- Säsonger
- Säsongen 2023/2024
- *Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
- Pingisligan Damer
- Superettan Damer
-
Kvalserie
- Superettan herr steg 1
- Superettan dam
- Kval till div 1 herrar, grupp Ö
- Kval till div 1 herrar, grupp V
- Kval till div 1 herrar, grupp S
- Kval Damer div 1 N
- Kval till div 2 herrar grupp NN
- Kval till div 2 herrar grupp NS
- Kval till div 2 herrar grupp ÖN
- Kval till div 2 herrar grupp ÖS
- Kval till div 2 herrar grupp VN
- Kval till div 2 herrar grupp VS
- Kval till div 2 herrar grupp SN
- Kval till div 2 herrar grupp SS
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Pingisligan Herrar
- Superettan Herr
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM ungdom Finalspel
-
Kval Lag-SM ungdom
- Kval HJ 18 grupp 1
- Kval HJ 18 grupp 2
- Kval HJ 18 grupp 3
- Kval HJ 18 grupp 4
- Kval HJ 18 grupp 5
- Kval HJ 18 grupp 6
- Kval P16 grupp 1
- Kval P16 grupp 2
- Kval P16 grupp 3
- Kval P16 grupp 4
- Kval P16 grupp 5
- Kval P16 grupp 6
- Kval P14 grupp 1
- Kval P14 grupp 2
- Kval P14 grupp 3
- Kval P14 grupp 4
- Kval P14 grupp 5
- Kval P14 grupp 6a
- Kval P14 grupp 6b
- Kval P 14 Grupp 6 final
- Kval F14 grupp 1
- Kval F 14 grupp 2
- Lag-SM para
- Lag-SM Para
- Lag-SM veteran
- Lag-SM Veteran
- Dalarna
- Division 4
- Gotland
- Div 4
- A-slutspel
- B-slutspel
- Göteborg
- Sommarserie -22
- Distriktsserier - senior
- Höstserier - ungdom
- Vårserier - ungdom
- Halland
- Div. 4 Norra Halland
- Div. 4 Södra Halland
- Div. 5 Norra Halland
- Div. 5 Södra Halland
- Div. 6 Halland
- V-35 Div. 1 Halland
- V-35 Div. 2 Halland
- Ungdomsserier 2022-23
- Nordöstra Svealand
- Div 4
- Ungdomsserien
- Div 5
- Div 6
- Kvalspel
- Nordvästra Götaland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdomsserier höst
- Ungdomsserier vår
- Norrland
- Division 4
- Division 5
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom
- Stockholm
- Pensionärer
- Veteraner
-
Seniorer
- Division 3 Damer
- Division 4 Norra
- Division 4 Södra
- Division 5 Norra
- Division 5 Södra
- Division 6 Norra A
- Division 6 Norra B
- Division 6 Södra A
- Division 6 Södra B
- Division 7 Norra A
- Division 7 Norra B
- Division 7 Södra A
- Division 7 Södra B
- Division 3 Damer Slutspel (A)
- Division 3 Damer Slutspel (B)
- Kval Div 5 Norra
- Kval Div 5 Södra
- Silly season
- S.t Erikscupen
- Silly Season 2023 Vår
- S:t Erikscupen Slutspel
- Sydöstra Götaland
- DIV 4
- DIV 5
- Veteran
- DIV 6
- UNGDOM
- Södermanland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Värmland
- Div 5
- Div 4
- Div 6
- Västmanland
- Division 4 Västmanland 2022-23
- Veteranserien 2022-23 grupp 1
- Veteranserien 2022-23 grupp 2
- Veteranserien 2022-23 A-slutspel
- Veteranserien 2022-23 B-slutspel
- Örebro
- Div 4
- Div 5
- Miniserie
- Lag-DM
- Kval
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Veteran
- Division 6
- Ungdomsserier
- Veteran VT
Skåne Ungdom I
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Tomelilla AIS U4 | 10 | 8 | 0 | 2 | 37-13 | 119-52 | 1707-1323 | 16 |
2. BTK Rekord U8 | 10 | 8 | 0 | 2 | 37-13 | 119-52 | 1648-1309 | 16 |
3. Winnö IF | 10 | 6 | 0 | 4 | 27-23 | 97-90 | 1676-1625 | 12 |
4. Kågeröds BTK U2 | 10 | 5 | 0 | 5 | 24-26 | 88-90 | 1581-1568 | 10 |
5. BTK Kävlinge U2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 18-32 | 64-108 | 1391-1594 | 6 |
6. Bjärnums BTK U2 | 10 | 0 | 0 | 10 | 7-43 | 37-132 | 1144-1728 | 0 |
Tomelilla AIS U4 | |
16-2 | Ringström, Neo |
12-6 | Svensson, Rasmus |
1-3 | Nilsson, Lykke |
8-2 | Dubbel |
37-13 | |
BTK Rekord U8 | |
14-2 | Orrebo, Oscar |
10-3 | Löfstedt, Oskar |
6-5 | Hamid, Joseph |
7-3 | Dubbel |
37-13 | |
Winnö IF | |
7-5 | Andersson, Alfred |
5-3 | Svensson, Vincent |
5-3 | Andersson Otfors, Casper |
3-9 | Ehlde, Axel |
7-3 | Dubbel |
27-23 | |
Kågeröds BTK U2 | |
10-1 | Nilsson, Alice |
1-3 | Strömstedt, Emma |
7-10 | Esbjörnsson, Gry |
2-6 | Esbjörnsson, Tintin |
4-6 | Dubbel |
24-26 | |
BTK Kävlinge U2 | |
10-2 | Dahlin, Kevin |
3-6 | Johansson, Tim |
1-8 | Svärd, Simon |
0-10 | Heimer, Albin |
4-6 | Dubbel |
18-32 | |
Bjärnums BTK U2 | |
0-1 | N/A |
3-10 | Reimers, Levi |
3-11 | Nilsson, Gösta |
1-11 | Magnusson Stjernqvist, Levis |
0-10 | Dubbel |
7-43 | |