- Säsonger
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- *Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Pingisligan herrar
- Kval till Pingisligan damer
- Kval till Superettan steg 1
- Kval till Superettan steg 2
- Kval till division 1 damer, grupp nord
- Kval till division 1 damer, grupp syd
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp nord
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp öst
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp väst
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp syd
- Kval till division 1 herrar, steg 1 b, grupp nord
- Kval till division 1 herrar, steg 1 b, grupp syd
- Kval till division 1 herrar, steg 2, grupp nord
- Kval till division 1 herrar, steg 2, grupp syd
- Kval till division 2 herrar, grupp nord
- Kval till division 2 herrar, grupp öst N
- Kval till division 2 herrar, grupp öst S
- Kval till division 2 herrar, grupp väst
- Kval till division 2 herrar, grupp syd N
- Kval till division 2 herrar, grupp syd S
- Pingisligan Herrar
- Superettan
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Pingisligan Damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Ö Blekinge
- Div 6 V Blekinge
- Veteraner Div 1 Blekinge
- Veteraner Div 2 Blekinge
- Ungdom 1
- Ungdom 3
- DM Damer
- DM Flickor
- DM Pojkar
- Lilla-DM
- Bohuslän-Dal
- Div 4
- Div 5
- Veteran
- Ungdom div.1
- Ungdom
- Kval
- Dalarna
- Division 4
- Division 5
- Pojkar 12
- Pojkar 15
- Lag-DM Herrar seniorer
- Lag-DM Pojkar 15
- Lag-DM Herrjuniorer
- Lilla DM
- Gotland
- U14
- Division 5
- Division 4
- Lag-DM
- Göteborg
- Distriktsserier Göteborg
- Veteranserier
- Vinterserien U-lag
- Vårserien U-lag
- Halland
- Div. 4 Halland
- Div. 5 Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- V-35 Halland
- Pojkar-14 Kval
- Pojkar-12 Kval
- Pojkar-10 Kval
- Slutspel U-serier, pojkar 2014-15
- Flickor-12
- Nybörjarserier 2014-15
- Hälsingland
- Kval till div 3
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdoms serier
- Nordöstra Svealand
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Lag-DM
- Oldboysserie
- Ungdomsserie
- Kvalserier
- Norrbotten
- Division 4
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Slutspel ungdom
- Kval till div 3
- Sydsvenska Pojk- & Flickträffen
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
- Pensionärer
- St:Erikscupen höst
- St:Erikscupen vår
- St:Erikscupen slutspel
- Silly Season
- Sydöstra Götaland
- SVÖ-Cupen
- Div 4 Norra
- Div 4 Södra
- Div 4 Östra
- Div 5 Norra
- Div 5 Södra
- Div 5 Östra A
- Div 5 Östra B
- Div 6 Norra
- Veteran A
- Veteran B
- Veteran C
- Ungdomsserier
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- U11
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Ungdomsserier
- Kval till div 4
- Västerbotten
- DIV 4
- DIV5
- Kval till Division 3
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Kvalspel
- Ungdomsserien
- Lag-DM
- Västmanland
- Division 4
- Veteranserien
- Örebro
- DIV 4
- DIV 5
- DIV 6
- Lag-DM
- Kval div4
- Kval Div 5
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom A
- Ungdom B
Pingisligan Damer A
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Eslövs PK | 7 | 6 | 1 | 0 | 41-11 | 131-56 | 1886-1447 | 13 |
2. Storfors BTK | 7 | 5 | 1 | 1 | 38-21 | 135-89 | 2119-2006 | 11 |
3. Team Mälarenergi BTK | 7 | 5 | 0 | 2 | 33-27 | 115-100 | 1951-1945 | 10 |
4. Ängby SK | 7 | 4 | 0 | 3 | 34-26 | 119-89 | 1972-1793 | 8 |
5. Spårvägens BTK | 7 | 2 | 1 | 4 | 26-30 | 100-113 | 1954-1985 | 5 |
6. Dänningelanda BTK | 7 | 2 | 1 | 4 | 21-35 | 89-119 | 1892-1976 | 5 |
7. Skurups BTK | 7 | 1 | 1 | 5 | 19-37 | 71-123 | 1608-1849 | 3 |
8. Malmö IF | 7 | 0 | 1 | 6 | 16-41 | 68-139 | 1680-2061 | 1 |
Eslövs PK | |
16-0 | Zhang, Fang |
13-2 | Owen, Naomi |
1-1 | Christensen, Stefanie |
6-7 | Rask, Sara |
5-1 | Dubbel |
41-11 | |
Storfors BTK | |
15-2 | Mattenet, Audrey |
8-4 | Obradovic, Sonja |
9-6 | 223517 |
4-5 | Exarchou, Filareti |
2-4 | Dubbel |
38-21 | |
Ängby SK | |
11-3 | Istrate, Roxana |
13-5 | Bergström, Linda |
1-1 | Doval, Ilka |
6-6 | Moret, Rachel |
0-8 | Engelson, Maria |
3-3 | Dubbel |
34-26 | |
Team Mälarenergi BTK | |
14-6 | Moskovits, Daniela |
6-6 | Dobesova, Jana |
8-9 | Karlsson, Michaela |
1-3 | Persson, Marie |
4-3 | Dubbel |
33-27 | |
Spårvägens BTK | |
8-9 | Jonsson, Jennifer |
7-9 | Bölenius, Sannamari |
7-10 | Zetterström, Stina |
4-2 | Dubbel |
26-30 | |
Dänningelanda BTK | |
2-3 | Jia Yin, Wang |
7-10 | Johansson, Tilda |
4-10 | Rydén, Lisa |
4-11 | Månsson, Anna |
4-1 | Dubbel |
21-35 | |
Skurups BTK | |
11-1 | Skov, Mie |
1-1 | Li, Ziqi |
3-8 | Tanska, Caroline |
3-9 | Nilsson, Malin |
0-6 | Lövgren, Pearl |
0-7 | Nilsson, Annica |
1-5 | Dubbel |
19-37 | |
Malmö IF | |
10-9 | Persson, Angelica |
2-5 | Eriksson, Kajsa |
0-4 | Persson, Amanda |
0-4 | Rosenmeier, Marléen |
0-5 | Donner, Marina |
3-9 | Jacobsen, Mie |
1-5 | Dubbel |
16-41 | |