19.01.2020 12:47
Matches updated
Oppdatert:
19.01.2019 18:41
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
723: 30-24 (18:41)
722: 21-29 (18:41)
721: 36-23 (18:41)
Kampnr Tid Klasse Lag Bane Dommere
60 17:00 TB-MB - B Steindal skole TB-MB 1 - 2 Team Unpredictable TB-MB - 1 D2
107 17:00 TB-MB - G Haukvatnet frilufts barnehage TB-MB 17 - 23 Thora Stormers TB-MB F1B
121 17:00 TB-H - A Rosenborg skole 1 - 1 Sjetne Maddogs F2A SEAT banen
143 17:00 TB-D - A Nyfødt intensiv 2 TB-D - 2 11 - 32 Byåsen skole TB-D F1A 3T banen
596 17:00 TB-H - D Trondheim brannkorps idrettslag TB-H 14 - 0 Statnett F2B SEAT banen
780 17:00 VB-MC - H Rehabs United 25 - 36 Telia Churnbusters F1C
828 17:00 KB-MB - N Sit BIL 3 - 1 St. Olavs Sp3 E2
829 17:00 KB-MB - N Acando BUSS 0 - 0 Red Devils E3
1459 17:00 FB-MA - A Idrettsveien Birkebeinere FB-MA - 1 2 - 3 VINNERLAGET FB-MA - 1 D3 Vitagile banen
1212 17:15 TB-D - A Nyfødt intensiv 2 TB-D - 2 0 - 6 Byåsen skole TB-D F2A SEAT banen
1244 17:15 TB-H - A Rosenborg skole 3 - 0 Sjetne Maddogs D1 Compenso banen
1262 17:15 TB-H - D Trondheim brannkorps idrettslag TB-H 6 - 0 Statnett D2
1284 17:15 TB-MB - B Steindal skole TB-MB 28 - 20 Team Unpredictable TB-MB - 1 F1B
1318 17:15 TB-MB - G Haukvatnet frilufts barnehage TB-MB 2 - 5 Thora Stormers TB-MB F2B SEAT banen
779 17:20 VB-MC - H Sit BIL 25 - 35 LT Skala F1C
802 17:20 KB-MB - M Em1 Brokers - 1 2 - 3 KATTAN E2
803 17:20 KB-MB - M Nidarvoll skole KB-MB 6 - 0 Bouvet Elite E3
1463 17:20 FB-MA - A Geitspranget 5 - 2 Gartnerhaugen FB-MA D3 Vitagile banen
1213 17:30 TB-D - A Nyfødt intensiv 2 TB-D - 2 0 - 7 Byåsen skole TB-D D1 Compenso banen
1245 17:30 TB-H - A Rosenborg skole 30 - 5 Sjetne Maddogs F1A 3T banen
1263 17:30 TB-H - D Trondheim brannkorps idrettslag TB-H 30 - 16 Statnett F1B
1285 17:30 TB-MB - B Steindal skole TB-MB 2 - 4 Team Unpredictable TB-MB - 1 F2B SEAT banen
1319 17:30 TB-MB - G Haukvatnet frilufts barnehage TB-MB 0 - 6 Thora Stormers TB-MB D2
474 17:40 VB-D - B Rosenborg skole 23 - 31 Lundamo IL VB-D F1C
826 17:40 KB-MB - N Sit BIL 4 - 2 Acando BUSS E2
827 17:40 KB-MB - N St. Olavs Sp3 0 - 0 Red Devils E3
1464 17:40 FB-MA - A Nordbohus FB-MA 0 - 3 VINNERLAGET FB-MA - 1 D3 Vitagile banen
102 17:45 TB-D - C Sjetne hot shots 9 - 1 Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-D - 1 F2A SEAT banen
112 17:45 TB-MB - K DFØ Agressorz TB-MB 26 - 22 Klabblaget TB-MB F1B
146 17:45 TB-D - E Øya Allstars 20 - 34 Hjerteknuserne TB-D F1A 3T banen
148 17:45 TB-H - B Reservelaget TB-H 1 - 0 Ranheim skole D2
353 17:45 TB-D - F Team TL TB-D - 1 0 - 1 Nyfødt intensiv TB-D - 1 D1 Compenso banen
493 17:45 TB-MA - E Nordic Semiconductor 3 - 0 Opal 1 F2B SEAT banen
778 18:00 VB-MC - H LT Skala 24 - 40 Telia Churnbusters F1C
804 18:00 KB-MB - M Bouvet Elite 2 - 2 Em1 Brokers - 1 E2
805 18:00 KB-MB - M KATTAN 1 - 5 Nidarvoll skole KB-MB E3
1134 18:00 TB-MA - E Nordic Semiconductor 1 - 1 Opal 1 D2
1202 18:00 TB-D - C Sjetne hot shots 2 - 0 Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-D - 1 D1 Compenso banen
1218 18:00 TB-D - E Øya Allstars 0 - 2 Hjerteknuserne TB-D F2A SEAT banen
1230 18:00 TB-D - F Team TL TB-D - 1 24 - 21 Nyfødt intensiv TB-D - 1 F1A 3T banen
1250 18:00 TB-H - B Reservelaget TB-H 18 - 24 Ranheim skole F1B
1328 18:00 TB-MB - K DFØ Agressorz TB-MB 5 - 1 Klabblaget TB-MB F2B SEAT banen
1456 18:00 FB-MA - A Idrettsveien Birkebeinere FB-MA - 1 3 - 1 Geitspranget D3 Vitagile banen
1135 18:15 TB-MA - E Nordic Semiconductor 30 - 17 Opal 1 F1B
1203 18:15 TB-D - C Sjetne hot shots 20 - 26 Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-D - 1 F1A 3T banen
1219 18:15 TB-D - E Øya Allstars 0 - 1 Hjerteknuserne TB-D D1 Compenso banen
1231 18:15 TB-D - F Team TL TB-D - 1 3 - 0 Nyfødt intensiv TB-D - 1 F2A SEAT banen
1251 18:15 TB-H - B Reservelaget TB-H 2 - 3 Ranheim skole F2B SEAT banen
1329 18:15 TB-MB - K DFØ Agressorz TB-MB 3 - 0 Klabblaget TB-MB D2
777 18:20 VB-MC - H Sit BIL 26 - 39 Rehabs United F1C
824 18:20 KB-MB - N Acando BUSS 1 - 3 St. Olavs Sp3 E2
825 18:20 KB-MB - N Red Devils 0 - 0 Sit BIL E3
1458 18:20 FB-MA - A VINNERLAGET FB-MA - 1 6 - 0 Gartnerhaugen FB-MA D3 Vitagile banen
58 18:30 TB-MB - B Skatteetatens bedriftsidrettslag Trondheim TB-MB 0 - 5 Team Unpredictable TB-MB - 1 D2
71 18:30 TB-MB - F Aker BP BIL TB-MB 16 - 24 Huseby ungdomsskole TB-MB F1B
77 18:30 TB-MB - H Kattan 3.0 2 - 2 Høyeggen skole TB-MB F2A SEAT banen
128 18:30 TB-MB - N AS Byggservice TB-MB - 2 19 - 28 Fam Magne TB-MB F1A 3T banen
134 18:30 TB-MB - I Buvik skole TB-MB 6 - 2 Charlottenlund HVS powerwalkers TB-MB - 1 D1 Compenso banen
747 18:30 MT-MB - M Sørborgen skole 4 - 0 Kanonbra Nay´s E4
762 18:30 MT-MB - N Interwell Pluggers 3 - 7 Bergkrystallene E5
809 18:30 MT-MA - G Saksvik skole 0 - 8 Kuuurant E6
473 18:40 VB-D - B Lundamo IL VB-D 16 - 37 Ladies in black, VB-D F1C
800 18:40 KB-MA - C St. Olavs Hjerteknuserne KB-MA 7 - 1 HENT kanonball 1 E2
801 18:40 KB-MA - C Liggeunderlaget 4 - 4 Heklers E3
1460 18:40 FB-MA - A Geitspranget 5 - 0 Nordbohus FB-MA D3 Vitagile banen
1070 18:45 MT-MB - M Sørborgen skole 6 - 2 Kanonbra Nay´s E5
1076 18:45 MT-MB - N Interwell Pluggers 3 - 10 Bergkrystallene E6
1182 18:45 MT-MA - G Saksvik skole 0 - 4 Kuuurant E4
1280 18:45 TB-MB - B Skatteetatens bedriftsidrettslag Trondheim TB-MB 23 - 23 Team Unpredictable TB-MB - 1 F1B
1306 18:45 TB-MB - F Aker BP BIL TB-MB 5 - 1 Huseby ungdomsskole TB-MB F2B SEAT banen
1312 18:45 TB-MB - H Kattan 3.0 2 - 0 Høyeggen skole TB-MB D1 Compenso banen
1348 18:45 TB-MB - N AS Byggservice TB-MB - 2 5 - 0 Fam Magne TB-MB F2A SEAT banen
1354 18:45 TB-MB - I Buvik skole TB-MB 16 - 20 Charlottenlund HVS powerwalkers TB-MB - 1 F1A 3T banen
776 19:00 VB-MC - H Telia Churnbusters 34 - 26 Sit BIL F1C
806 19:00 KB-MB - M Bouvet Elite 3 - 3 KATTAN E2
807 19:00 KB-MB - M Em1 Brokers - 1 2 - 7 Nidarvoll skole KB-MB E3
1071 19:00 MT-MB - M Sørborgen skole 7 - 7 Kanonbra Nay´s E6
1077 19:00 MT-MB - N Interwell Pluggers 2 - 0 Bergkrystallene E4
1183 19:00 MT-MA - G Saksvik skole 3 - 6 Kuuurant E5
1281 19:00 TB-MB - B Skatteetatens bedriftsidrettslag Trondheim TB-MB 4 - 0 Team Unpredictable TB-MB - 1 F2B SEAT banen
1307 19:00 TB-MB - F Aker BP BIL TB-MB 1 - 2 Huseby ungdomsskole TB-MB D2
1313 19:00 TB-MB - H Kattan 3.0 17 - 22 Høyeggen skole TB-MB F1A 3T banen
1349 19:00 TB-MB - N AS Byggservice TB-MB - 2 2 - 0 Fam Magne TB-MB D1 Compenso banen
1355 19:00 TB-MB - I Buvik skole TB-MB 5 - 0 Charlottenlund HVS powerwalkers TB-MB - 1 F2A SEAT banen
1462 19:00 FB-MA - A Gartnerhaugen FB-MA 1 - 1 Idrettsveien Birkebeinere FB-MA - 1 D3 Vitagile banen
56 19:15 TB-MB - A Vidhaugen Whitesocks TB-MB 1 - 1 Team Strålende TB-MB - 1 D1 Compenso banen
88 19:15 TB-MA - C NSMO TB-MA - 1 0 - 4 Team Norgeshus F2B SEAT banen
92 19:15 TB-MA - D Heimdal Indoor TB-MA 31 - 10 Opal 2 F1A 3T banen
138 19:15 TB-MB - O Buf ballklubb 18 - 23 NTNU TB-MB F1B
140 19:15 TB-MB - P Lade skole 4 - 4 Enable TB-MB F2A SEAT banen
150 19:15 TB-H - B Charlottenlund barneskole TB-H - 1 5 - 0 Ranheim skole D2
170 19:15 MT-MB - F Vikåsen barnebolig MT-MB 2 - 3 Compenso IPS E5
490 19:15 MT-MB - J Vegdirektoratet 3 - 7 SG Finans MT-MB E6
823 19:15 MT-MB - O NTE BIL 1 - 3 coop regnskap E4
424 19:20 FB-HA - D Fc Strækk FB-HA 4 - 1 Inn 1 D3 Vitagile banen
447 19:20 KB-MB - G Nidarvoll Helsehus 3 - 0 Atb KB-MB E2
448 19:20 KB-MB - G Uståsen KB-MB 3 - 1 Ballsn Tits E3
775 19:20 VB-MC - H Rehabs United 32 - 32 LT Skala F1C
992 19:30 MT-MB - F Vikåsen barnebolig MT-MB 2 - 10 Compenso IPS E6
1046 19:30 MT-MB - J Vegdirektoratet 2 - 0 SG Finans MT-MB E4
1082 19:30 MT-MB - O NTE BIL 6 - 4 coop regnskap E5
1102 19:30 TB-MA - C NSMO TB-MA - 1 2 - 1 Team Norgeshus D2
1110 19:30 TB-MA - D Heimdal Indoor TB-MA 0 - 2 Opal 2 F2A SEAT banen
1254 19:30 TB-H - B Charlottenlund barneskole TB-H - 1 17 - 25 Ranheim skole F1B
1276 19:30 TB-MB - A Vidhaugen Whitesocks TB-MB 20 - 24 Team Strålende TB-MB - 1 F1A 3T banen
1362 19:30 TB-MB - O Buf ballklubb 0 - 2 NTNU TB-MB F2B SEAT banen
1366 19:30 TB-MB - P Lade skole 0 - 0 Enable TB-MB D1 Compenso banen
423 19:40 FB-HA - D TrønderEnergi FB-HA 2 - 3 Fornybar IL FB-HA D3 Vitagile banen
471 19:40 VB-D - B Ladies in black, VB-D 42 - 12 Rosenborg skole F1C
798 19:40 KB-MA - C St. Olavs Hjerteknuserne KB-MA 6 - 1 Liggeunderlaget E2
799 19:40 KB-MA - C HENT kanonball 1 2 - 3 Heklers E3
993 19:45 MT-MB - F Vikåsen barnebolig MT-MB 1 - 5 Compenso IPS E4
1047 19:45 MT-MB - J Vegdirektoratet 6 - 1 SG Finans MT-MB E5
1083 19:45 MT-MB - O NTE BIL 10 - 9 coop regnskap E6
1103 19:45 TB-MA - C NSMO TB-MA - 1 24 - 15 Team Norgeshus F1B
1111 19:45 TB-MA - D Heimdal Indoor TB-MA 6 - 0 Opal 2 D1 Compenso banen
1255 19:45 TB-H - B Charlottenlund barneskole TB-H - 1 3 - 2 Ranheim skole F2B SEAT banen
1277 19:45 TB-MB - A Vidhaugen Whitesocks TB-MB 1 - 2 Team Strålende TB-MB - 1 F2A SEAT banen
1363 19:45 TB-MB - O Buf ballklubb 1 - 0 NTNU TB-MB D2
1367 19:45 TB-MB - P Lade skole 16 - 30 Enable TB-MB F1A 3T banen
61 20:00 TB-MB - C NAV Hjelpemiddelsentral TB-MB - 1 0 - 3 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 D2
70 20:00 TB-MB - F Huseby ungdomsskole TB-MB 11 - 31 Flå skole TB-MB F1B
76 20:00 TB-MB - H Høyeggen skole TB-MB 2 - 2 Klæbu Sparebank TB-MB - 1 F2A SEAT banen
111 20:00 TB-MB - J Brekkåsen idrettsbarnehage TB-MB 2 - 6 Jakobsli skole TB-MB F2B SEAT banen
127 20:00 TB-MB - N Fam Magne TB-MB 24 - 21 Støren Barneskole F1A 3T banen
133 20:00 TB-MB - I Charlottenlund HVS powerwalkers TB-MB - 1 0 - 10 Stavset skole TB-MB D1 Compenso banen
445 20:00 KB-MB - G Nidarvoll Helsehus 1 - 3 Uståsen KB-MB E2
446 20:00 KB-MB - G Atb KB-MB 0 - 5 Ballsn Tits E3
746 20:00 MT-MB - M Sørborgen skole 3 - 0 Statnett E4
761 20:00 MT-MB - N Interwell Pluggers 5 - 2 Trondheim Bydrift E5
810 20:00 MT-MA - G Saksvik skole 6 - 4 Nardo skole E6
815 20:00 VB-MB - I Trondheimslærerne VB-MA 40 - 14 Asko F1C
1455 20:00 FB-MA - A Gartnerhaugen FB-MA 1 - 2 Nordbohus FB-MA D3 Vitagile banen
1068 20:15 MT-MB - M Sørborgen skole 4 - 7 Statnett E5
1074 20:15 MT-MB - N Interwell Pluggers 10 - 6 Trondheim Bydrift E6
1184 20:15 MT-MA - G Saksvik skole 3 - 1 Nardo skole E4
1286 20:15 TB-MB - C NAV Hjelpemiddelsentral TB-MB - 1 12 - 29 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 F1B
1304 20:15 TB-MB - F Huseby ungdomsskole TB-MB 2 - 3 Flå skole TB-MB F2B SEAT banen
1310 20:15 TB-MB - H Høyeggen skole TB-MB 1 - 1 Klæbu Sparebank TB-MB - 1 D1 Compenso banen
1326 20:15 TB-MB - J Brekkåsen idrettsbarnehage TB-MB 1 - 1 Jakobsli skole TB-MB D2
1346 20:15 TB-MB - N Fam Magne TB-MB 1 - 3 Støren Barneskole F2A SEAT banen
1352 20:15 TB-MB - I Charlottenlund HVS powerwalkers TB-MB - 1 13 - 25 Stavset skole TB-MB F1A 3T banen
299 20:20 VB-MC - A DFØ Agressorz VB-MC 31 - 33 Brundalen skole VB-MC F1C
420 20:20 FB-HA - D Inn 1 2 - 2 TrønderEnergi FB-HA D3 Vitagile banen
796 20:20 KB-MA - C Liggeunderlaget 6 - 1 HENT kanonball 1 E2
797 20:20 KB-MA - C Heklers 1 - 5 St. Olavs Hjerteknuserne KB-MA E3
1069 20:30 MT-MB - M Sørborgen skole 4 - 9 Statnett E6
1075 20:30 MT-MB - N Interwell Pluggers 2 - 1 Trondheim Bydrift E4
1185 20:30 MT-MA - G Saksvik skole 3 - 3 Nardo skole E5
1287 20:30 TB-MB - C NAV Hjelpemiddelsentral TB-MB - 1 1 - 4 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 F2B SEAT banen
1305 20:30 TB-MB - F Huseby ungdomsskole TB-MB 2 - 4 Flå skole TB-MB D2
1311 20:30 TB-MB - H Høyeggen skole TB-MB 39 - 11 Klæbu Sparebank TB-MB - 1 F1A 3T banen
1327 20:30 TB-MB - J Brekkåsen idrettsbarnehage TB-MB 17 - 19 Jakobsli skole TB-MB F1B
1347 20:30 TB-MB - N Fam Magne TB-MB 0 - 2 Støren Barneskole D1 Compenso banen
1353 20:30 TB-MB - I Charlottenlund HVS powerwalkers TB-MB - 1 1 - 7 Stavset skole TB-MB F2A SEAT banen
419 20:40 FB-HA - D Fc Strækk FB-HA 4 - 2 Fornybar IL FB-HA D3 Vitagile banen
443 20:40 KB-MB - G Uståsen KB-MB 4 - 1 Atb KB-MB E2
444 20:40 KB-MB - G Ballsn Tits 3 - 1 Nidarvoll Helsehus E3
812 20:40 VB-MB - I Vacant VB-MB 0 - 1 Trondheimslærerne VB-MA F1C
55 20:45 TB-MB - A Team Strålende TB-MB - 1 0 - 3 Sticos TB-MB D1 Compenso banen
90 20:45 TB-MA - C Brøt mæ på IL TB-MA - 1 3 - 2 Team Norgeshus F2B SEAT banen
91 20:45 TB-MA - D Opal 2 3 - 35 Tanem skole TB-MA F1A 3T banen
136 20:45 TB-MB - O Nidarvoll skole TB-MB 24 - 16 NTNU TB-MB F1B
141 20:45 TB-MB - P Lade skole 2 - 1 Løvset barnehage TB-MB F2A SEAT banen
171 20:45 MT-MB - F Vikåsen barnebolig MT-MB 4 - 4 Team RELIS MT-MB E5
428 20:45 TB-MB - R COWI BL TB-MB 0 - 0 KongensGjengen D2
489 20:45 MT-MB - J SG Finans MT-MB 7 - 7 Vegdirektoratet E6
822 20:45 MT-MB - O NTE BIL 3 - 0 Lag Strålende E4
226 21:00 FB-HA - B HK FB-HA 2 - 0 If Forsikring FB-HA D3 Vitagile banen
561 21:00 KB-MB - I Fire Trondheim KB-MB 4 - 2 Espira Kystad E2
562 21:00 KB-MB - I Kongsveien Barnehage 5 - 2 Squaden E3
811 21:00 VB-MB - I NAV 35 - 19 Asko F1C
994 21:00 MT-MB - F Vikåsen barnebolig MT-MB 6 - 10 Team RELIS MT-MB E6
1044 21:00 MT-MB - J SG Finans MT-MB 1 - 1 Vegdirektoratet E4
1080 21:00 MT-MB - O NTE BIL 10 - 3 Lag Strålende E5
1106 21:00 TB-MA - C Brøt mæ på IL TB-MA - 1 1 - 2 Team Norgeshus D2
1108 21:00 TB-MA - D Opal 2 3 - 2 Tanem skole TB-MA F2A SEAT banen
1274 21:00 TB-MB - A Team Strålende TB-MB - 1 20 - 17 Sticos TB-MB F1A 3T banen
1358 21:00 TB-MB - O Nidarvoll skole TB-MB 3 - 3 NTNU TB-MB F2B SEAT banen
1368 21:00 TB-MB - P Lade skole 9 - 0 Løvset barnehage TB-MB D1 Compenso banen
1410 21:00 TB-MB - R COWI BL TB-MB 25 - 17 KongensGjengen F1B
995 21:15 MT-MB - F Vikåsen barnebolig MT-MB 2 - 1 Team RELIS MT-MB E4
1045 21:15 MT-MB - J SG Finans MT-MB 1 - 9 Vegdirektoratet E5
1081 21:15 MT-MB - O NTE BIL 17 - 1 Lag Strålende E6
1107 21:15 TB-MA - C Brøt mæ på IL TB-MA - 1 17 - 24 Team Norgeshus F1B
1109 21:15 TB-MA - D Opal 2 2 - 0 Tanem skole TB-MA D1 Compenso banen
1275 21:15 TB-MB - A Team Strålende TB-MB - 1 3 - 5 Sticos TB-MB F2A SEAT banen
1359 21:15 TB-MB - O Nidarvoll skole TB-MB 0 - 1 NTNU TB-MB D2
1369 21:15 TB-MB - P Lade skole 26 - 13 Løvset barnehage TB-MB F1A 3T banen
1411 21:15 TB-MB - R COWI BL TB-MB 3 - 5 KongensGjengen F2B SEAT banen
225 21:20 FB-HA - B Rosten skole FB-HA 7 - 2 Stubban JR D3 Vitagile banen
297 21:20 VB-MC - A DFØ Agressorz VB-MC 31 - 40 Charlottenlund HVS powerwalkers VB-MC - 1 F1C
588 21:20 KB-MB - J E.A. Smith 1 - 3 BN Bank - 1 E2
589 21:20 KB-MB - J Saupstad killers 1 - 5 Em1 Brokers - 2 E3
62 21:30 TB-MB - C Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-MB - 1 2 - 1 NAV Hjelpemiddelsentral TB-MB - 1 D2
67 21:30 TB-MB - E Tempebra TB-MB 19 - 26 Brainstormers TB-MB F1A 3T banen
72 21:30 TB-MB - F Aker BP BIL TB-MB 18 - 20 Flå skole TB-MB F1B
78 21:30 TB-MB - H Kattan 3.0 4 - 1 Klæbu Sparebank TB-MB - 1 F2A SEAT banen
110 21:30 TB-MB - J Jakobsli skole TB-MB 4 - 3 Brekkåsen idrettsbarnehage TB-MB F2B SEAT banen
135 21:30 TB-MB - I Buvik skole TB-MB 0 - 8 Stavset skole TB-MB D1 Compenso banen
745 21:30 MT-MB - M Statnett 1 - 1 Kanonbra Nay´s E4
760 21:30 MT-MB - N Trondheim Bydrift 3 - 10 Bergkrystallene E5
808 21:30 MT-MA - G Kuuurant 12 - 3 Nardo skole E6
422 21:40 FB-HA - D Fornybar IL FB-HA 1 - 0 Inn 1 D3 Vitagile banen
559 21:40 KB-MB - I Fire Trondheim KB-MB 2 - 3 Kongsveien Barnehage E2
560 21:40 KB-MB - I Espira Kystad 1 - 4 Squaden E3
813 21:40 VB-MB - I Trondheimslærerne VB-MA 43 - 14 NAV F1C
1066 21:45 MT-MB - M Statnett 8 - 3 Kanonbra Nay´s E5
1072 21:45 MT-MB - N Trondheim Bydrift 4 - 10 Bergkrystallene E6
1180 21:45 MT-MA - G Kuuurant 4 - 0 Nardo skole E4
1288 21:45 TB-MB - C Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-MB - 1 32 - 16 NAV Hjelpemiddelsentral TB-MB - 1 F1B
1298 21:45 TB-MB - E Tempebra TB-MB 2 - 5 Brainstormers TB-MB F2A SEAT banen
1308 21:45 TB-MB - F Aker BP BIL TB-MB 6 - 4 Flå skole TB-MB F2B SEAT banen
1314 21:45 TB-MB - H Kattan 3.0 4 - 0 Klæbu Sparebank TB-MB - 1 D1 Compenso banen
1324 21:45 TB-MB - J Jakobsli skole TB-MB 3 - 1 Brekkåsen idrettsbarnehage TB-MB D2
1356 21:45 TB-MB - I Buvik skole TB-MB 16 - 26 Stavset skole TB-MB F1A 3T banen
421 22:00 FB-HA - D TrønderEnergi FB-HA 0 - 3 Fc Strækk FB-HA D3 Vitagile banen
586 22:00 KB-MB - J E.A. Smith 4 - 2 Saupstad killers E2
587 22:00 KB-MB - J BN Bank - 1 3 - 3 Em1 Brokers - 2 E3
814 22:00 VB-MB - I Asko 1 - 0 Vacant VB-MB F1C
1067 22:00 MT-MB - M Statnett 16 - 5 Kanonbra Nay´s E6
1073 22:00 MT-MB - N Trondheim Bydrift 3 - 2 Bergkrystallene E4
1181 22:00 MT-MA - G Kuuurant 10 - 0 Nardo skole E5
1289 22:00 TB-MB - C Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-MB - 1 2 - 1 NAV Hjelpemiddelsentral TB-MB - 1 F2B SEAT banen
1299 22:00 TB-MB - E Tempebra TB-MB 1 - 2 Brainstormers TB-MB D1 Compenso banen
1309 22:00 TB-MB - F Aker BP BIL TB-MB 2 - 0 Flå skole TB-MB D2
1315 22:00 TB-MB - H Kattan 3.0 28 - 13 Klæbu Sparebank TB-MB - 1 F1A 3T banen
1325 22:00 TB-MB - J Jakobsli skole TB-MB 12 - 26 Brekkåsen idrettsbarnehage TB-MB F1B
1357 22:00 TB-MB - I Buvik skole TB-MB 0 - 2 Stavset skole TB-MB F2A SEAT banen
57 22:15 TB-MB - A Vidhaugen Whitesocks TB-MB 0 - 4 Sticos TB-MB D1 Compenso banen
89 22:15 TB-MA - C Brøt mæ på IL TB-MA - 1 1 - 3 NSMO TB-MA - 1 F2B SEAT banen
93 22:15 TB-MA - D Heimdal Indoor TB-MA 22 - 15 Tanem skole TB-MA F1A 3T banen
137 22:15 TB-MB - O Buf ballklubb 20 - 17 Nidarvoll skole TB-MB F1B
139 22:15 TB-MB - P Enable TB-MB 2 - 1 Løvset barnehage TB-MB F2A SEAT banen
169 22:15 MT-MB - F Compenso IPS 2 - 4 Team RELIS MT-MB E5
430 22:15 TB-MB - R AS Byggservice TB-MB - 1 2 - 3 KongensGjengen D2
821 22:15 MT-MB - O Lag Strålende 1 - 3 coop regnskap E4
228 22:20 FB-HA - B Stubban JR 4 - 0 If Forsikring FB-HA D3 Vitagile banen
295 22:20 VB-MC - A Charlottenlund HVS powerwalkers VB-MC - 1 29 - 42 Brundalen skole VB-MC F1C
557 22:20 KB-MB - I Kongsveien Barnehage 5 - 0 Espira Kystad E2
558 22:20 KB-MB - I Squaden 3 - 2 Fire Trondheim KB-MB E3
990 22:30 MT-MB - F Compenso IPS 15 - 5 Team RELIS MT-MB E6
1078 22:30 MT-MB - O Lag Strålende 5 - 5 coop regnskap E5
1104 22:30 TB-MA - C Brøt mæ på IL TB-MA - 1 1 - 1 NSMO TB-MA - 1 D2
1112 22:30 TB-MA - D Heimdal Indoor TB-MA 1 - 2 Tanem skole TB-MA F2A SEAT banen
1278 22:30 TB-MB - A Vidhaugen Whitesocks TB-MB 18 - 31 Sticos TB-MB F1A 3T banen
1360 22:30 TB-MB - O Buf ballklubb 0 - 3 Nidarvoll skole TB-MB F2B SEAT banen
1364 22:30 TB-MB - P Enable TB-MB 5 - 0 Løvset barnehage TB-MB D1 Compenso banen
1414 22:30 TB-MB - R AS Byggservice TB-MB - 1 20 - 23 KongensGjengen F1B
227 22:40 FB-HA - B Rosten skole FB-HA 1 - 0 HK FB-HA D3 Vitagile banen
584 22:40 KB-MB - J Saupstad killers 1 - 5 BN Bank - 1 E2
585 22:40 KB-MB - J Em1 Brokers - 2 3 - 2 E.A. Smith E3
816 22:40 VB-MB - I NAV 1 - 0 Vacant VB-MB F1C
991 22:45 MT-MB - F Compenso IPS 4 - 1 Team RELIS MT-MB E4
1079 22:45 MT-MB - O Lag Strålende 7 - 9 coop regnskap E6
1105 22:45 TB-MA - C Brøt mæ på IL TB-MA - 1 13 - 27 NSMO TB-MA - 1 F1B
1113 22:45 TB-MA - D Heimdal Indoor TB-MA 3 - 0 Tanem skole TB-MA D1 Compenso banen
1279 22:45 TB-MB - A Vidhaugen Whitesocks TB-MB 1 - 3 Sticos TB-MB F2A SEAT banen
1361 22:45 TB-MB - O Buf ballklubb 1 - 1 Nidarvoll skole TB-MB D2
1365 22:45 TB-MB - P Enable TB-MB 33 - 17 Løvset barnehage TB-MB F1A 3T banen
1415 22:45 TB-MB - R AS Byggservice TB-MB - 1 4 - 3 KongensGjengen F2B SEAT banen
19.01.2020 12:47
Matches updated
Oppdatert:
19.01.2019 18:41
Kilde: Web