- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- *Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Superettan damer
- Kval till Division 1 damer, grupp N
- Kval till Superettan steg 1, grupp nord
- Kval till Superettan steg 1, grupp Syd
- Kval till Superettan steg 2
- Kval till Division 1 herrar, grupp nord
- Kval till Division 1 herrar, grupp öst
- Kval till Division 1 herrar, grupp väst
- Kval till Division 1 herrar, grupp syd
- Kval till Division 2 herrar, grupp nord N
- Kval till Division 2 herrar, grupp nord S
- Kval till Division 2 herrar, grupp öst N
- Kval till Division 2 herrar, grupp öst S
- Kval till Division 2 herrar, grupp väst N
- Kval till Division 2 herrar, grupp väst S
- Kval till Division 2 herrar, grupp Syd N
- Kval till Division 2 herrar, grupp syd S
- Pingisligan herrar
- Superettan herrar
- Div 1 herrar
- Div 2 herrar
- Div 3 herrar
- Pingisligan damer
- Superettan damer
- Div 1 damer
- Div 2 damer
- Lag-SM ungdom
-
Lag SM kval
- F16 Grupp A
- F16 Grupp B
- F16 Grupp C
- F14 Grupp A
- F14 Grupp B
- F14 Grupp C
- HJ18 Grupp A
- HJ18 Grupp B
- HJ18 Grupp C
- HJ18 Grupp D
- HJ18 Grupp E
- HJ18 Grupp F
- P16 Grupp A
- P16 Grupp B
- P16 Grupp C
- P16 Grupp D
- P16 Grupp E
- P16 Grupp F
- P14 Grupp A
- P14 Grupp B Delgrupp 1
- P14 Grupp B Delgrupp 2
- P14 Grupp B kvalfinal
- P14 Grupp C Delgrupp 1
- P14 Grupp C Delgrupp 2
- P14 Grupp C kvalfinal
- P14 Grupp D Delgrupp 1
- P14 Grupp D Delgrupp 2
- P14 Grupp D kvalfinal
- P14 Grupp E
- P14 Grupp F Delgrupp 1
- P14 Grupp F Delgrupp 2
- P14 Grupp F kvalfinal
- Lag SM Final
- Lag-SM para
- Lag-SM para
- Lag SM Para Junior/U
- Lag-SM veteran
- Veteran SM Lag
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Blekinge
- Veteran Div 1
- Veteraner Div 2
- Ungdom 1
- Ungdom 2
- Dalarna
- Dalaserien
- Gotland
- Division 4
- Lag DM H 50
- Lag DM Herrseniorer
- Lag DM H 40 semi
- Lag DM H 40 final
- Göteborg
- Lag-DM, senior
- Distriktsserier
- Ungdomsserier
- Veteranserier
- Vårserien 2018
- Halland
- Div. 4 Norra Halland
- Div. 4 Södra Halland
- Div. 5 Norra Halland
- Div. 5 Södra Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- V-35 Halland, Div. 1
- V-35 Halland, Div. 2
- Ungdomsserier 2017-18
- Hallands Lag-DM 2017-18
- Kval till Div. 3
- Jämtland-Härjedalen
- Norrland div.4 Norra Södra
- Nordöstra Svealand
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdomsserien
- Kval
- Lag-DM
- Nordvästra Götaland
- Seniorserier Div 4
- Seniorserier Div 5
- Ungdomserier
- Seniorserier Div 6
- Lag DM Veteran
- Lag DM Flickor
- Lag DM Pojkar
-
Lag DM
- Damer Pool A
- Damer Pool B
- Damer Final
- Damer 3e plac
- Damer 5e plac
- Stora Pool A
- Stora Pool B
- Lilla Pool A
- Lilla Pool B
- Lilla Pool C
- Lilla Pool D
- Stora Slutspel Final
- Stora Slutspel Plac 3
- Stora Slutspel Plac 5
- Stora Slutspel Plac 7
- Lilla Slutspel Final
- Pool 1or semi
- Pool 1or semi 2
- Lilla Slutspel Plac 3
- Pool 2or semi
- Pool 2or semi 2
- Lilla Slutspel Plac 5
- Lilla Slutspel Plac 7
- Pool 3or semi
- Pool 3or semi 2
- Lilla Slutspel Plac 9
- Lilla Slutspel Plac 11
- Pool 4or semi
- Pool 4or semi 2
- Lilla Slutspel Plac 13
- Lilla Slutspel Plac 15
- Kval
- Norrland
- Div 4
- Div 5
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom A
- Ungdom B
- Ungdom C
- Ungdom D
- Ungdom E
- Stockholm
- Silly Season 2017
- Seniorer
- Veteraner
-
S:t Erikscupen höst
- Pojkar 2002/03 Grupp 1 A
- Pojkar 2002/03 Grupp 1 B
- Pojkar 2004/05 Grupp 1 A
- Pojkar 2004/05 Grupp 1 B
- Pojkar 2004/05 Grupp 2 A
- Pojkar 2004/05 Grupp 2 B
- Pojkar 2004/05 Grupp 3AB
- Pojkar 2006/07 Grupp 1 A
- Pojkar 2006/07 Grupp 1 B
- Pojkar 2006/07 Grupp 2 A
- Pojkar 2006/07 Grupp 2 B
- Pojkar 2006/07 Grupp 3 A
- Pojkar 2006/07 Grupp 3 B
- Pojkar 2008/09 Grupp 1 AB
- Pojkar 2008/09 Grupp 2 AB
- Pensionärer
-
S:t Erikscupen vår
- Pojkar 2002/03 Division 1
- Pojkar 2002/03 Division 2
- Pojkar 2004/05 Division 1
- Pojkar 2004/05 Division 2
- Pojkar 2004/05 Division 3
- Pojkar 2004/05 Division 4
- Pojkar 2006/07 Division 1
- Pojkar 2006/07 Division 2
- Pojkar 2006/07 Division 3
- Pojkar 2006/07 Division 4
- Pojkar 2006/07 Division 5
- Pojkar 2006/07 Division 6
- Pojkar 2008/09 Division 1
- Pojkar 2008/09 Division 2
- S:t Erikscupen slutspel
- Silly Season 2018 vår
- Sydöstra Götaland
- Div 4 Herrar
- Div 5 Herrar
- Div 6 Herrar
- Veteran Herrar
- Div 3 Damer
- Ungdom
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Värmland
- Div 4
- Div 5
- Ungdomsserie
- Västmanland
- Division 4 Västmanland 2017-2018
- Veteranserien 2017-18
- Ångermanland
- Div 5
- Ungdomsserie
- Örebro
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Lag-DM
- Kval till Division 4
- Östergötland
- Division 5
- Division 4
- Ungdom A väst
- Ungdom A öst
- Ungdom B
- Ungdom A1
- Ungdom A2
Göteborg Veteranserier Veteran - 2
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Lekstorps IF | 14 | 14 | 0 | 0 | 64-6 | 200-38 | 2502-1612 | 28 |
2. Lindome BTK 2 | 14 | 11 | 0 | 3 | 58-12 | 182-60 | 2466-1800 | 22 |
3. IF Ifo 3 | 14 | 10 | 0 | 4 | 39-31 | 147-115 | 2489-2301 | 20 |
4. IF Ifo 4 | 14 | 9 | 0 | 5 | 38-32 | 136-116 | 2360-2233 | 18 |
5. BTK Linné 2 | 14 | 5 | 0 | 9 | 32-38 | 120-131 | 2231-2288 | 10 |
6. Bohus IF | 14 | 5 | 0 | 9 | 30-40 | 115-144 | 2294-2440 | 10 |
7. IF Ifo 5 | 14 | 1 | 0 | 13 | 13-57 | 53-189 | 1818-2539 | 2 |
8. IF Ifo 6 | 14 | 1 | 0 | 13 | 6-64 | 37-197 | 1549-2496 | 2 |
Lekstorps IF | |
23-1 | Svensson, Krister |
17-3 | Tempsch, Martin |
4-0 | Nordqvist, Tomas |
4-0 | Jonasson, Michael |
2-2 | Olofsson, Anders |
14-0 | Dubbel |
64-6 | |
Lindome BTK 2 | |
23-5 | Dahlqvist, John |
15-1 | Jareborg, Marcus |
8-0 | Larsson, Jan |
0-4 | Rolk, Daniel |
12-2 | Dubbel |
58-12 | |
IF Ifo 3 | |
12-8 | Gustafson, Göran |
6-2 | Shallal, Ammar |
2-2 | Houshang, Afshin |
5-7 | Andersson, Yngve |
3-5 | Wolgast, Stefan |
1-3 | Hansson, Lennart |
10-4 | Dubbel |
39-31 | |
IF Ifo 4 | |
15-8 | Andersson, Stefan |
11-8 | Kuck, Peter |
5-9 | Hansson, Lennart |
7-7 | Dubbel |
38-32 | |
BTK Linné 2 | |
11-5 | Ekström, Göran |
4-0 | Andersson, Lars Sverre |
4-4 | Lans, Sven Åke |
4-8 | Kilersjö, Bert |
3-13 | Thorin, Martin |
6-8 | Dubbel |
32-38 | |
Bohus IF | |
19-7 | Lundell, Jonas |
3-4 | Olofsson, Magnus |
4-19 | Lind, Mikael |
4-10 | Dubbel |
30-40 | |
IF Ifo 5 | |
1-3 | Pettersson, Anders |
0-4 | Lindgren, Per |
0-6 | Petrusson, Janne |
6-16 | Almstedt, Stefan |
4-16 | Oskarsson, Thore |
2-12 | Dubbel |
13-57 | |
IF Ifo 6 | |
1-14 | Lindgren, Per |
4-19 | Olsson, Lars-Anders |
0-18 | Antonsson, Håkan |
1-13 | Dubbel |
6-64 | |