24.11.2016 12:54 Kamper oppdatert
Oppdatert:
05.09.2017 02:10
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
511: 3-1 (02:10)
512: 5-0 (02:10)
510: 4-0 (02:10)
Kampnr Tid Klasse Lag Resultat
1 11.11 18:00 G14 - A Ranheim 1 - Sverresborg 1 1 - 1
2 11.11 18:20 G14 - A Hommelvik G14-2 - Gimse 3 1 - 5
11 11.11 18:40 G14 - B Ranheim 2 - Buvik 1 2 - 3
12 11.11 19:00 G14 - B Hommelvik G14-1 - Gauldal FK 0 - 1
3 11.11 19:20 G14 - A Gimse 3 - Ranheim 1 0 - 1
4 11.11 19:40 G14 - A Gimse 1 - Hommelvik G14-2 8 - 0
14 11.11 20:00 G14 - B Gimse 2 - Hommelvik G14-1 6 - 3
13 11.11 20:20 G14 - B Gauldal FK - Ranheim 2 0 - 1
7 11.11 20:40 G14 - A Sverresborg 1 - Gimse 1 4 - 2
17 11.11 21:00 G14 - B Buvik 1 - Gimse 2 4 - 2
47 12.11 08:00 G8 - A RSK G08 2 - Buvik IL 2 2 - 0
56 12.11 08:17 G8 - A Buvik IL 2009 -2 - RSK G08 3 - 3
51 12.11 08:34 G8 - A Buvik IL 1 - Buvik IL 2009 - 1 2 - 3
52 12.11 08:51 G8 - A RSK G08 - Buvik IL 2 3 - 3
57 12.11 09:08 G8 - A Buvik IL 2009 -2 - Buvik IL 2009 - 1 3 - 1
55 12.11 09:25 G8 - A Buvik IL 1 - RSK G08 2 0 - 1
54 12.11 09:42 G8 - A Buvik IL 2009 - 1 - Buvik IL 2 0 - 4
53 12.11 10:00 G8 - A RSK G08 2 - Buvik IL 2009 -2 3 - 0
49 12.11 10:17 G8 - A Buvik IL 1 - RSK G08 1 - 0
75 12.11 10:34 J11 - A Buvik J11 - Gimse 1 1 - 0
77 12.11 10:51 J11 - A National J10 - Skaun bk 0 - 0
73 12.11 11:08 J11 - A Gimse 2 - Buvik J11 - 2 0 - 2
72 12.11 11:25 J11 - A Gimse il J-10 - Buvik J11 0 - 4
74 12.11 11:42 J11 - A Skaun bk - Gimse 1 1 - 3
68 12.11 12:00 J11 - A National J10 - Gimse il J-10 0 - 2
69 12.11 12:17 J11 - A Buvik J11 - Gimse 2 1 - 0
63 12.11 12:34 J11 - A Buvik J11 - 2 - Skaun bk 6 - 0
71 12.11 12:51 J11 - A Gimse 1 - National J10 5 - 0
67 12.11 13:08 J11 - A Skaun bk - Gimse 2 0 - 2
76 12.11 13:25 J11 - A Buvik J11 - 2 - Gimse il J-10 1 - 1
41 12.11 14:00 G13 - D Buvik 2 - Utleira 7 - 0
42 12.11 14:20 G13 - D Melhus 2 - Skaun G 13 3 - 1
37 12.11 14:40 G13 - C National 2 - Buvik 13 2 - 2
38 12.11 15:00 G13 - C Sverresborg G13-3 - Orkla G03-2 2 - 2
43 12.11 15:20 G13 - D Melhus 2 - Buvik 2 3 - 1
44 12.11 15:40 G13 - D Utleira - Skaun G 13 3 - 2
35 12.11 16:00 G13 - C Buvik 13 - Sverresborg G13-3 6 - 3
36 12.11 16:20 G13 - C National 2 - Orkla G03-2 0 - 0
40 12.11 16:40 G13 - D Utleira - Melhus 2 5 - 3 rødt kort Melhus 2 spiller nr 17 rødt kort Melhus
39 12.11 17:00 G13 - D Skaun G 13 - Buvik 2 1 - 5
33 12.11 17:20 G13 - C Orkla G03-2 - Buvik 13 3 - 0
34 12.11 17:40 G13 - C Sverresborg G13-3 - National 2 0 - 3
22 12.11 18:00 G13 - A Sverresborg G13-1 - National 1 2 - 3
21 12.11 18:20 G13 - A Orkla G03-1 - Buvik 1 2 - 3
27 12.11 18:40 G13 - B National 3 - Byneset 3 - 3
28 12.11 19:00 G13 - B Sverresborg G13-2 - Melhus 1 0 - 1
26 12.11 19:20 G13 - A Sverresborg G13-1 - Orkla G03-1 0 - 6
25 12.11 19:40 G13 - A National 1 - Buvik 1 4 - 1
32 12.11 20:00 G13 - B Sverresborg G13-2 - National 3 2 - 1
31 12.11 20:20 G13 - B Melhus 1 - Byneset 2 - 1
23 12.11 20:40 G13 - A Buvik 1 - Sverresborg G13-1 5 - 1
24 12.11 21:00 G13 - A National 1 - Orkla G03-1 1 - 1
30 12.11 21:20 G13 - B Melhus 1 - National 3 3 - 1
29 12.11 21:40 G13 - B Byneset - Sverresborg G13-2 2 - 1
83 13.11 08:00 G10 - A Buvik 1 G10 - Tiller T/R 1 0 - 2
84 13.11 08:17 G10 - A Kattem 1 - Evjen 2 - 5
87 13.11 08:34 G10 - B Kattem 2 - Buvik 2 G10 3 - 0
88 13.11 08:51 G10 - B Tiller T/R 2 - GFK 1 2 - 1
97 13.11 09:08 G10 - C Gimse - GFK 2 1 - 2
98 13.11 09:25 G10 - C Tiller T/R 3 - Kattem 3 2 - 3
81 13.11 09:42 G10 - A Evjen - Buvik 1 G10 5 - 1
82 13.11 10:00 G10 - A Tiller T/R 1 - Kattem 1 0 - 1
89 13.11 10:17 G10 - B Buvik 2 G10 - Tiller T/R 2 0 - 1
90 13.11 10:34 G10 - B GFK 1 - Kattem 2 1 - 0
93 13.11 10:51 G10 - C Kattem 3 - GFK 2 1 - 3
94 13.11 11:08 G10 - C Tiller T/R 3 - Gimse 2 - 1
85 13.11 11:25 G10 - A Kattem 1 - Buvik 1 G10 3 - 0
86 13.11 11:42 G10 - A Tiller T/R 1 - Evjen 0 - 6
91 13.11 12:00 G10 - B GFK 1 - Buvik 2 G10 3 - 0
92 13.11 12:17 G10 - B Tiller T/R 2 - Kattem 2 0 - 0
95 13.11 12:34 G10 - C GFK 2 - Tiller T/R 3 6 - 1
96 13.11 12:51 G10 - C Gimse - Kattem 3 0 - 4
5 13.11 13:20 G14 - A Gimse 3 - Sverresborg 1 0 - 5
6 13.11 13:40 G14 - A Ranheim 1 - Gimse 1 2 - 1
15 13.11 14:00 G14 - B Gauldal FK - Buvik 1 1 - 1
16 13.11 14:20 G14 - B Ranheim 2 - Gimse 2 1 - 1
8 13.11 14:40 G14 - A Hommelvik G14-2 - Ranheim 1 1 - 7
10 13.11 15:00 G14 - A Gimse 1 - Gimse 3 0 - 1
18 13.11 15:20 G14 - B Hommelvik G14-1 - Ranheim 2 2 - 3
20 13.11 15:40 G14 - B Gimse 2 - Gauldal FK 3 - 0
9 13.11 16:00 G14 - A Hommelvik G14-2 - Sverresborg 1 0 - 5
19 13.11 16:20 G14 - B Hommelvik G14-1 - Buvik 1 1 - 4
99 13.11 16:40 G13 - A-1/4-1 National 1 - Melhus 2 0 - 0
100 13.11 17:00 G13 - A-1/4-2 Melhus 1 - Orkla G03-2 0 - 2
101 13.11 17:20 G13 - A-1/4-3 National 2 - Byneset 0 - 2
102 13.11 17:40 G13 - A-1/4-4 Buvik 2 - Buvik 1 3 - 1
107 13.11 18:00 G14 - A-1/2-1 Sverresborg 1 - Gimse 2 2 - 1
108 13.11 18:20 G14 - A-1/2-2 Buvik 1 - Ranheim 1 4 - 1
103 13.11 18:40 G13 - A-1/2-1 Melhus 2 - Orkla G03-2 0 - 1
104 13.11 19:00 G13 - A-1/2-2 Byneset - Buvik 2 1 - 1 Buvik videre pga gult kort Byneset Buvik videre pg
110 13.11 19:20 G14 - A-BF Gimse 2 - Ranheim 1 1 - 0
109 13.11 19:40 G14 - A-F Sverresborg 1 - Buvik 1 3 - 2
106 13.11 20:00 G13 - A-BF Melhus 2 - Byneset 1 - 3
105 13.11 20:20 G13 - A-F Orkla G03-2 - Buvik 2 2 - 1
133 18.11 18:00 G12 - A Kattem 1 - Buvik 1 3 - 0
134 18.11 18:17 G12 - A Skaun G12-1 - Byåsen Stavset 1 0 - 1
139 18.11 18:34 G12 - B Kattem 2 - Sverresborg 1 3 - 1
140 18.11 18:51 G12 - B Skaun G12-2 - Byåsen Stavset 2 3 - 0
135 18.11 19:08 G12 - A Buvik 1 - Skaun G12-1 3 - 2
136 18.11 19:25 G12 - A Byåsen Stavset 1 - Kattem 1 0 - 2
141 18.11 19:42 G12 - B Sverresborg 1 - Skaun G12-2 5 - 1
142 18.11 19:59 G12 - B Byåsen Stavset 2 - Kattem 2 1 - 3
137 18.11 20:16 G12 - A Byåsen Stavset 1 - Buvik 1 1 - 2
138 18.11 20:33 G12 - A Skaun G12-1 - Kattem 1 0 - 3
143 18.11 20:50 G12 - B Byåsen Stavset 2 - Sverresborg 1 3 - 5
144 18.11 21:07 G12 - B Skaun G12-2 - Kattem 2 0 - 3
161 19.11 10:00 G12 - C Utleira - Buvik 3 7 - 0
162 19.11 10:17 G12 - C Buvik 2 - Gimse 1 - 5
166 19.11 10:34 G12 - C Utleira - Sverresborg 2 6 - 0
169 19.11 10:51 G12 - C Buvik 2 - Buvik 3 0 - 1
170 19.11 11:08 G12 - C Sverresborg 2 - Gimse 0 - 3
168 19.11 11:25 G12 - C Buvik 2 - Utleira 0 - 7
167 19.11 11:42 G12 - C Buvik 3 - Sverresborg 2 0 - 0
163 19.11 11:59 G12 - C Gimse - Utleira 0 - 1
164 19.11 12:16 G12 - C Sverresborg 2 - Buvik 2 2 - 1
165 19.11 12:33 G12 - C Gimse - Buvik 3 1 - 0
263 19.11 13:00 J12 - A Buvik J12_1 - Melhus 1 - 0
277 19.11 13:17 J12 - A Utleira 1 - Astor J03 1 0 - 0
229 19.11 13:34 J12 - A Nidelv J12 - Buvik J12_2 1 - 1
249 19.11 13:51 J12 - A Utleira 2 - Melhus 2 1 - 1
261 19.11 14:08 J12 - A Astor J03 2 - Melhus J13 2 - 0
248 19.11 14:25 J12 - A Utleira 3 - Melhus 1 - 1
232 19.11 14:42 J12 - A Buvik J12_1 - Utleira 2 5 - 1
267 19.11 14:59 J12 - A Melhus J13 - Astor J03 1 0 - 3
233 19.11 15:16 J12 - A Buvik J12_2 - Utleira 1 2 - 0
266 19.11 15:33 J12 - A Nidelv J12 - Astor J03 2 0 - 1
253 19.11 15:50 J12 - A Melhus 2 - Utleira 3 2 - 1
273 19.11 16:07 J12 - A Buvik J12_1 - Melhus J13 0 - 3
234 19.11 16:24 J12 - A Melhus - Nidelv J12 1 - 2
244 19.11 16:41 J12 - A Melhus 2 - Utleira 1 2 - 1
252 19.11 16:58 J12 - A Astor J03 1 - Buvik J12_2 2 - 2
276 19.11 17:15 J12 - A Utleira 2 - Astor J03 2 1 - 1
237 19.11 17:32 J12 - A Utleira 3 - Buvik J12_1 0 - 1
281 20.11 08:00 G9 - A Sverresborg 2 - Buvik 1 3 - 3
282 20.11 08:17 G9 - A Tiller 1 - Kattem 1 0 - 5
287 20.11 08:34 G9 - B Sverresborg 1 - Buvik 2 0 - 0
288 20.11 08:51 G9 - B Tiller 2 - Kattem 2 1 - 0
293 20.11 09:08 G9 - C Tiller 3 - Buvik 3 2 - 1
294 20.11 09:25 G9 - C Svorkmo NOI G9 - Kattem 3 0 - 2
283 20.11 09:42 G9 - A Buvik 1 - Tiller 1 1 - 6
284 20.11 09:59 G9 - A Kattem 1 - Sverresborg 2 5 - 0
289 20.11 10:16 G9 - B Buvik 2 - Tiller 2 1 - 5
290 20.11 10:33 G9 - B Kattem 2 - Sverresborg 1 1 - 3
295 20.11 10:50 G9 - C Buvik 3 - Svorkmo NOI G9 0 - 4
296 20.11 11:07 G9 - C Kattem 3 - Tiller 3 1 - 0
285 20.11 11:24 G9 - A Kattem 1 - Buvik 1 6 - 1
286 20.11 11:41 G9 - A Tiller 1 - Sverresborg 2 1 - 0
291 20.11 11:58 G9 - B Kattem 2 - Buvik 2 3 - 0
292 20.11 12:15 G9 - B Tiller 2 - Sverresborg 1 1 - 2
297 20.11 12:32 G9 - C Kattem 3 - Buvik 3 6 - 0
298 20.11 12:49 G9 - C Svorkmo NOI G9 - Tiller 3 3 - 1
299 20.11 13:20 J15/16 - A Kolstad - Averøykameratene 1 3 - 2
300 20.11 13:42 J15/16 - A Malvik 2 - Buvik J15 1 - 1
305 20.11 14:04 J15/16 - B Egge j01 - Averøykameratene 2 4 - 4
306 20.11 14:26 J15/16 - B Malvik 1 - Nidelv IL j 15 1 - 2
301 20.11 14:48 J15/16 - A Averøykameratene 1 - Malvik 2 1 - 2
302 20.11 15:10 J15/16 - A Buvik J15 - Kolstad 0 - 3
307 20.11 15:32 J15/16 - B Averøykameratene 2 - Malvik 1 9 - 0
308 20.11 15:54 J15/16 - B Nidelv IL j 15 - Egge j01 0 - 3
303 20.11 16:16 J15/16 - A Buvik J15 - Averøykameratene 1 0 - 4
304 20.11 16:38 J15/16 - A Malvik 2 - Kolstad 0 - 1
309 20.11 17:00 J15/16 - B Nidelv IL j 15 - Averøykameratene 2 1 - 1
310 20.11 17:22 J15/16 - B Malvik 1 - Egge j01 0 - 1
311 20.11 18:10 J15/16 - A-1/2-1 Kolstad - Averøykameratene 2 2 - 1
312 20.11 18:32 J15/16 - A-1/2-2 Egge j01 - Malvik 2 2 - 1 1-1 ordinær tid 1-1 ordinær tid
314 20.11 19:20 J15/16 - A-BF Averøykameratene 2 - Malvik 2 2 - 2
313 20.11 19:42 J15/16 - A-F Kolstad - Egge j01 2 - 1
333 02.12 18:00 G19/Senior - A Kolstad jr 2 - Buvik/Skaun 2 1 - 1
334 02.12 18:22 G19/Senior - A Orkla G19-4 - Kil/Hemne 1 0 - 3 Orkla 4 har trukket laget
339 02.12 18:44 G19/Senior - B Orkla G19-2 - Støren SK Jr/Sr 0 - 4
340 02.12 19:06 G19/Senior - B Sjetne - Melhus 2 - 1
335 02.12 19:28 G19/Senior - A Buvik/Skaun 2 - Orkla G19-4 3 - 0
336 02.12 19:50 G19/Senior - A Kil/Hemne 1 - Kolstad jr 2 0 - 6
341 02.12 20:12 G19/Senior - B Støren SK Jr/Sr - Sjetne 2 - 1
342 02.12 20:34 G19/Senior - B Melhus - Orkla G19-2 5 - 3
337 02.12 20:56 G19/Senior - A Kil/Hemne 1 - Buvik/Skaun 2 2 - 3
338 02.12 21:18 G19/Senior - A Orkla G19-4 - Kolstad jr 2 0 - 3
343 02.12 21:40 G19/Senior - B Melhus - Støren SK Jr/Sr 1 - 0 Gk nr 99 Melhus
344 02.12 22:02 G19/Senior - B Sjetne - Orkla G19-2 1 - 2
433 03.12 08:00 G11 - B Charlottenlund 3 - Skaun BK 0 - 1
434 03.12 08:17 G11 - B sokna g11 - Tiller 1 3 - 2
435 03.12 08:34 G11 - B Malvik G11 - Tiller 3 2 - 3 Tiller 2 spilte for Malvik (møtte ikke)
436 03.12 08:51 G11 - B Charlottenlund 2 - Tiller 2 2 - 8
438 03.12 09:08 G11 - B Tiller 1 - Charlottenlund 3 2 - 1
439 03.12 09:25 G11 - B Tiller 3 - sokna g11 2 - 0
440 03.12 09:42 G11 - B Tiller 2 - Malvik G11 2 - 0 Skaun spilte for Malvik (møtte ikke)
437 03.12 09:59 G11 - B Skaun BK - Charlottenlund 2 1 - 4
442 03.12 10:16 G11 - B Charlottenlund 3 - Tiller 3 3 - 4
443 03.12 10:33 G11 - B sokna g11 - Tiller 2 2 - 1
441 03.12 10:50 G11 - B Tiller 1 - Skaun BK 0 - 0
444 03.12 11:07 G11 - B Charlottenlund 2 - Malvik G11 1 - 4 Sokna spilte for Malvik (møtte ikke)
457 03.12 11:40 G19/Senior - C Orkla G19-1 - Buvik 2 - 9
458 03.12 12:02 G19/Senior - C Utleira 2 - Kil/Hemne 3 3 - 4
463 03.12 12:24 G19/Senior - D Melhus 1 - Buvik/Skaun3 10 - 0
464 03.12 12:46 G19/Senior - D Utleira 1 - Heimdal FK 2 2 - 8
459 03.12 13:08 G19/Senior - C Buvik - Utleira 2 6 - 0 Buvik nr 9, 2 gule, rødt kort
460 03.12 13:30 G19/Senior - C Kil/Hemne 3 - Orkla G19-1 3 - 1
465 03.12 13:52 G19/Senior - D Buvik/Skaun3 - Utleira 1 3 - 4
466 03.12 14:14 G19/Senior - D Heimdal FK 2 - Melhus 1 0 - 5
461 03.12 14:36 G19/Senior - C Kil/Hemne 3 - Buvik 3 - 5
462 03.12 14:58 G19/Senior - C Utleira 2 - Orkla G19-1 4 - 4
467 03.12 15:20 G19/Senior - D Heimdal FK 2 - Buvik/Skaun3 9 - 2
468 03.12 15:42 G19/Senior - D Utleira 1 - Melhus 1 0 - 7
469 03.12 16:04 G19/Senior - E Kolstad jr 1 - Heimdal FK 1 2 - 3
470 03.12 16:26 G19/Senior - E Orkla G19-3 - Kil/Hemne 2 5 - 0
475 03.12 16:48 G19/Senior - F Melhus 2 - Buvik/Skaun 1 2 - 2
476 03.12 17:10 G19/Senior - F Leik - Heimdal FK 0 - 3
471 03.12 17:32 G19/Senior - E Heimdal FK 1 - Orkla G19-3 0 - 7
472 03.12 17:54 G19/Senior - E Kil/Hemne 2 - Kolstad jr 1 0 - 2
477 03.12 18:16 G19/Senior - F Buvik/Skaun 1 - Leik 1 - 2
478 03.12 18:38 G19/Senior - F Heimdal FK - Melhus 2 6 - 0
473 03.12 19:00 G19/Senior - E Kil/Hemne 2 - Heimdal FK 1 3 - 3
474 03.12 19:22 G19/Senior - E Orkla G19-3 - Kolstad jr 1 0 - 1
479 03.12 19:44 G19/Senior - F Heimdal FK - Buvik/Skaun 1 4 - 3
480 03.12 20:06 G19/Senior - F Leik - Melhus 2 8 - 0
397 04.12 08:30 G11 - A Charlottenlund 5 - Othilienborg 1 3 - 0
398 04.12 08:47 G11 - A Charlottenlund 1 - Kolstad Fotball 2 1 - 2
399 04.12 09:04 G11 - A Othilienborg 2 - Buvik 1 4 - 0
400 04.12 09:21 G11 - A Charlottenlund 4 - Kolstad Fotball 1 2 - 1
402 04.12 09:38 G11 - A Kolstad Fotball 2 - Charlottenlund 5 2 - 2
403 04.12 09:55 G11 - A Buvik 1 - Charlottenlund 1 1 - 2
401 04.12 10:12 G11 - A Othilienborg 1 - Charlottenlund 4 3 - 1
404 04.12 10:29 G11 - A Kolstad Fotball 1 - Othilienborg 2 1 - 7
406 04.12 10:46 G11 - A Charlottenlund 5 - Buvik 1 0 - 1
405 04.12 11:03 G11 - A Kolstad Fotball 2 - Othilienborg 1 1 - 1
407 04.12 11:20 G11 - A Charlottenlund 1 - Kolstad Fotball 1 1 - 1
408 04.12 11:37 G11 - A Charlottenlund 4 - Othilienborg 2 1 - 0
497 04.12 12:00 G19/Senior - A-1/8-1 Kolstad jr 2 - Utleira 1 4 - 2
498 04.12 12:25 G19/Senior - A-1/8-2 Melhus 1 - Kil/Hemne 1 1 - 0 Seier etter golden goal
499 04.12 12:50 G19/Senior - A-1/8-3 Melhus - Kil/Hemne 3 2 - 1
500 04.12 13:15 G19/Senior - A-1/8-4 Heimdal FK 1 - Heimdal FK 1 - 3
501 04.12 13:40 G19/Senior - A-1/8-5 Leik - Buvik 5 - 3
502 04.12 14:05 G19/Senior - A-1/8-6 Sjetne - Støren SK Jr/Sr 0 - 3 Walkover. Sjetne møtte ikke.
503 04.12 14:30 G19/Senior - A-1/8-7 Orkla G19-3 - Heimdal FK 2 1 - 2
504 04.12 14:55 G19/Senior - A-1/8-8 Kolstad jr 1 - Buvik/Skaun 2 2 - 0
505 04.12 15:20 G19/Senior - A-1/4-1 Kolstad jr 2 - Melhus 1 1 - 4
506 04.12 15:45 G19/Senior - A-1/4-2 Melhus - Heimdal FK 4 - 6
507 04.12 16:10 G19/Senior - A-1/4-3 Leik - Støren SK Jr/Sr 4 - 3
508 04.12 16:35 G19/Senior - A-1/4-4 Heimdal FK 2 - Kolstad jr 1 0 - 1
509 04.12 17:00 G19/Senior - A-1/2-1 Melhus 1 - Heimdal FK 1 - 4
510 04.12 17:25 G19/Senior - A-1/2-2 Leik - Kolstad jr 1 4 - 0
512 04.12 18:15 G19/Senior - A-BF Melhus 1 - Kolstad jr 1 5 - 0
511 04.12 18:40 G19/Senior - A-F Heimdal FK - Leik 3 - 1
24.11.2016 12:54 Kamper oppdatert
Oppdatert:
05.09.2017 02:10
Kilde: Web