21.11.2019 16:26
Matches updated
Oppdatert:
30.11.-0001 00:00
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1500: 5-1 (18:42)
1584: 3-0 (18:12)
1539: 1-5 (17:42)
Kampnr Tid Klasse Lag Dommere
1570 28.12 09:00 3 - A Nordaførr 2 - 2 De Andre
1404 28.12 09:20 1 - C Gul Smegma IL 3 - 5 Deportivo Lack of Talent
1502 28.12 09:40 2 - A Kela 0 - 3 FC Gråholten
1438 28.12 10:00 1 - H Narvesen+Moms 5 - 2 Los Jefes
1521 28.12 10:20 2 - C Nonsense 1 - 4 Bokam
1559 28.12 10:40 4 - A Grand Old Girls 1 - 0 De i svarte drakter
1522 28.12 11:00 2 - C XFK 0 - 1 Kjeldal United
1566 28.12 11:20 4 - B ReUnited 1 - 3 Old El Paso
1530 28.12 11:40 2 - D Supahdupah 0 - 5 FK Gevir 90s
1424 28.12 12:20 1 - F Tverlandet dansdrill 1 - 1 Odd Harry Hansen Vaktmesterservice
1516 28.12 12:40 2 - B Victorious Secret 1 - 1 Grand oldboys
1467 28.12 13:00 1 - M Force Majeure 5 - 2 FK Lowlife
1440 28.12 13:20 1 - I Tiki-Taka Masala 4 - 3 Lefseguttan
1579 28.12 13:40 3 - B FK Brigt Damer 1 - 4 FK Ukjent
1526 28.12 14:00 2 - C XFK 3 - 1 Nonsense
1507 28.12 14:20 2 - A Einar og hans venner på Facebook 0 - 5 Innstrandens OB
1565 28.12 15:00 4 - B League of Legends 1 - 2 Fk Avdanka
1426 28.12 15:20 1 - F Kalinka 0 - 1 Tverlandet dansdrill
1525 28.12 15:40 2 - C Kjeldal United 3 - 4 Bokam
1403 28.12 16:00 1 - B Møsso 1 - 4 Peiseran
1505 28.12 16:20 2 - A FC Gråholten 6 - 1 Einar og hans venner på Facebook
1528 28.12 16:40 2 - D Limyra United 3 - 0 Supahdupah
1519 28.12 17:00 2 - B Kaffetørst Yachtclub 3 - 0 Ballspielverein Beiarn 15
1562 28.12 17:20 4 - B ReUnited 4 - 3 League of Legends
1524 28.12 17:40 2 - C Kjeldal United 4 - 3 Nonsense
1501 28.12 18:00 2 - A Saope 2 - 1 Einar og hans venner på Facebook
1409 28.12 18:20 1 - C Ole-Andreas sine bråos uten Ole-Andreas 3 - 5 Gul Smegma IL
1504 28.12 18:40 2 - A Innstrandens OB 3 - 2 Kela
1431 28.12 19:00 1 - G GlutenKlaten 3 - 0 Las Ardillas Azules
1563 29.12 09:20 4 - B Fk Avdanka 1 - 0 ReUnited
1407 29.12 09:40 1 - C FK Brigt 0 - 3 Gul Smegma IL
1450 29.12 10:00 1 - J Old but gold 0 - 1 Iraq FC
1523 29.12 10:20 2 - C Bokam 5 - 1 XFK
1478 29.12 11:00 1 - 16-dels finale Gul Smegma IL 2 - 1 Team Jokke
1480 29.12 11:30 1 - 16-dels finale Lokomotiv Hugo 4 - 3 Er gratis kaffe og kake i kiosken den neste timen
1492 29.12 12:00 1 - 16-dels finale Pål T Jørgensen 4 - 3 Peiseran
1483 29.12 12:30 1 - 16-dels finale FC Hulløy 2 - 0 Tverlandet dansdrill
1538 29.12 13:00 2 - Kvartfinale Bokam 6 - 0 Kjeldal United
1476 29.12 13:30 1 - Åttendedelsfinaler X Fotballklubb 0 - 2 Gul Smegma IL
1485 29.12 14:00 1 - Åttendedelsfinaler Storjord Futsal 1 - 6 Kråkegull SK
1568 29.12 14:30 4 - A-1/2-2 Fk Avdanka 1 - 2 FK Nederlaget
1494 29.12 15:00 1 - Kvartfinale Exxo FC 5 - 2 Odd Harry Hansen Vaktmesterservice
1583 29.12 15:30 3 - A-1/2-2 FC Miniputt 4 - 5 Ebbes
1499 29.12 16:00 1 - Semifinale Kråkegull SK 4 - 0 Clarkes
21.11.2019 16:26
Matches updated
Oppdatert:
30.11.-0001 00:00
Kilde: Web