23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:55
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1496: 2-4 (11:55)
1494: 1-2 (11:55)
1495: 0-2 (11:55)
Kampnr Tid Klasse Lag Dommere
1435 28.12 09:00 4 - 1 FK Avdanka 2 - 0 FK Nederlaget
1333 28.12 09:20 1 - 3 FK Lowlife 0 - 3 Er gratis kaffe og kake i kiosken den neste timen
1338 28.12 09:40 1 - 4 FK Brigt 3 - 0 FK Så i lende
1366 28.12 10:00 1 - 8 Lefseguttan 1 - 4 Pål T. Jørgensen
1499 28.12 10:20 1 - 1 FK Fettvareide 6 - 3 Fesk og Potedes FC
1418 28.12 11:00 3 - 1 De Andre 8 - 1 FK Seigdamer
1383 28.12 11:20 1 - 10 Peiseran 1 - 1 Kråkegull SK
1364 28.12 11:40 1 - 8 Pål T. Jørgensen 2 - 3 Iraq FC
1497 28.12 12:00 1 - 1 FK Fettvareide 1 - 2 Haiene
1505 28.12 12:20 1 - 2 Sharknado 7 - 0 Kom igjen Trond
1334 28.12 12:40 1 - 3 Go gammel årgang + Narvesen + moms 3 - 2 FC Værøy
1438 28.12 13:00 4 - 1 Filles en or 1 - 6 FK Avdanka
1343 28.12 13:20 1 - 5 Gul Smegma IL 6 - 1 Halsa Klipp og Stuss
1393 28.12 13:40 2 - 1 Steigen Gladiators 1 - 1 XFK
1349 28.12 14:00 1 - 6 Kamikaze 7 - 1 CATS
1417 28.12 14:40 3 - 1 FC Smårips 0 - 5 FK Brigt
1399 28.12 15:00 2 - 2 FK Gevir 2 - 4 Bodø Glimt Old Boys
1360 28.12 15:20 1 - 7 OHH Vaktmesterservice 1 - 1 Las Ardillas Azules
1405 28.12 15:40 2 - 3 FC Gråholten 1 - 3 FK Bokam
1370 28.12 16:00 1 - 9 Los Jefes 5 - 1 Ragnarok
1419 28.12 16:20 3 - 1 Liggeunderlaget 0 - 4 FK Ukjent
1400 28.12 16:40 2 - 2 Exxo FC 5 - 2 Innstrandens OB
1412 28.12 17:00 3 - 1 FK Brigt 4 - 3 OPP I RINGA
1394 28.12 17:20 2 - 1 GOBI Brøde 1 - 0 FC Cheeky Taka
1335 28.12 17:40 1 - 4 FC Torpædo 3 - 0 FK Brigt
1381 28.12 18:00 1 - 10 Kråkegull SK 4 - 3 Tverlandet Old Bråos
1500 28.12 18:20 1 - 1 Haiene 16 - 1 Møsso fc
1387 28.12 19:00 2 - 1 Forretningen 1 - 3 GOBI Brøde
1448 29.12 09:00 4 - 1 Hæænds 0 - 2 Bankettjentan
1356 29.12 09:20 1 - 6 CATS 5 - 4 Hawk down
1357 29.12 09:40 1 - 7 FK Rolighet 2 - 1 Las Ardillas Azules
1390 29.12 10:00 2 - 1 XFK 1 - 2 GOBI Brøde
1446 29.12 10:20 4 - 1 Hæænds 0 - 3 FK Avdanka
1455 29.12 11:00 1 - A-1/16-2 FC Torpædo 2 - 3 Team Big Shaq
1460 29.12 11:30 1 - A-1/16-5 Sharknado 5 - 0 Fesk og Potedes FC
1470 29.12 12:00 1 - A-1/16-12 Peiseran 0 - 7 Tverlandet Old Bråos
1476 29.12 12:30 1 - A-1/16-16 Storjord Futsal 7 - 0 En kopp
1487 29.12 13:00 2 - A-1/4-4 XFK 2 - 3 Steigen Gladiators
1456 29.12 13:30 1 - A-1/8-2 Los Jefes 4 - 2 Kråkegull SK
1465 29.12 14:00 1 - A-1/8-5 Best på benken Fk 2 - 6 Er gratis kaffe og kake i kiosken den neste timen
1494 29.12 14:30 4 - A-1/2-1 Bankettjentan 1 - 2 Filles en or
1478 29.12 15:00 1 - A-1/4-2 Sharknado 5 - 1 Vinner 1462
1491 29.12 15:30 3 - A-1/2-1 De Andre 5 - 2 OPP I RINGA
1481 29.12 16:00 1 - A-1/2-1 Haiene 2 - 2 Sharknado
1496 29.12 16:30 4 - A-F Filles en or 2 - 4 FK Avdanka
1490 29.12 17:00 2 - A-F Exxo FC 1 - 3 FK Bokam
1493 29.12 17:30 3 - A-F De Andre FK Ukjent
1483 29.12 18:00 1 - A-F Haiene 7 - 3 FK Rolighet
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:55
Kilde: Web