- Säsonger
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- *Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Elitserien damer
- Kval till div 1 Damer, grupp N
- Kval till div 1 Damer, grupp S
- Superettan, steg 1 nord
- Superettan, steg 1 syd
- Superettan, steg 2
- Kval till div 1, grupp N
- Kval till div 1, grupp Ö
- Kval till div 1, grupp V
- Kval till div 1, grupp S
- Kval till div 2, grupp NN
- Kval till div 2, grupp NS
- Kval till div 2, grupp ÖN
- Kval till div 2, grupp ÖS
- Kval till div 2, grupp VS
- Kval till div 2, grupp SN
- Kval till div 2, grupp Syd S
- Pingisligan
- Superettan
- Division 1
- Division 2
- Division 3
- Elitserien damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Blekinge
- Veteranserien
- Ungdomsserier
- Lag-DM
- Sydsvenska pojk- och flickträffen
- Bohuslän-Dal
- Div 4
- Ungdom div.1
- Ungdom div. 2
- Ungdom div. 3
- Ungdom div. 4
- Kval
- Dalarna
- Seniorer
- Lag-DM
- Pojkar 12
- Gotland
- U12
- U14
- Division 5
- Division 4
- Göteborg
- LAG-DM
- Div. 4 Göteborg
- Div. 5 Göteborg
- Div. 6 Göteborg
- Div. 7 Göteborg
- Div. 8 Göteborg
- Veteranserier Göteborg
- Höstserie Ungdom 2012
- Höstserie Ungdom 2012 - EXTRA
- Vårserie 2013 Ungdom
- Halland
- Div. 4 Halland
- Div. 5 Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- H-35, Veteran
- Ungdomsserier
- Nybörjarserier 2012-13
- Damer div. 3 Syd
- Lag-DM 2012 Halland
- Hälsingland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Veteraner
- P13
- DM 2012/13
- Medelpad
- Division 4
- Division 5
- Lag_DM_semi
- Lag_DM Final
- Nordöstra Svealand
- Seniorer
- Oldboys
- Lag-DM
- Ungdom
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Slutspel 1 ungdom
- Slutspel 2 ungdom
- Kvalspel till div 3
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
-
St Erikscupen Pojkar Höst
- Pojkar 1997/98 Grupp 1 AB höst
- Pojkar 1997/98 Grupp 2 AB höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 1 A höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 1 B höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 2 A höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 2 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 1 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 1 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 2 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 2 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 3 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 3 B höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 1 AB höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 2 AB höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 3 AB höst
- St Erik flickor
- St Erikscupen Pojkar Vår
- St:Eriks cupen flickor vår
- St Erik slutspel
- Sydöstra Götaland
- Div. 4
- Div. 5
- Div. 6
- Veteran
- Pojkar 15
- Pojkar 13
- Pojkar 11
- Pojkar 9-10
- Flickor 11-15
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdoms serie U11
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Västerbotten
- Div 4
- Div 5
- Kval till Division 3
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdomsserier
- Lag-DM
- Kvalspel
- Västmanland
- Division 4
- Oldboys
- Örebro
- Division 4
- Division 5
- Division 6 Södra
- Division 6 Norra
- DIV 6
- DIV 7
- Kval till Div 5
- Kval till Div 6
- Lag-DM
- Lag-DM
- Lag DM
- Östergötland
- Division 4 Östergötland
- Division 5 Östergötland
- Ungdom A
- Ungdom B
Pojkar-14 Halland
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. BTK Ratic 1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 56-25 | 184-103 | 2735-2302 | 17 |
2. LBTK Serve | 10 | 7 | 2 | 1 | 56-27 | 185-113 | 2893-2441 | 16 |
3. BTK Ratic 2 | 10 | 6 | 0 | 4 | 48-31 | 168-114 | 2699-2473 | 12 |
4. Glommens IF | 10 | 4 | 3 | 3 | 47-33 | 160-114 | 2606-2225 | 11 |
5. Markaryds BTK | 10 | 2 | 0 | 8 | 16-54 | 62-172 | 1665-2296 | 4 |
6. Skedala BTK | 10 | 0 | 0 | 10 | 7-60 | 40-183 | 1444-2305 | 0 |
21-3 | Lindqvist, Samuel | Glommens IF |
20-4 | Blomström, William | BTK Ratic 1 |
20-5 | Eriksson, Benjamin | BTK Ratic 2 |
18-5 | Pettersson, Oskar | LBTK Serve |
19-6 | Bertinsson, Robin | LBTK Serve |
14-4 | Wetterqvist, Fredrik | BTK Ratic 1 |
16-8 | Larsson, Edvin | BTK Ratic 2 |
12-7 | Gillberg, David | BTK Ratic 1 |
6-2 | Sjöberg, Viktor | BTK Ratic 1 |
5-1 | Löwgren, Mathilda | LBTK Serve |
4-1 | Petrov, Murat | LBTK Serve |
12-10 | Lindecrantz, Anton | Glommens IF |
8-10 | Bäckman, Isak | LBTK Serve |
10-12 | Mårtensson, Lukas | Glommens IF |
2-4 | Nilsson, Adam | Glommens IF |
0-4 | Åkerlund, Andreas | Skedala BTK |
7-16 | Hörauf, Georg | Markaryds BTK |
3-14 | Dzihic, Albin | Markaryds BTK |
0-12 | N/A | BTK Ratic 1, Skedala BTK, Markaryds BTK |
5-17 | Karlberg-Green, Alexander | BTK Ratic 2 |
5-18 | Ottosen, Emil | Markaryds BTK |
3-17 | Krüger, Filip | Skedala BTK |
0-14 | Fredriksson, Samuel | Skedala BTK |
3-19 | Eniko, Alexander | Skedala BTK |