23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
19.01.2019 18:41
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
723: 30-24 (18:41)
722: 21-29 (18:41)
721: 36-23 (18:41)
Kampnr Tid Klasse Lag Dommere
143 16.01 17:00 TB-D - A Nyfødt intensiv 2 TB-D - 2 11 - 32 Byåsen skole TB-D
1245 16.01 17:30 TB-H - A Rosenborg skole 30 - 5 Sjetne Maddogs
146 16.01 17:45 TB-D - E Øya Allstars 20 - 34 Hjerteknuserne TB-D
1230 16.01 18:00 TB-D - F Team TL TB-D - 1 24 - 21 Nyfødt intensiv TB-D - 1
1203 16.01 18:15 TB-D - C Sjetne hot shots 20 - 26 Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-D - 1
128 16.01 18:30 TB-MB - N AS Byggservice TB-MB - 2 19 - 28 Fam Magne TB-MB
1354 16.01 18:45 TB-MB - I Buvik skole TB-MB 16 - 20 Charlottenlund HVS powerwalkers TB-MB - 1
1313 16.01 19:00 TB-MB - H Kattan 3.0 17 - 22 Høyeggen skole TB-MB
92 16.01 19:15 TB-MA - D Heimdal Indoor TB-MA 31 - 10 Opal 2
1276 16.01 19:30 TB-MB - A Vidhaugen Whitesocks TB-MB 20 - 24 Team Strålende TB-MB - 1
1367 16.01 19:45 TB-MB - P Lade skole 16 - 30 Enable TB-MB
127 16.01 20:00 TB-MB - N Fam Magne TB-MB 24 - 21 Støren Barneskole
1352 16.01 20:15 TB-MB - I Charlottenlund HVS powerwalkers TB-MB - 1 13 - 25 Stavset skole TB-MB
1311 16.01 20:30 TB-MB - H Høyeggen skole TB-MB 39 - 11 Klæbu Sparebank TB-MB - 1
91 16.01 20:45 TB-MA - D Opal 2 3 - 35 Tanem skole TB-MA
1274 16.01 21:00 TB-MB - A Team Strålende TB-MB - 1 20 - 17 Sticos TB-MB
1369 16.01 21:15 TB-MB - P Lade skole 26 - 13 Løvset barnehage TB-MB
67 16.01 21:30 TB-MB - E Tempebra TB-MB 19 - 26 Brainstormers TB-MB
1356 16.01 21:45 TB-MB - I Buvik skole TB-MB 16 - 26 Stavset skole TB-MB
1315 16.01 22:00 TB-MB - H Kattan 3.0 28 - 13 Klæbu Sparebank TB-MB - 1
93 16.01 22:15 TB-MA - D Heimdal Indoor TB-MA 22 - 15 Tanem skole TB-MA
1278 16.01 22:30 TB-MB - A Vidhaugen Whitesocks TB-MB 18 - 31 Sticos TB-MB
1365 16.01 22:45 TB-MB - P Enable TB-MB 33 - 17 Løvset barnehage TB-MB
129 17.01 17:00 TB-MB - N AS Byggservice TB-MB - 2 18 - 29 Støren Barneskole
1252 17.01 17:15 TB-H - B Charlottenlund barneskole TB-H - 1 21 - 24 Reservelaget TB-H
1257 17.01 17:30 TB-H - C BEKK trippel 11 - 22 Betonmast 1
492 17.01 17:45 TB-MA - E Nordic Semiconductor 15 - 22 Hoeggen skole
1412 17.01 18:00 TB-MB - R AS Byggservice TB-MB - 1 20 - 18 COWI BL TB-MB
1291 17.01 18:15 TB-MB - C Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-MB - 1 15 - 20 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1
104 17.01 18:30 TB-D - D Charlottenlund VGS TB-D - 1 12 - 30 Sparebank 1 SMN TB-D
1282 17.01 18:45 TB-MB - B Steindal skole TB-MB 17 - 20 Skatteetatens bedriftsidrettslag Trondheim TB-MB
1321 17.01 19:00 TB-MB - G Haukvatnet frilufts barnehage TB-MB 23 - 16 Itema AS
491 17.01 19:15 TB-MA - E Hoeggen skole 24 - 22 Opal 1
1098 17.01 19:30 TB-MA - B Team Jarlsberg TB-MB - 1 9 - 40 Ugla skole TB-MA
1341 17.01 19:45 TB-MB - M Idrettsfestivalen TB-MB 23 - 12 Øya hh. 4B
105 17.01 20:00 TB-D - D Charlottenlund VGS TB-D - 1 24 - 28 Hammerdalen TB-D
1220 17.01 20:15 TB-D - E Øya Allstars 16 - 21 Sjetne Rosa Panthers
1199 17.01 20:30 TB-D - C Charlottenlund barneskole TB-D - 1 17 - 27 Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-D - 1
123 17.01 20:45 TB-H - A Statkraft BIL TB-H 30 - 13 Sjetne Maddogs
1096 17.01 21:00 TB-MA - B Ugla skole TB-MA 39 - 9 Utleira TB-MA - 1
1343 17.01 21:15 TB-MB - M Stabbens sprækeste TB-MB - 1 22 - 21 Idrettsfestivalen TB-MB
103 17.01 21:30 TB-D - D Sparebank 1 SMN TB-D 37 - 14 Hammerdalen TB-D
1216 17.01 21:45 TB-D - E Hjerteknuserne TB-D 15 - 27 Sjetne Rosa Panthers
1201 17.01 22:00 TB-D - C Sjetne hot shots 30 - 20 Charlottenlund barneskole TB-D - 1
122 17.01 22:15 TB-H - A Statkraft BIL TB-H 17 - 29 Rosenborg skole
1100 17.01 22:30 TB-MA - B Team Jarlsberg TB-MB - 1 21 - 28 Utleira TB-MA - 1
1345 17.01 22:45 TB-MB - M Stabbens sprækeste TB-MB - 1 40 - 9 Øya hh. 4B
113 18.01 16:15 TB-MB - K Hommelvik skole TB-MB - 1 19 - 25 DFØ Agressorz TB-MB
1316 18.01 16:30 TB-MB - G Thora Stormers TB-MB 23 - 20 Itema AS
1265 18.01 16:45 TB-H - D All inn FK 21 - 27 Trondheim brannkorps idrettslag TB-H
142 18.01 17:00 TB-D - A Byåsen skole TB-D 32 - 11 SuperHRs TB-D
1300 18.01 17:15 TB-MB - E Yraguten TB-MB 31 - 12 Tempebra TB-MB
1117 18.01 17:30 TB-MA - F St. Olavs Medtek TB-MA 10 - 32 Syltynn
114 18.01 17:45 TB-MB - K Hommelvik skole TB-MB - 1 33 - 22 Klabblaget TB-MB
1260 18.01 18:00 TB-H - C Tieto Oilers TB-H - 1 28 - 11 Betonmast 1
1267 18.01 18:15 TB-H - D All inn FK 33 - 17 Statnett
144 18.01 18:30 TB-D - A Nyfødt intensiv 2 TB-D - 2 30 - 22 SuperHRs TB-D
1302 18.01 18:45 TB-MB - E Yraguten TB-MB 39 - 12 Brainstormers TB-MB
1115 18.01 19:00 TB-MA - F Syltynn 33 - 16 St. Olavs Medtek TB-MA
84 18.01 19:15 TB-MA - A Selsbakk skole TB-MA - 1 16 - 22 Telenor
1258 18.01 19:30 TB-H - C Tieto Oilers TB-H - 1 27 - 15 BEKK trippel
1337 18.01 19:45 TB-MB - L Storsleggene TB-MB 16 - 26 Grøtte Barnehage TB-MB
66 18.01 20:00 TB-MB - D Kosekroken Rangers TB-MB - 1 18 - 24 Sokna Elektro TB-MB
1226 18.01 20:15 TB-D - B Trygg/Lade, SK TB-D - 1 24 - 35 Farmakologen Biobabes TB-D - 1
1373 18.01 20:30 TB-MB - Q Katta Ball og Spadserklubb TB-MB 23 - 18 Stockholm tur/retur
83 18.01 20:45 TB-MA - A Selsbakk skole TB-MA - 1 15 - 29 Bergini TB-MA - 1
1338 18.01 21:00 TB-MB - L Storsleggene TB-MB 17 - 23 Katta Ball og Spadserklubb I TB-MB - 1
1233 18.01 21:15 TB-D - F Team TL TB-D - 1 24 - 24 Ranheim skole
65 18.01 21:30 TB-MB - D Kosekroken Rangers TB-MB - 1 33 - 16 Securitas TB-MB
1224 18.01 21:45 TB-D - B Trygg/Lade, SK TB-D - 1 18 - 32 Lindenwood Lady Lions TB-D - 1
1371 18.01 22:00 TB-MB - Q Stockholm tur/retur 27 - 13 St olav ambulanse TB-MB
82 18.01 22:15 TB-MA - A Bergini TB-MA - 1 7 - 31 Telenor
1334 18.01 22:30 TB-MB - L Grøtte Barnehage TB-MB 16 - 27 Katta Ball og Spadserklubb I TB-MB - 1
1229 18.01 22:45 TB-D - F Nyfødt intensiv TB-D - 1 18 - 25 Ranheim skole
64 18.01 23:00 TB-MB - D Securitas TB-MB 23 - 24 Sokna Elektro TB-MB
1222 18.01 23:15 TB-D - B Lindenwood Lady Lions TB-D - 1 26 - 16 Farmakologen Biobabes TB-D - 1
1375 18.01 23:30 TB-MB - Q Katta Ball og Spadserklubb TB-MB 22 - 27 St olav ambulanse TB-MB
365 19.01 08:00 TB-MB - A-1/16-1 Katta Ball og Spadserklubb TB-MB 14 - 26 Nidarvoll skole TB-MB
1378 19.01 08:15 TB-MB - A-1/16-2 AS Byggservice TB-MB - 2 16 - 35 Enable TB-MB
1381 19.01 08:30 TB-MB - A-1/8-1 Yraguten TB-MB 25 - 22 Sticos TB-MB
370 19.01 08:45 TB-MB - A-1/8-4 Kattan 3.0 21 - 19 Jakobsli skole TB-MB
1382 19.01 09:00 TB-MB - A-1/8-2 Idrettsfestivalen TB-MB 22 - 19 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1
1391 19.01 09:15 TB-MB - A-1/8-6 Kosekroken Rangers TB-MB - 1  22 - 26 Flå skole TB-MB 
369 19.01 09:30 TB-MB - A-1/8-3 Nidarvoll skole TB-MB 21 - 21 Thora Stormers TB-MB 365+1376+1377 |
1388 19.01 09:45 TB-MB - A-1/8-5 Team Unpredictable TB-MB - 1 21 - 22 Enable TB-MB
1393 19.01 10:00 TB-MB - A-1/8-7 DFØ Agressorz TB-MB 19 - 27 Grøtte Barnehage TB-MB
375 19.01 10:15 TB-MB - A-1/4-1 Yraguten TB-MB 19 - 22 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 367+1380+1381 | 368+1382+1383
1394 19.01 10:30 TB-MB - A-1/8-8 COWI BL TB-MB 16 - 26 Stavset skole TB-MB
1121 19.01 10:45 TB-MA - Kvartfinale 1 - TB-MA Hoeggen skole 20 - 17 Syltynn
376 19.01 11:00 TB-MB - A-1/4-2 Nidarvoll skole TB-MB 23 - 16 Kattan 3.0 369+1384+1385 | 370+1386+1387
1400 19.01 11:15 TB-MB - A-1/4-3 Team Unpredictable TB-MB - 1 24 - 21 Flå skole TB-MB 371+1388+1389 | 372+1390+1391
1123 19.01 11:30 TB-MA - Kvartfinale 2 - TB-MA NSMO TB-MA - 1 25 - 9 Heimdal Indoor TB-MA
355 19.01 11:45 TB-D - Kvartfinale 1 - TB-D Sjetne Rosa Panthers 28 - 13 Team TL TB-D - 1
1402 19.01 12:00 TB-MB - A-1/4-4 Grøtte Barnehage TB-MB 14 - 25 Stavset skole TB-MB 373+1392+1393 | 374+1394+1395
1125 19.01 12:15 TB-MA - Semifinale 1 - TB-MA Telenor 26 - 10 Syltynn
356 19.01 12:30 TB-D - Kvartfinale 2 - TB-D Sjetne hot shots 7 - 39 Sparebank 1 SMN TB-D
1404 19.01 12:45 TB-MB - A-1/2-1 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 16 - 21 Nidarvoll skole TB-MB 375+1396+1397 | 376+1398+1399
1127 19.01 13:00 TB-MA - Semifinale 2 - TB-MA NSMO TB-MA - 1 30 - 12 Ugla skole TB-MA 361+1122+1123 |
612 19.01 13:15 TB-H - A-1/2-2 Tieto Oilers TB-H - 1 22 - 22 Charlottenlund barneskole TB-H - 1
1406 19.01 13:30 TB-MB - A-1/2-2 Team Unpredictable TB-MB - 1 19 - 21 Stavset skole TB-MB 377+1400+1401 | 378+1402+1403
1269 19.01 13:45 TB-H - A-1/2-1 Rosenborg skole 37 - 5 Trondheim brannkorps idrettslag TB-H
357 19.01 14:00 TB-D - Semifinale 1 - TB-D Byåsen skole TB-D 25 - 15 Sjetne Rosa Panthers
1128 19.01 14:15 TB-MA - Finale TB-MA Syltynn 11 - 30 Ugla skole TB-MA 362+1124+1125 | 363+1126+1127
1241 19.01 14:30 TB-D - Semifinale 2 - TB-D Sparebank 1 SMN TB-D  26 - 8 Lindenwood Lady Lions TB-D - 1  356+1236+1237 |
613 19.01 15:00 TB-H - A-F Rosenborg skole 24 - 16 Charlottenlund barneskole TB-H - 1 611+1268+1269 | 612+1270+1271
1408 19.01 15:15 TB-MB - A-F Charlottenlund barneskole TB-MB - 1  22 - 20 Stavset skole TB-MB  379+1404+1405 | 380+1406+1407
1243 19.01 15:30 TB-D - Finale TB-D Byåsen skole TB-D  13 - 21 Sparebank 1 SMN TB-D  357+1238+1239 | 358+1240+1241
734 19.01 16:00 VB-MC - A-1/4-3 FireTrondheim VB-MC -2 29 - 25 Trolla IL
735 19.01 16:20 VB-MC - A-1/4-4 Fire Trondheim VB-MC - 1 20 - 35 Telia Churnbusters
717 19.01 16:40 VB-MB - A-1/4-1 Epic Six VB-MB - 1 25 - 23 SpareBank1 SMN VB-MA
720 19.01 17:00 VB-MB - A-1/4-4 SURTIDO volleyballklubb VB-MB 33 - 21 Sunndal Volleyball
736 19.01 17:20 VB-MC - A-1/2-1 Soldi VB-MC 28 - 30 Columna VB-MC
706 19.01 17:40 VB-D - A-1/2-1 Cava girls VB-D 20 - 46 Stive fingre Dame VB-D
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
19.01.2019 18:41
Kilde: Web