Norges Volleyballforbund - Volleyball, Sesong 18/19

Region:
FraTilMånedArrangørTurneringRegionNivåKlasser
15.09.2018 15.09 September Askim VBK US Runde 1 Gallaturnering U17 - Øst Region Øst Gallaturnering GU17, JU17
15.09.2018 16.09 September NTNUI Midtnordisk Trondheim Region Trøndelag   K1, K2, M1, M2
16.09.2018 16.09 September Tønsberg US Runde 1 Gallaturnering U15 - Øst Region Øst Gallaturnering GU15, JU15
16.09.2018 16.09 September Hønefoss Volleyballklubb US Runde 1 Gallaturnering U19 - Øst Region Øst Gallaturnering GU19, JU19
22.09.2018 22.09 September Kristiansand Student IL RM senior Agder 2018-19 - Rank 1 (3.div) Region Sydvest Lavere divisjoner, storturnering K, M
22.09.2018 22.09 September Austrått IL RM senior Rogaland 2018-19 - Rank 1 (3.div) Region Sydvest Lavere divisjoner, storturnering K, M
22.09.2018 22.09 September BSI - Volleyball Åpningsturneringen 2018 Lørdag Region Hordaland Lavere divisjoner, storturnering, Gallaturnering GU17, JU17, K2, M2
22.09.2018 23.09 September Levangerstudentenes IL RM Senior Trøndelag Region Trøndelag Lavere divisjoner, åpningsturnering K, M
22.09.2018 23.09 September Tønsberg Ranking 1 / RM Kvinner alle divisjoner - Øst Region Øst Lavere divisjoner, åpningsturnering K
22.09.2018 23.09 September Askim VBK Ranking 1 / RM Menn alle divisjoner - Øst Region Øst Lavere divisjoner, åpningsturnering M
23.09.2018 23.09 September BSI - Volleyball Åpningsturneringen 2018 Søndag Region Hordaland Gallaturnering GU15, GU19, JU15, JU19, K1, M1
29.09.2018 29.06 September KFUM Volda Utviklingssamling U13 Region Møre og Romsdal    
29.09.2018 29.09 September Fræna VK RM sr (kvinner/menn - NM Region Møre og Romsdal   K, M
29.09.2018 29.09 September KFUM Stavanger Teen 1 - Rogaland Region Sydvest Nivå A T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J
29.09.2018 29.09 September Blindheim IL Åpen regionlagssamling U16 1 Region Møre og Romsdal    
30.09.2018 30.09 September Austrått IL Mini 1 - Rogaland Region Sydvest Nivå A Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4G, Mini 4J
06.10.2018 06.10 Oktober NVBF NM sr - 16.dels finale Region Møre og Romsdal   K, M
06.10.2018 07.10 Oktober Melhus IL Ungdomscamp/Utviklingssamling #1 Melhus Region Trøndelag    
13.10.2018 14.10 Oktober BK Tromsø 1.div. Rankingturnering 1 2018-2019 NVBF 1.divisjon turnering K, M
14.10.2018 14.10 Oktober Kolbotn IL Follo Miniliga 1 Region Øst   Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4, Mini 5
20.10.2018 20.10 Oktober KFUM Stavanger Mini 2 - Rogaland Region Sydvest Nivå A Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4G, Mini 4J
20.10.2018 20.10 Oktober Blindheim IL Runde 1 JU15/GU15 MR Region Møre og Romsdal Nivå A GU15, JU15
20.10.2018 20.10 Oktober Randaberg IL U17/U19 - US1 - Rogaland Region Sydvest Nivå A GU17, GU19, JU17, JU19
20.10.2018 20.10 Oktober Skjeberg Volleyballklubb US Runde 2 GU17 - Øst Region Øst Nivå A GU17
20.10.2018 20.10 Oktober Kolbotn IL US Runde 2 JU17 1. divisjon - Øst Region Øst Nivå A JU17
20.10.2018 20.10 Oktober Skjeberg Volleyballklubb US Runde 2 JU17 2. divisjon - Øst Region Øst Nivå B, 9 lag på nivå A JU17
20.10.2018 20.10 Oktober Koll IL US Runde 2 JU17 3. divisjon - Øst Region Øst Nivå B, 9 lag på nivå A JU17
21.10.2018 21.10 Oktober Blindheim IL Runde 1 JU17/GU17 MR Region Møre og Romsdal Nivå A GU17, JU17
21.10.2018 21.10 Oktober Austrått IL U15 - US1 - Rogaland Region Sydvest Nivå A GU15, JU15
21.10.2018 21.10 Oktober Hønefoss Volleyballklubb US Runde 2 GU15 - Øst Region Øst Nivå A GU15
21.10.2018 21.10 Oktober Skjeberg Volleyballklubb US Runde 2 GU19 - Øst Region Øst Nivå A GU19
21.10.2018 21.10 Oktober Oslo Volley US Runde 2 JU15 1. divisjon - Øst Region Øst Nivå A JU15
21.10.2018 21.10 Oktober Hønefoss Volleyballklubb US Runde 2 JU15 2. divisjon - Øst Region Øst Nivå B, 9 lag på nivå A JU15
21.10.2018 21.10 Oktober Skjeberg Volleyballklubb US Runde 2 JU19 - Øst Region Øst Nivå A JU19
26.10.2018 28.10 Oktober Steinkjer Volleyballklubb Ungdomscamp/Utviklingssamling #2 Steinkjer Region Trøndelag    
27.10.2018 27.10 Oktober Ros IL Akershus og Buskerud Miniliga 1 Region Øst   Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4, Mini 5
27.10.2018 27.10 Oktober Fræna VK MR Lokal Mini 1 / Teen 1 Nord Region Møre og Romsdal Gallaturnering K, K1, K2, K3, T1, T2, T3G,
T3J, T4G, T4J
27.10.2018 27.10 Oktober Oslo Volley Oslo Miniliga 1 Region Øst   Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4, Mini 5
27.10.2018 27.10 Oktober NVBF Utviklingssamling #2 for barn og ungdom - Øst Region Øst    
27.10.2018 27.10 Oktober Hvaler Østfold Miniliga 1 Region Øst   Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4, Mini 5
28.10.2018 28.10 Oktober Ålesund VK MR Lokal Mini 1 / Teen 1 Sør Region Møre og Romsdal   Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4, T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J
28.10.2018 28.10 Oktober Lier Volleyballklubb Teen Volley #2 - Øst Region Øst   T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J
28.10.2018 28.10 Oktober Torvastad Teen og Mini - Rogaland Region Sydvest Nivå A Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4G, Mini 4J, T3G, T3J, T4G,
T4J
03.11.2018   November Nyborg Idrettslag Ranking 2, 2. divisjon kvinner Trøndelag Region Trøndelag Lavere divisjoner, storturnering 2DK
03.11.2018 03.11 November VASK Ranking 2 - 3. divisjon kvinner - Øst Region Øst   K
03.11.2018 03.11 November Oslo Volley Ranking 2 - 3. divisjon menn - Øst Region Øst   M
03.11.2018 04.11 November KFUM Stavanger Rank #1 - 2.div Sydvest - Stavanger Region Sydvest Lavere divisjoner, storturnering K, M
03.11.2018 04.11 November NTNUI Ranking 2, 3. divisjon Trøndelag Region Trøndelag Lavere divisjoner, storturnering 3DK, 3DM
03.11.2018 04.11 November Førde VBK Runde 2 MR/SF U15 og 17/Førde Cup Region Møre og Romsdal   GU15, GU17, JU15, JU17
03.11.2018 04.11 November Førde VBK Runde 2 MR/SF U15 og 17/Førde Cup Region Sogn og Fjordane   GU15, GU17, JU15, JU17
04.11.2018   November NVBF Ranking 2 - 2. divisjon kvinner - Øst Region Øst   K
04.11.2018   November TBK Ranking 2, 2. divisjon menn Trøndelag Region Trøndelag Lavere divisjoner, storturnering 2DM
04.11.2018 04.11 November Oslo Volley Ranking 2 - 2. divisjon menn - Øst Region Øst   M
04.11.2018 04.11 November NVBF Ranking 2 - 4. og 5. divisjon kvinner 1 Region Øst   K
04.11.2018 04.11 November NVBF Ranking 2 - 4. og 5. divisjon kvinner 2 Region Øst   K
04.11.2018 04.11 November Koll IL Ranking 2 - 4. og 5. divisjon menn 1 Region Øst   M
04.11.2018 04.11 November NVBF Ranking 2 - 4. og 5. divisjon menn 2 Region Øst   M
10.11.2018 10.11 November Blindheim IL Regionlagssamling U16 2 Region Møre og Romsdal    
10.11.2018 10.11 November Askim VBK US Runde 3 GU17 - Øst Region Øst Nivå A GU17
10.11.2018 10.11 November Askim VBK US Runde 3 JU17 1. divisjon - Øst Region Øst Nivå A JU17
10.11.2018 10.11 November Hvaler US Runde 3 JU17 2. divisjon - Øst Region Øst Nivå B, 9 lag på nivå A JU17
10.11.2018 10.11 November Askim VBK US Runde 3 JU17 3. divisjon - Øst Region Øst Nivå B, 9 lag på nivå A JU17
10.11.2018 11.11 November Farsund IL Gallaturnering - US 2 - Farsund Region Sydvest Gallaturnering GU15, GU17, GU19, JU15, JU17,
JU19, Mini 1, Mini 2, Mini 3,
Mini 4G, Mini 4J
10.11.2018 11.11 November Namsos Volleyballklubb US Runde 1 og Mini Namsos Region Trøndelag   GU15, GU17, JU15, JU17, Mini
1, Mini 2, Mini 3, Mini 4,
Mini 4G, Mini 4J, Mini 5, Mini
5G, Mini 5J
11.11.2018 11.11 November Florø T&IF Volleyball Runde 1 Mini SF Region Sogn og Fjordane   Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4
11.11.2018 11.11 November Askim VBK US Runde 3 GU15 - Øst Region Øst Nivå A GU15
11.11.2018 11.11 November Askim VBK US Runde 3 GU19 - Øst Region Øst Nivå A GU19
11.11.2018 11.11 November Oslo Volley US Runde 3 JU15 1. divisjon - Øst Region Øst Nivå A JU15
11.11.2018 11.11 November SSK Skjetten Volleyball US Runde 3 JU15 2. divisjon - Øst Region Øst Nivå B, 9 lag på nivå A JU15
11.11.2018 11.11 November Hvaler US Runde 3 JU19 - Øst Region Øst Nivå A JU19
14.11.2018 14.11 November NVBF MVGS kvalifisering Hadeland VGS (Akershus og søndre del av Oppland og Hedmark) Region Øst   K, M, MIX
15.11.2018 15.11 November NVBF MVGS kvalifisering Gausdal VGS (Nordre del av Oppland og Hedmark) Region Øst   K, M, MIX
17.11.2018 17.11 November KFUM Volda MR Regional Mini 2 / Teen 2 Region Møre og Romsdal Gallaturnering Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4, T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J
18.11.2018 18.11 November Mandal VBK Rank #2 - 3.div AGDER - Mandal Region Sydvest Lavere divisjoner, storturnering K, M
18.11.2018 18.11 November Hinna IL Volleyball Rank #2 - 3.div ROGALAND - Jåttåhallen/Hinna Region Sydvest Lavere divisjoner, storturnering K, M
21.11.2018 21.11 November NVBF MVGS kvalifisering Bjørnholt VGS (Oslo og Buskerud) Region Øst   K, M, MIX
21.11.2018 21.11 November NVBF MVGS kvalifisering Bø VGS i Telemark (Telemark og Vestfold) Region Øst   K, M, MIX
23.11.2018 23.11 November Hvaler MVGS Kvalifisering Hvaler (Østfold) Region Øst   K, M, MIX
25.11.2018 25.11 November Haugesund volleyball Teen 3 - Rogaland Region Sydvest Nivå A T3G, T3J, T4G, T4J
01.12.2018 01.12 Desember Molde VBK Runde 3 JU15/GU15 MR Region Møre og Romsdal Nivå A GU15, JU15
01.12.2018 01.12 Desember Oslo Volley Teen Volley #3 - Øst Region Øst   T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J
01.12.2018 02.12 Desember Kristiansand Sandvolleyballklubb Rank #2 - 2.div Sydvest - Kristiansand Region Sydvest Lavere divisjoner, storturnering K, M
01.12.2018 02.12 Desember Grong IL Ungdomscamp/Utviklingssamling #3 Grong Region Trøndelag    
02.12.2018 02.12 Desember Molde VBK Runde 3 JU17/GU17 MR Region Møre og Romsdal Nivå A GU17, JU17
08.12.2018   Desember Blussuvoll V.B.K. Mini Blussuvoll Region Trøndelag   Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4, Mini 4G, Mini 4J, Mini 5,
Mini 5G, Mini 5J
08.12.2018   Desember Inderøy IL Mini Inderøy Region Trøndelag   Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4, Mini 4G, Mini 4J, Mini 5,
Mini 5G, Mini 5J
08.12.2018 08.12 Desember Svelgen T&IF Runde 2 Mini SF Region Sogn og Fjordane   Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4
08.12.2018 08.12 Desember Melhus IL US Runde 2 Melhus Region Trøndelag   GU15, GU17, JU15, JU17, T1,
T2, T3G, T3J, T4G, T4J
08.12.2018 09.12 Desember Tønsberg US Runde 4 U17 og U19 - Øst Region Øst Nivå A GU17, GU19, JU17, JU19
09.12.2018 09.12 Desember Molde VBK MR Regional Mini 3 /Teen 3 Region Møre og Romsdal Gallaturnering Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4, T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J
09.12.2018 09.12 Desember NVBF US Runde 4 U15 - Øst Region Øst Nivå A GU15, JU15
15.12.2018 15.12 Desember Molde VBK Regionlagssamling U16 3 Region Møre og Romsdal    
15.12.2018 15.12 Desember KFUM Stavanger U15 - US3 - Rogaland Region Sydvest Nivå A GU15, JU15
16.12.2018 16.12 Desember Haugesund volleyball Mini 3 - Rogaland Region Sydvest Nivå A Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4G, Mini 4J
16.12.2018 16.12 Desember Austrått IL U17/19 - US3 - Rogaland Region Sydvest Nivå A GU17, GU19, JU17, JU19
05.01.2019 05.01 Januar Tønsberg Mini Galla - Øst Region Øst   Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4, Mini 5
05.01.2019 06.01 Januar KFUM Volda Regionlagssamling U16 4 Region Møre og Romsdal    
05.01.2019 06.01 Januar Lierne IL Regionlagssamling U16 Trøndelag Region Trøndelag    
05.01.2019 06.01 Januar Melhus IL Ungdomscamp/Utviklingssamling #4 Kanksje Melhus Region Trøndelag    
06.01.2019 06.01 Januar Tønsberg RM U19 - Øst Region Øst   GU19, JU19
19.01.2019   Januar Ellingsøy VBK MR Lokal Mini 4 Sør Region Møre og Romsdal Gallaturnering Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4
19.01.2019   Januar Fræna VK MR Lokal Mini 4 Nord Region Møre og Romsdal Gallaturnering Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4
19.01.2019   Januar KFUM Volda RM U19 Region Møre og Romsdal Gallaturnering GU19, JU19
19.01.2019   Januar Lierne IL US Runde 3 og RM U15, U17 og U19 Region Trøndelag   GU15, GU17, GU19, JU15, JU17,
JU19
19.01.2019 19.01 Januar Kristiansand Sandvolleyballklubb RM U17 - AGDER Region Sydvest   GU17, JU17
19.01.2019 19.01 Januar Haugesund volleyball RM U17 - Rogaland Region Sydvest   GU17, JU17
19.01.2019 19.01 Januar Skjeberg Volleyballklubb RM U17 - Øst Region Øst   GU17, JU17
19.01.2019 19.01 Januar Gaular IL Runde 3 Mini SF Region Sogn og Fjordane   Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4
20.01.2019   Januar Molde VBK RM U17 Region Møre og Romsdal Gallaturnering GU17, JU17
20.01.2019 20.01 Januar Farsund IL RM U19 - AGDER Region Sydvest   GU19, JU19
20.01.2019 20.01 Januar KFUM Stavanger RM U19 - Rogaland Region Sydvest   GU19, JU19
20.01.2019 20.01 Januar Skjeberg Volleyballklubb Teen Volley #4 - Øst Region Øst   T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J
26.01.2019   Januar Verdal VK Mini og Teen Verdal Region Trøndelag   Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4, Mini 4G, Mini 4J, Mini 5,
Mini 5G, Mini 5J, T1, T2, T3G,
T3J, T4G, T4J
26.01.2019   Januar Fræna VK RM U15 Region Møre og Romsdal Gallaturnering GU15, JU15
26.01.2019 26.01 Januar Kristiansand Sandvolleyballklubb RM U15 - AGDER Region Sydvest   GU15, JU15
26.01.2019 26.01 Januar Randaberg IL RM U15 - Rogaland Region Sydvest   GU15, JU15
27.01.2019   Januar Fjellmann IL Teen Orkdal Region Trøndelag   T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J
27.01.2019 27.01 Januar NVBF RM U15 - Øst Region Øst   GU15, JU15
02.02.2019   Februar Blindheim IL RM U13 / Mini-turnering Region Møre og Romsdal Gallaturnering GU13, JU13, Mini 1, Mini 2,
Mini 3, Mini 4
02.02.2019 02.02 Februar Ivrig IL Ranking 3 - 3. divisjon kvinner - Øst Region Øst   K
02.02.2019 02.02 Februar Bislett Volley Ranking 3 - 3. divisjon menn - Øst Region Øst   M
02.02.2019 02.02 Februar NVBF Ranking 3 - 5. divisjon kvinner - Øst Region Øst   K
02.02.2019 02.02 Februar Vestli IL Ranking 3 - 5. divisjon menn - Øst Region Øst   M
02.02.2019 03.02 Februar Sandnes Volleyballklubb Rank #3 - 2.div Sydvest - Sandnes Region Sydvest Lavere divisjoner, storturnering K, M
03.02.2019   Februar KFUM Volda RM Teen Region Møre og Romsdal Gallaturnering T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J
03.02.2019 03.02 Februar Bislett Volley Ranking 3 - 2. divisjon kvinner - Øst Region Øst   K
03.02.2019 03.02 Februar Oslo Volley Ranking 3 - 2. divisjon menn - Øst Region Øst   M
03.02.2019 03.02 Februar Anker Volley Ranking 3 - 4. divisjon kvinner - Øst ANKER Region Øst   K
03.02.2019 03.02 Februar Vestli IL Ranking 3 - 4. divisjon kvinner - Øst VESTLI Region Øst   K
03.02.2019 03.02 Februar NVBF Ranking 3 - 4. divisjon menn - Øst 1 Region Øst   M
03.02.2019 03.02 Februar NVBF Ranking 3 - 4. divisjon menn - Øst 2 Region Øst   M
09.02.2019   Februar Fræna VK Runde 4 U17 MR Region Møre og Romsdal Nivå A GU17, JU17
09.02.2019   Februar Molde VBK Utviklingssamling U13 Region Møre og Romsdal    
09.02.2019 09.02 Februar Koll IL US Runde 5 GU17 - Øst Region Øst Nivå A GU17
09.02.2019 09.02 Februar Kolbotn IL US Runde 5 JU17 1. divisjon - Øst Region Øst Nivå A JU17
09.02.2019 09.02 Februar Halden Volleyballklubb US Runde 5 JU17 2. divisjon - Øst Region Øst Nivå B, 9 lag på nivå A JU17
09.02.2019 09.02 Februar Askim VBK US Runde 5 JU17 3. divisjon - Øst Region Øst Nivå B, 9 lag på nivå A JU17
09.02.2019 10.02 Februar Grong IL US Runde 4 og Mini Grong Region Trøndelag   GU15, GU17, JU15, JU17, Mini
1, Mini 2, Mini 3, Mini 4,
Mini 4G, Mini 4J, Mini 5, Mini
5G, Mini 5J, T1, T2, T3G, T3J,
T4G, T4J
10.02.2019   Februar Nyborg Idrettslag Nyborgcupen Region Trøndelag   M1, M2, M3
10.02.2019   Februar Fræna VK Runde 4 U15 MR Region Møre og Romsdal Nivå A GU15, JU15
10.02.2019 10.02 Februar Hønefoss Volleyballklubb US Runde 5 GU15 - Øst Region Øst Nivå A GU15
10.02.2019 10.02 Februar Askim VBK US Runde 5 GU19 - Øst Region Øst Nivå A GU19
10.02.2019 10.02 Februar Kolbotn IL US Runde 5 JU15 1. divisjon - Øst Region Øst Nivå A JU15
10.02.2019 10.02 Februar Hønefoss Volleyballklubb US Runde 5 JU15 2. divisjon - Øst Region Øst Nivå B, 9 lag på nivå A JU15
10.02.2019 10.02 Februar Askim VBK US Runde 5 JU19 - Øst Region Øst Nivå A JU19
16.02.2019 16.02 Februar Torvastad U15 - US4 - Rogaland Region Sydvest   GU15, JU15
17.02.2019 17.02 Februar Gjesdal IL Mini 5 - Rogaland Region Sydvest   Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4G, Mini 4J
17.02.2019 17.02 Februar Sandnes Volleyballklubb U17/19 - US4 - Rogaland Region Sydvest   GU17, GU19, JU17, JU19
02.03.2019 02.03 Mars Sylling IF Akershus og Buskerud Miniliga Region Øst   Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4, Mini 5
02.03.2019 02.03 Mars NVBF Follo Miniliga Region Øst   Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4, Mini 5
02.03.2019 02.03 Mars Vestli IL Oslo Miniliga Region Øst   Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4, Mini 5
02.03.2019 02.03 Mars Skjeberg Volleyballklubb Østfold Miniliga Region Øst   Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4, Mini 5
02.03.2019 03.03 Mars Steinkjer Volleyballklubb Steinkjerturneringa 2019 Region Trøndelag   GU15, GU17, JU15, JU17, Mini
1, Mini 2, Mini 3, Mini 4,
Mini 4G, Mini 4J, Mini 5, Mini
5G, Mini 5J, T1, T2, T3G, T3J,
T4G, T4J
03.03.2019 03.03 Mars Grimstad VBK Rank #3 - 3.div AGDER - Grimstad Region Sydvest Lavere divisjoner, storturnering K, M
03.03.2019 03.03 Mars Tønsberg Teen Volley #5 - Øst Region Øst   T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J
09.03.2019   Mars   MR Regional Mini 5 / Teen 4 Region Møre og Romsdal   Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini
4, T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J
16.03.2019   Mars KFUM Volda Runde 5 U15 MR/SF Region Møre og Romsdal Nivå A GU15, JU15
16.03.2019 16.03 Mars Randaberg IL Gallaturnering - US5 - Randaberg - Lørdag U13 og U15 Region Sydvest   GU15, JU15, Mini 1, Mini 2,
Mini 3, Mini 4G, Mini 4J
16.03.2019 16.03 Mars Vestli IL US Runde 6 GU17 - Øst Region Øst   GU17
16.03.2019 16.03 Mars Oslo Volley US Runde 6 JU17 1. divisjon - Øst Region Øst Nivå A JU17
16.03.2019 16.03 Mars VASK US Runde 6 JU17 2. divisjon - Øst Region Øst   JU17
16.03.2019 16.03 Mars Koll IL US Runde 6 JU17 3. divisjon - Øst Region Øst Nivå B, 9 lag på nivå A JU17
17.03.2019   Mars KFUM Volda Runde 5 U17 MR/SF Region Møre og Romsdal Nivå A GU17, JU17
17.03.2019 17.03 Mars Randaberg IL Gallaturnering - US5 - Randaberg - Søndag U13 og U17/19 Region Sydvest   GU17, GU19, JU17, JU19, Mini
1, Mini 2, Mini 3, Mini 4G,
Mini 4J
17.03.2019 17.03 Mars Vestli IL US Runde 6 GU15 - Øst Region Øst   GU15
17.03.2019 17.03 Mars Jardar US Runde 6 GU19 - Øst Region Øst Nivå A GU19
17.03.2019 17.03 Mars Oslo Volley US Runde 6 JU15 1. divisjon - Øst Region Øst Nivå A JU15
17.03.2019 17.03 Mars Koll IL US Runde 6 JU15 2. divisjon - Øst Region Øst Nivå B, 9 lag på nivå A JU15
17.03.2019 17.03 Mars Hvaler US Runde 6 JU19 - Øst Region Øst Nivå A JU19
22.03.2019 24.03 Mars Blindheim IL NM U17 Region Møre og Romsdal   GU17, JU17
30.03.2019 31.03 Mars Farsund IL Rank #4 - 2.div Sydvest - Farsund Region Sydvest Lavere divisjoner, storturnering K, M
06.04.2019   April Blindheim IL Runde 6 U15 MR Region Møre og Romsdal Nivå A GU15, JU15
06.04.2019 06.04 April Kristiansand Sandvolleyballklubb MINI og TEEN - RM - AGDER Region Sydvest   GU13, JU13, Mini 1, Mini 2,
Mini 3, T3G, T3J, T4G, T4J
06.04.2019 06.04 April KFUM Stavanger MINIGALLA - RM U13 - TEEN - Rogaland Region Sydvest   GU13, JU13, Mini 1, Mini 2,
Mini 3, T3G, T3J, T4G, T4J
06.04.2019 06.04 April Halden Volleyballklubb Ranking 4 - 3. divisjon kvinner - Øst Region Øst   K
06.04.2019 06.04 April Oslo Volley Ranking 4 - 3. divisjon menn - Øst Region Øst   M
06.04.2019 06.04 April NVBF Ranking 4 - 5. divisjon kvinner - Øst Region Øst   K
06.04.2019 06.04 April Kongsvinger VBK Ranking 4 - 5. divisjon menn - Øst Region Øst   M
06.04.2019 07.04 April Farsund IL 1.div. Rankingturnering 2 2018-2019 NVBF 1.divisjon turnering K, M
06.04.2019 07.04 April NTNUI Ranking 3, 2. divisjon Trøndelag Region Trøndelag Lavere divisjoner, storturnering 2DK, 2DM
06.04.2019 07.04 April Grong IL Ranking 3, 3. div kvinner Trøndelag Region Trøndelag Lavere divisjoner, storturnering 3DK
07.04.2019   April Blindheim IL Runde 6 U17 MR Region Møre og Romsdal Nivå A GU17, JU17
07.04.2019 07.04 April Vindafjord IL Rank #3 - 3.div ROGALAND - Vikedal Region Sydvest Lavere divisjoner, storturnering K, M
07.04.2019 07.04 April Koll IL Ranking 4 - 2. divisjon kvinner - Øst Region Øst   K
07.04.2019 07.04 April NVBF Ranking 4 - 2. divisjon menn- Øst Region Øst   M
07.04.2019 07.04 April Anker Volley Ranking 4 - 4. divisjon kvinner - Øst ANKER Region Øst   K
07.04.2019 07.04 April Vestli IL Ranking 4 - 4. divisjon kvinner - Øst VESTLI Region Øst   K
07.04.2019 07.04 April Oslo Volley Ranking 4 - 4. divisjon menn - Øst Region Øst   M
27.04.2019 27.04 April Askim VBK US Runde 7 Gallaturnering U17 - Øst Region Øst Gallaturnering GU17, JU17
28.04.2019 28.04 April Tønsberg US Runde 7 Gallaturnering U15 - Øst Region Øst Gallaturnering GU15, JU15
28.04.2019 28.04 April Askim VBK US Runde 7 Gallaturnering U19 - Øst Region Øst Gallaturnering GU19, JU19