- Säsonger
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- *Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Elitserien damer
- Kval till div 1 Damer, grupp N
- Kval till div 1 Damer, grupp S
- Superettan, steg 1 nord
- Superettan, steg 1 syd
- Superettan, steg 2
- Kval till div 1, grupp N
- Kval till div 1, grupp Ö
- Kval till div 1, grupp V
- Kval till div 1, grupp S
- Kval till div 2, grupp NN
- Kval till div 2, grupp NS
- Kval till div 2, grupp ÖN
- Kval till div 2, grupp ÖS
- Kval till div 2, grupp VS
- Kval till div 2, grupp SN
- Kval till div 2, grupp Syd S
- Pingisligan
- Superettan
- Division 1
- Division 2
- Division 3
- Elitserien damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Blekinge
- Veteranserien
- Ungdomsserier
- Lag-DM
- Sydsvenska pojk- och flickträffen
- Bohuslän-Dal
- Div 4
- Ungdom div.1
- Ungdom div. 2
- Ungdom div. 3
- Ungdom div. 4
- Kval
- Dalarna
- Seniorer
- Lag-DM
- Pojkar 12
- Gotland
- U12
- U14
- Division 5
- Division 4
- Göteborg
- LAG-DM
- Div. 4 Göteborg
- Div. 5 Göteborg
- Div. 6 Göteborg
- Div. 7 Göteborg
- Div. 8 Göteborg
- Veteranserier Göteborg
- Höstserie Ungdom 2012
- Höstserie Ungdom 2012 - EXTRA
- Vårserie 2013 Ungdom
- Halland
- Div. 4 Halland
- Div. 5 Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- H-35, Veteran
- Ungdomsserier
- Nybörjarserier 2012-13
- Damer div. 3 Syd
- Lag-DM 2012 Halland
- Hälsingland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Veteraner
- P13
- DM 2012/13
- Medelpad
- Division 4
- Division 5
- Lag_DM_semi
- Lag_DM Final
- Nordöstra Svealand
- Seniorer
- Oldboys
- Lag-DM
- Ungdom
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Slutspel 1 ungdom
- Slutspel 2 ungdom
- Kvalspel till div 3
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
-
St Erikscupen Pojkar Höst
- Pojkar 1997/98 Grupp 1 AB höst
- Pojkar 1997/98 Grupp 2 AB höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 1 A höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 1 B höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 2 A höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 2 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 1 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 1 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 2 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 2 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 3 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 3 B höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 1 AB höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 2 AB höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 3 AB höst
- St Erik flickor
- St Erikscupen Pojkar Vår
- St:Eriks cupen flickor vår
- St Erik slutspel
- Sydöstra Götaland
- Div. 4
- Div. 5
- Div. 6
- Veteran
- Pojkar 15
- Pojkar 13
- Pojkar 11
- Pojkar 9-10
- Flickor 11-15
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdoms serie U11
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Västerbotten
- Div 4
- Div 5
- Kval till Division 3
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdomsserier
- Lag-DM
- Kvalspel
- Västmanland
- Division 4
- Oldboys
- Örebro
- Division 4
- Division 5
- Division 6 Södra
- Division 6 Norra
- DIV 6
- DIV 7
- Kval till Div 5
- Kval till Div 6
- Lag-DM
- Lag-DM
- Lag DM
- Östergötland
- Division 4 Östergötland
- Division 5 Östergötland
- Ungdom A
- Ungdom B
Skåne Ungdom P11 division 1
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Höganäs BTK | 7 | 7 | 0 | 0 | 31-4 | 97-26 | 1282-839 | 14 |
2. IFK Lund 1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 24-11 | 85-45 | 1306-1060 | 12 |
3. Vinnö IF | 7 | 5 | 0 | 2 | 22-13 | 77-52 | 1266-1119 | 10 |
4. IFK Lund 2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 19-16 | 69-66 | 1246-1241 | 8 |
5. Sjöbo BTK 2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 19-16 | 70-58 | 1199-1147 | 6 |
6. Malmö IF | 7 | 2 | 0 | 5 | 13-22 | 55-79 | 1130-1265 | 4 |
7. Staffanstorps BTK | 7 | 1 | 0 | 6 | 8-27 | 32-87 | 907-1202 | 2 |
8. Kågeröds BTK (F13) | 7 | 0 | 0 | 7 | 4-31 | 27-99 | 837-1300 | 0 |
13-1 | Kristensson, Robin | Höganäs BTK |
12-2 | Börnesjö, Victor | Höganäs BTK |
8-2 | Åkesson, Mattias | Vinnö IF |
8-2 | Sjögren, David | IFK Lund 1 |
7-2 | Nilsson, Joel | Sjöbo BTK 2 |
9-5 | Ripa, Samuel | Malmö IF |
8-4 | Arwidsson, Gabriel | IFK Lund 1 |
6-3 | Peterson, Jakob | IFK Lund 2 |
5-4 | Nilsson, Ludvig | Vinnö IF |
3-3 | Permbeck, Emil | Staffanstorps BTK |
3-3 | Mellberg, Hugo | IFK Lund 1 |
5-5 | Lindquist, Oscar | IFK Lund 2 |
2-2 | Svensson, Jonathan | Sjöbo BTK 2 |
2-2 | Skog, Gabriel | Sjöbo BTK 2 |
2-2 | Andrén, Ida | Kågeröds BTK (F13) |
4-5 | Persson, Albin | Vinnö IF |
2-3 | Jeppsson, Fabian | Sjöbo BTK 2 |
2-4 | Dagner, Anton | Sjöbo BTK 2 |
0-2 | N/A | Kågeröds BTK (F13) |
3-6 | Lidholm, David | IFK Lund 2 |
0-4 | Persson, Ellin | Kågeröds BTK (F13) |
1-8 | N/A | Kågeröds BTK (F13) |
1-8 | Nilsson, Mimmi | Kågeröds BTK (F13) |
2-10 | Talts, Ludvig | Staffanstorps BTK |
1-9 | Kulle, Waldemar | Staffanstorps BTK |
3-11 | Rustemovski, Raif | Malmö IF |