Expand sidebar
Collapse sidebar
Vestcup 2017
Log in
Categories
Latest results
Days
Facilities
Teams
Referees
Reports
Matches per day
September 16
180
September 17
153
<
September 16
Sunday September 17, 2017
<
8
:00
>
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Choose facility
Expohallen
Stavanger Idrettshall
Vikinghallen
Ynglingehallen
153 matches
Choose layout:
Cards
Table
Sun
17.Sep
08:50
D6-U15 - Damer gruppe 6 Jenter U15
Kvart 4
IL Sand
Gneist Topas
25
14
25
17
2
0
2
0
2
0
Sun
17.Sep
08:50
H6-U15 - Herrer gruppe 6 Gutter U15
SVBK GU15
Gneist
24
26
25
16
6
15
1
2
1
2
1
2
Sun
17.Sep
09:00
H2 - Herrer gruppe 2 (1. og 2. div)
Kvart 1
Team Sellouts
Farsund 1
21
25
25
19
15
12
2
1
2
1
2
1
Sun
17.Sep
09:00
H2 - Herrer gruppe 2 (1. og 2. div)
Kvart 2
Froland
Haugesund volleyball KM
25
20
25
16
2
0
2
0
2
0
Sun
17.Sep
09:00
H3 - Herrer gruppe 3 (3. div og lavere)
Kvart 1
Haugesund volleyball KM
Randaberg U19
25
11
25
6
2
0
2
0
2
0
Sun
17.Sep
09:00
H3 - Herrer gruppe 3 (3. div og lavere)
Kvart 4
Gneist U19
Søgne Volley
19
25
24
26
0
2
0
2
0
2
Sun
17.Sep
09:00
D5-U17 - Damer gruppe 5 Jenter U17
Kvart-3
TIF Viking
KFUM Stvgr 2
25
18
26
24
2
0
2
0
2
0
Sun
17.Sep
09:00
D5-U17 - Damer gruppe 5 Jenter U17
Kvart-4
Mandal 1
Sveio
20
25
18
25
0
2
0
2
0
2
Sun
17.Sep
09:00
D5-U17 - Damer gruppe 5 Jenter U17
B-1/4-3
Søgne Volley
ISS U17
25
9
25
8
2
0
2
0
2
0
Sun
17.Sep
09:00
D5-U17 - Damer gruppe 5 Jenter U17
B-1/4-4
KFUM Haugesund
Mandal 2
25
11
25
22
2
0
2
0
2
0
Sun
17.Sep
09:00
H5-U17 - Herrer gruppe 5 Gutter U17
Sveio
Vindafjord
25
23
25
27
15
11
2
1
2
1
2
1
Sun
17.Sep
09:00
D1 - Damer gruppe 1 (Elite)
Førde VBK
KSK 1
25
15
25
16
25
19
3
0
3
0
3
0
Sun
17.Sep
09:00
H1 - Herrer gruppe 1 (Elite)
Semifinale
Førde VBK
Toppvolley
25
11
25
16
25
16
3
0
3
0
3
0
Sun
17.Sep
09:00
D2 - Damer gruppe 2 (1. og 2. div)
B-1/4-1
Gjesdal
TIF Viking
18
25
18
25
0
2
0
2
0
2
Sun
17.Sep
09:00
D2 - Damer gruppe 2 (1. og 2. div)
B-1/4-3
Lyderhorn Volleyballklubb
Gneist
25
20
25
18
2
0
2
0
2
0
!
Information:
✓
Success:
×
Error:
Close notification