23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
19.01.2019 18:41
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
723: 30-24 (18:41)
722: 21-29 (18:41)
721: 36-23 (18:41)
Kampnr Tid Klasse Lag Dommere
121 16.01 17:00 TB-H - A Rosenborg skole 1 - 1 Sjetne Maddogs
1212 16.01 17:15 TB-D - A Nyfødt intensiv 2 TB-D - 2 0 - 6 Byåsen skole TB-D
102 16.01 17:45 TB-D - C Sjetne hot shots 9 - 1 Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-D - 1
1218 16.01 18:00 TB-D - E Øya Allstars 0 - 2 Hjerteknuserne TB-D
1231 16.01 18:15 TB-D - F Team TL TB-D - 1 3 - 0 Nyfødt intensiv TB-D - 1
77 16.01 18:30 TB-MB - H Kattan 3.0 2 - 2 Høyeggen skole TB-MB
1348 16.01 18:45 TB-MB - N AS Byggservice TB-MB - 2 5 - 0 Fam Magne TB-MB
1355 16.01 19:00 TB-MB - I Buvik skole TB-MB 5 - 0 Charlottenlund HVS powerwalkers TB-MB - 1
140 16.01 19:15 TB-MB - P Lade skole 4 - 4 Enable TB-MB
1110 16.01 19:30 TB-MA - D Heimdal Indoor TB-MA 0 - 2 Opal 2
1277 16.01 19:45 TB-MB - A Vidhaugen Whitesocks TB-MB 1 - 2 Team Strålende TB-MB - 1
76 16.01 20:00 TB-MB - H Høyeggen skole TB-MB 2 - 2 Klæbu Sparebank TB-MB - 1
1346 16.01 20:15 TB-MB - N Fam Magne TB-MB 1 - 3 Støren Barneskole
1353 16.01 20:30 TB-MB - I Charlottenlund HVS powerwalkers TB-MB - 1 1 - 7 Stavset skole TB-MB
141 16.01 20:45 TB-MB - P Lade skole 2 - 1 Løvset barnehage TB-MB
1108 16.01 21:00 TB-MA - D Opal 2 3 - 2 Tanem skole TB-MA
1275 16.01 21:15 TB-MB - A Team Strålende TB-MB - 1 3 - 5 Sticos TB-MB
78 16.01 21:30 TB-MB - H Kattan 3.0 4 - 1 Klæbu Sparebank TB-MB - 1
1298 16.01 21:45 TB-MB - E Tempebra TB-MB 2 - 5 Brainstormers TB-MB
1357 16.01 22:00 TB-MB - I Buvik skole TB-MB 0 - 2 Stavset skole TB-MB
139 16.01 22:15 TB-MB - P Enable TB-MB 2 - 1 Løvset barnehage TB-MB
1112 16.01 22:30 TB-MA - D Heimdal Indoor TB-MA 1 - 2 Tanem skole TB-MA
1279 16.01 22:45 TB-MB - A Vidhaugen Whitesocks TB-MB 1 - 3 Sticos TB-MB
524 17.01 17:00 TB-H - C BEKK trippel 0 - 1 Betonmast 1
1350 17.01 17:15 TB-MB - N AS Byggservice TB-MB - 2 2 - 2 Støren Barneskole
1253 17.01 17:30 TB-H - B Charlottenlund barneskole TB-H - 1 3 - 2 Reservelaget TB-H
63 17.01 17:45 TB-MB - C Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-MB - 1 3 - 0 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1
1132 17.01 18:00 TB-MA - E Nordic Semiconductor 3 - 2 Hoeggen skole
1413 17.01 18:15 TB-MB - R AS Byggservice TB-MB - 1 1 - 4 COWI BL TB-MB
108 17.01 18:30 TB-MB - G Haukvatnet frilufts barnehage TB-MB 3 - 1 Itema AS
1206 17.01 18:45 TB-D - D Charlottenlund VGS TB-D - 1 2 - 3 Sparebank 1 SMN TB-D
1283 17.01 19:00 TB-MB - B Steindal skole TB-MB 0 - 1 Skatteetatens bedriftsidrettslag Trondheim TB-MB
118 17.01 19:15 TB-MB - M Idrettsfestivalen TB-MB 6 - 3 Øya hh. 4B
1130 17.01 19:30 TB-MA - E Hoeggen skole 4 - 4 Opal 1
1099 17.01 19:45 TB-MA - B Team Jarlsberg TB-MB - 1 0 - 10 Ugla skole TB-MA
100 17.01 20:00 TB-D - C Charlottenlund barneskole TB-D - 1 2 - 1 Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-D - 1
1208 17.01 20:15 TB-D - D Charlottenlund VGS TB-D - 1 5 - 4 Hammerdalen TB-D
1221 17.01 20:30 TB-D - E Øya Allstars 2 - 5 Sjetne Rosa Panthers
119 17.01 20:45 TB-MB - M Stabbens sprækeste TB-MB - 1 1 - 5 Idrettsfestivalen TB-MB
1248 17.01 21:00 TB-H - A Statkraft BIL TB-H 1 - 5 Sjetne Maddogs
1097 17.01 21:15 TB-MA - B Ugla skole TB-MA 2 - 5 Utleira TB-MA - 1
101 17.01 21:30 TB-D - C Sjetne hot shots 5 - 2 Charlottenlund barneskole TB-D - 1
1204 17.01 21:45 TB-D - D Sparebank 1 SMN TB-D 4 - 3 Hammerdalen TB-D
1217 17.01 22:00 TB-D - E Hjerteknuserne TB-D 1 - 3 Sjetne Rosa Panthers
120 17.01 22:15 TB-MB - M Stabbens sprækeste TB-MB - 1 2 - 5 Øya hh. 4B
1246 17.01 22:30 TB-H - A Statkraft BIL TB-H 1 - 5 Rosenborg skole
1101 17.01 22:45 TB-MA - B Team Jarlsberg TB-MB - 1 3 - 7 Utleira TB-MA - 1
597 18.01 16:15 TB-H - D All inn FK 1 - 15 Trondheim brannkorps idrettslag TB-H
1330 18.01 16:30 TB-MB - K Hommelvik skole TB-MB - 1 3 - 2 DFØ Agressorz TB-MB
1317 18.01 16:45 TB-MB - G Thora Stormers TB-MB 3 - 2 Itema AS
314 18.01 17:00 TB-MA - F St. Olavs Medtek TB-MA 1 - 3 Syltynn
1210 18.01 17:15 TB-D - A Byåsen skole TB-D 8 - 1 SuperHRs TB-D
1301 18.01 17:30 TB-MB - E Yraguten TB-MB 3 - 5 Tempebra TB-MB
598 18.01 17:45 TB-H - D All inn FK 4 - 1 Statnett
1332 18.01 18:00 TB-MB - K Hommelvik skole TB-MB - 1 5 - 0 Klabblaget TB-MB
1261 18.01 18:15 TB-H - C Tieto Oilers TB-H - 1 3 - 1 Betonmast 1
313 18.01 18:30 TB-MA - F Syltynn 8 - 1 St. Olavs Medtek TB-MA
1214 18.01 18:45 TB-D - A Nyfødt intensiv 2 TB-D - 2 5 - 2 SuperHRs TB-D
1303 18.01 19:00 TB-MB - E Yraguten TB-MB 3 - 2 Brainstormers TB-MB
116 18.01 19:15 TB-MB - L Storsleggene TB-MB 6 - 3 Grøtte Barnehage TB-MB
1094 18.01 19:30 TB-MA - A Selsbakk skole TB-MA - 1 3 - 1 Telenor
1259 18.01 19:45 TB-H - C Tieto Oilers TB-H - 1 0 - 2 BEKK trippel
317 18.01 20:00 TB-MB - Q Katta Ball og Spadserklubb TB-MB 3 - 3 Stockholm tur/retur
1296 18.01 20:15 TB-MB - D Kosekroken Rangers TB-MB - 1 6 - 0 Sokna Elektro TB-MB
1227 18.01 20:30 TB-D - B Trygg/Lade, SK TB-D - 1 2 - 5 Farmakologen Biobabes TB-D - 1
354 18.01 20:45 TB-D - F Team TL TB-D - 1 3 - 1 Ranheim skole
1092 18.01 21:00 TB-MA - A Selsbakk skole TB-MA - 1 2 - 2 Bergini TB-MA - 1
1339 18.01 21:15 TB-MB - L Storsleggene TB-MB 1 - 3 Katta Ball og Spadserklubb I TB-MB - 1
316 18.01 21:30 TB-MB - Q Stockholm tur/retur 2 - 5 St olav ambulanse TB-MB
1294 18.01 21:45 TB-MB - D Kosekroken Rangers TB-MB - 1 4 - 1 Securitas TB-MB
1225 18.01 22:00 TB-D - B Trygg/Lade, SK TB-D - 1 3 - 1 Lindenwood Lady Lions TB-D - 1
352 18.01 22:15 TB-D - F Nyfødt intensiv TB-D - 1 3 - 4 Ranheim skole
1090 18.01 22:30 TB-MA - A Bergini TB-MA - 1 2 - 1 Telenor
1335 18.01 22:45 TB-MB - L Grøtte Barnehage TB-MB 1 - 2 Katta Ball og Spadserklubb I TB-MB - 1
318 18.01 23:00 TB-MB - Q Katta Ball og Spadserklubb TB-MB 3 - 4 St olav ambulanse TB-MB
1292 18.01 23:15 TB-MB - D Securitas TB-MB 0 - 3 Sokna Elektro TB-MB
1223 18.01 23:30 TB-D - B Lindenwood Lady Lions TB-D - 1 1 - 4 Farmakologen Biobabes TB-D - 1
367 19.01 08:00 TB-MB - A-1/8-1 Yraguten TB-MB 2 - 1 Sticos TB-MB
1376 19.01 08:15 TB-MB - A-1/16-1 Katta Ball og Spadserklubb TB-MB 3 - 3 Nidarvoll skole TB-MB
1379 19.01 08:30 TB-MB - A-1/16-2 AS Byggservice TB-MB - 2 3 - 4 Enable TB-MB
372 19.01 08:45 TB-MB - A-1/8-6 Kosekroken Rangers TB-MB - 1 0 - 1 Flå skole TB-MB
1386 19.01 09:00 TB-MB - A-1/8-4 Kattan 3.0  0 - 1 Jakobsli skole TB-MB 
1383 19.01 09:15 TB-MB - A-1/8-2 Idrettsfestivalen TB-MB 0 - 4 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1
373 19.01 09:30 TB-MB - A-1/8-7 DFØ Agressorz TB-MB 2 - 4 Grøtte Barnehage TB-MB
1384 19.01 09:45 TB-MB - A-1/8-3 Nidarvoll skole TB-MB 0 - 1 Thora Stormers TB-MB 365+1376+1377 |
1389 19.01 10:00 TB-MB - A-1/8-5 Team Unpredictable TB-MB - 1 4 - 1 Enable TB-MB
360 19.01 10:15 TB-MA - Kvartfinale 1 - TB-MA Hoeggen skole 3 - 4 Syltynn
1396 19.01 10:30 TB-MB - A-1/4-1 Yraguten TB-MB 2 - 3 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 367+1380+1381 | 368+1382+1383
1395 19.01 10:45 TB-MB - A-1/8-8 COWI BL TB-MB 3 - 0 Stavset skole TB-MB
361 19.01 11:00 TB-MA - Kvartfinale 2 - TB-MA NSMO TB-MA - 1 2 - 0 Heimdal Indoor TB-MA
1398 19.01 11:15 TB-MB - A-1/4-2 Nidarvoll skole TB-MB 1 - 0 Kattan 3.0 369+1384+1385 | 370+1386+1387
1401 19.01 11:30 TB-MB - A-1/4-3 Team Unpredictable TB-MB - 1 4 - 4 Flå skole TB-MB 371+1388+1389 | 372+1390+1391
362 19.01 11:45 TB-MA - Semifinale 1 - TB-MA Telenor 3 - 2 Syltynn
1234 19.01 12:00 TB-D - Kvartfinale 1 - TB-D Sjetne Rosa Panthers 4 - 2 Team TL TB-D - 1
1403 19.01 12:15 TB-MB - A-1/4-4 Grøtte Barnehage TB-MB 3 - 1 Stavset skole TB-MB 373+1392+1393 | 374+1394+1395
363 19.01 12:30 TB-MA - Semifinale 2 - TB-MA NSMO TB-MA - 1 0 - 3 Ugla skole TB-MA 361+1122+1123 |
1236 19.01 12:45 TB-D - Kvartfinale 2 - TB-D Sjetne hot shots 7 - 0 Sparebank 1 SMN TB-D
1405 19.01 13:00 TB-MB - A-1/2-1 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1  3 - 2 Nidarvoll skole TB-MB  375+1396+1397 | 376+1398+1399
611 19.01 13:15 TB-H - A-1/2-1 Rosenborg skole 0 - 7 Trondheim brannkorps idrettslag TB-H
1270 19.01 13:30 TB-H - A-1/2-2 Tieto Oilers TB-H - 1 1 - 4 Charlottenlund barneskole TB-H - 1
1407 19.01 13:45 TB-MB - A-1/2-2 Team Unpredictable TB-MB - 1 5 - 2 Stavset skole TB-MB 377+1400+1401 | 378+1402+1403
358 19.01 14:00 TB-D - Semifinale 2 - TB-D Sparebank 1 SMN TB-D  2 - 3 Lindenwood Lady Lions TB-D - 1  356+1236+1237 |
1238 19.01 14:15 TB-D - Semifinale 1 - TB-D Byåsen skole TB-D 0 - 1 Sjetne Rosa Panthers
1129 19.01 14:30 TB-MA - Finale TB-MA Syltynn 2 - 5 Ugla skole TB-MA 362+1124+1125 | 363+1126+1127
359 19.01 15:00 TB-D - Finale TB-D Byåsen skole TB-D  1 - 1 Sparebank 1 SMN TB-D  357+1238+1239 | 358+1240+1241
1272 19.01 15:15 TB-H - A-F Rosenborg skole 0 - 2 Charlottenlund barneskole TB-H - 1 611+1268+1269 | 612+1270+1271
1409 19.01 15:30 TB-MB - A-F Charlottenlund barneskole TB-MB - 1  1 - 4 Stavset skole TB-MB  379+1404+1405 | 380+1406+1407
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
19.01.2019 18:41
Kilde: Web