17.09.2019 22:31
Matches updated
Oppdatert:
08.09.2017 01:41
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
679: 0-3 (01:41)
680: 3-0 (01:41)
678: 1-7 (01:41)

G13 - Gutter født 2003

Kampnr Kamp Tid Lag Bane
816 A-1/16-11 BSK G03 2 - 8 Oppsal Fotball 03 Elite Laget bestemmer
810 A-1/16-13 HamKam G13 1 - 3 Fornebu FK G13 Laget bestemmer
808 A-1/16-3 Holmen G13 6 - 5 Gresvik G13 KM Laget bestemmer e.e.o/ straffespark
801 A-1/16-6 FKF 2003-1 9 - 1 Bremnes G13 -1 Laget bestemmer
809 A-1/16-14 02.06 18:55 Oppegård Rangers 1 - 4 Konnerud IL Østre Greverud kunstgress A
814 A-1/16-9 03.06 19:00 Haslum Fotball 1 - 3 Asker 1 Haslum Kunstgress 2
811 A-1/16-16 04.06 14:00 KFUM-Kam. Oslo G13 9 - 2 Fløy United KFUM Arena
812 A-1/16-15 04.06 15:00 HSIL G13 1 - 3 Loddefjord Ål stadion
805 A-1/16-2 05.06 13:00 Ullkisa 5 - 4 Gjelleråsen IF Jessheim Stadion
815 A-1/16-12 07.06 20:00 Store Bergan 7 - 1 Åsgårdstrand/Skoppum Virik KG
802 A-1/16-5 12.06 13:00 Pors Grenland Fotball 3 - 7 Lørenskog Akademi Pors Stadion
813 A-1/16-10 16.06 18:00 Fana Fotball G13 7 - 1 Hinna 1 Vats Stadion
804 A-1/16-7 18.06 13:00 Strømsgodset IF 9 - 4 Vollen Gulskogen Kunstgress
807 A-1/16-4 18.06 14:00 Stoppen 4 - 1 Follebu FL Laget bestemmer E.e.o og straffespark
803 A-1/16-8 19.06 10:30 Bærum SATS 1 17 - 1 Fjellhamar FK G13 Sandvika Stadion
806 A-1/16-1 19.06 13:30 Ril 1 8 - 1 Frogner IL Sukkevann
791 A-1/8-4 13.08 13:00 Strømsgodset IF 6 - 3 Bærum SATS 1 Gulskogen Kunstgress
792 A-1/8-3 14.08 17:00 Lørenskog Akademi 3 - 1 FKF 2003-1 Varden Framobanen
789 A-1/8-2 19.08 18:30 Holmen G13 2 - 3 Stoppen Holmen Arena
786 A-1/8-5 20.08 14:00 Asker 1 1 - 0 Fana Fotball G13 Hallingmo, Gol
787 A-1/8-8 20.08 15:00 Loddefjord 2 - 3 KFUM-Kam. Oslo G13 Geilo Kunstgress eeo
790 A-1/8-1 21.08 12:00 Ril 1 0 - 2 Ullkisa Sukkevann eeog
785 A-1/8-6 21.08 18:00 Oppsal Fotball 03 Elite 1 - 3 Store Bergan Virik KG
788 A-1/8-7 22.08 19:00 Fornebu FK G13 2 - 3 Konnerud IL Konnerud Stadion
800 A-1/4-3 01.09 19:30 Asker 1 5 - 6 Oppsal Fotball 03 Elite Føyka Stadion 1-1 5-6 etter straffer
798 A-1/4-1 03.09 14:30 Ullkisa 3 - 0 Stoppen IPK
799 A-1/4-4 05.09 19:30 Konnerud IL 0 - 4 KFUM-Kam. Oslo G13 Konnerud Stadion
797 A-1/4-2 06.09 18:50 Lørenskog Akademi 1 - 4 Strømsgodset IF Rolvsrud stadion
794 A-1/2-1 24.09 09:00 Ullkisa 0 - 3 Strømsgodset IF Vardal Ipk. 0-1 pause.
793 A-1/2-2 24.09 09:00 Oppsal Fotball 03 Elite 1 - 6 KFUM-Kam. Oslo G13 Vind kunstgress Pause 0-2
795 A-BF 25.09 08:30 Ullkisa 1 - 3 Oppsal Fotball 03 Elite Vardal Ipk. Pause.0-1
796 A-F 25.09 08:30 Strømsgodset IF 4 - 5 KFUM-Kam. Oslo G13 Vind kunstgress 2-2 ordinær tid og 2-2 eeo. 4-5 est.
17.09.2019 22:31
Matches updated
Oppdatert:
08.09.2017 01:41
Kilde: Web