- Säsonger
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- *Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Elitserien damer
- Kval till div 1 Damer, grupp N
- Kval till div 1 Damer, grupp S
- Superettan, steg 1 nord
- Superettan, steg 1 syd
- Superettan, steg 2
- Kval till div 1, grupp N
- Kval till div 1, grupp Ö
- Kval till div 1, grupp V
- Kval till div 1, grupp S
- Kval till div 2, grupp NN
- Kval till div 2, grupp NS
- Kval till div 2, grupp ÖN
- Kval till div 2, grupp ÖS
- Kval till div 2, grupp VS
- Kval till div 2, grupp SN
- Kval till div 2, grupp Syd S
- Pingisligan
- Superettan
- Division 1
- Division 2
- Division 3
- Elitserien damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Blekinge
- Veteranserien
- Ungdomsserier
- Lag-DM
- Sydsvenska pojk- och flickträffen
- Bohuslän-Dal
- Div 4
- Ungdom div.1
- Ungdom div. 2
- Ungdom div. 3
- Ungdom div. 4
- Kval
- Dalarna
- Seniorer
- Lag-DM
- Pojkar 12
- Gotland
- U12
- U14
- Division 5
- Division 4
- Göteborg
- LAG-DM
- Div. 4 Göteborg
- Div. 5 Göteborg
- Div. 6 Göteborg
- Div. 7 Göteborg
- Div. 8 Göteborg
- Veteranserier Göteborg
- Höstserie Ungdom 2012
- Höstserie Ungdom 2012 - EXTRA
- Vårserie 2013 Ungdom
- Halland
- Div. 4 Halland
- Div. 5 Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- H-35, Veteran
- Ungdomsserier
- Nybörjarserier 2012-13
- Damer div. 3 Syd
- Lag-DM 2012 Halland
- Hälsingland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Veteraner
- P13
- DM 2012/13
- Medelpad
- Division 4
- Division 5
- Lag_DM_semi
- Lag_DM Final
- Nordöstra Svealand
- Seniorer
- Oldboys
- Lag-DM
- Ungdom
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Slutspel 1 ungdom
- Slutspel 2 ungdom
- Kvalspel till div 3
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
-
St Erikscupen Pojkar Höst
- Pojkar 1997/98 Grupp 1 AB höst
- Pojkar 1997/98 Grupp 2 AB höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 1 A höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 1 B höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 2 A höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 2 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 1 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 1 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 2 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 2 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 3 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 3 B höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 1 AB höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 2 AB höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 3 AB höst
- St Erik flickor
- St Erikscupen Pojkar Vår
- St:Eriks cupen flickor vår
- St Erik slutspel
- Sydöstra Götaland
- Div. 4
- Div. 5
- Div. 6
- Veteran
- Pojkar 15
- Pojkar 13
- Pojkar 11
- Pojkar 9-10
- Flickor 11-15
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdoms serie U11
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Västerbotten
- Div 4
- Div 5
- Kval till Division 3
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdomsserier
- Lag-DM
- Kvalspel
- Västmanland
- Division 4
- Oldboys
- Örebro
- Division 4
- Division 5
- Division 6 Södra
- Division 6 Norra
- DIV 6
- DIV 7
- Kval till Div 5
- Kval till Div 6
- Lag-DM
- Lag-DM
- Lag DM
- Östergötland
- Division 4 Östergötland
- Division 5 Östergötland
- Ungdom A
- Ungdom B
Elitserien A
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Team Mälarenergi BTK | 7 | 7 | 0 | 0 | 42-11 | 135-63 | 1966-1618 | 14 |
2. Eslövs PK | 7 | 5 | 1 | 1 | 37-17 | 126-85 | 2038-1826 | 11 |
3. Storfors BTK | 7 | 4 | 0 | 3 | 30-28 | 116-105 | 2073-1976 | 8 |
4. Spårvägens BTK | 7 | 3 | 1 | 3 | 28-34 | 118-120 | 2164-2170 | 7 |
5. Ängby SK | 7 | 2 | 2 | 3 | 28-34 | 107-122 | 2016-2061 | 6 |
6. Råå BTK | 7 | 1 | 2 | 4 | 30-38 | 117-131 | 2186-2260 | 4 |
7. Tabergs SK | 7 | 1 | 2 | 4 | 27-37 | 114-142 | 2253-2456 | 4 |
8. Dänningelanda BTK | 7 | 0 | 2 | 5 | 17-40 | 74-139 | 1762-2091 | 2 |
Team Mälarenergi BTK | |
14-1 | Dobesova, Jana |
7-0 | Pu, Yu Ting |
8-1 | Zetterström, Stina |
2-0 | Persson, Marie |
7-7 | Moskovits, Daniela |
4-2 | Dubbel |
42-11 | |
Eslövs PK | |
11-2 | Owen, Naomi |
10-4 | Rask, Sara |
8-3 | Eriksson, Kajsa |
5-6 | Melcher, Madeleine |
3-2 | Dubbel |
37-17 | |
Storfors BTK | |
12-7 | Christoforaki, Maria |
9-8 | Exarchou, Filareti |
8-8 | 14905 |
1-5 | Dubbel |
30-28 | |
Ängby SK | |
13-6 | Wersäll, Caroline |
10-9 | Bergström, Linda |
1-7 | Zetterström, Helena |
1-8 | Engelson, Maria |
3-4 | Dubbel |
28-34 | |
Spårvägens BTK | |
16-1 | Sun, Jie |
1-6 | Appelgren, Marlene |
7-12 | Bölenius, Sannamari |
3-10 | Westholm, Sofia |
1-5 | Dubbel |
28-34 | |
Råå BTK | |
18-3 | Tian, Yuan |
6-15 | Bengtsson, Frida |
1-18 | Magnusson, Julia |
5-2 | Dubbel |
30-38 | |
Tabergs SK | |
13-8 | Donner, Marina |
6-14 | Stenqvist, Madeleine |
3-13 | Sjögren, Marie |
5-2 | Dubbel |
27-37 | |
Dänningelanda BTK | |
9-3 | Jia Yin, Wang |
0-6 | Danielsson, Emmie |
1-8 | Sandéhn, Alexandra |
5-13 | Rydén, Lisa |
0-8 | Helgesson, Elin |
2-2 | Dubbel |
17-40 | |