20.05.2019 14:56
Matches updated
Oppdatert:
30.11.-0001 00:00
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1500: 5-1 (18:42)
1584: 3-0 (18:12)
1539: 1-5 (17:42)
Kampnr Tid Klasse Lag Dommere
1517 28.12 09:00 2 - B Ballspielverein Beiarn 15 0 - 0 Grand oldboys
1439 28.12 09:20 1 - H The Manfreds 4 - 5 Teqniko
1561 28.12 09:40 4 - B Old El Paso 3 - 3 Fk Avdanka
1415 28.12 10:00 1 - D Team Jokke 0 - 4 Team Berg
1394 28.12 10:20 1 - A FC Hulløy 5 - 2 Lokomotiv Alstad
1573 28.12 10:40 3 - A Balljentan FK 0 - 4 Nordaførr
1406 28.12 11:00 1 - C Deportivo Lack of Talent 4 - 0 Ole-Andreas sine bråos uten Ole-Andreas
1509 28.12 11:20 2 - A Kela 3 - 2 Einar og hans venner på Facebook
1510 28.12 11:40 2 - A Innstrandens OB 3 - 0 FC Gråholten
1451 28.12 12:00 1 - J Tjini Sport Travel 3 - 5 Er gratis kaffe og kake i kiosken den neste timen
1421 28.12 12:20 1 - E Solbakk FK 2 - 2 FK Lowlife 2
1564 28.12 12:40 4 - B League of Legends 2 - 2 Old El Paso
1512 28.12 13:00 2 - B Kaffetørst Yachtclub 3 - 4 Gevir
1448 28.12 13:40 1 - J Iraq FC 1 - 1 Tjini Sport Travel
1449 28.12 14:00 1 - J Old but gold 1 - 4 Er gratis kaffe og kake i kiosken den neste timen
1397 28.12 14:20 1 - A Lokomotiv Alstad 0 - 7 Hjortpostei
1511 28.12 14:40 2 - B Victorious Secret 5 - 0 Ballspielverein Beiarn 15
1432 28.12 15:00 1 - G GlutenKlaten 2 - 6 FK Fettvareide
1461 28.12 15:20 1 - L FK Rolighet 2 - 0 Hummu Futbol
1464 28.12 15:40 1 - M FK Lowlife 0 - 18 Haiene
1416 28.12 16:00 1 - E FK Lowlife 2 1 - 10 FC Kamikaze
1395 28.12 16:20 1 - A Storjord Futsal 3 - 2 Hjortpostei
1433 28.12 16:40 1 - G Lokomotiv Hugo 4 - 2 Las Ardillas Azules
1458 28.12 17:00 1 - L Hummu Futbol 3 - 1 FC Innafor
1527 28.12 17:20 2 - D FK Gevir 90s 2 - 4 Bodø Glimt Old Boys
1575 28.12 17:40 3 - A Ebbes 3 - 1 Nordaførr
1398 28.12 18:00 1 - B Peiseran 0 - 2 Exxo FC
1430 28.12 18:20 1 - G FK Fettvareide 1 - 0 Lokomotiv Hugo
1422 28.12 18:40 1 - F Kråkegull SK 7 - 0 Tverlandet dansdrill
1469 28.12 19:00 1 - M Steigen Gladiators 9 - 2 FK Lowlife
1580 29.12 09:20 3 - B FK Brigt Damer 2 - 4 FC Miniputt
1581 29.12 09:40 3 - B FK Innbytterpuls 0 - 6 FK Ukjent
1441 29.12 10:00 1 - I X Fotballklubb 1 - 2 Blåmann Ballklubb
1506 29.12 10:20 2 - A Saope 0 - 8 Innstrandens OB
1471 29.12 11:00 1 - 16-dels finale Exxo FC 4 - 1 Hummu Futbol
1481 29.12 11:30 1 - 16-dels finale Haiene 5 - 3 Tjini Sport Travel
1493 29.12 12:00 1 - 16-dels finale FC Kamikaze 6 - 2 The Manfreds
1487 29.12 12:30 1 - 16-dels finale Kråkegull SK 5 - 0 Deportivo Lack of Talent
1534 29.12 13:00 2 - Kvartfinale Innstrandens OB 2 - 4 FC Gråholten
1479 29.12 13:30 1 - Åttendedelsfinaler Lokomotiv Hugo 3 - 7 Haiene
1488 29.12 14:00 1 - Åttendedelsfinaler Clarkes 4 - 3 Teqniko
1567 29.12 14:30 4 - A-1/2-1 Grand Old Girls 5 - 3 Old El Paso
1495 29.12 15:00 1 - Kvartfinale Gul Smegma IL 0 - 9 Haiene
20.05.2019 14:56
Matches updated
Oppdatert:
30.11.-0001 00:00
Kilde: Web