23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:55
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1496: 2-4 (11:55)
1494: 1-2 (11:55)
1495: 0-2 (11:55)
Kampnr Tid Klasse Lag Dommere
1389 28.12 09:00 2 - 1 FC Cheeky Taka 2 - 2 Forretningen
1341 28.12 09:20 1 - 5 Halsa Klipp og Stuss 1 - 9 Tjini sport travel
1358 28.12 09:40 1 - 7 En kopp 3 - 2 OHH Vaktmesterservice
1365 28.12 10:00 1 - 8 Iraq FC 2 - 0 Kosekameratene BK
1433 28.12 10:20 4 - 1 FK Avdanka 1 - 1 Gjertrud og damene
1397 28.12 10:40 2 - 2 Bodø Glimt Old Boys 2 - 4 Exxo FC
1346 28.12 11:00 1 - 5 Halsa Klipp og Stuss 0 - 11 Storjord Futsal
1391 28.12 11:20 2 - 1 XFK 2 - 1 FC Cheeky Taka
1452 28.12 11:40 4 - 1 FK Avdanka 1 - 1 Bankettjentan
1355 28.12 12:00 1 - 6 Lokomotiv Hugo 3 - 2 Team Jokke
1414 28.12 12:20 3 - 1 FK Brigt 5 - 1 FK Seigdamer
1432 28.12 12:40 4 - 1 FK Nederlaget 4 - 0 Hæænds
1416 28.12 13:00 3 - 1 De Andre 2 - 0 OPP I RINGA
1361 28.12 13:20 1 - 7 Las Ardillas Azules 4 - 0 En kopp
1411 28.12 13:40 3 - 1 FK Seigdamer 0 - 7 FK Ukjent
1363 28.12 14:00 1 - 8 Kosekameratene BK 8 - 2 Lefseguttan
1377 28.12 14:20 1 - 9 Pensjonistforeninga 3 - 2 Ragnarok
1331 28.12 14:40 1 - 3 Er gratis kaffe og kake i kiosken den neste timen 4 - 1 FC Værøy
1429 28.12 15:00 3 - 1 FK Ukjent 4 - 2 OPP I RINGA
1437 28.12 15:20 4 - 1 Bankettjentan 4 - 0 Gjertrud og damene
1379 28.12 15:40 1 - 10 Tverlandet Old Bråos 2 - 3 Peiseran
1409 28.12 16:00 2 - 3 Litt i det tynneste laget 2 - 4 vi som trodde dette var speeddating
1367 28.12 16:40 1 - 8 Lefseguttan 2 - 6 Iraq FC
1354 28.12 17:00 1 - 6 Lokomotiv Hugo 1 - 2 Kamikaze
1369 28.12 17:20 1 - 9 Olympian 1 - 5 Pensjonistforeninga
1373 28.12 17:40 1 - 9 Bodø Trail Blazers 0 - 5 Los Jefes
1415 28.12 18:00 3 - 1 FC Smårips 1 - 7 FK Ukjent
1347 28.12 18:40 1 - 6 CATS 1 - 5 Lokomotiv Hugo
1424 28.12 19:00 3 - 1 OPP I RINGA 4 - 2 FC Smårips
1420 29.12 09:00 3 - 1 De Andre 4 - 1 FC Smårips
1392 29.12 09:20 2 - 1 Steigen Gladiators 11 - 1 Forretningen
1348 29.12 09:40 1 - 6 Kamikaze 0 - 2 Team Jokke
1445 29.12 10:00 4 - 1 Gjertrud og damene 1 - 2 Filles en or
1439 29.12 10:20 4 - 1 Bankettjentan 4 - 2 FK Nederlaget
1454 29.12 11:00 1 - A-1/16-1 Haiene 13 - 3 Kom igjen Trond
1464 29.12 11:30 1 - A-1/16-8 Go gammel årgang + Narvesen + moms 2 - 0 FC Værøy
1467 29.12 12:00 1 - A-1/16-10 Er gratis kaffe og kake i kiosken den neste timen  4 - 3 Kosekameratene BK 
1473 29.12 12:30 1 - A-1/16-14 FK Fettvareide 3 - 4 Lokomotiv Hugo
1485 29.12 13:00 2 - A-1/4-2 Exxo FC 5 - 0 FC Gråholten
1453 29.12 13:30 1 - A-1/8-1 Haiene 5 - 1 Team Big Shaq
1471 29.12 14:00 1 - A-1/8-7 FK Rolighet 6 - 2 Lokomotiv Hugo
1488 29.12 14:30 2 - A-1/2-1 GOBI Brøde 1 - 4 Exxo FC
1480 29.12 15:00 1 - A-1/4-4 FK Rolighet 5 - 4 Tjini sport travel
1492 29.12 15:30 3 - A-1/2-2 FK Ukjent 9 - 8 FK Brigt
1482 29.12 16:00 1 - A-1/2-2 Tverlandet Old Bråos 2 - 3 FK Rolighet
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:55
Kilde: Web