- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- *Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
- Pingisligan Damer
- Superettan Damer
-
Kvalserie
- Superettan herr steg 1
- Superettan dam
- Kval till div 1 herrar, grupp Ö
- Kval till div 1 herrar, grupp V
- Kval till div 1 herrar, grupp S
- Kval Damer div 1 N
- Kval till div 2 herrar grupp NN
- Kval till div 2 herrar grupp NS
- Kval till div 2 herrar grupp ÖN
- Kval till div 2 herrar grupp ÖS
- Kval till div 2 herrar grupp VN
- Kval till div 2 herrar grupp VS
- Kval till div 2 herrar grupp SN
- Kval till div 2 herrar grupp SS
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Pingisligan Herrar
- Superettan Herr
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM ungdom Finalspel
-
Kval Lag-SM ungdom
- Kval HJ 18 grupp 1
- Kval HJ 18 grupp 2
- Kval HJ 18 grupp 3
- Kval HJ 18 grupp 4
- Kval HJ 18 grupp 5
- Kval HJ 18 grupp 6
- Kval P16 grupp 1
- Kval P16 grupp 2
- Kval P16 grupp 3
- Kval P16 grupp 4
- Kval P16 grupp 5
- Kval P16 grupp 6
- Kval P14 grupp 1
- Kval P14 grupp 2
- Kval P14 grupp 3
- Kval P14 grupp 4
- Kval P14 grupp 5
- Kval P14 grupp 6a
- Kval P14 grupp 6b
- Kval P 14 Grupp 6 final
- Kval F14 grupp 1
- Kval F 14 grupp 2
- Lag-SM para
- Lag-SM Para
- Lag-SM veteran
- Lag-SM Veteran
- Dalarna
- Division 4
- Gotland
- Div 4
- A-slutspel
- B-slutspel
- Göteborg
- Sommarserie -22
- Distriktsserier - senior
- Höstserier - ungdom
- Vårserier - ungdom
- Halland
- Div. 4 Norra Halland
- Div. 4 Södra Halland
- Div. 5 Norra Halland
- Div. 5 Södra Halland
- Div. 6 Halland
- V-35 Div. 1 Halland
- V-35 Div. 2 Halland
- Ungdomsserier 2022-23
- Nordöstra Svealand
- Div 4
- Ungdomsserien
- Div 5
- Div 6
- Kvalspel
- Nordvästra Götaland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdomsserier höst
- Ungdomsserier vår
- Norrland
- Division 4
- Division 5
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom
- Stockholm
- Pensionärer
- Veteraner
-
Seniorer
- Division 3 Damer
- Division 4 Norra
- Division 4 Södra
- Division 5 Norra
- Division 5 Södra
- Division 6 Norra A
- Division 6 Norra B
- Division 6 Södra A
- Division 6 Södra B
- Division 7 Norra A
- Division 7 Norra B
- Division 7 Södra A
- Division 7 Södra B
- Division 3 Damer Slutspel (A)
- Division 3 Damer Slutspel (B)
- Kval Div 5 Norra
- Kval Div 5 Södra
- Silly season
- S.t Erikscupen
- Silly Season 2023 Vår
- S:t Erikscupen Slutspel
- Sydöstra Götaland
- DIV 4
- DIV 5
- Veteran
- DIV 6
- UNGDOM
- Södermanland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Värmland
- Div 5
- Div 4
- Div 6
- Västmanland
- Division 4 Västmanland 2022-23
- Veteranserien 2022-23 grupp 1
- Veteranserien 2022-23 grupp 2
- Veteranserien 2022-23 A-slutspel
- Veteranserien 2022-23 B-slutspel
- Örebro
- Div 4
- Div 5
- Miniserie
- Lag-DM
- Kval
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Veteran
- Division 6
- Ungdomsserier
- Veteran VT
Skåne Ungdom B
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Malmö IF U2 | 10 | 9 | 0 | 1 | 39-11 | 130-50 | 1827-1357 | 18 |
2. Tomelilla AIS U1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 34-16 | 110-70 | 1737-1493 | 18 |
3. IFK Lund U2 | 10 | 6 | 0 | 4 | 25-25 | 90-90 | 1619-1562 | 12 |
4. BTK Kävlinge U1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 23-27 | 85-95 | 1536-1533 | 6 |
5. BTK Rekord U2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 20-30 | 83-100 | 1645-1603 | 6 |
6. IF Ale | 10 | 0 | 0 | 10 | 9-41 | 38-131 | 932-1748 | 0 |
11-1 | Cederholm, Anton | Tomelilla AIS U1 |
10-1 | Larsson Alfelt, Moa | Malmö IF U2 |
11-4 | Hardbrant, Henry | BTK Kävlinge U1 |
7-1 | Alm, Elias | Tomelilla AIS U1 |
8-3 | Budsimma Ferenczy, Monika | Malmö IF U2 |
6-2 | Aleksic, Dalibor | Malmö IF U2 |
6-2 | Verdozzi, Elliott | IFK Lund U2 |
8-5 | Knutsson, Victor | BTK Kävlinge U1 |
6-4 | Strid, Emanuel | Malmö IF U2 |
8-7 | Nilsson, Wilmer | IF Ale |
10-10 | Andersson, Adrian | IFK Lund U2 |
9-11 | Karlsson, Olle | BTK Rekord U2 |
2-5 | Berg, Oscar | Tomelilla AIS U1 |
5-8 | Lindqvist, Joon | Tomelilla AIS U1 |
0-3 | Åberg, Axel | IF Ale |
0-4 | N/A | IF Ale |
0-4 | N/A | IF Ale |
4-8 | Bonnevier, Kalle | IFK Lund U2 |
3-9 | Knutsson, Olivia | BTK Kävlinge U1 |
6-14 | Ekdahl, Olle | BTK Rekord U2 |
0-14 | Zhao Engström, Oliver | IF Ale |