- Säsonger
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- *Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Division 1 damer, grupp syd
- Kval till Division 1 herrar, grupp nord
- Kval till Division 1 herrar, grupp öst
- Kval till Division 1 herrar, grupp syd
- Kval till Division 2 herrar, grupp nord N
- Kval till Division 2 herrar, grupp nord S
- Kval till Division 2 herrar, grupp öst N
- Kval till Division 2 herrar, grupp öst S
- Kval till Division 2 herrar, grupp väst N
- Kval till Division 2 herrar, grupp väst S
- Kval till Division 2 herrar, grupp syd N
- Kval till Division 2 herrar, grupp syd S
- Pingisligan herrar
- Superettan herrar
- Div 1 herrar
- Div 2 herrar
- Div 3 herrar
- Pingisligan damer
- Superettan damer
- Div 1 damer
- Div 2 damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM finalspel
-
Lag-SM kval
- DJ18 grupp 1
- F16 grupp 1
- F16 grupp 2
- F16 grupp 3
- F14 grupp 1
- F14 grupp 2
- F14 grupp 3
- HJ18 grupp 1
- HJ18 grupp 2
- HJ18 grupp 3
- P16 grupp 1
- P16 grupp 2
- P16 grupp 3
- P16 grupp 4
- P16 grupp 5
- P16 grupp 6
- P14 grupp 1
- P14 grupp 2
- P14 grupp 3
- P14 grupp 4A
- P14 grupp 4B
- P14 grupp 4 final
- P14 grupp 5A
- P14 grupp 5B
- P14 grupp 5 final
- P14 grupp 6A
- P14 grupp 6B
- P14 grupp 6 final
- Lag-SM para
- Lag-SM para
- Lag-SM veteran
- Lag-SM veteran
- Blekinge
- Blekinge Div 4
- Blekinge Div 5
- Blekinge Div 6 Östra
- Blekinge Div 6 Västra
- Blekinge Veteran Div 1
- Blekinge Veteran Div 2
- UngdomA
- Ungdom A1
- Ungdom A2
- Dalarna
- Dalaserien
- Gotland
- Division 4
- Ungdomsserie
- Division 4 B
- Division 4 A
- GM Sen. Gr. B
- GM Sen. Gr. C
- GM Sen. Gr. A
- GM Ungd. Gr. A
- GM Ungd. Gr. B
- GM Sen. Semi 1
- GM Sen. Semi 2
- GM Sen. Final
- GM Ungd. Semi 1
- GM Ungd. Semi 2
- GM Ungd. Final
- Göteborg
- Distriktsserier
- Veteranserier
- Ungdomsserier
- Vårserien 2019
- Halland
- Div. 4 Norra Halland
- Div. 4 Södra Halland
- Div. 5 Norra Halland
- Div. 5 Södra Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- V-35 Halland, Div. 1
- V-35 Halland, Div. 2
- Ungdomsserier 2018-19
- Nordöstra Svealand
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdomsserien
- Lag-DM
- Lag-DM senior
- Lilla DM lag
- Lag-DM P15
- Kval till div 4
- Nordvästra Götaland
- Seniorserier Div 4
- Seniorserier Div 5
- Seniorserier Div 6
- Damer div 3
- Ungdomsserier
- Lag DM Senior Stora
- Lag DM Seniorer Lilla
- Lag DM Veteraner
- Lag DM Ungdom
- Norrland
- Norra Norra
- Södra Norra
- Södra Södra
- Div 5 Hälsingland/Medelpad
- Flick/Dam serie
- P10-11
- Norra Södra
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom A
- Ungdom B
- Ungdom C
- Ungdom D
- Ungdom E
- Ungdom Nordöstra
- Stockholm
- Silly Season 2018 Höst
- Pensionärer
- Seniorer
- Veteraner
-
S:t Erikscupen höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 1 AB
- Pojkar 2003/04 Grupp 2 AB
- Pojkar 2003/04 Grupp 3 AB
- Pojkar 2005/06 Grupp 1 A
- Pojkar 2005/06 Grupp 1 B
- Pojkar 2005/06 Grupp 2 A
- Pojkar 2005/06 Grupp 2 B
- Pojkar 2005/06 Grupp 3 AB
- Pojkar 2007/08 Grupp 1 A
- Pojkar 2007/08 Grupp 1 B
- Pojkar 2007/08 Grupp 2 A
- Pojkar 2007/08 Grupp 2 B
- Pojkar 2007/08 Grupp 2 C
- Pojkar 2007/08 Grupp 2 D
- Pojkar 2009/10 Grupp 1 AB
- Pojkar 2009/10 Grupp 2 AB
-
S:t Erikscupen vår
- Pojkar 2003/04 Division 1
- Pojkar 2003/04 Division 2
- Pojkar 2003/04 Division 3
- Pojkar 2005/06 Division 1
- Pojkar 2005/06 Division 2
- Pojkar 2005/06 Division 3
- pojkar 2005/06 Division 4
- Pojkar 2005/06 Division 5
- Pojkar 2007/08 Division 1
- Pojkar 2007/08 Division 2
- Pojkar 2007/08 Division 3
- Pojkar 2007/08 Division 4
- Pojkar 2009/10 Division 1
- Pojkar 2009/10 Division 2
- St Erikscupen slutspel
- Silly Season 2019 Vår
- Sydöstra Götaland
- Veteran
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdom
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Ungdomsserie
- Division 6
- Västmanland
- Division 4 Västmanland
- Veteranserien grupp 1
- Veteranserien grupp 2
- Veteranserien A-slutspel
- Veteranserien B-slutspel
- Ångermanland
- Div 5
- Örebro
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Kval
- Lag-DM
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom A
- Ungdom B
- Ungdom C
Sydöstra Götaland Div 5 nordöstra
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Hultsfreds BTK A | 10 | 9 | 0 | 1 | 57-15 | 181-69 | 2511-1905 | 18 |
2. Bruzaholms SK B | 11 | 9 | 0 | 2 | 61-25 | 204-101 | 3043-2453 | 18 |
3. Södra Vi IF A | 10 | 5 | 1 | 4 | 42-33 | 150-127 | 2615-2433 | 11 |
4. Högsby BTK B3 | 10 | 3 | 1 | 6 | 35-44 | 131-159 | 2509-2722 | 7 |
5. BTK Näcken A2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 23-49 | 107-165 | 2352-2620 | 6 |
6. Västerviks BTK D | 1 | 1 | 0 | 0 | 6-4 | 20-16 | 329-331 | 2 |
7. Faggemåla BTK A | 10 | 0 | 0 | 10 | 6-60 | 33-189 | 1462-2357 | 0 |
Hultsfreds BTK A | |
18-2 | Lundvall, Jesper |
15-0 | Leijon, Linus |
10-1 | Ståhl, Peter |
8-9 | Bogren, Oscar |
0-2 | Gustafsson, Stefan |
6-1 | Dubbel |
57-15 | |
Bruzaholms SK B | |
14-3 | Alvarsson, Sven-Inge |
12-2 | Fransson, Peter |
8-1 | Oskarsson, Magnus |
12-7 | Söderlund, Lars |
5-1 | Stein, Roy |
2-1 | Hugosson, Mattias |
5-6 | Andersson, Lars-Olof |
3-4 | Dubbel |
61-25 | |
Södra Vi IF A | |
15-8 | Gustafsson, Daniel |
13-10 | Hallingfors, Elias |
2-0 | Holm, Pontus |
7-13 | Andersson, William |
5-2 | Dubbel |
42-33 | |
Västerviks BTK D | |
3-0 | Swärd, Stefan |
1-2 | Swärd, Simon |
1-2 | Martinsson, Andreas |
1-0 | Dubbel |
6-4 | |
Högsby BTK B3 | |
11-9 | Karlsson, Asbjörn |
3-2 | Noaksson, Emil |
11-12 | Johansson, Per |
7-15 | Lindvall, Kjell |
3-6 | Dubbel |
35-44 | |
BTK Näcken A2 | |
7-7 | Sjösten, Ulf Nils Ragnar |
1-1 | Sjösten, Jan |
0-2 | N/A |
3-8 | Jakobsson, Mikael |
7-14 | Hemmingsson, Jonas |
3-12 | Kanon Bergsten, Niklas |
2-5 | Dubbel |
23-49 | |
Faggemåla BTK A | |
0-4 | N/A |
4-12 | Samuelsson, Anton |
0-20 | Smith, Alex |
1-21 | Smith, Liam |
1-3 | Dubbel |
6-60 | |