A

3 matches
Choose layout:
  • Sun
    19.Mar
    11:00
    Logo
    Kolbotn IL - 1
    Logo
    Asker svart
    25
    12
    25
    17
    2
    0
  • Sun
    19.Mar
    10:00
    Logo
    Oslo Volley 3
    Logo
    Kolbotn IL - 1
    10
    25
    10
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    09:00
    Logo
    Asker svart
    Logo
    Oslo Volley 3
    25
    20
    2
    22
    2
    0

B

3 matches
  • Sun
    19.Mar
    12:00
    Logo
    Askim VBK svart
    Logo
    Koll IL Blå
    25
    11
    25
    6
    2
    0
  • Sun
    19.Mar
    10:00
    Logo
    Koll IL Blå
    Logo
    Kolbotn 3
    21
    25
    18
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    09:00
    Logo
    Kolbotn 3
    Logo
    Askim VBK svart
    16
    25
    9
    25
    0
    2

C

3 matches
  • Sun
    19.Mar
    11:00
    Logo
    Skjeberg Volleyballklubb svart
    Logo
    Halden Volleyballklubb blå
    25
    10
    19
    25
    13
    15
    1
    2
  • Sun
    19.Mar
    10:00
    Logo
    Halden Volleyballklubb blå
    Logo
    Koll Gul
    9
    25
    11
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    09:00
    Logo
    Koll Gul
    Logo
    Skjeberg Volleyballklubb svart
    25
    9
    25
    12
    2
    0

D

3 matches
  • Sun
    19.Mar
    13:00
    Logo
    Sandefjord TIF 1
    Logo
    Halden Volleyballklubb hvit
    25
    11
    25
    12
    2
    0
  • Sun
    19.Mar
    12:00
    Logo
    Hvaler
    Logo
    Sandefjord TIF 1
    12
    25
    14
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    11:00
    Logo
    Halden Volleyballklubb hvit
    Logo
    Hvaler
    26
    24
    25
    17
    2
    0

E

3 matches
  • Sun
    19.Mar
    11:00
    Logo
    Kolberg Volleyballklubb
    Logo
    Oslo Sandvolleyballklubb
    10
    25
    10
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    10:00
    Logo
    Oslo Sandvolleyballklubb
    Logo
    Koll IL Grønn
    25
    14
    25
    16
    2
    0
  • Sun
    19.Mar
    09:00
    Logo
    Koll IL Grønn
    Logo
    Kolberg Volleyballklubb
    25
    13
    25
    15
    2
    0

F

3 matches
  • Sun
    19.Mar
    11:00
    Logo
    Oslo Volley
    Logo
    Asker hvit
    25
    9
    25
    10
    2
    0
  • Sun
    19.Mar
    10:00
    Logo
    Asker hvit
    Logo
    Sarpsborg Volleyballklubb blå
    26
    24
    16
    25
    13
    15
    1
    2
  • Sun
    19.Mar
    09:00
    Logo
    Sarpsborg Volleyballklubb blå
    Logo
    Oslo Volley
    9
    25
    10
    25
    0
    2

G

3 matches
  • Sun
    19.Mar
    12:00
    Logo
    Skjeberg Volleyballklubb oransj
    Logo
    Koll Oransje
    16
    25
    17
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    10:00
    Logo
    Koll Oransje
    Logo
    Horten Volleyballklubb
    25
    14
    25
    8
    2
    0
  • Sun
    19.Mar
    09:00
    Logo
    Horten Volleyballklubb
    Logo
    Skjeberg Volleyballklubb oransj
    16
    25
    16
    25
    0
    2

H

3 matches
  • Sun
    19.Mar
    13:00
    Logo
    Koll Rosa
    Logo
    Skarphedin IL
    9
    25
    25
    27
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    12:00
    Logo
    Skarphedin IL
    Logo
    Moss Volley Rød
    22
    25
    25
    20
    15
    11
    2
    1
  • Sun
    19.Mar
    11:00
    Logo
    Moss Volley Rød
    Logo
    Koll Rosa
    25
    22
    25
    13
    2
    0

I

3 matches
  • Sun
    19.Mar
    12:00
    Logo
    Askim VBK gul
    Logo
    Ivrig IL
    25
    20
    25
    11
    2
    0
  • Sun
    19.Mar
    10:00
    Logo
    Ivrig IL
    Logo
    Koll Rød
    25
    21
    15
    25
    15
    12
    2
    1
  • Sun
    19.Mar
    09:00
    Logo
    Koll Rød
    Logo
    Askim VBK gul
    20
    25
    25
    22
    13
    15
    1
    2

J

3 matches
  • Sun
    19.Mar
    12:00
    Logo
    SSK Skjetten Hvit
    Logo
    Lier Volleyballklubb
    20
    25
    27
    25
    16
    14
    2
    1
  • Sun
    19.Mar
    10:00
    Logo
    Lier Volleyballklubb
    Logo
    Jardar Blå
    25
    18
    18
    25
    7
    15
    1
    2
  • Sun
    19.Mar
    09:00
    Logo
    Jardar Blå
    Logo
    SSK Skjetten Hvit
    25
    20
    25
    21
    2
    0

K

3 matches
  • Sun
    19.Mar
    13:00
    Logo
    Sandefjord TIF 2
    Logo
    Oslo Volley 2
    25
    23
    25
    22
    2
    0
  • Sun
    19.Mar
    12:00
    Logo
    Ottestad IL
    Logo
    Sandefjord TIF 2
    25
    17
    24
    26
    15
    10
    2
    1
  • Sun
    19.Mar
    11:00
    Logo
    Oslo Volley 2
    Logo
    Ottestad IL
    20
    25
    16
    25
    0
    2

L

3 matches
  • Sun
    19.Mar
    13:00
    Logo
    SSK Skjetten Grønn
    Logo
    Halden Volleyballklubb gul
    25
    10
    25
    7
    2
    0
  • Sun
    19.Mar
    12:00
    Logo
    Halden Volleyballklubb gul
    Logo
    Jardar hvit
    15
    25
    12
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    11:00
    Logo
    Jardar hvit
    Logo
    SSK Skjetten Grønn
    10
    25
    9
    25
    0
    2

M

3 matches
  • Sun
    19.Mar
    13:00
    Logo
    SSK Skjetten Svart
    Logo
    Kolbotn IL - 2
    9
    25
    25
    20
    15
    9
    1
    2
  • Sun
    19.Mar
    12:00
    Logo
    Kolbotn IL - 2
    Logo
    Moss Volley Blå
    25
    15
    18
    25
    17
    15
    2
    1
  • Sun
    19.Mar
    11:00
    Logo
    Moss Volley Blå
    Logo
    SSK Skjetten Svart
    24
    26
    25
    21
    15
    11
    2
    1

N

1 matches
  • Sun
    19.Mar
    13:00
    Logo
    Vestre Aker Blå
    Logo
    Stovner SK
    25
    21
    21
    25
    15
    9
    2
    1

Sluttspill A

 
17 matches
  • Sun
    19.Mar
    19:00
    Finale
    Logo
    Kolbotn IL - 1
    Logo
    Oslo Volley
    26
    24
    20
    25
    12
    15
    1
    2
  • Sun
    19.Mar
    19:00
    Br-F
    Logo
    Sandefjord TIF 1
    Logo
    Koll Oransje
    25
    19
    25
    18
    2
    0
  • Sun
    19.Mar
    18:00
    Semi-1
    Logo
    Kolbotn IL - 1
    Logo
    Sandefjord TIF 1
    25
    16
    25
    14
    2
    0
  • Sun
    19.Mar
    18:00
    Semi-2
    Logo
    Oslo Volley
    Logo
    Koll Oransje
    25
    16
    25
    23
    2
    0
  • Sun
    19.Mar
    18:00
    9. og 12. plass 2
    Logo
    Vestre Aker Blå
    Logo
    Kolbotn IL - 2
    20
    25
    17
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    17:00
    Kvart-3
    Logo
    Koll Gul
    Logo
    Oslo Volley
    14
    25
    14
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    17:00
    Kvart-2
    Logo
    SSK Skjetten Grønn
    Logo
    Sandefjord TIF 1
    21
    25
    25
    18
    11
    15
    1
    2
  • Sun
    19.Mar
    17:00
    Kvart-4
    Logo
    Askim VBK svart
    Logo
    Koll Oransje
    13
    25
    25
    19
    12
    15
    1
    2
  • Sun
    19.Mar
    17:00
    9. og 12. plass 1
    Logo
    Askim VBK gul
    Logo
    Oslo Sandvolleyballklubb
    19
    25
    9
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    17:00
    9. og 12. plass 3
    Logo
    Jardar Blå
    Logo
    Ottestad IL
    17
    25
    22
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    16:00
    Kvart-1
    Logo
    Kolbotn IL - 1
    Logo
    Skarphedin IL
    25
    9
    23
    25
    15
    8
    2
    1
  • Sun
    19.Mar
    15:00
    1/8-4
    Logo
    Koll Gul
    Logo
    Vestre Aker Blå
    25
    22
    25
    12
    2
    0
  • Sun
    19.Mar
    15:00
    1/8-5
    Logo
    Oslo Volley
    Logo
    Ottestad IL
    25
    12
    25
    12
    2
    0
  • Sun
    19.Mar
    15:00
    1/8-6
    Logo
    Koll Oransje
    Logo
    Jardar Blå
    25
    17
    25
    20
    2
    0
  • Sun
    19.Mar
    14:00
    1/8-1
    Logo
    Skarphedin IL
    Logo
    Askim VBK gul
    25
    15
    25
    15
    2
    0
  • Sun
    19.Mar
    14:00
    1/8-2
    Logo
    Oslo Sandvolleyballklubb
    Logo
    SSK Skjetten Grønn
    20
    25
    28
    26
    6
    15
    1
    2
  • Sun
    19.Mar
    14:00
    1/8-3
    Logo
    Sandefjord TIF 1
    Logo
    Kolbotn IL - 2
    25
    18
    25
    19
    2
    0

Sluttspill B

 
14 matches
  • Sun
    19.Mar
    18:00
    15.-16 plass
    Logo
    Moss Volley Rød
    Logo
    Skjeberg Volleyballklubb oransj
    24
    26
    6
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    18:00
    17.-18 plass
    Logo
    Asker svart
    Logo
    Jardar hvit
    21
    25
    22
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    17:00
    B - Semi-1
    Logo
    Moss Volley Rød
    Logo
    Asker svart
    25
    21
    25
    18
    2
    0
  • Sun
    19.Mar
    17:00
    B - Semi-2
    Logo
    Jardar hvit
    Logo
    Skjeberg Volleyballklubb oransj
    13
    25
    22
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    16:00
    B - Kvart-1
    Logo
    Moss Volley Blå
    Logo
    Moss Volley Rød
    15
    25
    22
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    16:00
    B - Kvart-2
    Logo
    Kolbotn 3
    Logo
    Asker svart
    22
    25
    17
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    16:00
    B - Kvart-3
    Logo
    Jardar hvit
    Logo
    Sandefjord TIF 2
    25
    21
    16
    25
    15
    13
    2
    1
  • Sun
    19.Mar
    16:00
    B - Kvart-4
    Logo
    Stovner SK
    Logo
    Skjeberg Volleyballklubb oransj
    13
    25
    8
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    15:00
    B - 1/8-4
    Logo
    Halden Volleyballklubb blå
    Logo
    Jardar hvit
    19
    25
    21
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    15:00
    B - 1/8-5
    Logo
    Sarpsborg Volleyballklubb blå
    Logo
    Sandefjord TIF 2
    24
    26
    23
    25
    0
    2
  • Sun
    19.Mar
    15:00
    B - 1/8-6
    Logo
    Skjeberg Volleyballklubb oransj
    Logo
    SSK Skjetten Hvit
    25
    12
    25
    13
    2
    0
  • Sun
    19.Mar
    14:00
    B - 1/8-1
    Logo
    Moss Volley Rød
    Logo
    Ivrig IL
    25
    14
    23
    25
    15
    6
    2
    1
  • Sun
    19.Mar
    14:00
    B - 1/8-2
    Logo
    Koll IL Grønn
    Logo
    Kolbotn 3
    25
    21
    25
    15
    11
    15
    1
    2
  • Sun
    19.Mar
    14:00
    B - 1/8-3
    Logo
    Halden Volleyballklubb hvit
    Logo
    Asker svart
    21
    25
    21
    25
    0
    2

Sluttspill C

 
14 matches
  • Sun
    19.Mar
    18:00
    29.-30 plass
    Logo
    SSK Skjetten Svart
    Logo
    Oslo Volley 2
    21
    25
    1
    25