23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
10.04.2018 12:35
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
61: 1-2 (12:35)
60: 2-0 (12:35)
50: 2-1 (12:35)
Kampnr Tid Klasse Lag Resultat Bane Dommere
3 10:00 K - Semifinale #1 Lierne - #5 Oslostudentenes IK - Volleyball 2 - 0 (25-18, 25-23) Bane2 Taper kamp 60 (#7 Blindheim IL)
4 10:00 K - Semifinale #3 BK Tromsø - #7 Skjetten 1 - 2 (9-25, 25-20, 12-15) Bane1 Taper kamp 49 (#12 Vestli IL)
11 10:00 K - 5-8.plass #6 Blindheim IL - #2 Sandnes volleyballklubb 2 - 1 (21-25, 25-12, 15-13) Bane3 Taper kamp 48 (#8 Farsund IL)
51 10:00 M - Semifinale #1 Askim vbk - #4 TIF Viking 2 1 - 2 (25-22, 22-25, 9-15) Bane5 Taper kamp 47 (#10 TSI)
52 10:00 M - Semifinale #3 NTNUI 2 - #2 OSI H1 0 - 2 (15-25, 18-25) Bane4 Taper kamp 50 (#11 Polonia Oslo Volleyballklubb)
61 10:00 M - 9-12.plass #9 Sotra Volleyballklubb - #13 Førde VBK 2 1 - 2 (25-21, 22-25, 4-15) Bane6 Taper kamp 59 (#14 Molde VBK)
12 11:15 K - 5-8.plass #12 NTNUI D2A - #8 Øksil 1 - 2 (24-26, 25-13, 10-15) Bane1 Taper kamp 4 (#3 BK Tromsø)
13 11:15 K - Kamp om 9.plass #9 BSI - #11 TIF Viking 2 1 - 2 (19-25, 25-23, 12-15) Bane2 Taper kamp 3 (#5 Oslostudentenes IK - Volleyball)
14 11:15 K - Kamp om 11.plass #10 TSI - #4 KFUM Volda 0 - 2 (15-25, 14-25) Bane3 Taper kamp 11 (#2 Sandnes volleyballklubb)
55 11:15 M - 5-8.plass #11 Polonia Oslo Volleyballklubb - #10 TSI 1 - 2 (25-14, 20-25, 13-15) Bane4 Taper kamp 52 (#3 NTNUI 2)
56 11:15 M - 5-8.plass #12 Vestli IL - #8 Farsund IL 0 - 2 (17-25, 21-25) Bane5 Taper kamp 51 (#1 Askim vbk)
62 11:15 M - 9-12.plass #6 Bergkameratene - #5 Spirit Lørenskog 0 - 2 (12-25, 18-25) Bane6 Taper kamp 61 (#9 Sotra Volleyballklubb)
2 12:30 K - Bronsefinale #5 Oslostudentenes IK - Volleyball - #3 BK Tromsø 0 - 2 (19-25, 20-25) Bane2 Taper kamp 13 (#9 BSI)
5 12:30 K - Kamp om 5.plass #6 Blindheim IL - #8 Øksil 2 - 0 (25-18, 25-21) Bane1 Arrangør
6 12:30 K - Kamp om 7.plass #2 Sandnes volleyballklubb - #12 NTNUI D2A 2 - 0 (25-23, 25-16) Bane3 Taper kamp 14 (#10 TSI)
54 12:30 M - Bronsefinale #1 Askim vbk - #3 NTNUI 2 0 - 2 (19-25, 23-25) Bane4 Taper kamp 55 (#11 Polonia Oslo Volleyballklubb)
63 12:30 M - Kamp om 9.plass #13 Førde VBK 2 - #5 Spirit Lørenskog 2 - 0 (25-22, 25-20) Bane6 Taper kamp 62 (#6 Bergkameratene)
65 12:30 M - Kamp om 13.plass #7 Blindheim IL - #14 Molde VBK 2 - 0 (25-14, 25-19) Bane5 Taper kamp 56 (#12 Vestli IL)
1 13:45 K - Finale #1 Lierne - #7 Skjetten 1 - 2 (25-18, 15-25, 17-19) Bane2 Arrangør
57 13:45 M - Kamp om 5.plass #10 TSI - #8 Farsund IL 1 - 2 (25-19, 20-25, 13-15) Bane5 Taper kamp 65 (#14 Molde VBK)
58 13:45 M - Kamp om 7.plass #11 Polonia Oslo Volleyballklubb - #12 Vestli IL 2 - 0 (25-16, 25-21) Bane4 Taper kamp 54 (#1 Askim vbk)
64 13:45 M - Kamp om 11.plass #6 Bergkameratene - #9 Sotra Volleyballklubb 2 - 1 (22-25, 25-20, 15-10) Bane6 Taper kamp 63 (#5 Spirit Lørenskog)
53 15:00 M - Finale #4 TIF Viking 2 - #2 OSI H1 1 - 2 (25-18, 20-25, 15-17) Bane2 Arrangør
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
10.04.2018 12:35
Kilde: Web