19.01.2020 12:47
Matches updated
Oppdatert:
10.04.2018 12:35
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
61: 1-2 (12:35)
60: 2-0 (12:35)
50: 2-1 (12:35)
Kampnr Tid Klasse Lag Resultat Bane Dommere
19 10:00 K - A #9 BSI - #1 Lierne 1 - 2 (10-25, 25-22, 6-15) Bane3 (#8 Øksil)
22 10:00 K - B #10 TSI - #2 Sandnes volleyballklubb 0 - 2 (11-25, 14-25) Bane6 (#7 Skjetten)
25 10:00 K - C #11 TIF Viking 2 - #3 BK Tromsø 0 - 2 (8-25, 21-25) Bane2 (#6 Blindheim IL)
31 10:00 M - A #9 Sotra Volleyballklubb - #1 Askim vbk 0 - 2 (18-25, 17-25) Bane5 (#8 Farsund IL)
36 10:00 M - C #3 NTNUI 2 - #14 Molde VBK 2 - 0 (25-11, 25-13) Bane1 (#11 Polonia Oslo Volleyballklubb)
42 10:00 M - D #4 TIF Viking 2 - #13 Førde VBK 2 0 - 2 (23-25, 24-26) Bane4 (#12 Vestli IL)
34 11:15 M - B #10 TSI - #2 OSI H1 1 - 2 (19-25, 25-22, 11-15) Bane5 (#7 Blindheim IL)
35 11:15 M - C #6 Bergkameratene - #11 Polonia Oslo Volleyballklubb 1 - 2 (21-25, 25-19, 10-15) Bane1 (#3 NTNUI 2)
41 11:15 M - D #5 Spirit Lørenskog - #12 Vestli IL 0 - 2 (22-25, 23-25) Bane4 (#4 TIF Viking 2)
17 11:30 K - A #8 Øksil - #9 BSI 2 - 0 (25-19, 28-26) Bane3 (#1 Lierne)
20 11:30 K - B #7 Skjetten - #10 TSI 2 - 0 (28-26, 25-15) Bane6 (#2 Sandnes volleyballklubb)
28 11:30 K - D #12 NTNUI D2A - #4 KFUM Volda 2 - 0 (25-20, 25-19) Bane2 (#5 Oslostudentenes IK - Volleyball)
29 12:45 M - A #8 Farsund IL - #9 Sotra Volleyballklubb 2 - 1 (21-25, 25-21, 15-11) Bane5 (#1 Askim vbk)
39 12:45 M - C #3 NTNUI 2 - #11 Polonia Oslo Volleyballklubb 2 - 0 (25-17, 25-20) Bane1 (#14 Molde VBK)
45 12:45 M - D #4 TIF Viking 2 - #12 Vestli IL 2 - 0 (25-10, 25-15) Bane4 (#13 Førde VBK 2)
18 13:00 K - A #1 Lierne - #8 Øksil 2 - 0 (25-21, 25-21) Bane3 (#9 BSI)
23 13:00 K - C #6 Blindheim IL - #11 TIF Viking 2 1 - 2 (25-19, 22-25, 11-15) Bane6 (#3 BK Tromsø)
26 13:00 K - D #5 Oslostudentenes IK - Volleyball - #12 NTNUI D2A 2 - 0 (25-22, 28-26) Bane2 (#4 KFUM Volda)
32 14:00 M - B #7 Blindheim IL - #10 TSI 1 - 2 (25-23, 16-25, 15-17) Bane5 (#2 OSI H1)
40 14:00 M - C #14 Molde VBK - #6 Bergkameratene 0 - 2 (21-25, 21-25) Bane1 (#11 Polonia Oslo Volleyballklubb)
46 14:00 M - D #13 Førde VBK 2 - #5 Spirit Lørenskog 1 - 2 (25-20, 23-25, 12-15) Bane4 (#12 Vestli IL)
21 14:30 K - B #2 Sandnes volleyballklubb - #7 Skjetten 0 - 2 (13-25, 19-25) Bane3 (#10 TSI)
24 14:30 K - C #3 BK Tromsø - #6 Blindheim IL 1 - 2 (16-25, 25-22, 11-15) Bane6 (#11 TIF Viking 2)
27 14:30 K - D #4 KFUM Volda - #5 Oslostudentenes IK - Volleyball 2 - 1 (25-17, 16-25, 16-14) Bane2 (#12 NTNUI D2A)
30 15:30 M - A #1 Askim vbk - #8 Farsund IL 2 - 0 (25-14, 25-14) Bane5 (#9 Sotra Volleyballklubb)
37 15:30 M - C #6 Bergkameratene - #3 NTNUI 2 0 - 2 (14-25, 19-25) Bane1 (#14 Molde VBK)
43 15:30 M - D #5 Spirit Lørenskog - #4 TIF Viking 2 0 - 2 (20-25, 22-25) Bane4 (#13 Førde VBK 2)
9 16:00 K - Kvartfinale #1 Lierne - #2 Sandnes volleyballklubb 2 - 0 (25-18, 25-22) Bane3 Pulje A/2 (#8 Øksil)
10 16:00 K - Kvartinale #5 Oslostudentenes IK - Volleyball - #6 Blindheim IL 2 - 1 (30-28, 18-25, 15-10) Bane2 Pulje B/3 (#10 TSI)
15 16:00 K - 9-12.plass #9 BSI - #4 KFUM Volda 2 - 0 (25-23, 25-16) Bane6 Pulje C/3 (#11 TIF Viking 2)
33 16:45 M - B #2 OSI H1 - #7 Blindheim IL 2 - 0 (25-20, 25-18) Bane5 (#10 TSI)
38 16:45 M - C #14 Molde VBK - #11 Polonia Oslo Volleyballklubb 0 - 2 (17-25, 21-25) Bane1 (#6 Bergkameratene)
44 16:45 M - D #13 Førde VBK 2 - #12 Vestli IL 0 - 2 (11-25, 23-25) Bane4 (#5 Spirit Lørenskog)
7 17:15 K - Kvartfinale #7 Skjetten - #8 Øksil 2 - 0 (25-20, 25-20) Bane3 Taper kamp 9 (#2 Sandnes volleyballklubb)
8 17:15 K - Kvartfinale #3 BK Tromsø - #12 NTNUI D2A 2 - 1 (25-15, 22-25, 15-5) Bane2 Taper kamp 10 (#6 Blindheim IL)
16 17:15 K - 9-12.plass #10 TSI - #11 TIF Viking 2 0 - 2 (18-25, 17-25) Bane6 Taper kamp 15 (#4 KFUM Volda)
47 18:30 M - Kvartfinale #1 Askim vbk - #10 TSI 2 - 1 (25-21, 22-25, 15-10) Bane5 Arrangør
48 18:30 M - Kvartfinale #2 OSI H1 - #8 Farsund IL 2 - 0 (25-21, 25-22) Bane3 Taper kamp 7 (#8 Øksil)
49 18:30 M - Kvartfinale #3 NTNUI 2 - #12 Vestli IL 2 - 1 (20-25, 25-12, 15-7) Bane1 Pulje C/3 (#6 Bergkameratene)
50 18:30 M - Kvartfinale #4 TIF Viking 2 - #11 Polonia Oslo Volleyballklubb 2 - 1 (25-14, 20-25, 15-9) Bane4 Pulje D/3 (#13 Førde VBK 2)
59 18:30 M - 9-14.plass #9 Sotra Volleyballklubb - #14 Molde VBK 2 - 0 (25-18, 25-15) Bane6 Taper kamp 16 (#10 TSI)
60 18:30 M - 9-14.plass #5 Spirit Lørenskog - #7 Blindheim IL 2 - 0 (25-18, 25-10) Bane2 Taper kamp 8 (#12 NTNUI D2A)
19.01.2020 12:47
Matches updated
Oppdatert:
10.04.2018 12:35
Kilde: Web