, Anmälan senast onsdag 23.59, Spelschema senast fredag kl 16.00.
Level 4 B/G deltävling 1 Södermalm Forsgrenska Lördagen 3 Oktober samling 08.30 Resultat
Level 5 deltävling 1 Lidingö Gångsätrahallen Lördagen 3 Oktober samling 08.30 Resultat
Level 7 deltävling 1 Södertelge Vikbergshallen Söndagen 4 Oktober Resultat
Level 6 deltävling 1 Solna Ulriksdalshallen Lördagen 10 Oktober Samling 08.30 Resultat
U16P deltävling 1 Sollentuna Sateliten Lördagen 10 Oktober Samling 09.00 Resultat
Level 4 R/S deltävling 1 Suld Forsgrenska, Söndagen 11 Oktober Resultat
U16F deltävling 1 Täby Tibblehallen Söndagen 11 Oktober Samling 8.45 Resultat
Level 7 Grön/Blå OBS! deltävling 2 Södertelge Brunsängshallen Lördagen 17 Oktober Resultat
Level 5 deltävling 2 Sollentuna Töjnahallen Söndagen 18 Oktober Resultat
U16 F deltävling 2 Södertelge Brunsängshallen Söndagen 18 Oktober Resultat
U18 P deltävling 1 Södermalm Forsgrenska Söndagen 18 Oktober Resutat
Kidsvolley deltävling 1 Uppsala Bolandsskolan Söndagen 18 Oktober samling 11.00
U18 F deltävling 1 Vallentuna Tellushallen Lördagen 24 Oktober Resultat
STOCKHOLM VOLLEY CUP SAND, Beachhallen i Södertelge 24 oktober
Level 6 deltävling 2 Sollentuna Sateliten Lördagen 31 Oktober INSTÄLLD
Level 5 R/B/G deltävling 3 Södermalm Forsgrenska Lördagen 31 Oktober INSTÄLLD
Kidsvolley deltävling 2 Lidingö Gångsätrahallen Lördagen 7 November INSTÄLLD
Level 4 deltävling 2 Södertelge Vikbergshallen Lördagen 7 November INSTÄLLD
Level 6 deltävling 3 Uppsala Bolandsskolan Söndagen 8 November INSTÄLLD
U16P deltävling 2 Södertelge Vikbergshallen Söndagen 8 November INSTÄLLD
Level 7 deltävling 3 Hästhagen Järla sporthall Lördagen 14 November INSTÄLLD
U18P deltävling 2 Uppsala Bolandsskolan Lördagen 14 November INSTÄLLD
U18F deltävling 2 Solna Ulriksdalshallen Söndagen 15 November INSTÄLLD
Level 4 B/G deltävling 3 Södermalm Forsgrenska Lördagen 21 November INSTÄLLD
Level 4 R/S deltävling 3 Södermalm Forsgrenska Söndagen 22 November INSTÄLLD
Level 5 deltävling 4 Strängnäs Karinlundshallen Söndagen 22 November INSTÄLLD
Kidsvolley deltävling 3 Södermalm Forsgrenska Söndagen 29 November INSTÄLLD
Level 6 deltävling 4 Västerås Wenströmska hallen Lördagen 5 December INSTÄLLD
U18F deltävling 3 Lidingö Gångsätrahallen Lördagen 5 December INSTÄLLD
U18P deltävling 3 Södertelge Vikbergshallen Lördagen 5 December INSTÄLLD
Level 7 deltävling 4 Södertelge Vikbergshallen Söndagen 6 December INSTÄLLD
U16F deltävling 3 Solna Ulriksdalshallen Lördagen 12 December INSTÄLLD
U16P deltävling 3 Södertelge Vikbergshallen Söndagen 13 December INSTÄLLD
Level 4 deltävling 4 Uppsala Bolandsskolan Lördagen 19 December INSTÄLLD