20.01.2020 14:02
Matches updated
Oppdatert:
19.01.2019 18:41
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
723: 30-24 (18:41)
722: 21-29 (18:41)
721: 36-23 (18:41)
Kampnr Tid Klasse Lag Dommere
107 16.01 17:00 TB-MB - G Haukvatnet frilufts barnehage TB-MB 17 - 23 Thora Stormers TB-MB
1284 16.01 17:15 TB-MB - B Steindal skole TB-MB 28 - 20 Team Unpredictable TB-MB - 1
1263 16.01 17:30 TB-H - D Trondheim brannkorps idrettslag TB-H 30 - 16 Statnett
112 16.01 17:45 TB-MB - K DFØ Agressorz TB-MB 26 - 22 Klabblaget TB-MB
1250 16.01 18:00 TB-H - B Reservelaget TB-H 18 - 24 Ranheim skole
1135 16.01 18:15 TB-MA - E Nordic Semiconductor 30 - 17 Opal 1
71 16.01 18:30 TB-MB - F Aker BP BIL TB-MB 16 - 24 Huseby ungdomsskole TB-MB
1280 16.01 18:45 TB-MB - B Skatteetatens bedriftsidrettslag Trondheim TB-MB 23 - 23 Team Unpredictable TB-MB - 1
138 16.01 19:15 TB-MB - O Buf ballklubb 18 - 23 NTNU TB-MB
1254 16.01 19:30 TB-H - B Charlottenlund barneskole TB-H - 1 17 - 25 Ranheim skole
1103 16.01 19:45 TB-MA - C NSMO TB-MA - 1 24 - 15 Team Norgeshus
70 16.01 20:00 TB-MB - F Huseby ungdomsskole TB-MB 11 - 31 Flå skole TB-MB
1286 16.01 20:15 TB-MB - C NAV Hjelpemiddelsentral TB-MB - 1 12 - 29 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1
1327 16.01 20:30 TB-MB - J Brekkåsen idrettsbarnehage TB-MB 17 - 19 Jakobsli skole TB-MB
136 16.01 20:45 TB-MB - O Nidarvoll skole TB-MB 24 - 16 NTNU TB-MB
1410 16.01 21:00 TB-MB - R COWI BL TB-MB 25 - 17 KongensGjengen
1107 16.01 21:15 TB-MA - C Brøt mæ på IL TB-MA - 1 17 - 24 Team Norgeshus
72 16.01 21:30 TB-MB - F Aker BP BIL TB-MB 18 - 20 Flå skole TB-MB
1288 16.01 21:45 TB-MB - C Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-MB - 1 32 - 16 NAV Hjelpemiddelsentral TB-MB - 1
1325 16.01 22:00 TB-MB - J Jakobsli skole TB-MB 12 - 26 Brekkåsen idrettsbarnehage TB-MB
137 16.01 22:15 TB-MB - O Buf ballklubb 20 - 17 Nidarvoll skole TB-MB
1414 16.01 22:30 TB-MB - R AS Byggservice TB-MB - 1 20 - 23 KongensGjengen
1105 16.01 22:45 TB-MA - C Brøt mæ på IL TB-MA - 1 13 - 27 NSMO TB-MA - 1
481 17.01 17:00 VB-D - A Cava girls VB-D 49 - 20 Bynesgjengen VB-D
486 17.01 17:20 VB-MC - D FIRE Stjørdal VB-MC 1 - 0 Red Devils
479 17.01 17:40 VB-D - A Vikhammer ungdomsskole VB-D 44 - 16 Bynesgjengen VB-D
484 17.01 18:00 VB-MC - D FIRE Stjørdal VB-MC 31 - 24 Kamerater VB-MC
477 17.01 18:20 VB-D - A Bynesgjengen VB-D 1 - 0 Idrettsfestivalen
483 17.01 18:40 VB-MC - D Team Ugla VB-MC - 1 24 - 40 FIRE Stjørdal VB-MC
1495 17.01 19:00 VB-MB - D SpareBank1 SMN VB-MA 28 - 22 Vikhammer ungdomsskole VB-MB - 1
590 17.01 19:20 VB-MC - F NAY´s Forente Team 19 - 42 Saupstad killers
1493 17.01 19:40 VB-MB - D SpareBank1 SMN VB-MA 33 - 21 TINE Tunga 3
592 17.01 20:00 VB-MC - F Hemit BIL 58 - 18 NAY´s Forente Team
1491 17.01 20:20 VB-MB - D TINE Tunga 3 31 - 26 Vikhammer ungdomsskole VB-MB - 1
594 17.01 20:40 VB-MC - F Hemit BIL 36 - 31 Saupstad killers
414 17.01 21:00 VB-MC - C FireTrondheim VB-MC -2 40 - 25 Moholt Psyk. VB-MC - 1
275 17.01 21:20 VB-MB - A Epic Six VB-MB - 1 46 - 16 Charlottenlund Us VB-MB - 1
418 17.01 21:40 VB-MC - C Columna VB-MC 19 - 37 FireTrondheim VB-MC -2
274 17.01 22:00 VB-MB - A Charlottenlund Us VB-MB - 1 24 - 34 Tanem skole VB-MB
416 17.01 22:20 VB-MC - C Nypvang barnehage 25 - 45 FireTrondheim VB-MC -2
271 17.01 22:40 VB-MB - A Tonstad skole VB-MB 33 - 30 Charlottenlund Us VB-MB - 1
284 18.01 16:00 VB-MB - C Enable 23 - 30 NTNU/SINTEF BIL VB-MB
281 18.01 16:20 VB-MB - B Rosenborg skole 1 39 - 19 Leangen Kulturbarnehage VB-MB
286 18.01 16:40 VB-MB - C Brekkåsen skole VB-MB 24 - 27 Enable
278 18.01 17:00 VB-MB - B TINE Tunga 1 20 - 33 Rosenborg skole 1
288 18.01 17:20 VB-MB - C TrønderEnergi BIL 2 14 - 45 Enable
280 18.01 17:40 VB-MB - B Leangen Kulturbarnehage VB-MB 19 - 40 TINE Tunga 1
307 18.01 18:00 VB-MC - B Bayer Lever Kosen 36 - 33 Geomatikk IKT
1489 18.01 18:20 VB-MB - E Rosenborg skole 2 33 - 30 TINE Tunga 2
309 18.01 18:40 VB-MC - B Trolla IL 43 - 21 Bayer Lever Kosen
1487 18.01 19:00 VB-MB - E Rosenborg skole 2 28 - 30 Idrettsfestivalen VB-MB - 1
311 18.01 19:20 VB-MC - B Trolla IL 39 - 23 Geomatikk IKT
1485 18.01 19:40 VB-MB - E Idrettsfestivalen VB-MB - 1 31 - 21 TINE Tunga 2
569 18.01 20:00 VB-MC - E Statkraft BIL VB-MC 48 - 18 Norservice
468 18.01 20:20 VB-MB - F Trekanten Tigers 38 - 24 TrønderEnergi BIL 1
566 18.01 20:40 VB-MC - E Fire Trondheim VB-MC - 1 40 - 20 Statkraft BIL VB-MC
464 18.01 21:00 VB-MB - F Siemenslaget VB-MA 45 - 15 TrønderEnergi BIL 1
570 18.01 21:20 VB-MC - E Soldi VB-MC 33 - 31 Statkraft BIL VB-MC
467 18.01 21:40 VB-MB - F TrønderEnergi BIL 1 22 - 32 Lundamo IL VB-MB
834 18.01 22:00 VB-MB - J Telenor 36 - 21 Norges Geologiske Undersøkelse
610 18.01 22:20 VB-MC - G Smashing Dreamteam 23 - 36 RamBIL
832 18.01 22:40 VB-MB - J Telenor 21 - 29 Gimse skole
608 18.01 23:00 VB-MC - G Furutoppers 29 - 38 RamBIL
830 18.01 23:20 VB-MB - J Gimse skole 40 - 23 Norges Geologiske Undersøkelse
606 18.01 23:40 VB-MC - G RamBIL 33 - 33 St. Olavs Nitro
791 19.01 08:00 VB-MB - H Sunndal Volleyball 28 - 21 Skretting
298 19.01 08:20 VB-MC - A Brundalen skole VB-MC 38 - 23 Kongsberg Klask&Vind VB-MC
793 19.01 08:40 VB-MB - H Bouvet Elite 13 - 47 Sunndal Volleyball
300 19.01 09:00 VB-MC - A Charlottenlund HVS powerwalkers VB-MC - 1 0 - 1 Kongsberg Klask&Vind VB-MC
794 19.01 09:20 VB-MB - H Skretting 37 - 19 Bouvet Elite
296 19.01 09:40 VB-MC - A Kongsberg Klask&Vind VB-MC 32 - 30 DFØ Agressorz VB-MC
582 19.01 10:00 VB-MB - G SURTIDO volleyballklubb VB-MB 21 - 33 Stive fingre VB-MB
785 19.01 10:20 VB-H - A Skretting VB-H 39 - 18 TINE Elnesvågen
579 19.01 10:40 VB-MB - G TINE Elnesvågen 21 - 31 SURTIDO volleyballklubb VB-MB
1448 19.01 11:00 VB-H - B Asko 13 - 45 Melhus oldboys VB-H - 1
781 19.01 11:20 VB-H - A Strømstans VB-H 38 - 18 TINE Elnesvågen
581 19.01 11:40 VB-MB - G Stive fingre VB-MB 37 - 15 TINE Elnesvågen
1449 19.01 12:00 VB-H - B Melhus oldboys VB-H - 1 21 - 30 Sparebank 1 SMN
783 19.01 12:20 VB-H - A Skretting VB-H 25 - 19 Strømstans VB-H
1452 19.01 12:40 VB-H - B Sparebank 1 SMN 46 - 18 Asko
817 19.01 13:00 VB-MB - A 1/16-1 Rosenborg skole 1 20 - 29 Skretting
819 19.01 13:20 VB-MB - A 1/16-3 TINE Tunga 3 26 - 29 Trekanten Tigers
724 19.01 13:40 VB-MC - A-1/8-1 Brundalen skole VB-MC 35 - 22 Rehabs United
729 19.01 14:00 VB-MC - A-1/8-6 RamBIL 24 - 31 Trolla IL
726 19.01 14:20 VB-MC - A-1/8-3 Bayer Lever Kosen 18 - 37 St. Olavs Nitro
727 19.01 14:40 VB-MC - A-1/8-4 Columna VB-MC 32 - 29 Hemit BIL
714 19.01 15:00 VB-MB - A-1/8-6 Trondheimslærerne VB-MA 24 - 26 Svanholm Six feet above VB-MB
712 19.01 15:20 VB-MB - A-1/8-4 Enable 20 - 37 Siemenslaget VB-MA
713 19.01 15:40 VB-MB - A-1/8-5 Trekanten Tigers 30 - 23 NTNU/SINTEF BIL VB-MB
710 19.01 16:00 VB-MB - A-1/8-2 SpareBank1 SMN VB-MA 44 - 14 Telenor
733 19.01 16:20 VB-MC - A-1/4-2 St. Olavs Nitro 24 - 38 Columna VB-MC
718 19.01 16:40 VB-MB - A-1/4-2 Stive fingre VB-MB 29 - 23 Siemenslaget VB-MA
787 19.01 17:00 VB-H - A-1/2-1 Skretting VB-H 20 - 29 Melhus oldboys VB-H - 1
707 19.01 17:20 VB-D - A-1/2-2 Ladies in black, VB-D 37 - 15 Vikhammer ungdomsskole VB-D
721 19.01 17:40 VB-MB - A-1/2-1 Epic Six VB-MB - 1 36 - 23 Stive fingre VB-MB
738 19.01 18:00 VB-MC - A-F Columna VB-MC 31 - 32 Telia Churnbusters
723 19.01 18:20 VB-MB - A-F Epic Six VB-MB - 1 30 - 24 SURTIDO volleyballklubb VB-MB
20.01.2020 14:02
Matches updated
Oppdatert:
19.01.2019 18:41
Kilde: Web