17.11.2019 18:25
Matches updated
Oppdatert:
10.03.2019 14:35
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
11: 2-0 (14:52)
10: 0-2 (14:52)
7: 2-0 (14:52)

H - Herrar

TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1#1 Filip Bratic / Gustav Molin22040MAX84402.14
2#5 Gustav Heiner / Filip Eriksson211230.6777950.8112
3#4 Jakob Ekman / Albin Fransson202140.2570960.7290

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
1 10.03 10:00 #5 Gustav Heiner / Filip Eriksson - #1 Filip Bratic / Gustav Molin 0 - 2 (9-21, 14-21) Plan 1 (#4 Jakob Ekman / Albin Fransson)
2 10.03 10:50 #1 Filip Bratic / Gustav Molin - #4 Jakob Ekman / Albin Fransson 2 - 0 (21-6, 21-11) Plan 1 (#5 Gustav Heiner / Filip Eriksson)
3 10.03 11:40 #4 Jakob Ekman / Albin Fransson - #5 Gustav Heiner / Filip Eriksson 1 - 2 (19-21, 21-18, 13-15) Plan 1 (#1 Filip Bratic / Gustav Molin)
Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
4 10.03 10:00 #6 Leo Fjätström / Erik Åkerström - #2 Casper Jeppsson Wall / Axel Grave 0 - 2 (15-21, 6-21) Plan 2 (#3 Tim Johansson / Albin Gustafsson)
5 10.03 10:50 #2 Casper Jeppsson Wall / Axel Grave - #3 Tim Johansson / Albin Gustafsson 2 - 0 (23-21, 21-13) Plan 2 (#6 Leo Fjätström / Erik Åkerström)
6 10.03 11:40 #3 Tim Johansson / Albin Gustafsson - #6 Leo Fjätström / Erik Åkerström 2 - 0 (21-15, 21-16) Plan 2 (#2 Casper Jeppsson Wall / Axel Grave)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
10 Kvart 1 10.03 13:00 #3 Tim Johansson / Albin Gustafsson - #4 Jakob Ekman / Albin Fransson 0 - 2 (20-22, 19-21) Plan 2 Pulje B/1 (#2 Casper Jeppsson Wall / Axel Grave)
11 Kvart 2 10.03 13:00 #5 Gustav Heiner / Filip Eriksson - #6 Leo Fjätström / Erik Åkerström 2 - 0 (21-10, 22-20) Plan 1 Pulje A/1 (#1 Filip Bratic / Gustav Molin)
9 Semi 1 10.03 14:00 #1 Filip Bratic / Gustav Molin  - #4 Jakob Ekman / Albin Fransson  2 - 0 (21-13, 21-11) Plan 1 Taper kamp 11 (#6 Leo Fjätström / Erik Åkerström)
8 Semi 2 10.03 14:00 #2 Casper Jeppsson Wall / Axel Grave  - #5 Gustav Heiner / Filip Eriksson  2 - 0 (21-17, 21-12) Plan 2 Taper kamp 10 (#3 Tim Johansson / Albin Gustafsson)
7 Final 10.03 15:00 #1 Filip Bratic / Gustav Molin  - #2 Casper Jeppsson Wall / Axel Grave  2 - 0 (21-9, 21-14) Plan 1 Taper kamp 9 (#4 Jakob Ekman / Albin Fransson)

Resultatliste

Position Lagnavn
1 #1 Filip Bratic / Gustav Molin
2 #2 Casper Jeppsson Wall / Axel Grave
3 #5 Gustav Heiner / Filip Eriksson
3 #4 Jakob Ekman / Albin Fransson
5 #3 Tim Johansson / Albin Gustafsson
5 #6 Leo Fjätström / Erik Åkerström

Rankingpoeng

Position Navn Lisensnr Poeng Periode
1 / 6 Bratic, Filip 20 p. TP01/2019
1 / 6 Molin, Gustav M041001GUS01 20 p. TP01/2019
2 / 6 Grave, Axel 12 p. TP01/2019
2 / 6 Jeppsson Wall, Casper 12 p. TP01/2019
3 / 6 Ekman, Jakob 7 p. TP01/2019
3 / 6 Eriksson, Filip 7 p. TP01/2019
3 / 6 Fransson, Albin 7 p. TP01/2019
3 / 6 Heiner, Gustav M210302GUS03 7 p. TP01/2019
5 / 6 Åkerström, Erik 1 p. TP01/2019
5 / 6 Fjätström, Leo 1 p. TP01/2019
5 / 6 Gustafsson, Albin 1 p. TP01/2019
5 / 6 Johansson, Tim M081001TIM02 1 p. TP01/2019
17.11.2019 18:25
Matches updated
Oppdatert:
10.03.2019 14:35
Kilde: Web