23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:55
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1496: 2-4 (11:55)
1494: 1-2 (11:55)
1495: 0-2 (11:55)

1 - Herrer - med aktive spillere

TabellKVUTMål +/-P?
1Haiene330024 - 59
2FK Fettvareide320112 - 56
3Fesk og Potedes FC310213 - 123
4Møsso fc30031 - 280

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1499 28.12 10:20 FK Fettvareide 6 - 3 Fesk og Potedes FC Koch
1497 28.12 12:00 FK Fettvareide 1 - 2 Haiene Koch
1498 28.12 12:20 Fesk og Potedes FC 7 - 0 Møsso fc UCO
1502 28.12 14:20 Møsso fc 0 - 5 FK Fettvareide UCO
1501 28.12 16:00 Fesk og Potedes FC 3 - 6 Haiene Peppes
1500 28.12 18:20 Haiene 16 - 1 Møsso fc Koch
TabellKVUTMål +/-P?
1Sharknado321013 - 27
2Team Big Shaq31206 - 45
3Best på benken Fk31026 - 103
4Kom igjen Trond30124 - 131

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1508 28.12 09:00 Best på benken Fk 1 - 5 Sharknado UCO
1505 28.12 12:20 Sharknado 7 - 0 Kom igjen Trond Koch
1506 28.12 14:00 Best på benken Fk 1 - 3 Team Big Shaq UCO
1504 28.12 16:20 Kom igjen Trond 2 - 4 Best på benken Fk UCO
1503 28.12 18:20 Team Big Shaq 1 - 1 Sharknado UCO
1507 29.12 09:20 Kom igjen Trond 2 - 2 Team Big Shaq UCO
TabellKVUTMål +/-P?
1FK Brigt32017 - 36
2FC Torpædo32017 - 66
3FK Så i lende32015 - 46
4Be Gentle30032 - 80

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1338 28.12 09:40 FK Brigt 3 - 0 FK Så i lende Koch
1339 28.12 13:00 FK Brigt 4 - 0 Be Gentle UCO
1340 28.12 13:00 FC Torpædo 1 - 4 FK Så i lende Peppes
1337 28.12 14:20 Be Gentle 2 - 3 FC Torpædo Peppes
1335 28.12 17:40 FC Torpædo 3 - 0 FK Brigt Koch
1336 28.12 19:00 FK Så i lende 1 - 0 Be Gentle Peppes
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1341 28.12 09:20 Halsa Klipp og Stuss 1 - 9 Tjini sport travel Sport 1
1346 28.12 11:00 Halsa Klipp og Stuss 0 - 11 Storjord Futsal Sport 1
1343 28.12 13:20 Gul Smegma IL 6 - 1 Halsa Klipp og Stuss Koch
1345 28.12 15:00 Tjini sport travel 3 - 3 Gul Smegma IL UCO
1344 28.12 16:40 Tjini sport travel 0 - 3 Storjord Futsal UCO
1342 28.12 18:20 Storjord Futsal 4 - 2 Gul Smegma IL Peppes
TabellKVUTMål +/-P?
1Team Jokke430113 - 39
2Kamikaze430114 - 69
3Lokomotiv Hugo421111 - 77
4CATS41037 - 203
5Hawk down40138 - 171

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1350 28.12 09:20 Hawk down 2 - 2 Lokomotiv Hugo Peppes
1352 28.12 09:40 Team Jokke 4 - 0 CATS Peppes
1351 28.12 11:20 Hawk down 2 - 5 Kamikaze UCO
1355 28.12 12:00 Lokomotiv Hugo 3 - 2 Team Jokke Sport 1
1353 28.12 13:40 Team Jokke 5 - 0 Hawk down UCO
1349 28.12 14:00 Kamikaze 7 - 1 CATS Koch
1354 28.12 17:00 Lokomotiv Hugo 1 - 2 Kamikaze Sport 1
1347 28.12 18:40 CATS 1 - 5 Lokomotiv Hugo Sport 1
1356 29.12 09:20 CATS 5 - 4 Hawk down Koch
1348 29.12 09:40 Kamikaze 0 - 2 Team Jokke Sport 1
TabellKVUTMål +/-P?
1FK Rolighet32019 - 36
2Las Ardillas Azules31116 - 34
3OHH Vaktmesterservice31114 - 44
4En kopp31024 - 133

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1358 28.12 09:40 En kopp 3 - 2 OHH Vaktmesterservice Sport 1
1361 28.12 13:20 Las Ardillas Azules 4 - 0 En kopp Sport 1
1362 28.12 13:40 FK Rolighet 0 - 1 OHH Vaktmesterservice Peppes
1360 28.12 15:20 OHH Vaktmesterservice 1 - 1 Las Ardillas Azules Koch
1359 28.12 18:40 En kopp 1 - 7 FK Rolighet Peppes
1357 29.12 09:40 FK Rolighet 2 - 1 Las Ardillas Azules Koch
TabellKVUTMål +/-P?
1Iraq FC330011 - 49
2Kosekameratene BK311111 - 74
3Pål T. Jørgensen31119 - 74
4Lefseguttan30035 - 180

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1365 28.12 10:00 Iraq FC 2 - 0 Kosekameratene BK Sport 1
1366 28.12 10:00 Lefseguttan 1 - 4 Pål T. Jørgensen Koch
1364 28.12 11:40 Pål T. Jørgensen 2 - 3 Iraq FC Koch
1363 28.12 14:00 Kosekameratene BK 8 - 2 Lefseguttan Sport 1
1367 28.12 16:40 Lefseguttan 2 - 6 Iraq FC Sport 1
1368 29.12 09:40 Kosekameratene BK 3 - 3 Pål T. Jørgensen Peppes
TabellKVUTMål +/-P?
1Los Jefes430120 - 69
2Pensjonistforeninga430115 - 79
3Bodø Trail Blazers43019 - 119
4Ragnarok410310 - 103
5Olympian40044 - 240

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1371 28.12 09:20 Los Jefes 9 - 0 Olympian UCO
1375 28.12 10:00 Ragnarok 1 - 2 Bodø Trail Blazers Peppes
1372 28.12 12:00 Bodø Trail Blazers 3 - 2 Pensjonistforeninga Peppes
1374 28.12 12:00 Ragnarok 6 - 0 Olympian UCO
1377 28.12 14:20 Pensjonistforeninga 3 - 2 Ragnarok Sport 1
1378 28.12 15:20 Olympian 3 - 4 Bodø Trail Blazers Peppes
1370 28.12 16:00 Los Jefes 5 - 1 Ragnarok Koch
1369 28.12 17:20 Olympian 1 - 5 Pensjonistforeninga Sport 1
1373 28.12 17:40 Bodø Trail Blazers 0 - 5 Los Jefes Sport 1
1376 29.12 09:20 Pensjonistforeninga 5 - 1 Los Jefes Peppes
TabellKVUTMål +/-P?
1Peiseran32108 - 57
2Kråkegull SK32107 - 47
3Tverlandet Old Bråos310215 - 73
4Snorre i mål30032 - 160

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
1383 28.12 11:20 Peiseran 1 - 1 Kråkegull SK Koch
1380 28.12 14:40 Snorre i mål 0 - 2 Kråkegull SK Peppes
1379 28.12 15:40 Tverlandet Old Bråos 2 - 3 Peiseran Sport 1
1381 28.12 18:00 Kråkegull SK 4 - 3 Tverlandet Old Bråos Koch
1382 28.12 18:00 Peiseran 4 - 2 Snorre i mål UCO
1384 29.12 09:40 Tverlandet Old Bråos 10 - 0 Snorre i mål UCO
Kampnr Kamp Tid Lag Bane Dommere
1454 A-1/16-1 29.12 11:00 Haiene 13 - 3 Kom igjen Trond Sport 1
1455 A-1/16-2 29.12 11:00 FC Torpædo 2 - 3 Team Big Shaq Koch
1457 A-1/16-3 29.12 11:00 Los Jefes 4 - 2 Pål T. Jørgensen UCO
1458 A-1/16-4 29.12 11:00 Kråkegull SK 4 - 1 FK Så i lende Peppes
1460 A-1/16-5 29.12 11:30 Sharknado 5 - 0 Fesk og Potedes FC Koch
1461 A-1/16-6 29.12 11:30 FK Brigt 3 - 4 Bodø Trail Blazers Peppes
1464 A-1/16-8 29.12 11:30 Go gammel årgang + Narvesen + moms 2 - 0 FC Værøy Sport 1
1463 NN 29.12 11:30 Kamikaze Las Ardillas Azules UCO
1467 A-1/16-10 29.12 12:00 Er gratis kaffe og kake i kiosken den neste timen  4 - 3 Kosekameratene BK  Sport 1
1470 A-1/16-12 29.12 12:00 Peiseran 0 - 7 Tverlandet Old Bråos Koch
1466 A-1/16-9 29.12 12:00 Iraq FC 6 - 7 Best på benken Fk Peppes
1469 NN 29.12 12:00 Team Jokke Gul Smegma IL UCO
1472 A-1/16-13 29.12 12:30 FK Rolighet 5 - 2 OHH Vaktmesterservice Peppes
1473 A-1/16-14 29.12 12:30 FK Fettvareide 3 - 4 Lokomotiv Hugo Sport 1
1475 A-1/16-15 29.12 12:30 Pensjonistforeninga  2 - 3 Tjini sport travel  UCO
1476 A-1/16-16 29.12 12:30 Storjord Futsal 7 - 0 En kopp Koch
1453 A-1/8-1 29.12 13:30 Haiene 5 - 1 Team Big Shaq Sport 1
1456 A-1/8-2 29.12 13:30 Los Jefes 4 - 2 Kråkegull SK Koch
1459 A-1/8-3 29.12 13:30 Sharknado 3 - 2 Bodø Trail Blazers Peppes
1462 A-1/8-4 29.12 13:30 Vinner 1463 2 - 1 Go gammel årgang + Narvesen + moms UCO
1465 A-1/8-5 29.12 14:00 Best på benken Fk 2 - 6 Er gratis kaffe og kake i kiosken den neste timen Koch
1468 A-1/8-6 29.12 14:00 Team Jokke  3 - 4 Tverlandet Old Bråos  UCO
1471 A-1/8-7 29.12 14:00 FK Rolighet 6 - 2 Lokomotiv Hugo Sport 1
1474 A-1/8-8 29.12 14:00 Tjini sport travel 4 - 3 Storjord Futsal Peppes
1477 A-1/4-1 29.12 15:00 Haiene 7 - 2 Los Jefes Peppes
1478 A-1/4-2 29.12 15:00 Sharknado 5 - 1 Vinner 1462 Koch
1479 A-1/4-3 29.12 15:00 Er gratis kaffe og kake i kiosken den neste timen 3 - 4 Tverlandet Old Bråos UCO
1480 A-1/4-4 29.12 15:00 FK Rolighet 5 - 4 Tjini sport travel Sport 1
1481 A-1/2-1 29.12 16:00 Haiene 2 - 2 Sharknado Koch
1482 A-1/2-2 29.12 16:00 Tverlandet Old Bråos 2 - 3 FK Rolighet Sport 1
1483 A-F 29.12 18:00 Haiene 7 - 3 FK Rolighet Koch
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:55
Kilde: Web