- Säsonger
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- *Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Pingisligan
- Kval till Elitserien
- Kval till Superettan steg 1, nord
- Kval till Superettan steg 1, syd
- Kval till Superettan steg 2
- Kval till div 1 Damer, grupp N
- Kval till div 1 Damer, grupp S
- Kval till div 1, grupp Nord
- Kval till div 1, grupp Öst
- Kval till div 1, grupp Väst
- Kval till div 1, grupp Syd
- Kval till div 2, grupp NN
- Kval till div 2, grupp ÖN
- Kval till div 2, grupp ÖS
- Kval till div 2, grupp VN
- Kval till div 2, grupp VS
- Kval till div 2, grupp Syd N
- Kval till div 2, grupp Syd S
- Pingisligan
- Superettan
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Elitserien Damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM Veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Blekinge
- Veteranserien
- Ungdomsserier
- Bohuslän-Dal
- Seniorserier
- Ungdomsserier
- Dalarna
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Pojkar 12
- Pojkar 14
- Lag-DM
- Gotland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom 12
- Ungdom 14
- Göteborg
- LAG-DM
- Divisionsserier Göteborg
- Veteranserier Göteborg
- Höstserie Ungdom 2011
- Vårserie 2012 Ungdom
- Halland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- H-35, Veteran
- Ungdomsserier
- Nybörjarserier
- Damer Div. 3 Syd
- Sydsv. P/F-lagspokalen 2012
- Lag-DM 2011
- Hälsingland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Nordöstra Svealand
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom
- Oldboys
- Lag-DM
- Kval
- Medelpad
- Div 4
- Lag-DM
- Norrbotten
- Division 4 Norrbotten
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
-
St Erikscupen
- Pojkar 1996/97 Division 1
- Pojkar 1996/97 Division 2
- Pojkar 1998/99 Division 1
- Pojkar 1998/99 Division 2
- Pojkar 1998/99 Division 3
- Pojkar 1998/99 Division 4
- Pojkar 2000/01 Division 1
- Pojkar 2000/01 Division 2
- Pojkar 2000/01 Division 3
- Pojkar 2000/01 Division 4
- Pojkar 2000/01 Division 5
- Pojkar 2002/03 Division 1
- Pojkar 2002/03 Division 2
- Pojkar 2002/03 Division 3
- St Erik Slutspel
- Sydöstra Götaland
- Division 4
- Division 5
- Veteran
- Pojkar 15
- Pojkar 13
- Pojkar 11
- Pojkar 9/10
- Flickor 11/14
- Flickor 11
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Värmland
- Div 5
- Div 4
- Västerbotten
- Div 4
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdomsserier
- Ungdomsserier, vår
- Lag-DM
- Kval
- Västmanland
- Oldboys
- Division 4
- Örebro
- DIV 4
- DIV 5
- DIV 6
- Kval till DIV 4
- Kval till DIV 5
- Lag-DM
- Lag-DM
- Östergötland
- Division 4 Östergötland
- Division 5 Östergötland
- Ungdom A
- Ungdom B
- Davis Cup-äldre
Stockholm Veteraner Div 4 Södra
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Hammarby IF BTF | 10 | 8 | 1 | 1 | 57-19 | 181-92 | 2608-2140 | 17 |
2. Sundbybergs IK | 10 | 8 | 0 | 2 | 52-25 | 176-103 | 2695-2269 | 16 |
3. Huddinge BTK | 10 | 5 | 2 | 3 | 43-34 | 161-135 | 2767-2549 | 12 |
4. Telia IoFF | 10 | 4 | 0 | 6 | 34-37 | 131-135 | 2373-2419 | 8 |
5. Alby IF | 10 | 1 | 2 | 7 | 25-56 | 116-186 | 2479-2885 | 4 |
6. LIlla Alby SK | 10 | 1 | 1 | 8 | 16-56 | 70-184 | 1923-2583 | 3 |
Hammarby IF BTF | |
13-2 | Svensson, Per-Erik |
10-1 | Meyer, Tommy |
7-0 | Johansson, Lars |
8-1 | Korsgård, Kristian |
4-0 | Hagenblad, Mats |
2-0 | Larsson, Mats |
2-0 | Mikaelsson, Peter |
3-2 | Gibb, Craig |
1-2 | Arvidson, Staffan |
2-3 | N/A |
0-3 | Tran, Joseph |
0-5 | Westin, Leila |
5-0 | Dubbel |
57-19 | |
Sundbybergs IK | |
18-5 | Bohman, Leif |
16-5 | Ellis, Daniel |
11-3 | Bernmark, Markus |
0-2 | Faith-Ell, Rikard |
2-8 | Hoffmann, Gert |
5-2 | Dubbel |
52-25 | |
Huddinge BTK | |
14-3 | Törnberg, Sten |
5-3 | Garcia Reverter, Daniel |
10-10 | Eriksson, Henry |
10-10 | Winbrant, Gunnar |
1-2 | N/A |
0-2 | Svjatoha, Vitali |
3-4 | Dubbel |
43-34 | |
Telia IoFF | |
6-1 | Hammarlund, Christer |
4-0 | N/A |
5-3 | Gustafsson, Roger |
2-0 | N/A |
9-9 | Nilson, Lars |
2-2 | Christensen, Leif |
0-2 | Sabrie, Samantar |
4-8 | Hjelte, Roger |
0-4 | Bergström, Rolf |
0-4 | Hedberg, Olof |
2-4 | Dubbel |
34-37 | |
Alby IF | |
7-7 | Johansson, Björn |
0-2 | N/A |
4-10 | Sjöberg, Tommy |
7-16 | Högberg, Gunnar |
5-16 | Lorentzon, Kjell |
2-5 | Dubbel |
25-56 | |
LIlla Alby SK | |
10-8 | Cederblad, Stefan |
0-2 | Meyer, Tommy |
0-2 | N/A |
0-2 | N/A |
0-3 | Jansson, Bengt Arne |
0-4 | Bühler, Eckhard |
0-6 | N/A |
1-10 | Blomqvist, Anders |
3-15 | Lintunen, Jouni Kalevi |
2-4 | Dubbel |
16-56 | |