Da er kampoppsettet publisert. Frist for melding av feil er mandag 23. desember kl 12
Oppdatert 30.12.2013 08:47
Kilde: TX
Siste 3 resultater:
467: 10-9 (08:47)
466: 4-3 (08:47)
588: 3-2 (08:47)

AKM - Åpen klasse menn aktiv

Tabell  S  V  U  T  MÅL  +/-  P  
Pål T Jørgensen430115:7+89
Kamikaze FC430115:8+79
Brommapojkarna430110:9+19
Hummu Futbull41039:12-33
Narvesen + Moms40044:17-130

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
597 28.12 12:00 Hummu Futbull 2 - 3 Brommapojkarna 2 Intersport
600 28.12 13:00 Pål T Jørgensen 4 - 2 Brommapojkarna 4 UCO
595 28.12 14:00 Kamikaze FC 3 - 4 Brommapojkarna 3 Peppes
604 28.12 14:20 Pål T Jørgensen 5 - 3 Hummu Futbull 1 DNB
602 28.12 15:00 Brommapojkarna 1 - 0 Narvesen + Moms 3 Peppes
599 28.12 15:20 Kamikaze FC 2 - 1 Hummu Futbull 2 Intersport
598 28.12 16:00 Pål T Jørgensen 5 - 0 Narvesen + Moms 1 DNB
596 28.12 17:00 Hummu Futbull 3 - 2 Narvesen + Moms 3 Peppes
601 28.12 17:00 Pål T Jørgensen 1 - 2 Kamikaze FC 1 DNB
603 28.12 18:00 Narvesen + Moms 2 - 8 Kamikaze FC 1 DNB
Tabell  S  V  U  T  MÅL  +/-  P  
Las Ardillas Azules431012:2+1010
Perfection421114:10+47
Morgan41309:2+76
Coño Fresco41126:7-14
Red Galaxy40042:22-200

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
614 28.12 11:00 Morgan 0 - 0 Coño Fresco 4 UCO
609 28.12 13:20 Morgan 8 - 1 Red Galaxy 3 Peppes
611 28.12 14:20 Coño Fresco 2 - 0 Red Galaxy 4 UCO
607 28.12 14:40 Las Ardillas Azules 0 - 0 Morgan 3 Peppes
606 28.12 15:40 Morgan 1 - 1 Perfection 2 Intersport
610 28.12 15:40 Coño Fresco 1 - 2 Las Ardillas Azules 4 UCO
612 28.12 16:40 Las Ardillas Azules 6 - 0 Perfection 2 Intersport
605 28.12 17:40 Red Galaxy 1 - 4 Las Ardillas Azules 1 DNB
608 28.12 17:40 Perfection 5 - 3 Coño Fresco 4 UCO
613 28.12 19:20 Perfection 8 - 0 Red Galaxy 2 Intersport
Tabell  S  V  U  T  MÅL  +/-  P  
Steigen Gladiators330025:2+239
FC Salvatore311116:10+64
njut njut snjutt311115:12+34
FK Lowlife30032:34-320

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
621 28.12 09:00 FK Lowlife 1 - 10 njut njut snjutt 1 DNB
616 28.12 09:20 Steigen Gladiators 5 - 1 FC Salvatore 3 Peppes
624 28.12 10:20 FK Lowlife 1 - 11 FC Salvatore 2 Intersport
619 28.12 11:20 njut njut snjutt 4 - 4 FC Salvatore 2 Intersport
618 28.12 14:00 FK Lowlife 0 - 13 Steigen Gladiators 1 DNB
623 28.12 19:00 njut njut snjutt 1 - 7 Steigen Gladiators 2 Intersport
Tabell  S  V  U  T  MÅL  +/-  P  
FC Darkwood33009:4+59
Ragnarok32017:4+36
UNITED NATIONS31028:803
Gul Smegma IL30033:11-80

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
630 28.12 09:40 Ragnarok 4 - 2 Gul Smegma IL 4 UCO
626 28.12 18:40 FC Darkwood 2 - 0 Gul Smegma IL 1 DNB
625 28.12 19:00 Ragnarok 2 - 0 UNITED NATIONS 1 DNB
627 28.12 20:00 UNITED NATIONS 5 - 1 Gul Smegma IL 2 Intersport
628 28.12 20:00 Ragnarok 1 - 2 FC Darkwood 1 DNB
629 29.12 09:20 FC Darkwood 5 - 3 UNITED NATIONS 4 UCO
Tabell  S  V  U  T  MÅL  +/-  P  
Team Berg330018:4+149
FK Rolighet320110:6+46
FK Fettvareide31026:11-53
Beiarn Sjakklubb30030:13-130

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
634 28.12 17:20 FK Rolighet 3 - 4 Team Berg 1 DNB
635 28.12 18:40 Beiarn Sjakklubb 0 - 6 Team Berg 2 Intersport
636 28.12 18:40 FK Rolighet 3 - 2 FK Fettvareide 4 UCO
631 28.12 19:40 FK Rolighet 4 - 0 Beiarn Sjakklubb 1 DNB
632 28.12 20:00 Team Berg 8 - 1 FK Fettvareide 3 Peppes
633 29.12 09:00 Beiarn Sjakklubb 0 - 3 FK Fettvareide 4 UCO
Tabell  S  V  U  T  MÅL  +/-  P  
Kråkegull330010:5+59
Team Multikulde320115:8+76
Force Majeure31027:11-43
Alstad Berserk30035:13-80

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
638 28.12 09:00 Force Majeure 4 - 3 Alstad Berserk 4 UCO
640 28.12 10:00 Kråkegull 3 - 1 Alstad Berserk 1 DNB
639 28.12 10:20 Team Multikulde 6 - 2 Force Majeure 1 DNB
637 28.12 11:20 Team Multikulde 3 - 5 Kråkegull 3 Peppes
642 28.12 12:20 Force Majeure 1 - 2 Kråkegull 4 UCO
641 29.12 09:00 Team Multikulde 6 - 1 Alstad Berserk 1 DNB
Tabell  S  V  U  T  MÅL  +/-  P  
Exxo FC32108:5+37
FC Hulløy320117:4+136
Sambo31117:12-54
Det va ikkje meininga Geir Håkon Olsen, ikkje gje30034:15-110

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
647 28.12 12:00 Sambo 1 - 7 FC Hulløy 1 DNB
648 28.12 16:40 Exxo FC 3 - 1 Det va ikkje meininga Geir Håkon Olsen, ikkje gje 1 DNB
643 28.12 18:00 Sambo 3 - 2 Det va ikkje meininga Geir Håkon Olsen, ikkje gje 3 Peppes
644 28.12 18:20 FC Hulløy 1 - 2 Exxo FC 3 Peppes
645 28.12 19:20 Sambo 3 - 3 Exxo FC 1 DNB
646 28.12 19:20 FC Hulløy 9 - 1 Det va ikkje meininga Geir Håkon Olsen, ikkje gje 4 UCO
Tabell  S  V  U  T  MÅL  +/-  P  
Iraq321013:4+97
Odd Harry Hansen vaktmestersetvice320118:5+136
Team Jokke311111:4+74
Smøl30033:32-290

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
652 28.12 09:20 Odd Harry Hansen vaktmestersetvice 1 - 4 Iraq 4 UCO
651 28.12 15:00 Team Jokke 9 - 1 Smøl 1 DNB
653 28.12 17:00 Smøl 1 - 7 Iraq 4 UCO
650 28.12 18:00 Iraq 2 - 2 Team Jokke 4 UCO
654 28.12 19:40 Team Jokke 0 - 1 Odd Harry Hansen vaktmestersetvice 3 Peppes
649 29.12 09:00 Smøl 1 - 16 Odd Harry Hansen vaktmestersetvice 3 Peppes
Tabell  S  V  U  T  MÅL  +/-  P  
FK Brigt440017:3+1412
Clarkes 97421116:7+97
El Clasico421112:9+37
Team Eurospar41034:18-143
FC UBLU40040:12-120

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
664 28.12 09:00 FC UBLU 0 - 3 Team Eurospar 3 Peppes
658 28.12 10:20 Team Eurospar 0 - 8 Clarkes 97 3 Peppes
661 28.12 11:20 FK Brigt 5 - 0 Team Eurospar 1 DNB
655 28.12 12:20 FK Brigt 5 - 1 El Clasico 3 Peppes
657 28.12 13:20 El Clasico 3 - 0 FC UBLU 4 UCO
663 28.12 13:20 Clarkes 97 2 - 4 FK Brigt 1 DNB
659 28.12 14:20 FC UBLU 0 - 3 FK Brigt 2 Intersport
662 28.12 14:20 El Clasico 3 - 3 Clarkes 97 3 Peppes
656 29.12 09:20 Clarkes 97 3 - 0 FC UBLU 1 DNB
660 29.12 09:20 El Clasico 5 - 1 Team Eurospar 3 Peppes
Tabell  S  V  U  T  MÅL  +/-  P  
Tverlandet Dans&Drill32108:4+47
Peiseran32106:3+37
X Fotballklubb31026:8-23
Laupen IF30034:9-50

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
667 28.12 12:00 Peiseran 1 - 1 Tverlandet Dans&Drill 3 Peppes
666 28.12 13:40 Peiseran 2 - 1 Laupen IF 1 DNB
669 28.12 14:40 Tverlandet Dans&Drill 4 - 1 Laupen IF 4 UCO
665 28.12 16:20 Tverlandet Dans&Drill 3 - 2 X Fotballklubb 1 DNB
670 28.12 18:20 Peiseran 3 - 1 X Fotballklubb 1 DNB
668 29.12 09:00 Laupen IF 2 - 3 X Fotballklubb 2 Intersport
Kampnr Kamp Tid Lag Bane Dommere
493 1/16-finale 7 29.12 11:00 Perfection 4 - 3 FC Salvatore 3 Peppes
491 1/16-finale 5 29.12 11:00 Pål T Jørgensen 5 - 1 X Fotballklubb 2 Intersport
486 1/16-finale 15 29.12 11:00 Odd Harry Hansen vaktmestersetvice 0 - 2 FK Rolighet 4 UCO
484 1/16-finale 13 29.12 11:00 FC Darkwood 3 - 2 Sambo 1 DNB
480 1/16-finale 1 29.12 11:30 FK Brigt 5 - 1 Hummu Futbull 1 DNB
487 1/16-finale 16 29.12 11:30 Las Ardillas Azules 4 - 2 Coño Fresco 2 Intersport
492 1/16-finale 6 29.12 11:30 Clarkes 97 5 - 0 Brommapojkarna 4 UCO
495 1/16-finale 9 29.12 11:30 Steigen Gladiators 6 - 0 FK Fettvareide 3 Peppes
485 1/16-finale 14 29.12 12:00 Exxo FC 7 - 0 Morgan 2 Intersport
483 1/16-finale 12 29.12 12:00 Kråkegull 5 - 2 UNITED NATIONS 1 DNB
488 1/16-finale 2 29.12 12:00 FC Hulløy 7 - 2 Team Multikulde 4 UCO
490 1/16-finale 4 29.12 12:00 Iraq 5 - 2 njut njut snjutt 3 Peppes
489 1/16-finale 3 29.12 12:30 Tverlandet Dans&Drill 5 - 3 Team Jokke 4 UCO
482 1/16-finale 11 29.12 12:30 Kamikaze FC 5 - 1 El Clasico 2 Intersport
494 1/16-finale 8 29.12 12:30 Team Berg 3 - 2 Force Majeure 3 Peppes
481 1/16-finale 10 29.12 12:30 Peiseran 1 - 0 Ragnarok 1 DNB
478 1/8-finale 7 29.12 14:00 FC Darkwood 1 - 7 Exxo FC 1 DNB
474 1/8-finale 3 29.12 14:00 Pål T Jørgensen 3 - 2 Clarkes 97 3 Peppes
473 1/8-finale 2 29.12 14:00 Tverlandet Dans&Drill 2 - 6 Iraq 2 Intersport
479 1/8-finale 8 29.12 14:00 FK Rolighet 7 - 8 Las Ardillas Azules 4 UCO
477 1/8-finale 6 29.12 14:30 Kamikaze FC 7 - 6 Kråkegull 1 DNB
475 1/8-finale 4 29.12 14:30 Perfection 2 - 9 Team Berg 4 UCO
476 1/8-finale 5 29.12 14:30 Steigen Gladiators 6 - 0 Peiseran 3 Peppes
472 1/8-finale 1 29.12 14:30 FK Brigt 5 - 6 FC Hulløy 2 Intersport
471 Kvartfinale 4 29.12 16:00 Exxo FC 2 - 1 Las Ardillas Azules 1 DNB
470 Kvartfinale 3 29.12 16:00 Steigen Gladiators 2 - 4 Kamikaze FC 3 Peppes
469 Kvartfinale 2 29.12 16:00 Pål T Jørgensen 1 - 2 Team Berg 2 Intersport
468 Kvartfinale 1 29.12 16:00 FC Hulløy 3 - 2 Iraq 4 UCO
467 Semifinale 2 29.12 17:00 Kamikaze FC 10 - 9 Exxo FC 3 Peppes
466 Semifinale 1 29.12 17:00 FC Hulløy 4 - 3 Team Berg 1 DNB
465 Finale 29.12 18:30 FC Hulløy 4 - 3 Kamikaze FC 1 DNB
Da er kampoppsettet publisert. Frist for melding av feil er mandag 23. desember kl 12
Oppdatert 30.12.2013 08:47
Kilde: TX