- Säsonger
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- *Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Pingisligan herrar
- Kval till Pingisligan damer
- Kval till Superettan steg 1
- Kval till Superettan steg 2
- Kval till division 1 damer, grupp nord
- Kval till division 1 damer, grupp syd
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp nord
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp öst
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp väst
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp syd
- Kval till division 1 herrar, steg 1 b, grupp nord
- Kval till division 1 herrar, steg 1 b, grupp syd
- Kval till division 1 herrar, steg 2, grupp nord
- Kval till division 1 herrar, steg 2, grupp syd
- Kval till division 2 herrar, grupp nord
- Kval till division 2 herrar, grupp öst N
- Kval till division 2 herrar, grupp öst S
- Kval till division 2 herrar, grupp väst
- Kval till division 2 herrar, grupp syd N
- Kval till division 2 herrar, grupp syd S
- Pingisligan Herrar
- Superettan
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Pingisligan Damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Ö Blekinge
- Div 6 V Blekinge
- Veteraner Div 1 Blekinge
- Veteraner Div 2 Blekinge
- Ungdom 1
- Ungdom 3
- DM Damer
- DM Flickor
- DM Pojkar
- Lilla-DM
- Bohuslän-Dal
- Div 4
- Div 5
- Veteran
- Ungdom div.1
- Ungdom
- Kval
- Dalarna
- Division 4
- Division 5
- Pojkar 12
- Pojkar 15
- Lag-DM Herrar seniorer
- Lag-DM Pojkar 15
- Lag-DM Herrjuniorer
- Lilla DM
- Gotland
- U14
- Division 5
- Division 4
- Lag-DM
- Göteborg
- Distriktsserier Göteborg
- Veteranserier
- Vinterserien U-lag
- Vårserien U-lag
- Halland
- Div. 4 Halland
- Div. 5 Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- V-35 Halland
- Pojkar-14 Kval
- Pojkar-12 Kval
- Pojkar-10 Kval
- Slutspel U-serier, pojkar 2014-15
- Flickor-12
- Nybörjarserier 2014-15
- Hälsingland
- Kval till div 3
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdoms serier
- Nordöstra Svealand
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Lag-DM
- Oldboysserie
- Ungdomsserie
- Kvalserier
- Norrbotten
- Division 4
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Slutspel ungdom
- Kval till div 3
- Sydsvenska Pojk- & Flickträffen
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
- Pensionärer
- St:Erikscupen höst
- St:Erikscupen vår
- St:Erikscupen slutspel
- Silly Season
- Sydöstra Götaland
- SVÖ-Cupen
- Div 4 Norra
- Div 4 Södra
- Div 4 Östra
- Div 5 Norra
- Div 5 Södra
- Div 5 Östra A
- Div 5 Östra B
- Div 6 Norra
- Veteran A
- Veteran B
- Veteran C
- Ungdomsserier
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- U11
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Ungdomsserier
- Kval till div 4
- Västerbotten
- DIV 4
- DIV5
- Kval till Division 3
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Kvalspel
- Ungdomsserien
- Lag-DM
- Västmanland
- Division 4
- Veteranserien
- Örebro
- DIV 4
- DIV 5
- DIV 6
- Lag-DM
- Kval div4
- Kval Div 5
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom A
- Ungdom B
Skåne Ungdom P11 norra
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. BTK Rekord | 14 | 14 | 0 | 0 | 68-2 | 207-26 | 2537-1472 | 28 |
2. Höganäs BTK | 14 | 11 | 0 | 3 | 55-15 | 172-70 | 2467-1899 | 22 |
3. IFK Lund 1 | 14 | 10 | 0 | 4 | 37-33 | 135-123 | 2320-2209 | 20 |
4. Hörby UNF | 14 | 7 | 0 | 7 | 33-37 | 125-126 | 2272-2210 | 14 |
5. BTK Kävlinge | 14 | 6 | 0 | 8 | 30-40 | 105-148 | 2131-2430 | 12 |
6. IFK Lund 2 | 14 | 3 | 0 | 11 | 20-50 | 78-161 | 1891-2414 | 6 |
7. Kågeröd BTK | 14 | 3 | 0 | 11 | 19-51 | 88-165 | 2011-2427 | 6 |
8. Eslövs AI | 14 | 2 | 0 | 12 | 18-52 | 78-169 | 1915-2483 | 4 |
BTK Rekord | |
14-0 | De La Cruz, Martin |
14-2 | Lovén, Ted |
12-0 | Shergill, Indi |
8-0 | Svensson, Noah |
6-0 | Olsson, Cristian |
14-0 | Dubbel |
68-2 | |
Höganäs BTK | |
24-4 | Brogård, Fredrik |
20-8 | Gullberg, Victor |
11-3 | Dubbel |
55-15 | |
IFK Lund 1 | |
17-8 | Bergstrand, Joel |
5-0 | Ridegård, Charlie |
8-18 | Helenius, Gregor |
7-7 | Dubbel |
37-33 | |
Hörby UNF | |
16-12 | Gottfridsson, Linus |
9-19 | Lindgren, Emil |
8-6 | Dubbel |
33-37 | |
BTK Kävlinge | |
11-10 | Rignell, Leonard |
7-7 | Petersson, Isidor |
0-1 | N/A |
4-8 | Olsson, David |
2-6 | Baerwaldt, Simon |
6-8 | Dubbel |
30-40 | |
IFK Lund 2 | |
7-3 | Gruvberger, Siri |
1-5 | Nyberg, Jakob |
0-4 | Andersson, Elmer |
8-18 | Westregård, Cecilia |
0-10 | Glendinning-Svensson, Arvid |
4-10 | Dubbel |
20-50 | |
Kågeröd BTK | |
0-2 | Eriksson, Sofia |
8-14 | Lagerqvist, Amanda |
1-9 | Birgersson, Oscar |
7-15 | Ahlesten, Jakob |
3-11 | Dubbel |
19-51 | |
Eslövs AI | |
7-3 | Augustsson, Theo |
0-7 | Ståhl, Hampus |
4-15 | Ringholm, Isac |
4-16 | Otaki, Mika |
3-11 | Dubbel |
18-52 | |