23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
19.01.2019 18:41
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
723: 30-24 (18:41)
722: 21-29 (18:41)
721: 36-23 (18:41)
Kampnr Tid Klasse Lag Dommere
1244 16.01 17:15 TB-H - A Rosenborg skole 3 - 0 Sjetne Maddogs
1213 16.01 17:30 TB-D - A Nyfødt intensiv 2 TB-D - 2 0 - 7 Byåsen skole TB-D
353 16.01 17:45 TB-D - F Team TL TB-D - 1 0 - 1 Nyfødt intensiv TB-D - 1
1202 16.01 18:00 TB-D - C Sjetne hot shots 2 - 0 Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-D - 1
1219 16.01 18:15 TB-D - E Øya Allstars 0 - 1 Hjerteknuserne TB-D
134 16.01 18:30 TB-MB - I Buvik skole TB-MB 6 - 2 Charlottenlund HVS powerwalkers TB-MB - 1
1312 16.01 18:45 TB-MB - H Kattan 3.0 2 - 0 Høyeggen skole TB-MB
1349 16.01 19:00 TB-MB - N AS Byggservice TB-MB - 2 2 - 0 Fam Magne TB-MB
56 16.01 19:15 TB-MB - A Vidhaugen Whitesocks TB-MB 1 - 1 Team Strålende TB-MB - 1
1366 16.01 19:30 TB-MB - P Lade skole 0 - 0 Enable TB-MB
1111 16.01 19:45 TB-MA - D Heimdal Indoor TB-MA 6 - 0 Opal 2
133 16.01 20:00 TB-MB - I Charlottenlund HVS powerwalkers TB-MB - 1 0 - 10 Stavset skole TB-MB
1310 16.01 20:15 TB-MB - H Høyeggen skole TB-MB 1 - 1 Klæbu Sparebank TB-MB - 1
1347 16.01 20:30 TB-MB - N Fam Magne TB-MB 0 - 2 Støren Barneskole
55 16.01 20:45 TB-MB - A Team Strålende TB-MB - 1 0 - 3 Sticos TB-MB
1368 16.01 21:00 TB-MB - P Lade skole 9 - 0 Løvset barnehage TB-MB
1109 16.01 21:15 TB-MA - D Opal 2 2 - 0 Tanem skole TB-MA
135 16.01 21:30 TB-MB - I Buvik skole TB-MB 0 - 8 Stavset skole TB-MB
1314 16.01 21:45 TB-MB - H Kattan 3.0 4 - 0 Klæbu Sparebank TB-MB - 1
1299 16.01 22:00 TB-MB - E Tempebra TB-MB 1 - 2 Brainstormers TB-MB
57 16.01 22:15 TB-MB - A Vidhaugen Whitesocks TB-MB 0 - 4 Sticos TB-MB
1364 16.01 22:30 TB-MB - P Enable TB-MB 5 - 0 Løvset barnehage TB-MB
1113 16.01 22:45 TB-MA - D Heimdal Indoor TB-MA 3 - 0 Tanem skole TB-MA
149 17.01 17:00 TB-H - B Charlottenlund barneskole TB-H - 1 2 - 2 Reservelaget TB-H
1256 17.01 17:15 TB-H - C BEKK trippel 2 - 0 Betonmast 1
1351 17.01 17:30 TB-MB - N AS Byggservice TB-MB - 2 5 - 0 Støren Barneskole
429 17.01 17:45 TB-MB - R AS Byggservice TB-MB - 1 0 - 1 COWI BL TB-MB
1290 17.01 18:00 TB-MB - C Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-MB - 1 1 - 3 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1
1133 17.01 18:15 TB-MA - E Nordic Semiconductor 2 - 2 Hoeggen skole
59 17.01 18:30 TB-MB - B Steindal skole TB-MB 3 - 0 Skatteetatens bedriftsidrettslag Trondheim TB-MB
1320 17.01 18:45 TB-MB - G Haukvatnet frilufts barnehage TB-MB 1 - 2 Itema AS
1207 17.01 19:00 TB-D - D Charlottenlund VGS TB-D - 1 0 - 4 Sparebank 1 SMN TB-D
86 17.01 19:15 TB-MA - B Team Jarlsberg TB-MB - 1 2 - 4 Ugla skole TB-MA
1340 17.01 19:30 TB-MB - M Idrettsfestivalen TB-MB 3 - 0 Øya hh. 4B
1131 17.01 19:45 TB-MA - E Hoeggen skole 1 - 1 Opal 1
147 17.01 20:00 TB-D - E Øya Allstars 0 - 0 Sjetne Rosa Panthers
1198 17.01 20:15 TB-D - C Charlottenlund barneskole TB-D - 1 1 - 1 Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-D - 1
1209 17.01 20:30 TB-D - D Charlottenlund VGS TB-D - 1 0 - 1 Hammerdalen TB-D
85 17.01 20:45 TB-MA - B Ugla skole TB-MA 2 - 0 Utleira TB-MA - 1
1342 17.01 21:00 TB-MB - M Stabbens sprækeste TB-MB - 1 4 - 4 Idrettsfestivalen TB-MB
1249 17.01 21:15 TB-H - A Statkraft BIL TB-H 2 - 0 Sjetne Maddogs
145 17.01 21:30 TB-D - E Hjerteknuserne TB-D 0 - 0 Sjetne Rosa Panthers
1200 17.01 21:45 TB-D - C Sjetne hot shots 1 - 0 Charlottenlund barneskole TB-D - 1
1205 17.01 22:00 TB-D - D Sparebank 1 SMN TB-D 7 - 0 Hammerdalen TB-D
87 17.01 22:15 TB-MA - B Team Jarlsberg TB-MB - 1 0 - 4 Utleira TB-MA - 1
1344 17.01 22:30 TB-MB - M Stabbens sprækeste TB-MB - 1 3 - 1 Øya hh. 4B
1247 17.01 22:45 TB-H - A Statkraft BIL TB-H 1 - 1 Rosenborg skole
106 18.01 16:15 TB-MB - G Thora Stormers TB-MB 5 - 0 Itema AS
1264 18.01 16:30 TB-H - D All inn FK 1 - 5 Trondheim brannkorps idrettslag TB-H
1331 18.01 16:45 TB-MB - K Hommelvik skole TB-MB - 1 1 - 2 DFØ Agressorz TB-MB
68 18.01 17:00 TB-MB - E Yraguten TB-MB 2 - 0 Tempebra TB-MB
1116 18.01 17:15 TB-MA - F St. Olavs Medtek TB-MA 0 - 6 Syltynn
1211 18.01 17:30 TB-D - A Byåsen skole TB-D 10 - 0 SuperHRs TB-D
526 18.01 17:45 TB-H - C Tieto Oilers TB-H - 1 4 - 0 Betonmast 1
1266 18.01 18:00 TB-H - D All inn FK 0 - 0 Statnett
1333 18.01 18:15 TB-MB - K Hommelvik skole TB-MB - 1 2 - 0 Klabblaget TB-MB
69 18.01 18:30 TB-MB - E Yraguten TB-MB 2 - 1 Brainstormers TB-MB
1114 18.01 18:45 TB-MA - F Syltynn 4 - 0 St. Olavs Medtek TB-MA
1215 18.01 19:00 TB-D - A Nyfødt intensiv 2 TB-D - 2 4 - 1 SuperHRs TB-D
525 18.01 19:15 TB-H - C Tieto Oilers TB-H - 1 5 - 0 BEKK trippel
1336 18.01 19:30 TB-MB - L Storsleggene TB-MB 3 - 3 Grøtte Barnehage TB-MB
1095 18.01 19:45 TB-MA - A Selsbakk skole TB-MA - 1 0 - 5 Telenor
153 18.01 20:00 TB-D - B Trygg/Lade, SK TB-D - 1 0 - 1 Farmakologen Biobabes TB-D - 1
1372 18.01 20:15 TB-MB - Q Katta Ball og Spadserklubb TB-MB 2 - 2 Stockholm tur/retur
1297 18.01 20:30 TB-MB - D Kosekroken Rangers TB-MB - 1 2 - 0 Sokna Elektro TB-MB
117 18.01 20:45 TB-MB - L Storsleggene TB-MB 4 - 1 Katta Ball og Spadserklubb I TB-MB - 1
1232 18.01 21:00 TB-D - F Team TL TB-D - 1 2 - 0 Ranheim skole
1093 18.01 21:15 TB-MA - A Selsbakk skole TB-MA - 1 0 - 2 Bergini TB-MA - 1
152 18.01 21:30 TB-D - B Trygg/Lade, SK TB-D - 1 0 - 5 Lindenwood Lady Lions TB-D - 1
1370 18.01 21:45 TB-MB - Q Stockholm tur/retur 3 - 0 St olav ambulanse TB-MB
1295 18.01 22:00 TB-MB - D Kosekroken Rangers TB-MB - 1 1 - 0 Securitas TB-MB
115 18.01 22:15 TB-MB - L Grøtte Barnehage TB-MB 4 - 1 Katta Ball og Spadserklubb I TB-MB - 1
1228 18.01 22:30 TB-D - F Nyfødt intensiv TB-D - 1 0 - 1 Ranheim skole
1091 18.01 22:45 TB-MA - A Bergini TB-MA - 1 1 - 0 Telenor
151 18.01 23:00 TB-D - B Lindenwood Lady Lions TB-D - 1 0 - 0 Farmakologen Biobabes TB-D - 1
1374 18.01 23:15 TB-MB - Q Katta Ball og Spadserklubb TB-MB 5 - 1 St olav ambulanse TB-MB
1293 18.01 23:30 TB-MB - D Securitas TB-MB 2 - 1 Sokna Elektro TB-MB
366 19.01 08:00 TB-MB - A-1/16-2 AS Byggservice TB-MB - 2 1 - 0 Enable TB-MB
1380 19.01 08:15 TB-MB - A-1/8-1 Yraguten TB-MB 3 - 1 Sticos TB-MB
1377 19.01 08:30 TB-MB - A-1/16-1 Katta Ball og Spadserklubb TB-MB 1 - 2 Nidarvoll skole TB-MB
368 19.01 08:45 TB-MB - A-1/8-2 Idrettsfestivalen TB-MB 0 - 2 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1
1390 19.01 09:00 TB-MB - A-1/8-6 Kosekroken Rangers TB-MB - 1  1 - 2 Flå skole TB-MB 
1387 19.01 09:15 TB-MB - A-1/8-4 Kattan 3.0  2 - 0 Jakobsli skole TB-MB 
371 19.01 09:30 TB-MB - A-1/8-5 Team Unpredictable TB-MB - 1 5 - 0 Enable TB-MB
1392 19.01 09:45 TB-MB - A-1/8-7 DFØ Agressorz TB-MB 1 - 2 Grøtte Barnehage TB-MB
1385 19.01 10:00 TB-MB - A-1/8-3 Nidarvoll skole TB-MB 3 - 1 Thora Stormers TB-MB 365+1376+1377 |
374 19.01 10:15 TB-MB - A-1/8-8 COWI BL TB-MB 0 - 3 Stavset skole TB-MB
1120 19.01 10:30 TB-MA - Kvartfinale 1 - TB-MA Hoeggen skole 0 - 3 Syltynn
1397 19.01 10:45 TB-MB - A-1/4-1 Yraguten TB-MB 0 - 1 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 367+1380+1381 | 368+1382+1383
377 19.01 11:00 TB-MB - A-1/4-3 Team Unpredictable TB-MB - 1 1 - 0 Flå skole TB-MB 371+1388+1389 | 372+1390+1391
1122 19.01 11:15 TB-MA - Kvartfinale 2 - TB-MA NSMO TB-MA - 1 1 - 5 Heimdal Indoor TB-MA
1399 19.01 11:30 TB-MB - A-1/4-2 Nidarvoll skole TB-MB 2 - 0 Kattan 3.0 369+1384+1385 | 370+1386+1387
378 19.01 11:45 TB-MB - A-1/4-4 Grøtte Barnehage TB-MB 1 - 6 Stavset skole TB-MB 373+1392+1393 | 374+1394+1395
1124 19.01 12:00 TB-MA - Semifinale 1 - TB-MA Telenor 0 - 4 Syltynn
1235 19.01 12:15 TB-D - Kvartfinale 1 - TB-D Sjetne Rosa Panthers 0 - 2 Team TL TB-D - 1
379 19.01 12:30 TB-MB - A-1/2-1 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 2 - 1 Nidarvoll skole TB-MB 375+1396+1397 | 376+1398+1399
1126 19.01 12:45 TB-MA - Semifinale 2 - TB-MA NSMO TB-MA - 1 0 - 4 Ugla skole TB-MA 361+1122+1123 |
1237 19.01 13:00 TB-D - Kvartfinale 2 - TB-D Sjetne hot shots 0 - 1 Sparebank 1 SMN TB-D
380 19.01 13:15 TB-MB - A-1/2-2 Team Unpredictable TB-MB - 1 0 - 4 Stavset skole TB-MB 377+1400+1401 | 378+1402+1403
1268 19.01 13:30 TB-H - A-1/2-1 Rosenborg skole 1 - 2 Trondheim brannkorps idrettslag TB-H
1271 19.01 13:45 TB-H - A-1/2-2 Tieto Oilers TB-H - 1 0 - 1 Charlottenlund barneskole TB-H - 1
364 19.01 14:00 TB-MA - Finale TB-MA Syltynn 2 - 1 Ugla skole TB-MA 362+1124+1125 | 363+1126+1127
1240 19.01 14:15 TB-D - Semifinale 2 - TB-D Sparebank 1 SMN TB-D  1 - 0 Lindenwood Lady Lions TB-D - 1  356+1236+1237 |
1239 19.01 14:30 TB-D - Semifinale 1 - TB-D Byåsen skole TB-D 2 - 0 Sjetne Rosa Panthers
381 19.01 15:00 TB-MB - A-F Charlottenlund barneskole TB-MB - 1  0 - 3 Stavset skole TB-MB  379+1404+1405 | 380+1406+1407
1242 19.01 15:15 TB-D - Finale TB-D Byåsen skole TB-D  2 - 4 Sparebank 1 SMN TB-D  357+1238+1239 | 358+1240+1241
1273 19.01 15:30 TB-H - A-F Rosenborg skole 0 - 3 Charlottenlund barneskole TB-H - 1 611+1268+1269 | 612+1270+1271
636 19.01 16:00 FB-HB - A-1/4-1 Butikkfinans FB-HB 1 - 0 Bouvet Elite
637 19.01 16:20 FB-HB - A-1/4-2 COOP FC 4 - 1 Multiconsult
648 19.01 16:40 FB-MB - A-1/2-1 AS Byggservice FB-MB 4 - 2 Orkla Sparebank
649 19.01 17:00 FB-MB - A-1/2-2 Grandiosa Stranda FB-MB 3 - 1 NAY OG NEVER
650 19.01 17:40 FB-MB - A-F AS Byggservice FB-MB 3 - 1 Grandiosa Stranda FB-MB
642 19.01 18:00 FB-HB - A-F COOP FC 0 - 1 Trondheim VVS 1
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
19.01.2019 18:41
Kilde: Web