Logo
My teams 0
51 teams registered in 8 categories

Tournament is finished

83
participating teams
210
matches played

Results from the finals

More
SM F
Final
0 - 2
Sollentuna
Ljungby
20-25, 22-25
SM F
Plac 3-4
2 - 0
Lidingö
Engelholm
25-23, 25-17
SM F
Plac 5-6
0 - 2
Svedala
Norsjö
22-25, 14-25
SM F
Plac 7-8
2 - 0
Kronan
Team Valla
25-18, 25-22
SM P
Final
1 - 2
Lund
Habo
34-32, 21-25, 9-15
SM P
Plac 3-4
1 - 2
Norsjö
Södertelge
25-22, 22-25, 13-15
SM P
Plac 5-6
2 - 0
Falkenberg
Sollentuna
25-21, 25-23
SM P
Plac 7-8
2 - 0
Stöcke
Floby
25-19, 25-17
Södra F
Final
0 - 2
21-25, 12-25
Södra F
Plac 3-4
2 - 0
25-22, 25-12
Södra F
Plac 5-6
2 - 0
25-18, 25-13
Södra F
Plac 7-8
1 - 2
6-25, 25-18, 6-15
Östra F
Final
2 - 0
25-19, 25-22
Östra F
Plac 3-4
2 - 1
25-17, 14-25, 15-12
Östra F
Plac 5-6
2 - 1
25-23, 18-25, 17-15
Östra F
Plac 7-8
0 - 2
0-25, 0-25
Östra P
Final
2 - 1
25-27, 25-19, 15-7
Östra P
Plac 3-4
0 - 2
22-25, 15-25
Östra P
Plac 5-6
0 - 2
16-25, 23-25
Västra F
Final
2 - 0
25-21, 25-17
Västra F
Plac 3-4
0 - 2
22-25, 21-25
Västra F
Plac 5-6
0 - 2
17-25, 12-25
Södra F
Plac 9-10
0 - 2
26-28, 21-25
Södra F
Plac 11-12
2 - 0
26-24, 25-12
Västra P
Final
2 - 0
25-22, 25-16
Västra P
Plac 3-4
1 - 2
25-20, 22-25, 7-15
Västra P
Plac 5-6
0 - 2
18-25, 22-25
SM F
Plac 9-10
2 - 1
Ystad
Lund
23-25, 25-18, 15-13
SM F
Plac 11-12
0 - 2
Stöcke
Lindesberg
22-25, 24-26
SM F
Plac 13-14
2 - 0
Solna
Habo
25-22, 25-13
SM F
Plac 15-16
1 - 2
Täby
KFUM Göteborg
15-25, 25-22, 13-15
SM P
Plac 9-10
0 - 2
KFUM Jönköping
Engelholm
14-25, 17-25
SM P
Plac 11-12
0 - 2
Västerås
Suld
11-25, 21-25
SM P
Plac 13-14
2 - 1
Habo U16
Lidingö
19-25, 25-21, 15-12
SM P
Plac 15-16
0 - 2
KFUM Göteborg
Falköping
17-25, 26-28
Västra F
Plac 7-8
1 - 2
20-25, 25-16, 9-15
Tävlingsinfo
Kost och logi
Organisation av tävlingen
Tävlingsorter och kontaktpersoner
Vad kostar det?
Öppna klassen
Register Results
General Information

Notera att Profixio lägger ett förslag på lagnamn vid anmälan. Ange i stället föreningsnamnet samt förkortning, exempel: Engelholms VS.