- Säsonger
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- *Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Pingisligan
- Kval till Elitserien
- Kval till Superettan steg 1, nord
- Kval till Superettan steg 1, syd
- Kval till Superettan steg 2
- Kval till div 1 Damer, grupp N
- Kval till div 1 Damer, grupp S
- Kval till div 1, grupp Nord
- Kval till div 1, grupp Öst
- Kval till div 1, grupp Väst
- Kval till div 1, grupp Syd
- Kval till div 2, grupp NN
- Kval till div 2, grupp ÖN
- Kval till div 2, grupp ÖS
- Kval till div 2, grupp VN
- Kval till div 2, grupp VS
- Kval till div 2, grupp Syd N
- Kval till div 2, grupp Syd S
- Pingisligan
- Superettan
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Elitserien Damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM Veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Blekinge
- Veteranserien
- Ungdomsserier
- Bohuslän-Dal
- Seniorserier
- Ungdomsserier
- Dalarna
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Pojkar 12
- Pojkar 14
- Lag-DM
- Gotland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom 12
- Ungdom 14
- Göteborg
- LAG-DM
- Divisionsserier Göteborg
- Veteranserier Göteborg
- Höstserie Ungdom 2011
- Vårserie 2012 Ungdom
- Halland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- H-35, Veteran
- Ungdomsserier
- Nybörjarserier
- Damer Div. 3 Syd
- Sydsv. P/F-lagspokalen 2012
- Lag-DM 2011
- Hälsingland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Nordöstra Svealand
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom
- Oldboys
- Lag-DM
- Kval
- Medelpad
- Div 4
- Lag-DM
- Norrbotten
- Division 4 Norrbotten
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
-
St Erikscupen
- Pojkar 1996/97 Division 1
- Pojkar 1996/97 Division 2
- Pojkar 1998/99 Division 1
- Pojkar 1998/99 Division 2
- Pojkar 1998/99 Division 3
- Pojkar 1998/99 Division 4
- Pojkar 2000/01 Division 1
- Pojkar 2000/01 Division 2
- Pojkar 2000/01 Division 3
- Pojkar 2000/01 Division 4
- Pojkar 2000/01 Division 5
- Pojkar 2002/03 Division 1
- Pojkar 2002/03 Division 2
- Pojkar 2002/03 Division 3
- St Erik Slutspel
- Sydöstra Götaland
- Division 4
- Division 5
- Veteran
- Pojkar 15
- Pojkar 13
- Pojkar 11
- Pojkar 9/10
- Flickor 11/14
- Flickor 11
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Värmland
- Div 5
- Div 4
- Västerbotten
- Div 4
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdomsserier
- Ungdomsserier, vår
- Lag-DM
- Kval
- Västmanland
- Oldboys
- Division 4
- Örebro
- DIV 4
- DIV 5
- DIV 6
- Kval till DIV 4
- Kval till DIV 5
- Lag-DM
- Lag-DM
- Östergötland
- Division 4 Östergötland
- Division 5 Östergötland
- Ungdom A
- Ungdom B
- Davis Cup-äldre
Division 2 Damer VSN
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Arvika BTK | 12 | 10 | 2 | 0 | 70-32 | 234-143 | 3616-3075 | 22 |
2. Lindome BTK | 12 | 9 | 3 | 0 | 69-24 | 238-116 | 3528-2706 | 21 |
3. Stenungsunds BTF | 12 | 6 | 2 | 4 | 50-45 | 174-163 | 2790-2980 | 14 |
4. Trollhättans BTK | 12 | 3 | 4 | 5 | 54-57 | 195-204 | 3453-3498 | 10 |
5. Skärhamns BTK | 12 | 4 | 2 | 6 | 46-55 | 176-204 | 3330-3542 | 10 |
6. Torslanda IK | 12 | 1 | 2 | 9 | 27-63 | 124-209 | 2709-3150 | 4 |
7. Varekils IF | 12 | 0 | 3 | 9 | 29-69 | 128-230 | 2845-3320 | 3 |
24-4 | Kiirikki, Agnes | Arvika BTK |
16-3 | Rappmann, Tove | Lindome BTK |
15-2 | Olsson, Birgitta | Trollhättans BTK |
15-3 | Lunman, Sandra | Lindome BTK |
19-8 | Sundqvist, Linnea | Skärhamns BTK |
18-7 | Larsson, Jessica | Arvika BTK |
19-9 | Andersson, Fredrika | Stenungsunds BTF |
15-6 | Rappmann, Hanna | Lindome BTK |
9-0 | Annas, Matilda | Trollhättans BTK |
15-8 | Sembe, Amanda | Stenungsunds BTF |
13-7 | Ström, Madeleine | Stenungsunds BTF |
13-7 | Erlandsson, Cecilia | Varekils IF |
11-7 | Eriksson, Alice | Lindome BTK |
15-11 | Kindgren, Elsa | Torslanda IK |
4-2 | Lunman, Emma | Lindome BTK |
5-3 | Karlsson, Elin | Arvika BTK |
1-1 | Rappmann, Susanne | Lindome BTK |
9-9 | Freinert, Ingegerd | Trollhättans BTK |
12-12 | Rööse, Alexandra | Arvika BTK |
3-5 | Toresson, Alicia | Skärhamns BTK |
3-6 | Bollinger, Ulrike | Trollhättans BTK |
0-3 | Isaksson, Nathalie | Varekils IF |
1-4 | Sinkkonen, Alexandra | Arvika BTK |
5-10 | Hägg, Weronica | Trollhättans BTK |
0-6 | Samuelsson, Evelina | Varekils IF |
7-14 | Karlsson, Stina | Trollhättans BTK |
9-16 | Erlandsson, Jenny | Varekils IF |
11-19 | Nirs, Jenny | Skärhamns BTK |
7-16 | Josefsson, Evelina | Skärhamns BTK |
2-11 | Jansson, Emelie | Varekils IF |
8-20 | Ygge, Ida | Torslanda IK |
3-18 | Johansson, Emelie | Varekils IF |
2-19 | Svensson, Olivia | Torslanda IK |
0-33 | N/A | Stenungsunds BTF, Skärhamns BTK, Trollhättans BTK, Torslanda IK |