- Säsonger
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- *Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Pingisligan
- Kval till Elitserien
- Kval till Superettan steg 1, nord
- Kval till Superettan steg 1, syd
- Kval till Superettan steg 2
- Kval till div 1 Damer, grupp N
- Kval till div 1 Damer, grupp S
- Kval till div 1, grupp Nord
- Kval till div 1, grupp Öst
- Kval till div 1, grupp Väst
- Kval till div 1, grupp Syd
- Kval till div 2, grupp NN
- Kval till div 2, grupp ÖN
- Kval till div 2, grupp ÖS
- Kval till div 2, grupp VN
- Kval till div 2, grupp VS
- Kval till div 2, grupp Syd N
- Kval till div 2, grupp Syd S
- Pingisligan
- Superettan
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Elitserien Damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM Veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Blekinge
- Veteranserien
- Ungdomsserier
- Bohuslän-Dal
- Seniorserier
- Ungdomsserier
- Dalarna
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Pojkar 12
- Pojkar 14
- Lag-DM
- Gotland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom 12
- Ungdom 14
- Göteborg
- LAG-DM
- Divisionsserier Göteborg
- Veteranserier Göteborg
- Höstserie Ungdom 2011
- Vårserie 2012 Ungdom
- Halland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- H-35, Veteran
- Ungdomsserier
- Nybörjarserier
- Damer Div. 3 Syd
- Sydsv. P/F-lagspokalen 2012
- Lag-DM 2011
- Hälsingland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Nordöstra Svealand
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom
- Oldboys
- Lag-DM
- Kval
- Medelpad
- Div 4
- Lag-DM
- Norrbotten
- Division 4 Norrbotten
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
-
St Erikscupen
- Pojkar 1996/97 Division 1
- Pojkar 1996/97 Division 2
- Pojkar 1998/99 Division 1
- Pojkar 1998/99 Division 2
- Pojkar 1998/99 Division 3
- Pojkar 1998/99 Division 4
- Pojkar 2000/01 Division 1
- Pojkar 2000/01 Division 2
- Pojkar 2000/01 Division 3
- Pojkar 2000/01 Division 4
- Pojkar 2000/01 Division 5
- Pojkar 2002/03 Division 1
- Pojkar 2002/03 Division 2
- Pojkar 2002/03 Division 3
- St Erik Slutspel
- Sydöstra Götaland
- Division 4
- Division 5
- Veteran
- Pojkar 15
- Pojkar 13
- Pojkar 11
- Pojkar 9/10
- Flickor 11/14
- Flickor 11
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Värmland
- Div 5
- Div 4
- Västerbotten
- Div 4
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdomsserier
- Ungdomsserier, vår
- Lag-DM
- Kval
- Västmanland
- Oldboys
- Division 4
- Örebro
- DIV 4
- DIV 5
- DIV 6
- Kval till DIV 4
- Kval till DIV 5
- Lag-DM
- Lag-DM
- Östergötland
- Division 4 Östergötland
- Division 5 Östergötland
- Ungdom A
- Ungdom B
- Davis Cup-äldre
Div. 6 H-B Uppland
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. BTK Telje B | 12 | 11 | 1 | 0 | 71-18 | 235-86 | 3232-2272 | 23 |
2. Heby AIF C | 12 | 8 | 1 | 3 | 58-41 | 198-158 | 3244-3079 | 17 |
3. Sunnersta AIF D | 12 | 3 | 2 | 7 | 41-56 | 162-207 | 3214-3361 | 8 |
4. Bälinge IF C2 | 12 | 3 | 1 | 8 | 35-60 | 141-207 | 2952-3295 | 7 |
5. Tärnsjö BTK B | 12 | 1 | 3 | 8 | 36-66 | 148-226 | 2896-3531 | 5 |
16-4 | Olsson, Berthil | BTK Telje B |
13-1 | Norgren, Torbjörn | Heby AIF C |
14-2 | Ericsson, Lennart | Heby AIF C |
13-2 | Stenqvist, Bengt | BTK Telje B |
13-2 | Hagström, Mikael | BTK Telje B |
14-4 | Karlström, Jan | Tärnsjö BTK B |
10-3 | Lundgren, Göran | BTK Telje B |
7-1 | Tysk, Carl | Sunnersta AIF D |
10-5 | Karlsson, Torbjörn | Heby AIF C |
9-5 | Mattsson, Kay | BTK Telje B |
4-0 | Rasmusen, Simon | BTK Telje B |
4-1 | Nilsson-Lind, Martin | Sunnersta AIF D |
3-0 | Lundquist, Jan | Tärnsjö BTK B |
4-1 | Sundqvist, Linus | Bälinge IF C2 |
3-0 | Eriksson, Lars | Bälinge IF C2 |
2-0 | Nordling, Mikael | Heby AIF C |
3-2 | Åberg, Björn | Sunnersta AIF D |
2-1 | Kvick, Joakim | Sunnersta AIF D |
3-2 | Mandahl, Erik | Sunnersta AIF D |
1-1 | Mandahl, Lars | Sunnersta AIF D |
2-2 | N/A | Sunnersta AIF D, Tärnsjö BTK B |
2-2 | N/A | Sunnersta AIF D, Tärnsjö BTK B |
10-10 | Roche, Jamie | Bälinge IF C2 |
3-4 | Tysk, Gustaf | Sunnersta AIF D |
3-4 | Åsberg, Jacob | Bälinge IF C2 |
0-2 | Sitbon, Joel | Sunnersta AIF D |
0-3 | Kjersén, Haldar | Sunnersta AIF D |
5-8 | Klingfors, Robin | Heby AIF C |
3-7 | Landqvist, Björn | Heby AIF C |
0-5 | Landing, Josef | Sunnersta AIF D |
10-15 | Brorsson, Peter | Sunnersta AIF D |
2-7 | Annerklev, Peter | Heby AIF C |
2-7 | Landqvist, Tomas | Heby AIF C |
2-10 | N/A | Sunnersta AIF D, Tärnsjö BTK B |
7-15 | Norgren, David | Tärnsjö BTK B |
1-10 | Brorsson, Arvid | Sunnersta AIF D |
6-16 | Olsson, Roine | Tärnsjö BTK B |
1-12 | Svärd, Markus | Tärnsjö BTK B |
5-18 | Öster, Martin | Bälinge IF C2 |
5-23 | Andersson, Tim | Bälinge IF C2 |