- Säsonger
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- *Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Elitserien damer
- Kval till div 1 Damer, grupp N
- Kval till div 1 Damer, grupp S
- Superettan, steg 1 nord
- Superettan, steg 1 syd
- Superettan, steg 2
- Kval till div 1, grupp N
- Kval till div 1, grupp Ö
- Kval till div 1, grupp V
- Kval till div 1, grupp S
- Kval till div 2, grupp NN
- Kval till div 2, grupp NS
- Kval till div 2, grupp ÖN
- Kval till div 2, grupp ÖS
- Kval till div 2, grupp VS
- Kval till div 2, grupp SN
- Kval till div 2, grupp Syd S
- Pingisligan
- Superettan
- Division 1
- Division 2
- Division 3
- Elitserien damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Blekinge
- Veteranserien
- Ungdomsserier
- Lag-DM
- Sydsvenska pojk- och flickträffen
- Bohuslän-Dal
- Div 4
- Ungdom div.1
- Ungdom div. 2
- Ungdom div. 3
- Ungdom div. 4
- Kval
- Dalarna
- Seniorer
- Lag-DM
- Pojkar 12
- Gotland
- U12
- U14
- Division 5
- Division 4
- Göteborg
- LAG-DM
- Div. 4 Göteborg
- Div. 5 Göteborg
- Div. 6 Göteborg
- Div. 7 Göteborg
- Div. 8 Göteborg
- Veteranserier Göteborg
- Höstserie Ungdom 2012
- Höstserie Ungdom 2012 - EXTRA
- Vårserie 2013 Ungdom
- Halland
- Div. 4 Halland
- Div. 5 Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- H-35, Veteran
- Ungdomsserier
- Nybörjarserier 2012-13
- Damer div. 3 Syd
- Lag-DM 2012 Halland
- Hälsingland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Veteraner
- P13
- DM 2012/13
- Medelpad
- Division 4
- Division 5
- Lag_DM_semi
- Lag_DM Final
- Nordöstra Svealand
- Seniorer
- Oldboys
- Lag-DM
- Ungdom
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Slutspel 1 ungdom
- Slutspel 2 ungdom
- Kvalspel till div 3
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
-
St Erikscupen Pojkar Höst
- Pojkar 1997/98 Grupp 1 AB höst
- Pojkar 1997/98 Grupp 2 AB höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 1 A höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 1 B höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 2 A höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 2 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 1 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 1 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 2 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 2 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 3 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 3 B höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 1 AB höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 2 AB höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 3 AB höst
- St Erik flickor
- St Erikscupen Pojkar Vår
- St:Eriks cupen flickor vår
- St Erik slutspel
- Sydöstra Götaland
- Div. 4
- Div. 5
- Div. 6
- Veteran
- Pojkar 15
- Pojkar 13
- Pojkar 11
- Pojkar 9-10
- Flickor 11-15
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdoms serie U11
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Västerbotten
- Div 4
- Div 5
- Kval till Division 3
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdomsserier
- Lag-DM
- Kvalspel
- Västmanland
- Division 4
- Oldboys
- Örebro
- Division 4
- Division 5
- Division 6 Södra
- Division 6 Norra
- DIV 6
- DIV 7
- Kval till Div 5
- Kval till Div 6
- Lag-DM
- Lag-DM
- Lag DM
- Östergötland
- Division 4 Östergötland
- Division 5 Östergötland
- Ungdom A
- Ungdom B
Div 4 Västerbotten
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Vindelns IF | 12 | 12 | 0 | 0 | 96-17 | 303-84 | 4009-2707 | 24 |
2. Umeå BTK Gubbar | 12 | 9 | 0 | 3 | 82-47 | 282-175 | 4426-3816 | 18 |
3. Umeå BTK Juniorer | 12 | 5 | 0 | 7 | 62-76 | 229-271 | 4386-4655 | 10 |
4. Umeå BTK Tjejer | 12 | 3 | 1 | 8 | 47-82 | 181-288 | 3849-4538 | 7 |
5. Skellefteå¨AIK BTF | 12 | 0 | 1 | 11 | 30-95 | 131-308 | 3380-4334 | 1 |
26-0 | Holmgren, Anders | Vindelns IF |
26-5 | Ågren, Ola | Umeå BTK Gubbar |
20-3 | Holmgren, Jan | Vindelns IF |
21-7 | Al-Mansour, Josef | Umeå BTK Juniorer |
13-0 | Strömberg, Jonas | Vindelns IF |
18-9 | Thuresson, Olle | Umeå BTK Gubbar |
12-5 | Hedkvist, Tom | Vindelns IF |
8-1 | Frisk, Lars-Göran | Skellefteå¨AIK BTF |
14-8 | Nygren, Nilas | Umeå BTK Juniorer |
13-7 | Holmgren, Jan-olov | Umeå BTK Gubbar |
14-8 | Bagrov, Alexander | Vindelns IF |
13-9 | Hörnlund, Hanna | Umeå BTK Tjejer |
5-2 | Olsson, Jesper | Umeå BTK Gubbar |
5-2 | Norman, Björn | Umeå BTK Gubbar |
7-7 | Sandlund, Matilda | Umeå BTK Tjejer |
11-12 | Jin, Jonny | Umeå BTK Juniorer |
8-11 | Johansson, Vendela | Umeå BTK Tjejer |
5-8 | Långberg, David | Skellefteå¨AIK BTF |
1-6 | Johansson, Rebecca | Skellefteå¨AIK BTF |
6-12 | Jansson, Jonathan | Umeå BTK Juniorer |
7-14 | Ekman, Emelie | Umeå BTK Tjejer |
5-15 | Kangas, Samuli | Umeå BTK Gubbar |
3-16 | Wedman, Julia | Umeå BTK Tjejer |
2-15 | Nygren, Fina | Umeå BTK Tjejer |
6-24 | Jonsson, Patrik | Skellefteå¨AIK BTF |
4-23 | Hultdin, Gabriel | Skellefteå¨AIK BTF |
2-23 | Skog, Jakob | Umeå BTK Juniorer |
1-24 | Norqvist, Nicklas | Skellefteå¨AIK BTF |