- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- *Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
- Pingisligan Damer
- Superettan Damer
-
Kvalserie
- Superettan herr steg 1
- Superettan dam
- Kval till div 1 herrar, grupp Ö
- Kval till div 1 herrar, grupp V
- Kval till div 1 herrar, grupp S
- Kval Damer div 1 N
- Kval till div 2 herrar grupp NN
- Kval till div 2 herrar grupp NS
- Kval till div 2 herrar grupp ÖN
- Kval till div 2 herrar grupp ÖS
- Kval till div 2 herrar grupp VN
- Kval till div 2 herrar grupp VS
- Kval till div 2 herrar grupp SN
- Kval till div 2 herrar grupp SS
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Pingisligan Herrar
- Superettan Herr
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM ungdom Finalspel
-
Kval Lag-SM ungdom
- Kval HJ 18 grupp 1
- Kval HJ 18 grupp 2
- Kval HJ 18 grupp 3
- Kval HJ 18 grupp 4
- Kval HJ 18 grupp 5
- Kval HJ 18 grupp 6
- Kval P16 grupp 1
- Kval P16 grupp 2
- Kval P16 grupp 3
- Kval P16 grupp 4
- Kval P16 grupp 5
- Kval P16 grupp 6
- Kval P14 grupp 1
- Kval P14 grupp 2
- Kval P14 grupp 3
- Kval P14 grupp 4
- Kval P14 grupp 5
- Kval P14 grupp 6a
- Kval P14 grupp 6b
- Kval P 14 Grupp 6 final
- Kval F14 grupp 1
- Kval F 14 grupp 2
- Lag-SM para
- Lag-SM Para
- Lag-SM veteran
- Lag-SM Veteran
- Dalarna
- Division 4
- Gotland
- Div 4
- A-slutspel
- B-slutspel
- Göteborg
- Sommarserie -22
- Distriktsserier - senior
- Höstserier - ungdom
- Vårserier - ungdom
- Halland
- Div. 4 Norra Halland
- Div. 4 Södra Halland
- Div. 5 Norra Halland
- Div. 5 Södra Halland
- Div. 6 Halland
- V-35 Div. 1 Halland
- V-35 Div. 2 Halland
- Ungdomsserier 2022-23
- Nordöstra Svealand
- Div 4
- Ungdomsserien
- Div 5
- Div 6
- Kvalspel
- Nordvästra Götaland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdomsserier höst
- Ungdomsserier vår
- Norrland
- Division 4
- Division 5
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom
- Stockholm
- Pensionärer
- Veteraner
-
Seniorer
- Division 3 Damer
- Division 4 Norra
- Division 4 Södra
- Division 5 Norra
- Division 5 Södra
- Division 6 Norra A
- Division 6 Norra B
- Division 6 Södra A
- Division 6 Södra B
- Division 7 Norra A
- Division 7 Norra B
- Division 7 Södra A
- Division 7 Södra B
- Division 3 Damer Slutspel (A)
- Division 3 Damer Slutspel (B)
- Kval Div 5 Norra
- Kval Div 5 Södra
- Silly season
- S.t Erikscupen
- Silly Season 2023 Vår
- S:t Erikscupen Slutspel
- Sydöstra Götaland
- DIV 4
- DIV 5
- Veteran
- DIV 6
- UNGDOM
- Södermanland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Värmland
- Div 5
- Div 4
- Div 6
- Västmanland
- Division 4 Västmanland 2022-23
- Veteranserien 2022-23 grupp 1
- Veteranserien 2022-23 grupp 2
- Veteranserien 2022-23 A-slutspel
- Veteranserien 2022-23 B-slutspel
- Örebro
- Div 4
- Div 5
- Miniserie
- Lag-DM
- Kval
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Veteran
- Division 6
- Ungdomsserier
- Veteran VT
Div 4 Sydvästra
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Essunga Södra B | 12 | 11 | 0 | 1 | 94-34 | 313-157 | 4682-3967 | 22 |
2. Vedum AIS | 12 | 10 | 0 | 2 | 89-44 | 302-186 | 4737-4084 | 20 |
3. Grästorps BTK | 12 | 5 | 1 | 6 | 60-69 | 230-265 | 4483-4700 | 11 |
4. Svanesunds GIF B2 | 12 | 2 | 0 | 10 | 46-86 | 202-293 | 4346-4821 | 4 |
5. BTK Dalen C | 12 | 1 | 1 | 10 | 37-93 | 167-313 | 4003-4679 | 3 |
Essunga Södra B | |
25-4 | Johansson, Martin |
23-5 | Eriksson, Johan |
15-3 | Sällberg, Andreas |
4-0 | Andersson, Tomas |
1-1 | Pettersson, Daniel |
6-7 | Göransson, Linus |
4-6 | Högemark, Dick |
1-4 | Johansson, Benny |
15-4 | Dubbel |
94-34 | |
Vedum AIS | |
28-1 | Johansson, Jakob |
16-11 | Sippel, Alexander |
14-9 | Andersson, Erik |
6-4 | Falkås, Raine |
10-11 | Lundgren, Bengt |
0-2 | Sterneborn, Adam |
15-6 | Dubbel |
89-44 | |
Grästorps BTK | |
14-13 | Pettersson, Pontus |
14-14 | Abo Hassan, Mahmoud |
13-14 | Andersson, Joakim |
0-2 | Andersson, Clas |
7-18 | Pettersson, Anders |
12-8 | Dubbel |
60-69 | |
Svanesunds GIF B2 | |
8-3 | Zakharenko, Kostiantyn |
9-7 | Johansson, Elionor |
11-13 | Nilsson, Tim |
0-2 | Hassellöv, Trond |
0-3 | Häggander, Melker |
1-9 | Josefsson, Erland |
8-17 | Simonsson, Simon |
4-15 | Hasselgren, Jäger |
5-17 | Dubbel |
46-86 | |
BTK Dalen C | |
13-10 | Larsson, Jan |
8-12 | Gustafsson, Åke |
0-4 | Nilsson, Leo |
6-11 | Hermansson, Thomas |
2-7 | Sternemar, Mikael |
0-12 | Matsson, Klas |
4-21 | Niklasson, Frida |
4-16 | Dubbel |
37-93 | |