10.08.2016 15:08 Siste kamp 1196
Oppdatert:
08.09.2017 02:41
Kilde: Web

Siste 3 resultater:
679: 0-3 (02:41)
680: 3-0 (02:41)
678: 1-7 (02:41)

G13 - Gutter født 2003

TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points?
1Ril 1440020 - 512
2Fløy United430119 - 59
3FK Vigør G13420221 - 76
4FK Mandalskameratene G13410311 - 213
5IK Gimletroll G1340043 - 360

Kampnr Tid Lag Resultat Bane
284 IK Gimletroll G13 - FK Vigør G13 1 - 11 Laget bestemmer
286 IK Gimletroll G13 - Fløy United 1 - 8 Laget bestemmer
288 Fløy United - FK Mandalskameratene G13 7 - 0 Laget bestemmer
290 01.04 18:31 Fløy United - Ril 1 2 - 3
289 07.04 17:00 Ril 1 - FK Vigør G13 3 - 1
283 09.04 13:00 Ril 1 - IK Gimletroll G13 9 - 0
287 12.04 18:00 FK Vigør G13 - FK Mandalskameratene G13 8 - 1 Laget bestemmer Hellemyr Kunstgress
285 24.04 13:00 FK Mandalskameratene G13 - Ril 1 2 - 5
291 29.04 18:00 FK Mandalskameratene G13 - IK Gimletroll G13 8 - 1 Laget bestemmer
282 14.05 13:00 FK Vigør G13 - Fløy United 1 - 2 Hellemyr Kunstgress
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points?
1Åsgårdstrand/Skoppum33005 - 29
2Pors Grenland Fotball320113 - 16
3Flint 131022 - 103
4Grane Arendal Fotball IK30033 - 100

Kampnr Tid Lag Resultat Bane
295 10.04 16:00 Grane Arendal Fotball IK - Flint 1 1 - 2 Bjønnes Stadion Kunstgress
297 17.04 17:00 Pors Grenland Fotball - Grane Arendal Fotball IK 5 - 0
293 01.05 13:00 Pors Grenland Fotball - Flint 1 8 - 0
296 12.05 18:00 Flint 1 - Åsgårdstrand/Skoppum 0 - 1
292 16.05 14:00 Grane Arendal Fotball IK - Åsgårdstrand/Skoppum 2 - 3 Bjønnes Stadion Kunstgress
294 21.05 12:00 Åsgårdstrand/Skoppum - Pors Grenland Fotball 1 - 0
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points?
1Strømsgodset IF330016 - 39
2Store Bergan320110 - 66
3RUNAR31029 - 163
4FK Ørn Horten G1330033 - 130

Kampnr Tid Lag Resultat Bane
301 16.04 13:00 Strømsgodset IF - Store Bergan 3 - 1
300 16.04 14:30 RUNAR - FK Ørn Horten G13 5 - 2
303 30.04 12:00 FK Ørn Horten G13 - Strømsgodset IF 0 - 5 Laget bestemmer
302 13.05 17:00 Store Bergan - RUNAR 6 - 2 Virik KG
298 21.05 12:00 Strømsgodset IF - RUNAR 8 - 2 Laget bestemmer
299 21.05 12:00 FK Ørn Horten G13 - Store Bergan 1 - 3
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points?
1Konnerud IL321014 - 27
2Holmen G13320112 - 66
3Lyn G0331115 - 74
4Høvik30032 - 180

Kampnr Tid Lag Resultat Bane
305 01.04 20:30 Lyn G03 - Høvik 4 - 0
304 13.04 18:00 Konnerud IL - Holmen G13 4 - 1
308 22.04 18:00 Høvik - Holmen G13 2 - 5 Laget bestemmer
307 28.04 18:00 Konnerud IL - Høvik 9 - 0
306 29.04 18:30 Holmen G13 - Lyn G03 6 - 0 Holmen Arena
309 20.05 20:00 Lyn G03 - Konnerud IL 1 - 1
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points?
1Fornebu FK G13330017 - 59
2Stoppen320112 - 56
3ØHIL G13-131028 - 103
4Asker 230034 - 210

Kampnr Tid Lag Resultat Bane
314 15.04 19:00 Fornebu FK G13 - Asker 2 11 - 2
315 23.04 10:30 ØHIL G13-1 - Stoppen 3 - 4
311 29.04 18:30 ØHIL G13-1 - Fornebu FK G13 2 - 4
310 30.04 13:30 Stoppen - Asker 2 7 - 0
312 20.05 18:30 Asker 2 - ØHIL G13-1 2 - 3 Føyka Stadion
313 22.05 16:00 Stoppen - Fornebu FK G13 1 - 2
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points?
1Bærum SATS 1440038 - 312
2Asker 1430117 - 119
3Hødd420213 - 156
4Kjelsås G03410311 - 223
5ØHIL G13-240048 - 360

Kampnr Tid Lag Resultat Bane
320 02.04 12:00 Bærum SATS 1 - Asker 1 7 - 0
318 03.04 10:30 Bærum SATS 1 - ØHIL G13-2 18 - 3
324 16.04 16:00 Asker 1 - Kjelsås G03 8 - 1 Føyka Stadion
323 23.04 11:00 Kjelsås G03 - ØHIL G13-2 8 - 1
322 29.04 19:00 Asker 1 - Hødd 4 - 2 Laget bestemmer
319 30.04 09:30 Hødd - Kjelsås G03 6 - 2
321 30.04 16:00 ØHIL G13-2 - Hødd 3 - 5
325 01.05 09:00 Hødd - Bærum SATS 1 0 - 6
317 20.05 18:30 Kjelsås G03 - Bærum SATS 1 0 - 7
316 21.05 16:00 ØHIL G13-2 - Asker 1 1 - 5
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points?
1Oppsal Fotball 03 Elite330016 - 49
2Vollen311111 - 104
3Bærum SATS 230216 - 112
4Klemetsrud IL30122 - 101

Kampnr Tid Lag Resultat Bane
327 Vollen - Klemetsrud IL 6 - 1 Laget bestemmer
331 Vollen - Oppsal Fotball 03 Elite 2 - 6 Laget bestemmer
326 01.04 18:30 Oppsal Fotball 03 Elite - Bærum SATS 2 7 - 2
328 02.04 12:00 Bærum SATS 2 - Vollen 3 - 3
329 08.04 18:00 Klemetsrud IL - Oppsal Fotball 03 Elite 0 - 3
330 14.04 18:30 Klemetsrud IL - Bærum SATS 2 1 - 1
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points?
1Ullkisa431025 - 410
2KFUM-Kam. Oslo G13430130 - 59
3Skeid G13411212 - 154
4Rælingen FK411215 - 224
5Vestli G1340135 - 411

Kampnr Tid Lag Resultat Bane
341 31.03 19:00 Skeid G13 - Rælingen FK 8 - 3 Nordre Åsen KG1
340 08.04 19:00 KFUM-Kam. Oslo G13 - Ullkisa 2 - 3
332 09.04 13:00 Vestli G13 - KFUM-Kam. Oslo G13 0 - 14
336 15.04 19:00 Rælingen FK - KFUM-Kam. Oslo G13 0 - 11
338 29.04 19:00 KFUM-Kam. Oslo G13 - Skeid G13 3 - 2
334 30.04 17:00 Rælingen FK - Vestli G13 11 - 2
333 01.05 17:00 Ullkisa - Rælingen FK 1 - 1
339 07.05 13:00 Ullkisa - Vestli G13 14 - 1 Laget bestemmer
335 13.05 19:00 Skeid G13 - Ullkisa 0 - 7 Nordre Åsen KG1
337 21.05 13:00 Vestli G13 - Skeid G13 2 - 2
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points?
1HSIL G13330010 - 49
2Gjelleråsen IF311115 - 94
3Frogner IL31115 - 54
4Grorud30034 - 160

Kampnr Tid Lag Resultat Bane
344 15.04 18:30 Frogner IL - HSIL G13 0 - 1
345 16.04 12:30 Gjelleråsen IF - Grorud 10 - 1
342 30.04 12:00 Grorud - Frogner IL 1 - 2 Laget bestemmer
343 13.05 18:00 HSIL G13 - Gjelleråsen IF 5 - 2
347 20.05 18:00 HSIL G13 - Grorud 4 - 2
346 21.05 12:30 Gjelleråsen IF - Frogner IL 3 - 3
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points?
1Lørenskog Akademi330029 - 29
2BSK G03320125 - 156
3Høland IL30125 - 151
4Ås Fotball30121 - 281

Kampnr Tid Lag Resultat Bane
353 02.04 14:00 Lørenskog Akademi - Høland IL 5 - 2
349 12.04 19:10 Lørenskog Akademi - BSK G03 11 - 0
351 16.04 13:30 BSK G03 - Høland IL 10 - 3
350 24.04 14:00 Ås Fotball - Lørenskog Akademi 0 - 13
352 30.04 11:45 BSK G03 - Ås Fotball 15 - 1
348 08.05 14:00 Høland IL - Ås Fotball 0 - 0
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points?
1Haslum Fotball321025 - 67
2Fjellhamar FK G13321011 - 57
3Ellingsrud G 1331029 - 63
4Skedsmo FK30030 - 280

Kampnr Tid Lag Resultat Bane
355 02.04 16:30 Skedsmo FK - Fjellhamar FK G13 0 - 5 Skedsmo Stadion
358 05.04 18:40 Fjellhamar FK G13 - Ellingsrud G 13 2 - 1 Torshov
357 12.04 18:40 Fjellhamar FK G13 - Haslum Fotball 4 - 4 Torshov
356 13.04 19:15 Ellingsrud G 13 - Skedsmo FK 6 - 0
354 11.05 18:45 Haslum Fotball - Ellingsrud G 13 4 - 2
359 20.05 19:30 Skedsmo FK - Haslum Fotball 0 - 17
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points?
1Follebu FL330016 - 19
2HamKam G13320118 - 56
3Vind G1331028 - 143
4Gran IL30032 - 240

Kampnr Tid Lag Resultat Bane
361 Vind G13 - Gran IL 5 - 2 Laget bestemmer
365 02.04 17:30 Vind G13 - HamKam G13 3 - 8
363 06.04 18:30 Gran IL - HamKam G13 0 - 9
360 11.04 20:00 HamKam G13 - Follebu FL 1 - 2
364 22.04 18:30 Gran IL - Follebu FL 0 - 10
362 08.05 15:00 Follebu FL - Vind G13 4 - 0
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points?
1Gresvik G13 KM440013 - 512
2Oppegård Rangers430110 - 59
3Moss Fotballklubb42029 - 76
4Kråkerøy IL 200441035 - 103
5Sprint-Jeløy40044 - 140

Kampnr Tid Lag Resultat Bane
366 19.03 12:00 Sprint-Jeløy - Gresvik G13 KM 2 - 6
369 07.04 18:30 Moss Fotballklubb - Oppegård Rangers 1 - 2
367 09.04 17:00 Oppegård Rangers - Kråkerøy IL 2004 4 - 2
371 10.04 13:00 Sprint-Jeløy - Moss Fotballklubb 2 - 3
368 17.04 01:00 Kråkerøy IL 2004 - Sprint-Jeløy 2 - 0 Laget bestemmer
372 18.04 17:00 Gresvik G13 KM - Moss Fotballklubb 3 - 1
374 25.04 18:00 Gresvik G13 KM - Oppegård Rangers 2 - 1
375 30.04 13:00 Moss Fotballklubb - Kråkerøy IL 2004 4 - 0
373 30.04 17:00 Oppegård Rangers - Sprint-Jeløy 3 - 0
370 22.05 14:00 Kråkerøy IL 2004 - Gresvik G13 KM 1 - 2 Laget bestemmer
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points?
1Fana Fotball G13431015 - 510
2FKF 2003-1430128 - 49
3Loddefjord421119 - 87
4Lysekloster G1341035 - 293
5G13-140043 - 240

Kampnr Tid Lag Resultat Bane
384 05.04 18:30 Fana Fotball G13 - Loddefjord 3 - 3
377 10.04 11:30 Loddefjord - FKF 2003-1 2 - 5
381 10.04 12:00 Lysekloster G13 - G13-1 4 - 3
379 17.04 16:00 G13-1 - Loddefjord 0 - 7
378 30.04 11:00 FKF 2003-1 - Lysekloster G13 15 - 0
382 01.05 12:00 Fana Fotball G13 - G13-1 6 - 0
376 03.05 20:00 Lysekloster G13 - Fana Fotball G13 1 - 4
383 08.05 16:00 Loddefjord - Lysekloster G13 7 - 0
380 08.05 18:00 FKF 2003-1 - Fana Fotball G13 1 - 2
385 21.05 16:00 G13-1 - FKF 2003-1 0 - 7
TabellMatchesWinDrawLostGoal +/-Points?
1Bremnes G13 -1440028 - 1112
2Hinna 1430124 - 99
3Vard Haugesund G13-142028 - 156
4Randaberg IL G1341039 - 203
5Sveio IL40045 - 190

Kampnr Tid Lag Resultat Bane
395 Randaberg IL G13 - Hinna 1 2 - 7 Laget bestemmer
394 16.03 17:30 Bremnes G13 -1 - Sveio IL 7 - 2 Olvondo Stadion
386 31.03 17:30 Vard Haugesund G13-1 - Bremnes G13 -1 3 - 8
388 04.04 18:30 Hinna 1 - Vard Haugesund G13-1 5 - 1 Hinna Stadion
393 11.04 18:30 Sveio IL - Vard Haugesund G13-1 0 - 1
391 14.04 19:30 Vard Haugesund G13-1 - Randaberg IL G13 3 - 2
392 23.04 12:30 Bremnes G13 -1 - Randaberg IL G13 9 - 3
387 30.04 13:00 Sveio IL - Hinna 1 2 - 9 Laget bestemmer
389 01.05 12:30 Randaberg IL G13 - Sveio IL 2 - 1
390 21.05 14:00 Hinna 1 - Bremnes G13 -1 3 - 4 Hinna Stadion
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane
816 A-1/16-11 BSK G03 - Oppsal Fotball 03 Elite 2 - 8 Laget bestemmer
810 A-1/16-13 HamKam G13 - Fornebu FK G13 1 - 3 Laget bestemmer
808 A-1/16-3 Holmen G13 - Gresvik G13 KM 6 - 5 Laget bestemmer e.e.o/ straffespark
801 A-1/16-6 FKF 2003-1 - Bremnes G13 -1 9 - 1 Laget bestemmer
809 A-1/16-14 02.06 18:55 Oppegård Rangers - Konnerud IL 1 - 4 Østre Greverud kunstgress A
814 A-1/16-9 03.06 19:00 Haslum Fotball - Asker 1 1 - 3 Haslum Kunstgress 2
811 A-1/16-16 04.06 14:00 KFUM-Kam. Oslo G13 - Fløy United 9 - 2 KFUM Arena
812 A-1/16-15 04.06 15:00 HSIL G13 - Loddefjord 1 - 3 Ål stadion
805 A-1/16-2 05.06 13:00 Ullkisa - Gjelleråsen IF 5 - 4 Jessheim Stadion
815 A-1/16-12 07.06 20:00 Store Bergan - Åsgårdstrand/Skoppum 7 - 1 Virik KG
802 A-1/16-5 12.06 13:00 Pors Grenland Fotball - Lørenskog Akademi 3 - 7 Pors Stadion
813 A-1/16-10 16.06 18:00 Fana Fotball G13 - Hinna 1 7 - 1 Vats Stadion
804 A-1/16-7 18.06 13:00 Strømsgodset IF - Vollen 9 - 4 Gulskogen Kunstgress
807 A-1/16-4 18.06 14:00 Stoppen - Follebu FL 4 - 1 Laget bestemmer E.e.o og straffespark
803 A-1/16-8 19.06 10:30 Bærum SATS 1 - Fjellhamar FK G13 17 - 1 Sandvika Stadion
806 A-1/16-1 19.06 13:30 Ril 1 - Frogner IL 8 - 1 Sukkevann
791 A-1/8-4 13.08 13:00 Strømsgodset IF - Bærum SATS 1 6 - 3 Gulskogen Kunstgress
792 A-1/8-3 14.08 17:00 Lørenskog Akademi - FKF 2003-1 3 - 1 Varden Framobanen
789 A-1/8-2 19.08 18:30 Holmen G13 - Stoppen 2 - 3 Holmen Arena
786 A-1/8-5 20.08 14:00 Asker 1 - Fana Fotball G13 1 - 0 Hallingmo, Gol
787 A-1/8-8 20.08 15:00 Loddefjord - KFUM-Kam. Oslo G13 2 - 3 Geilo Kunstgress eeo
790 A-1/8-1 21.08 12:00 Ril 1 - Ullkisa 0 - 2 Sukkevann eeog
785 A-1/8-6 21.08 18:00 Oppsal Fotball 03 Elite - Store Bergan 1 - 3 Virik KG
788 A-1/8-7 22.08 19:00 Fornebu FK G13 - Konnerud IL 2 - 3 Konnerud Stadion
800 A-1/4-3 01.09 19:30 Asker 1 - Oppsal Fotball 03 Elite 5 - 6 Føyka Stadion 1-1 5-6 etter straffer
798 A-1/4-1 03.09 14:30 Ullkisa - Stoppen 3 - 0 IPK
799 A-1/4-4 05.09 19:30 Konnerud IL - KFUM-Kam. Oslo G13 0 - 4 Konnerud Stadion
797 A-1/4-2 06.09 18:50 Lørenskog Akademi - Strømsgodset IF 1 - 4 Rolvsrud stadion
794 A-1/2-1 24.09 09:00 Ullkisa - Strømsgodset IF 0 - 3 Vardal Ipk. 0-1 pause.
793 A-1/2-2 24.09 09:00 Oppsal Fotball 03 Elite - KFUM-Kam. Oslo G13 1 - 6 Vind kunstgress Pause 0-2
795 A-BF 25.09 08:30 Ullkisa - Oppsal Fotball 03 Elite 1 - 3 Vardal Ipk. Pause.0-1
796 A-F 25.09 08:30 Strømsgodset IF - KFUM-Kam. Oslo G13 4 - 5 Vind kunstgress 2-2 ordinær tid og 2-2 eeo. 4-5 est.
10.08.2016 15:08 Siste kamp 1196
Oppdatert:
08.09.2017 02:41
Kilde: Web

Siste 3 resultater:
679: 0-3 (02:41)
680: 3-0 (02:41)
678: 1-7 (02:41)