Norges Volleyballforbund,
Region:19.08.2017 | 19.08 | NVBF | Sommer Galla Minivolley | NVBF | Nivå 1, Nivå 2, Nivå 3, Nivå 4 | ||
26.08.2017 | 27.08 | NVBF | Trenerkurs 1 - Helg 1, Trøndelag | Region Trøndelag | |||
02.09.2017 | 03.09 | NVBF | Trenerkurs 1 - Helg 2, Trøndelag | Region Trøndelag | |||
16.09.2017 | 17.09 | NTNUI | Midt Nordisk Trondheim | Region Trøndelag | K, M | ||
16.09.2017 | 17.09 | Tønsberg VBK | US Runde 1 Gallaturnering U17 og U15 - Øst | Region Øst | Gallaturnering | GU15, GU17, JU15, JU17 | |
17.09.2017 | 17.09 | Koll IL | US Runde 1 Gallaturnering U19 - Øst | Region Øst | Gallaturnering | GU19, JU19 | |
23.09.2017 | 23.09 | Fræna VK | RM sr Møre og Romsdal | Region Møre og Romsdal | Lavere divisjoner, delt, nivå A | K, M | |
23.09.2017 | 24.09 | NVBF | RM Senior Trøndelag | Region Trøndelag | Lavere divisjoner, storturnering | K, M | |
23.09.2017 | 23.09 | Ålesund VK | ÅVKs Åpningsturnering | Region Møre og Romsdal | Nivå 1, Nivå 2, Nivå 3, Nivå 4 | ||
23.09.2017 | 24.09 | Tønsberg VBK | Ranking 1 / RM Kvinner alle divisjoner - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, åpningsturnering | K | |
23.09.2017 | 24.09 | Askim VBK | Ranking 1 / RM Menn alle divisjoner - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, åpningsturnering | M | |
23.09.2017 | 23.09 | Gjesdal IL | RM senior Rogaland + Rank 3.div | Lavere divisjoner, storturnering | K, M | ||
23.09.2017 | 23.09 | NVBF | RM senior Agder + Rank 3.div | Lavere divisjoner, storturnering | K, M | ||
23.09.2017 | 24.09 | TSI | NNM senior 2017 Region Nord | Region Nord | Lavere divisjoner, åpningsturnering | 2DK, 2DM, 3DK, 3DM | |
23.09.2017 | 23.09 | Førde VBK | RM Sogn & Fjordane 2017-2018 | Region Sogn og Fjordane | Lavere divisjoner, åpningsturnering | K2, K3, M2, M3 | |
30.09.2017 | 30.09 | Blindheim IL | Utviklingssamling U13/U19 | Region Møre og Romsdal | |||
30.09.2017 | 30.09 | Ålesund VK | ÅVKs Mixturnering | Region Møre og Romsdal | |||
30.09.2017 | 30.09 | KFUM Stavanger | Teen Volley #1 Rogaland | Nivå A | T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | ||
30.09.2017 | 30.09 | Blindheim IL | MR Testturnering teen volley | Region Møre og Romsdal | Nivå B, 12 lag på nivå A | T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | |
01.10.2017 | 01.10 | Blindheim IL | Åpen Regionlagssamling U16 1 | Region Møre og Romsdal | |||
01.10.2017 | 01.10 | Egersund Volleyballklubb | Minivolley #1 - Rogaland | Nivå A | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4G, Mini 4J | ||
07.10.2017 | 08.10 | Grong IL | Inspirasjonssamling 13-19 Grong | Region Trøndelag | |||
14.10.2017 | 14.10 | Kolbotn IL | US Runde 2 JU17 1. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå A | JU17 | |
14.10.2017 | 14.10 | Bislett Volley | US Runde 2 JU17 2. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå B, 9 lag på nivå A | JU17 | |
14.10.2017 | 14.10 | Bergkameratene | US Runde 2 JU17 3. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå B, 9 lag på nivå A | JU17 | |
14.10.2017 | 14.10 | Sarpsborg Volleyballklubb | US Runde 2 GU17 - Øst | Region Øst | Nivå A | GU17 | |
14.10.2017 | 15.10 | BK Tromsø | US Runde 1 2017/2018 Junior | Region Nord | Nivå A | GU15, GU17, GU19, JU15, JU17, JU19 | |
14.10.2017 | 14.10 | Kristiansand Sandvolleyballklubb | Teen Volley #1 - Agder | Nivå A | T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | ||
15.10.2017 | 15.10 | Kolbotn IL | US Runde 2 JU15 1. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå A | JU15 | |
15.10.2017 | 15.10 | VASK | US Runde 2 JU15 2. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå B, 9 lag på nivå A | JU15 | |
15.10.2017 | 15.10 | VASK | US Runde 2 JU15 3. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå B, 9 lag på nivå A | JU15 | |
15.10.2017 | 15.10 | Vestli IL | US Runde 2 GU15 - Øst | Region Øst | Nivå A | GU15 | |
15.10.2017 | 15.10 | Hvaler | US Runde 2 JU19 - Øst | Region Øst | Nivå A | JU19 | |
15.10.2017 | 15.10 | Sarpsborg Volleyballklubb | US Runde 2 GU19 - Øst | Region Øst | Nivå A | GU19 | |
15.10.2017 | 15.10 | Kristiansand Sandvolleyballklubb | Minivolley # 1 - Agder | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4G, Mini 4J | |||
21.10.2017 | 21.10 | Blindheim IL | Runde 1 U15 MR | Region Møre og Romsdal | Nivå B, 9 lag på nivå A | GU15, JU15 | |
21.10.2017 | 21.10 | Vestli IL | Oslo Miniliga 1 | Region Øst | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 5 | ||
21.10.2017 | 21.10 | Skjeberg Volleyballklubb | Østfold Miniliga Skjeberg | Region Øst | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 5 | ||
21.10.2017 | 21.10 | Tønsberg VBK | Akershus og Buskerud Miniliga Tønsberg | Region Øst | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 5 | ||
21.10.2017 | 21.10 | Skjeberg Volleyballklubb | Utviklingssamling for barn og ungdom - Øst | Region Øst | |||
21.10.2017 | 21.10 | Mandal VBK | US-runde 1 U17 - Agder | Nivå A | GU17, JU17 | ||
21.10.2017 | 21.10 | Austrått IL | Minivolley #2 - Rogaland | Nivå A | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4G, Mini 4J | ||
21.10.2017 | 21.10 | KFUM Stavanger | US-runde 1 U17 - Rogaland | Nivå A | GU17, JU17 | ||
21.10.2017 | 22.10 | Askim VBK | 1.divisjon ranking 1 17-18 | NVBF | 1.divisjon turnering | K, M | |
21.10.2017 | 22.10 | ØKSIL | Region Nord minivolleyballturnering 1 | Region Nord | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4 | ||
21.10.2017 | 21.10 | Florø T&IF Volleyball | Runde 1 U15 SF | Region Sogn og Fjordane | Nivå A | GU15, JU15 | |
22.10.2017 | 22.10 | Ålesund VK | Runde 1 U17 MR | Region Møre og Romsdal | Nivå B, 9 lag på nivå A | GU17, JU17 | |
22.10.2017 | 22.10 | Oslo Volley | Teen Volley #1 - Øst | Region Øst | T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | ||
22.10.2017 | 22.10 | Kristiansand Sandvolleyballklubb | US-runde 1 U15 - Agder | Nivå A | GU15, JU15 | ||
22.10.2017 | 22.10 | Torvastad | US-runde 1 U15 - Rogaland | Nivå A | GU15, JU15 | ||
22.10.2017 | 22.10 | Florø T&IF Volleyball | Region S&F US Runde 1 U17 | Region Sogn og Fjordane | GU17, JU17 | ||
27.10.2017 | 29.10 | NVBF | Tverridrettslig inspirasjonssamling 13-15 Steinkjer | Region Trøndelag | |||
28.10.2017 | 28.10 | Fræna VK | MR Lokal Mini 1 / Teen 1 Fræna | Region Møre og Romsdal | MIXjr, Nivå 1, Nivå 2, Nivå 3, Nivå 4 | ||
28.10.2017 | 29.10 | Bodø Volley | Region Nord Turneringshelg 1 senior | Region Nord | K, M | ||
29.10.2017 | 29.10 | Ellingsøy VBK | MR Lokal Mini 1 / Teen 1 Ellingsøy | Region Møre og Romsdal | Nivå 1, Nivå 2, Nivå 3, Nivå 4 | ||
29.10.2017 | 29.10 | Hinna IL Volleyball | Teen Volley #2 Rogaland | Nivå A | T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | ||
04.11.2017 | 05.11 | Førde VBK | FørdeCup / Runde 2 | Region Sogn og Fjordane | Nivå B, 9 lag på nivå A | GU15, GU17, JU15, JU17 | |
04.11.2017 | 05.11 | KFUM Stavanger | Rank #1 - 2.div Agder/Rogaland | Lavere divisjoner, storturnering | K, M | ||
04.11.2017 | 05.11 | KFUM Stavanger | Rank #1 - 2.div Agder/Rogaland - NB! Påmelding via Rogalands terminliste | K, M | |||
04.11.2017 | 04.11 | Inderøy IL | Teen Volley # 1 Trøndelag | Region Trøndelag | T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | ||
04.11.2017 | 04.11 | Inderøy IL | Mini Volley #1 Trøndelag | Region Trøndelag | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 4G, Mini 4J, Mini 5, Mini 5G, Mini 5J | ||
08.11.2017 | 08.11 | NVBF | MVGS - Agder | K, M | |||
11.11.2017 | 12.11 | NTNUI | Ranking 2, 2DK, 2DM og 3DM Trøndelag | Region Trøndelag | Lavere divisjoner, storturnering | 2DK, 2DM, 3DM | |
11.11.2017 | 12.11 | Nyborg Idrettslag | Ranking 2, 3. divisjon kvinner Trøndelag | Region Trøndelag | Lavere divisjoner, storturnering | 3DK | |
11.11.2017 | 11.11 | SSK Skjetten Volleyball | US Runde 3 JU17 1. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå A | JU17 | |
11.11.2017 | 11.11 | Holstad IL | US Runde 3 JU17 2. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå B, 9 lag på nivå A | JU17 | |
11.11.2017 | 11.11 | Sarpsborg Volleyballklubb | US Runde 3 JU17 3. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå B, 9 lag på nivå A | JU17 | |
11.11.2017 | 11.11 | Koll IL | US Runde 3 GU17 - Øst | Region Øst | Nivå A | GU17 | |
11.11.2017 | 11.11 | Ålesund VK | Regionlagssamling GU16 2 MR | Region Møre og Romsdal | |||
11.11.2017 | 12.11 | FLIK | US-runde 2 Galla Agder/Rogaland | Gallaturnering | GU15, GU17, GU19, JU15, JU17, JU19, Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4G, Mini 4J | ||
11.11.2017 | 12.11 | FLIK | US-runde 2 Galla Agder/Rogaland - Påmelding via Agders terminliste | GU15, GU17, GU19, JU15, JU17, JU19, Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4G, Mini 4J | |||
11.11.2017 | 12.11 | Brøstadbotn IL | Region Nord minivolleyballturnering 2 | Region Nord | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4 | ||
11.11.2017 | 11.11 | Vindafjord IL | MINI og TEEN - Vikedal | Nivå A | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, T4G, T4J | ||
12.11.2017 | 12.11 | Holstad IL | US Runde 3 JU15 1. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå A | JU15 | |
12.11.2017 | 12.11 | SSK Skjetten Volleyball | US Runde 3 JU15 2. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå B, 9 lag på nivå A | JU15 | |
12.11.2017 | 12.11 | Oslo Volley | US Runde 3 JU15 3. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå B, 9 lag på nivå A | JU15 | |
12.11.2017 | 12.11 | Askim VBK | US Runde 3 GU15 - Øst | Region Øst | Nivå A | GU15 | |
12.11.2017 | 12.11 | Sarpsborg Volleyballklubb | US Runde 3 JU19 - Øst | Region Øst | Nivå A | JU19 | |
12.11.2017 | 12.11 | NVBF | US Runde 3 GU19 - Øst | Region Øst | Nivå A | GU19 | |
15.11.2017 | 15.11 | Byåsen VGS | MVGS Sør-Trøndelag | Region Trøndelag | Gutter, Jenter, MIXjr | ||
15.11.2017 | 15.11 | Grong IL | MVGS Nord-Trøndelag | Region Trøndelag | Gutter, Jenter, MIXjr | ||
16.11.2017 | 16.11 | NVBF | MVGS - Rogaland | K, M | |||
17.11.2017 | 17.11 | NVBF | Mesterskap for vidergående skoler M og R | Region Møre og Romsdal | K, M | ||
18.11.2017 | 18.11 | Molde VBK | MR Regional Mini 2 / Teen 2 Molde | Region Møre og Romsdal | MIXjr, Nivå 1, Nivå 2, Nivå 3, Nivå 4 | ||
18.11.2017 | 18.11 | Skjeberg Volleyballklubb | Ranking 2 - 3. divisjon kvinner - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, storturnering | K | |
18.11.2017 | 18.11 | Bislett Volley | Ranking 2 - 3. divisjon menn - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, storturnering | M | |
18.11.2017 | 19.11 | Sortland VBK | Region Nord Turneringshelg 2 senior | Region Nord | K, M | ||
18.11.2017 | Florø T&IF Volleyball | Miniliga 1 | Region Sogn og Fjordane | Mini 1, Mini 3, Mini 4 | |||
19.11.2017 | 19.11 | Asker Skiklubb | Ranking 2 - 2. divisjon kvinner - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, storturnering | K | |
19.11.2017 | 19.11 | Spirit Lørenskog | Ranking 2 - 2. divisjon menn - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, storturnering | M | |
19.11.2017 | 19.11 | Blindheim IL | Utviklingssamling JU13 og JU19 | Region Møre og Romsdal | |||
19.11.2017 | 19.11 | Mandal VBK | Rank 2 - 3.div Agder | Rankingturnering, ulike nivåer | K, M | ||
19.11.2017 | 19.11 | Stegaberg | Rank 2 - 3.div Rogaland | Rankingturnering, ulike nivåer | K, M | ||
19.11.2017 | 19.11 | Ivrig IL | Ranking 2 - 4. og 5. divisjon menn IVRIG | Region Øst | Lavere divisjoner, delt storturnering | M | |
19.11.2017 | 19.11 | Sarpsborg Volleyballklubb | Ranking 2 - 4. og 5. divisjon menn SARPSBORG | Region Øst | Lavere divisjoner, delt storturnering | M | |
19.11.2017 | 19.11 | VASK | Ranking 2 - 4. og 5. divisjon kvinner VESTRE AKER | Region Øst | Lavere divisjoner, delt storturnering | K | |
19.11.2017 | 19.11 | Oslo Volley | Ranking 2 - 4. og 5. divisjon kvinner OSLO VOLLEY | Region Øst | Lavere divisjoner, delt storturnering | K | |
22.11.2017 | 22.11 | NVBF | Kvalifisering MVGS Hadeland VGS (Akershus, søndre Oppland og søndre Hedmark) | Region Øst | Gutter, Jenter, MIXjr | ||
22.11.2017 | 22.11 | NVBF | Kvalifisering MVGS Bø i Telemark (Telemark og Vestfold) | Region Øst | Gutter, Jenter, MIXjr | ||
23.11.2017 | 23.11 | NVBF | Kvalifisering MVGS Gausdal VGS (Nordre Oppland og nordre Hedmark) | Region Øst | Gutter, Jenter, MIXjr | ||
25.11.2017 | 25.11 | Vestli IL | Oslo Miniliga 2 | Region Øst | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 5 | ||
25.11.2017 | 25.11 | NVBF | Follo Miniliga | Region Øst | Nivå 1, Nivå 2, Nivå 3, Nivå 4 | ||
25.11.2017 | 25.11 | Halden Volleyballklubb | Østfold Miniliga Halden | Region Øst | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 5 | ||
25.11.2017 | 25.11 | NVBF | Akershus og Buskerud Miniliga | Region Øst | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 5 | ||
25.11.2017 | 25.11 | Ros IL | Utviklingssamling for barn og ungdom - Øst | Region Øst | |||
25.11.2017 | 25.11 | Torvastad | Teen Volley #3 Rogaland | Nivå A | T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | ||
25.11.2017 | 26.11 | NVBF | 1.divisjon ranking 2 17-18 | NVBF | 1.divisjon turnering | K, M | |
25.11.2017 | 26.11 | Bodø Volley | US Runde 2 2017/2018 Juniro Nord | Region Nord | Nivå A | GU15, GU17, GU19, JU15, JU17, JU19 | |
25.11.2017 | 25.11 | Namsos Volleyballklubb | Teen Volley #2 og Ungdomsturnering (U15 og U17) - Trøndelag | Region Trøndelag | Rankingturnering, ulike nivåer | GU15, GU17, JU15, JU17, T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | |
25.11.2017 | 25.11 | Søgne IL | Teen Volley #2 - Agder | Nivå A | T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | ||
25.11.2017 | 25.11 | Ålesund VK | Regionlagssamling JU16 2 MR | Region Møre og Romsdal | |||
26.11.2017 | 26.11 | Lier Volleyballklubb | Teen Volley #2 - Øst | Region Øst | T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | ||
26.11.2017 | 26.11 | Namsos Volleyballklubb | Mini Volley #2 Trøndelag, avd. Nord | Region Trøndelag | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 4G, Mini 4J, Mini 5, Mini 5G, Mini 5J | ||
26.11.2017 | 26.11 | IL Fram | Mini Volley #2 Trøndelag, avd. Sør | Region Trøndelag | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 4G, Mini 4J, Mini 5, Mini 5G, Mini 5J | ||
29.11.2017 | 29.11 | NVBF | Kvalifisering MVGS Bjørnholt VGS (Oslo og Buskerud) | Region Øst | Gutter, Jenter, MIXjr | ||
29.11.2017 | 29.11 | Hvaler | Kvalifisering MVGS Hvaler (Østfold) | Region Øst | Gutter, Jenter, MIXjr | ||
01.12.2017 | NVBF | Mesterskap for vidaregåande skuler | Region Sogn og Fjordane | K, M | |||
02.12.2017 | 03.12 | Molde VBK | Runde 3 U15/U17 MR | Region Møre og Romsdal | Nivå B, 9 lag på nivå A | GU15, GU17, JU15, JU17 | |
02.12.2017 | 03.12 | NVBF | Inspirasjonssamling 13-19 Trøndelag | Region Trøndelag | |||
02.12.2017 | 02.12 | Askim VBK | US Runde 4 U17 - Øst | Region Øst | Nivå A | GU17, JU17 | |
02.12.2017 | 02.12 | NVBF | Runde 3 U15 SF | Region Sogn og Fjordane | GU15, JU15 | ||
02.12.2017 | 02.12 | Molde VBK | Runde 3 U17 SF/MR | Region Sogn og Fjordane | Nivå A | GU17, JU17 | |
03.12.2017 | 03.12 | Tønsberg VBK | US Runde 4 U15 - Øst | Region Øst | Nivå A | GU15, JU15 | |
03.12.2017 | 03.12 | Sarpsborg Volleyballklubb | US Runde 4 GU19 - Øst SARPSBORG | Region Øst | Nivå A | GU19 | |
03.12.2017 | 03.12 | Hvaler | US Runde 4 JU19 - Øst HVALER | Region Øst | Nivå A | JU19 | |
09.12.2017 | 09.12 | Blindheim IL | MR Regional Mini 3 / Teen 3 Blindheim | Region Møre og Romsdal | MIXjr, Nivå 1, Nivå 2, Nivå 3, Nivå 4 | ||
09.12.2017 | 09.12 | Molde VBK | Regionlagssamling U16 3 | Region Møre og Romsdal | |||
09.12.2017 | 09.12 | Oslo Volley | Oslo Miniliga 3 | Region Øst | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 5 | ||
09.12.2017 | 10.12 | Kristiansand Sandvolleyballklubb | Rank #2 - 2.div Agder/Rogaland | Lavere divisjoner, storturnering | K, M | ||
09.12.2017 | 10.12 | Kristiansand Sandvolleyballklubb | Rank #2 - 2.div Agder/Rogaland - Påmelding via Agders terminliste | K, M | |||
09.12.2017 | 09.12 | Melhus IL | Teen #3 og Ungdomsturnering (U15 og U17) Trøndelag | Region Trøndelag | GU15, GU17, JU15, JU17, T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | ||
09.12.2017 | 09.12 | Verdal VK | Mini Volley #3 - Trøndelag | Region Trøndelag | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 4G, Mini 4J, Mini 5, Mini 5G, Mini 5J | ||
09.12.2017 | Florø T&IF Volleyball | Miniliga 2 | Region Sogn og Fjordane | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4 | |||
10.12.2017 | 10.12 | Florø T&IF Volleyball | Utviklings samling U16 | Region Sogn og Fjordane | Gutter, Jenter | ||
16.12.2017 | 16.12 | KFUM Stavanger | Minivolley #4 - Rogaland | Nivå A | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4G, Mini 4J | ||
16.12.2017 | 16.12 | Haugesund volleyball | US-runde 3 U17 - Rogaland | Nivå A | GU17, JU17 | ||
16.12.2017 | 16.12 | Lauvåsen | Minirunde #3 - Agder | Nivå A | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4 | ||
17.12.2017 | 17.12 | Randaberg IL | US-runde 3 U15 - Rogaland | Nivå A | GU15, JU15 | ||
17.12.2017 | 17.12 | Kristiansand Sandvolleyballklubb | US-runde 3 U17 - Agder | Nivå A | GU17, JU17 | ||
30.12.2017 | 30.12 | Florø T&IF Volleyball | Romjulsvolley | Region Sogn og Fjordane | |||
06.01.2018 | 07.01 | NVBF | Regionlagssamling Trøndelag | Region Trøndelag | |||
06.01.2018 | 06.01 | Koll IL | Teen Volley #3 - Øst | Region Øst | T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | ||
06.01.2018 | 07.01 | KFUM Volda | Regionlagssamling U16 4 | ||||
06.01.2018 | 07.01 | ØKSIL | Region Nord Turneringshelg 3 senior | Region Nord | M | ||
06.01.2018 | 06.01 | Balestrand IL | Ranking turnering 3. Div Damer | Region Sogn og Fjordane | 3DK | ||
07.01.2018 | 07.01 | Skjeberg Volleyballklubb | RM U19 - Øst | Region Øst | Nivå A | GU19, JU19 | |
07.01.2018 | 07.01 | Tønsberg VBK | Mini Galla - Øst | Region Øst | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 5 | ||
07.01.2018 | 07.01 | Sandnes Volleyballklubb | Teen Volley #4 Rogaland | Nivå A | T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | ||
12.01.2018 | 14.01 | NVBF | NM Regionlag 2018 | NVBF | GU16, JU16 | ||
14.01.2018 | 21.01 | IL Fram | RM Gutter U19 Trøndelag | Region Trøndelag | GU19 | ||
20.01.2018 | 20.01 | Askim VBK | RM U17 - Øst | Region Øst | Nivå A | GU17, JU17 | |
20.01.2018 | 20.01 | Blindheim IL | RM U17 MR | Region Møre og Romsdal | Nivå A | GU17, JU17 | |
20.01.2018 | 20.01 | KFUM Volda | MR Lokal Mini 4 / Teen 4 | Region Møre og Romsdal | Nivå 1, Nivå 2, Nivå 4 | ||
20.01.2018 | 20.01 | IL.Grykameratene | MR Lokal Mini 4 / Teen 4 | Region Møre og Romsdal | |||
20.01.2018 | 20.01 | Kristiansand Sandvolleyballklubb | RM U17 - Agder | Nivå A | GU17, JU17 | ||
20.01.2018 | 20.01 | Austrått IL | RM U17 - Rogaland | Nivå A | GU17, JU17 | ||
20.01.2018 | 21.01 | Sortland VBK | RM Nord U15 / U17 | Region Nord | Nivå A | GU15, GU17, JU15, JU17 | |
20.01.2018 | 20.09 | Lierne IL | RM U17/US-runde og RM Jenter U19 - Trøndelag | Region Trøndelag | GU17, GU19, JU17, JU19 | ||
20.01.2018 | 21.01 | Svelgen T&IF | RM U15/U17 SF | Region Sogn og Fjordane | GU15, GU17, JU15, JU17 | ||
20.01.2018 | 21.01 | Gaular IL | Miniliga | Region Sogn og Fjordane | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 5 | ||
21.01.2018 | 21.01 | Bergkameratene | Utviklingssamling for barn og ungdom - Øst | Region Øst | |||
21.01.2018 | 21.01 | Fræna VK | RM U19 MR | Region Møre og Romsdal | Nivå A | GU19, JU19 | |
21.01.2018 | 21.01 | Kristiansand Sandvolleyballklubb | RM U15 og U19 - Agder | Nivå A | GU15, GU19, JU15, JU19 | ||
21.01.2018 | 21.01 | Gjesdal IL | RM U19 - Rogaland | Nivå A | GU19, JU19 | ||
26.01.2018 | 28.01 | Kristiansand Sandvolleyballklubb | MVGS - landsfinale 2018 | NVBF | K, M | ||
27.01.2018 | 27.01 | Molde VBK | RM U15 MR | Region Møre og Romsdal | Nivå A | GU15, JU15 | |
27.01.2018 | 27.01 | Haugesund volleyball | RM U15 - Rogaland | Nivå A | GU15, JU15 | ||
27.01.2018 | 27.01 | Grong IL | RM U15/Ungdomsturnering U15 - Trøndelag | Region Trøndelag | GU15, JU15 | ||
28.01.2018 | 28.01 | Tønsberg VBK | RM U15 - Øst | Region Øst | Nivå A | GU15, JU15 | |
28.01.2018 | 28.01 | Torvastad | Minivolley # 5 - Rogaland | Nivå A | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4G, Mini 4J | ||
28.01.2018 | 28.01 | Steinkjer Volleyballklubb | Mini Liga Steinkjer maks 12 lag | Region Trøndelag | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 4G, Mini 4J, Mini 5, Mini 5G, Mini 5J | ||
03.02.2018 | 03.02 | Ivrig IL | Ranking 3 - 3. divisjon kvinner - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, storturnering | K | |
03.02.2018 | 03.02 | Koll IL | Ranking 3 - 3. divisjon menn - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, storturnering | M | |
03.02.2018 | 03.02 | Anker Volley | Ranking 3 - 5. divisjon kvinner - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, storturnering | K | |
03.02.2018 | 03.02 | Kongsvinger VBK | Ranking 3 - 5. divisjon menn - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, storturnering | M | |
03.02.2018 | 03.02 | Ålesund VK | MR Regional Mini 5 / Teen 5 | Region Møre og Romsdal | Nivå 1, Nivå 2, Nivå 3, Nivå 4 | ||
03.02.2018 | 04.02 | Sandnes Volleyballklubb | Rank #3 - 2.div Agder/Rogaland | Lavere divisjoner, storturnering | K, M | ||
03.02.2018 | 04.02 | Sandnes Volleyballklubb | Rank #3 - 2.div Agder/Rogaland - NB! Påmelding via Rogalands terminliste | K, M | |||
03.02.2018 | 04.02 | BK Tromsø | Region Nord minivolleyballturnering 3 | Region Nord | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4 | ||
03.02.2018 | 04.02 | BK Tromsø | Region Nord Turneringshelg 4 senior | Region Nord | K, M | ||
03.02.2018 | 04.02 | BK Tromsø | RM Nord U19 | Region Nord | GU19, JU19 | ||
03.02.2018 | 03.02 | Fjellmann IL | Mini Volley #4og Teen #3 Orkdal | Region Trøndelag | Mini 1, Mini 2, Mini 4, Mini 4G, Mini 4J, Mini 5, Mini 5G, Mini 5J, T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | ||
04.02.2018 | 04.02 | Tønsberg VBK | Ranking 3 - 2. divisjon kvinner - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, storturnering | K | |
04.02.2018 | 04.02 | Tønsberg VBK | Ranking 3 - 2. divisjon menn - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, storturnering | M | |
04.02.2018 | 04.02 | Oslostudentenes IK - Volleybal | Ranking 3 - 4. divisjon kvinner - Øst NESODDEN | Region Øst | Lavere divisjoner, delt storturnering | K | |
04.02.2018 | 04.02 | Sarpsborg Volleyballklubb | Ranking 3 - 4. divisjon menn - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, delt storturnering | M | |
04.02.2018 | 04.02 | Oslo Volley | Oslo Miniliga 4 | Region Øst | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 5 | ||
04.02.2018 | 04.02 | Tønsberg VBK | Ranking 3 - 4. divisjon kvinner - Øst TØNSBERG | Region Øst | Lavere divisjoner, delt storturnering | K | |
04.02.2018 | 04.02 | Vestli IL | Ranking 3 - 4. divisjon menn - Øst VESTLI | Region Øst | Lavere divisjoner, delt storturnering | M | |
10.02.2018 | 10.02 | Halden Volleyballklubb | US Runde 5 JU17 1. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå A | JU17 | |
10.02.2018 | 10.02 | Oslo Volley | US Runde 5 JU17 2. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå B, 9 lag på nivå A | JU17 | |
10.02.2018 | 10.02 | Sarpsborg Volleyballklubb | US Runde 5 JU17 3. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå B, 9 lag på nivå A | JU17 | |
10.02.2018 | 10.02 | Vestli IL | US Runde 5 GU17 - Øst | Region Øst | Nivå A | GU17 | |
10.02.2018 | 10.02 | KFUM Volda | Runde 4 U15 MR/SF | Region Møre og Romsdal | Nivå B, 9 lag på nivå A | GU15, JU15 | |
10.02.2018 | 11.02 | Brøstadbotn IL | US Runde 3 2017/2018 Junior Nord | Region Nord | Nivå A | GU15, GU17, GU19, JU15, JU17, JU19 | |
10.02.2018 | 11.02 | Grong IL | Grongturneringa (Mini #4, Teen #4, Ungdomsturnering (U15 og U17) | Region Trøndelag | GU15, GU17, JU15, JU17, Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 4G, Mini 4J, Mini 5, Mini 5G, Mini 5J, T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | ||
10.02.2018 | KFUM Volda | Runde 4 U15 SF/MR | Region Sogn og Fjordane | Nivå B, 9 lag på nivå A | GU15, JU15 | ||
11.02.2018 | 11.02 | Kolbotn IL | US Runde 5 JU15 1. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå A | JU15 | |
11.02.2018 | 11.02 | Holstad IL | US Runde 5 JU15 2. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå B, 9 lag på nivå A | JU15 | |
11.02.2018 | 11.02 | Halden Volleyballklubb | US Runde 5 JU15 3. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå B, 9 lag på nivå A | JU15 | |
11.02.2018 | 11.02 | Koll IL | US Runde 5 GU15 - Øst | Region Øst | Nivå A | GU15 | |
11.02.2018 | 11.02 | SSK Skjetten Volleyball | US Runde 5 JU19 - Øst | Region Øst | Nivå A | JU19 | |
11.02.2018 | 11.02 | Hønefoss Volleyballklubb | US Runde 5 GU19 - Øst | Region Øst | Nivå A | GU19 | |
11.02.2018 | 11.02 | KFUM Volda | Runde 4 U17 MR/SF | Region Møre og Romsdal | Nivå B, 9 lag på nivå A | GU17, JU17 | |
11.02.2018 | 11.02 | KFUM Volda | Runde 4 U17 SF/MR | Region Sogn og Fjordane | GU17, JU17 | ||
11.02.2018 | 11.02 | Svelgen T&IF | Miniliga 4 | Region Sogn og Fjordane | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 5 | ||
11.02.2018 | 11.02 | Mandal VBK | UU-runde 4 Agder | Nivå A | GU17, JU17, Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4 | ||
24.02.2018 | 24.02 | KFUM Stavanger | US-runde 4 U15 - Rogaland | Nivå A | GU15, JU15 | ||
25.02.2018 | 25.02 | Torvastad | US-runde 4 U17 - Rogaland | Nivå A | GU17, JU17 | ||
03.03.2018 | 03.03 | Kolbotn IL | US Runde 6 JU17 1. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå A | JU17 | |
03.03.2018 | 03.03 | Holstad IL | US Runde 6 JU17 2. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå B, 9 lag på nivå A | JU17 | |
03.03.2018 | 03.03 | Sarpsborg Volleyballklubb | US Runde 6 GU17 - Øst | Region Øst | Nivå A | GU17 | |
03.03.2018 | 03.03 | Ålesund VK | Runde 5 U15 MR | Region Møre og Romsdal | Nivå B, 9 lag på nivå A | GU15, JU15 | |
03.03.2018 | 04.03 | FLIK | Rank #4 - 2.div Agder/Rogaland | Lavere divisjoner, storturnering | K, M | ||
03.03.2018 | 04.03 | FLIK | Rank #4 - 2.div Agder/Rogaland - NB! Påmelding via Agders terminliste | K, M | |||
03.03.2018 | 04.03 | Steinkjer Volleyballklubb | Steinkjerturneringa (Mini #5 og Ungdomsturnering (U15 og U17++) | Region Trøndelag | GU15, GU17, JU15, JU17, Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 4G, Mini 4J, Mini 5, Mini 5G, Mini 5J, T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | ||
03.03.2018 | 03.03 | Florø T&IF Volleyball | Enivestcup | Region Sogn og Fjordane | GU15, JU15, Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4 | ||
04.03.2018 | 04.03 | Holstad IL | US Runde 6 JU15 1. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå A | JU15 | |
04.03.2018 | 04.03 | Bislett Volley | US Runde 6 JU15 2. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå B, 9 lag på nivå A | JU15 | |
04.03.2018 | 04.03 | Vestli IL | US Runde 6 JU15 3. divisjon - Øst | Region Øst | Nivå B, 9 lag på nivå A | JU15 | |
04.03.2018 | 04.03 | Sarpsborg Volleyballklubb | US Runde 6 GU15 - Øst | Region Øst | Nivå A | GU15 | |
04.03.2018 | 04.03 | Skjeberg Volleyballklubb | US Runde 6 JU19 - Øst | Region Øst | Nivå A | JU19 | |
04.03.2018 | 04.03 | Skjeberg Volleyballklubb | US Runde 6 GU19 - Øst | Region Øst | Nivå A | GU19 | |
04.03.2018 | 04.03 | Blindheim IL | Runde 5 U17 MR | Region Møre og Romsdal | Nivå B, 9 lag på nivå A | GU17, JU17 | |
04.03.2018 | 04.03 | Sandnes Volleyballklubb | Minivolley # 6 - Rogaland | Nivå A | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4G, Mini 4J | ||
09.03.2018 | 11.03 | KFUM Stavanger | NM U19 2018 | NVBF | GU19, JU19 | ||
10.03.2018 | 10.03 | Ottestad IL | Oslo Miniliga 5 | Region Øst | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 5 | ||
10.03.2018 | 10.03 | Sarpsborg Volleyballklubb | Østfold Miniliga Sarpsborg | Region Øst | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 5 | ||
10.03.2018 | 10.03 | Tønsberg VBK | Akershus og Buskerud Miniliga Tønsberg | Region Øst | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 5 | ||
10.03.2018 | 10.03 | Vestli IL | Teen Volley #4 - Øst | Region Øst | T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | ||
10.03.2018 | 10.03 | Blindheim IL | RM U13 / RM Teen / MiniGalla | Region Møre og Romsdal | GU13, JU13, Nivå 1, Nivå 2, Nivå 3, Nivå 4 | ||
10.03.2018 | 11.03 | Sortland VBK | Region Nord minivolleyballturnering 4 | Region Nord | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4 | ||
11.03.2018 | 11.03 | Førde VBK | Mini og RM U13 | Region Sogn og Fjordane | GU15, JU15, Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4 | ||
16.03.2018 | 17.03 | IL Fram | Hel Volley 2018 | Region Trøndelag | M1, M2, M3 | ||
16.03.2018 | 18.03 | Førde VBK | NM U17 2018 | NVBF | GU17, JU17 | ||
16.03.2018 | 29.04 | NVBF | Sluttspill Mizunoliga 17-18 | NVBF | K, M | ||
18.03.2018 | 18.03 | Oslostudentenes IK - Volleybal | 5. divisjon Menn - Minisluttspill | Region Øst | M | ||
21.03.2018 | 21.03 | Vigør | Miniturnering 6-15 år | Nivå A | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4 | ||
06.04.2018 | 08.04 | TIF Viking | NM U15 2018 | NVBF | GU15, JU15 | ||
07.04.2018 | 07.04 | Ivrig IL | Ranking 4 - 3. divisjon kvinner - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, storturnering | K | |
07.04.2018 | 07.04 | Oslo Volley | Ranking 4 - 3. divisjon menn - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, storturnering | M | |
07.04.2018 | 07.04 | Hønefoss Volleyballklubb | Ranking 4 - 5. divisjon kvinner - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, storturnering | K | |
07.04.2018 | 07.04 | Skotselv VBK | Ranking 4 - 5. divisjon menn - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, storturnering | M | |
07.04.2018 | 07.04 | Ellingsøy VBK | Ranking 2 2.div senior | Region Møre og Romsdal | Rankingturnering, ulike nivåer | 2DK, 2DM | |
07.04.2018 | 07.04 | Finnsnes VBK | Region Nord Turneringshelg 5 senior | Region Nord | M | ||
07.04.2018 | 08.04 | Sortland VBK | Region Nord Turneringshelg 6 senior | Region Nord | K | ||
07.04.2018 | 08.04 | NTNUI | 1.divisjon ranking 3 17-18 | NVBF | 1.divisjon turnering | K, M | |
08.04.2018 | 08.04 | Koll IL | Ranking 4 - 2. divisjon kvinner - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, storturnering | K | |
08.04.2018 | 08.04 | Borgen IL | Ranking 4 - 2. divisjon menn- Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, storturnering | M | |
08.04.2018 | 08.04 | Halden Volleyballklubb | Ranking 4 - 4. divisjon kvinner - Øst HALDEN | Region Øst | Lavere divisjoner, delt storturnering | K | |
08.04.2018 | 08.04 | Hønefoss Volleyballklubb | Ranking 4 - 4. divisjon menn - Øst | Region Øst | Lavere divisjoner, storturnering | M | |
08.04.2018 | 08.04 | NVBF | Rank 3 - 3.div Agder | Lavere divisjoner, storturnering | K, M | ||
08.04.2018 | 08.04 | Vestli IL | Ranking 4 - 4. divisjon kvinner - Øst VESTLI | Region Øst | Lavere divisjoner, delt storturnering | K | |
14.04.2018 | 14.04 | Fjellmann IL | Ranking 3, 2. divisjon kvinner Trøndelag | Region Trøndelag | Lavere divisjoner, storturnering | 2DK | |
14.04.2018 | 14.04 | Inderøy IL | Ranking 3, 3. divisjon kvinner Trøndelag | Region Trøndelag | Lavere divisjoner, storturnering | 3DK | |
14.04.2018 | 14.04 | TBK | Ranking 3, 2. divisjon menn Trøndelag | Region Trøndelag | Lavere divisjoner, storturnering | 2DM | |
14.04.2018 | 14.04 | Tønsberg VBK | US Runde 7 Gallaturnering U17 - Øst | Region Øst | Gallaturnering | GU17, JU17 | |
14.04.2018 | 14.04 | KFUM Volda | Runde 6 U15 MR/SF | Region Møre og Romsdal | Nivå B, 9 lag på nivå A | GU15, JU15 | |
14.04.2018 | 15.04 | ØKSIL | US Runde 4 2017/2018 Junior Nord | Region Nord | Nivå A | GU15, GU17, GU19, JU15, JU17, JU19 | |
14.04.2018 | 14.04 | Randaberg IL | US-runde 5 - Galla | Gallaturnering | GU15, GU17, GU19, JU15, JU17, JU19, Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4G, Mini 4J | ||
14.04.2018 | 15.04 | Randaberg IL | US-runde 5 - Galla - NB! Påmelding via Rogalands terminliste | GU15, GU17, GU19, JU15, JU17, JU19, Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4G, Mini 4J | |||
14.04.2018 | KFUM Volda | Runde 6 U15 SF/MR | Region Sogn og Fjordane | GU15, JU15 | |||
15.04.2018 | 15.04 | TBK | Ranking 3, 3. divisjon menn Trøndelag | Region Trøndelag | Lavere divisjoner, storturnering | 3DM | |
15.04.2018 | 15.04 | Askim VBK | US Runde 7 Gallaturnering JU19 - Øst | Region Øst | Gallaturnering | JU19 | |
15.04.2018 | 15.04 | Askim VBK | US Runde 7 Gallaturnering U15 - Øst | Region Øst | Gallaturnering | GU15, JU15 | |
15.04.2018 | 15.04 | Vestli IL | Oslo Miniliga 6 | Region Øst | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Mini 5 | ||
15.04.2018 | 15.04 | KFUM Volda | Runde 6 GU17 MR/SF | Region Møre og Romsdal | Nivå B, 9 lag på nivå A | GU17 | |
15.04.2018 | 15.04 | Fræna VK | Runde 6 JU17 MR | Region Møre og Romsdal | Nivå B, 9 lag på nivå A | JU17 | |
15.04.2018 | KFUM Volda | Runde 6 GU17 SF/MR | Region Sogn og Fjordane | GU17 | |||
15.04.2018 | 15.04 | IL Jardar | US Runde 7 Gallaturnering GU19 - Øst | Region Øst | Gallaturnering | GU19 | |
15.04.2018 | 15.04 | Randaberg IL | US-runde 5 - Galla - SØNDAG | Gallaturnering | GU17, GU19, JU17, JU19, Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4G, Mini 4J | ||
21.04.2018 | 22.04 | Blindheim IL | Blindheims Cup | Region Møre og Romsdal | |||
21.04.2018 | 22.04 | Bodø Volley | NNM U13 / Minigalla | Region Nord | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4 | ||
22.04.2018 | 22.04 | Sandnes Volleyballklubb | Rank 3 - 3.div Rogaland | Lavere divisjoner, storturnering | K, M | ||
22.04.2018 | 22.04 | Skjeberg Volleyballklubb | Teen Volley #5 Galla - Øst | Region Øst | T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | ||
27.04.2018 | 29.04 | Sarpsborg Volleyballklubb | Viking Volley Cup | Region Øst | |||
28.04.2018 | 28.04 | KFUM Stavanger | Minigalla + RM U13 | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4G, Mini 4J | |||
28.04.2018 | 28.04 | KFUM Stavanger | Teen Volley #5 RM - Rogaland | Nivå A | T1, T2, T3G, T3J, T4G, T4J | ||
29.04.2018 | 29.04 | Kristiansand Sandvolleyballklubb | RM U13 og minigalla - Agder | Nivå A | Mini 1, Mini 2, Mini 3, Mini 4G, Mini 4J | ||
04.05.2018 | 05.05 | TIF Viking | Veteran NM 2018 | NVBF | K30, K40, K50, M30, M40, M50 | ||
20.05.2018 | 20.05 | Molde VBK | Møre tour JR | Region Møre og Romsdal | GU15, GU19, JU15, JU19 | ||
26.05.2018 | 26.05 | Førde VBK | U15/U17 beach 1 | Region Sogn og Fjordane | GU15, GU17, JU15, JU17 | ||
26.05.2018 | 26.05 | Koll IL | Nasjonalturnering Sittevolleyball | Region Øst | |||
22.09.2018 | 07.04 | NVBF | Bekreftelse/Påmelding 2.-3. div Trøndelag 18/19 | Region Trøndelag | 2DK, 2DM, 3DK, 3DM |