Svenska Volleybollförbundet,

2024.03.02 03.02 TP 01 08 Beachvolley Club 08 Beachvolley Mixed Mixed Mixed, M
2024.03.02 03.02 TP 01 08 Beachvolley Club 08 beachvolley U19 Ungdomstävling U19 F (06-), U19 P (06-)
2024.03.03 03.03 TP 01 Falköpings VK Falköpings Volley SBT 3* Herr (fd Challenger)   Herr
2024.03.03 03.03 TP 01 Linköping Beach AC Linköping SBT 3* dam SBT Challenger 3* Dam, D
2024.03.03 03.03 TP 01 Malmö BC MBC SBT 2* Dam 3/3 SBT Open Svart 2* Dam, D
2024.03.09 03.09 TP 01 IK Studenterna i Umeå IKSU SBT 2* Dam SBT Open Svart 2* Dam, D
2024.03.09 03.09 TP 01 Göteborg BC GBC SBT 2* 240309 SBT Open Svart 2* Dam, D, Herr
2024.03.09 03.09 TP 01 08 Beachvolley Club 08 Beachvolley SBT 3* 9/3 SBT Challenger 3* Dam, D, Herr
2024.03.10 03.10 TP 01 IK Studenterna i Umeå IKSU SBT 2* Herr SBT Open Svart 2* Herr
2024.03.16 03.16 TP 01 Göteborg BC GBC Rookie Cup (5p) 240316 SBT Open Grön 1* Dam, D, Herr
2024.03.16 03.16 TP 01 08 Beachvolley Club 08 Beachvolley SBT 1* SBT Open Grön 1* Dam, D, Herr
2024.03.16 03.16 TP 01 IK Studenterna i Umeå IKSU Vårmixed   Mixed, M
2024.03.17 03.17 TP 01 Malmö BC MBC Vårmixed 17/3 Mixed Mixed, M
2024.03.23 03.23 TP 01 08 Beachvolley Club 08 Beachvolley Mixed   Mixed, M
2024.03.24 03.24 TP 01 Linköping Beach AC Linköping SBT 2* dam   Dam, D
2024.03.29 03.29 TP 01 Göteborg BC Easter Cup 2024 - SBT 2* SBT Open Svart 2* Dam, D, Herr
2024.03.29 03.30 TP 01 Göteborg BC Easter Cup 2024 - SBT 4*   Dam, D, Herr
2024.03.30 03.30 TP 01 08 Beachvolley Club 08 Beachvolley SBT 3* 30/3   Dam, D, Herr
2024.03.30 03.30 TP 01 Göteborg BC Easter Cup 2024 - SBT 1* (40p) SBT Open Grön 1* Dam, D, Herr
2024.03.30 03.30 TP 01 Göteborg BC Easter Cup 2024 - SBT 3* SBT Challenger 3* Dam, D, Herr
2024.03.31 03.31 TP 01 Göteborg BC Easter Cup 2024 - Mixed Mixed Mixed, M
2024.03.31 03.31 TP 01 Göteborg BC Easter Cup 2024 - Ungdom (U17 & U20) Ungdomstävling Junior D (05-), Junior H
(05-), U17 F (08-), U17 P
(08-)
2024.04.13 04.13 TP 02 IK Studenterna i Umeå IKSU SBT 2* Herr   Herr
2024.04.14 04.14 TP 02 IK Studenterna i Umeå IKSU SBT 2* Dam   Dam, D
2024.04.20 04.20 TP 02 IK Studenterna i Umeå IKSU SBT 3* Dam   Dam, D
2024.04.20 04.20 TP 02 Göteborg BC GBC SBT 1* (40p) 240420 SBT Open Grön 1* Dam, D, Herr
2024.04.21 04.21 TP 02 IK Studenterna i Umeå IKSU SBT 3* Herr   Herr
2024.04.21 04.21 TP 02 Linköping Beach AC Linköping SBT 2* herr   Herr
2024.04.27 04.27 TP 02 Göteborg BC GBC SBT 2* 240427 SBT Open Svart 2* Dam, D, Herr
2024.04.27 04.27 TP 02 08 Beachvolley Club 08 Beachvolley SBT 3* 27/4   Dam, D, Herr
2024.05.04 05.04 TP 02 Sollentuna VK SVK SBT3 Dam Rösjö Beach Arena   Dam, D
2024.05.04 05.04 TP 02 Göteborg BC GBC Mixed 240504   Mixed, M
2024.05.05 05.05 TP 02 Linköping Beach AC Linköping SBT 1* herr   Herr
2024.05.05 05.05 TP 02 Sollentuna VK SVK SBT3 Herr Rösjö Beach Arena   Herr
2024.05.11 05.11 TP 02 VBF RIG Falköping RIG Falköping SBT 3* Dam SBT Challenger 3* Dam, D
2024.05.11 05.11 TP 02 Göteborg BC GBC SBT 2* 240511   Dam, D, Herr
2024.05.12 05.12 TP 02 VBF RIG Falköping RIG Falköping SBT 3* Herr SBT Challenger 3* Herr
2024.05.18 05.18 TP 02 Fyrishov BC FBC SBT 3*   Dam, D, Herr
2024.05.18 05.19 TP 02 Morgondagens BC Skatås Beach Open SBT 3* SBT Challenger 3* Dam, D, Herr
2024.05.18 05.19 TP 02 Morgondagens BC Skatås Beach Open SBT 2* SBT Open Svart 2* Dam, D, Herr
2024.05.18 05.19 TP 02 Morgondagens BC Skatås Beach Open SBT 1* SBT Open Grön 1* Dam, D, Herr
2024.05.18 05.18 TP 02 Habo Wolley Habo SBT 1*   Dam, D, Herr
2024.05.18 05.18 TP 02 Ljungby VBK Ljungby SBT 1*   Dam, D, Herr
2024.05.19 05.19 TP 02 Morgondagens BC Skatås Beach Open Mixed   Mixed, M
2024.05.19 05.19 TP 02 Jönköpings BC JBC SBT 2* v.20   Dam, D, Herr
2024.05.25 05.25 TP 03 IK Studenterna i Umeå IKSU SBT 3*   Dam, D, Herr
2024.05.25 05.25 TP 03 Härnösands VBK Härnö SBT 1*   Dam, D, Herr
2024.05.25 05.25 TP 03 Morgondagens BC Morgondagens Mixed lör den 25 maj Skatås, Gbg   Mixed, M
2024.05.25 05.25 TP 03 Habo Wolley Habo SBT 2*   Dam, D, Herr
2024.05.26 05.26 TP 03 Habo Wolley Habo SBT 1*   Dam, D, Herr
2024.06.01 06.01 TP 04 Göteborg BC GBC SBT 3* 240601   Dam, D, Herr
2024.06.01 06.01 TP 04 Härnösands VBK Härnö Ungdom   U16 F (09-), U16 P (09-), U18
F (07-), U18 P (07-)
2024.06.01 06.01 TP 04 Morgondagens BC Morgondagens SBT 1* 1 juni Skatås, Gbg   Dam, D, Herr
2024.06.01 06.01 TP 04 Hästhagen IF Hästhagen, Nacka, SBT 2* 1 juni Dam   Dam, D
2024.06.02 06.02 TP 04 Habo Wolley Habo SBT 2*   Dam, D, Herr
2024.06.02 06.02 TP 04 Ljungby VBK Ljungby SBT 2*   Dam, D, Herr
2024.06.02 06.02 TP 04 Hästhagen IF Hästhagen, Nacka, SBT 2* 2 juni Herr   Herr
2024.06.06 06.06 TP 05 Kronan VBK Kronan SBT 2*   Dam, D
2024.06.06 06.06 TP 05 Habo Wolley Habo Mixed   Mixed, M
2024.06.06 06.06 TP 05 IK Studenterna i Umeå IKSU nationaldagsmixed   Mixed, M
2024.06.08 06.08 TP 05 Ljungby VBK Ljungby SBT 3*   Dam, D, Herr
2024.06.08 06.08 TP 05 Habo Wolley Habo SBT 2*   Dam, D, Herr
2024.06.08 06.08 TP 05 Göteborg BC GBC SBT 1* 240608   Dam, D, Herr
2024.06.09 06.09 TP 05 Jönköpings BC JBC SBT 1* v.23   Dam, D, Herr
2024.06.15 06.15 TP 06 Lunds VK Sparbanken Skåne SBT 3*   Dam, D, Herr
2024.06.15 06.15 TP 06 Morgondagens BC Morgondagens SBT 2* 15 juni Skatås, Gbg   Dam, D, Herr
2024.06.15 06.15 TP 06 Kronan VBK Kronan SBT 1*   Dam, D
2024.06.16 06.16 TP 06 Habo Wolley Habo SBT 3*   Dam, D, Herr
2024.06.16 06.16 TP 06 Mölltorp Beachvolley MÖLLTORP SBT 2*   Dam, D, Herr
2024.06.22 06.22 TP 06 Morgondagens BC Morgondagens SBT 1* 22 juni Skatås, Gbg   Dam, D, Herr
2024.06.22 06.22 TP 06 Morgondagens BC Morgondagens SBT 2*, 22 juni Skatås, Gbg   Dam, D, Herr
2024.06.22 06.22 TP 06 IK Studenterna i Umeå IKSU midsommarmixed   Mixed, M
2024.06.23 06.23 TP 06 Ljungby VBK Ljungby SBT 1* II   Dam, D, Herr
2024.06.29 06.29 TP 07 Föreningen Beachvolley-Aid BeachAid Camp SBT 3*   Dam, D, Herr
2024.06.29 06.29 TP 07 Beachbrothers BC Örebro SBT3*   Dam, D, Herr
2024.06.29 06.29 TP 07 Habo Wolley Habo SBT 1*   Dam, D, Herr
2024.06.29 06.29 TP 07 Göteborg BC GBC SBT 2* 240629   Dam, D, Herr
2024.06.29 06.29 TP 07 IK Studenterna i Umeå IKSU SBT 2*   Dam, D, Herr
2024.06.29 06.29 TP 07 Hästhagen IF Hästhagen, Nacka, SBT 1* 29 juni Herr   Herr
2024.06.30 06.30 TP 07 Hästhagen IF Hästhagen, Nacka, SBT 1* 30 juni Dam   Dam, D
2024.07.06 07.06 TP 08 IK Studenterna i Umeå IKSU SBT 3*   Dam, D, Herr
2024.07.06 07.06 TP 08 Göteborg BC GBC Mixed 240706   Mixed, M
2024.07.07 07.07 TP 08 Ljungby VBK Ljungby SBT 2* II   Dam, D, Herr
2024.07.13 07.13 TP 09 Göteborg BC GBC SBT 2* 240713   Dam, D, Herr
2024.07.13 07.13 TP 09 IK Studenterna i Umeå IKSU SBT 2*   Dam, D, Herr
2024.07.13 07.13 TP 09 Hästhagen IF Hästhagen, Nacka, SBT 2* 13 juli Herr   Herr
2024.07.14 07.14 TP 09 Mölltorp Beachvolley MÖLLTORP SBT 3*   Dam, D, Herr
2024.07.14 07.14 TP 09 Malmö BC MBC SBT 3* 14/7   Dam, D, Herr
2024.07.14 07.14 TP 09 Hästhagen IF Hästhagen, Nacka, SBT 2* 14 juli Dam   Dam, D
2024.07.20 07.20 TP 10 Föreningen Beachvolley-Aid BeachAid Week SBT 3*   Dam, D, Herr
2024.07.20 07.20 TP 10 Hästhagen IF Hästhagen, Nacka, SBT 3* Dam   Dam, D
2024.07.20 07.20 TP 10 Göteborg BC GBC SBT 1* 240720   Dam, D, Herr
2024.07.21 07.21 TP 10 Hästhagen IF Hästhagen, Nacka, SBT 3* Herr   Herr
2024.07.27 07.27 TP 11 IK Studenterna i Umeå IKSU SBT 2*   Dam, D, Herr
2024.08.10 08.10 TP 12 IK Studenterna i Umeå IKSU SBT 3* 10/8   Dam, D, Herr
2024.08.10 08.10 TP 12 IK Ymer Ymer SBT 3* dam   Dam, D
2024.08.10 08.10 TP 12 Morgondagens BC Morgondagens SBT 1* 10 aug Skatås, Gbg   Dam, D, Herr
2024.08.10 08.10 TP 12 Kronan VBK Kronan SBT 1*   Dam, D
2024.08.10 08.10 TP 12 Göteborg BC GBC Mixed 240810   Mixed, M
2024.08.10 08.10 TP 12 Ljungby VBK Ljungby SBT 2* III   Dam, D, Herr
2024.08.10 08.10 TP 12 Hästhagen IF Hästhagen, Nacka, SBT 2* 10 aug Herr   Herr
2024.08.11 08.11 TP 12 IK Ymer Ymer SBT 3* Herr   Herr
2024.08.11 08.11 TP 12 Habo Wolley Habo SBT 2*   Dam, D, Herr
2024.08.11 08.11 TP 12 Hästhagen IF Hästhagen, Nacka, SBT 2* 11 aug Dam   Dam, D
2024.08.17 08.17 TP 13 Göteborg BC GBC SBT 1* 240817   Dam, D, Herr
2024.08.17 08.17 TP 13 IK Studenterna i Umeå IKSU sensommarmixed   Mixed, M
2024.08.18 08.18 TP 13 Beachbrothers BC Örebro SBT3* H/D   Dam, D, Herr
2024.08.24 08.24 TP 14 Sollentuna VK SVK SBT3 Herr Rösjö Beach Arena   Herr
2024.08.24 08.24 TP 14 Göteborg BC GBC SBT 2* 240824   Dam, D, Herr
2024.08.24 08.24 TP 14 IK Studenterna i Umeå IKSU SBT 2*   Dam, D, Herr
2024.08.25 08.25 TP 14 Sollentuna VK SVK SBT3 Dam Rösjö Beach Arena   Dam, D
2024.08.25 08.25 TP 14 Jönköpings BC JBC SBT 3* v.34   Dam, D, Herr
2024.08.31 08.31 TP 14 Göteborg BC GBC SBT 3* 240831   Dam, D, Herr
2024.08.31 08.31 TP 14 Morgondagens BC Morgondagens SBT 2* 31 aug Skatås, Gbg   Dam, D, Herr
2024.09.07 09.07 TP 14 Morgondagens BC Morgondagens SBT 3* 7 sep Skatås, Gbg SBT Challenger 3* Dam, D, Herr
2024.09.07 09.07 TP 14 Hästhagen IF Hästhagen, Nacka, SBT 2* 7 sept Dam   Dam, D
2024.09.08 09.08 TP 14 Malmö BC MBC SBT 3* 8/9   Dam, D, Herr
2024.09.08 09.08 TP 14 Hästhagen IF Hästhagen, Nacka, SBT 2* 8 sept Herr   Herr