21.01.2020 01:31
Matches updated
Oppdatert:
19.01.2019 18:41
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
723: 30-24 (18:41)
722: 21-29 (18:41)
721: 36-23 (18:41)
Kampnr Tid Klasse Lag Bane Dommere
129 17:00 TB-MB - N AS Byggservice TB-MB - 2 18 - 29 Støren Barneskole F1A 3T banen
149 17:00 TB-H - B Charlottenlund barneskole TB-H - 1 2 - 2 Reservelaget TB-H D1 Compenso banen
193 17:00 KB-MB - D Leangen Kulturbarnehage KB-MB 1 - 3 Bayer Lever Kosen E3
194 17:00 KB-MB - D Ni Muser KB-MB - 1 4 - 0 XL BYGG KB-MB - 2- FURIOUS BASTARDS E2
480 17:00 VB-D - A Idrettsfestivalen 0 - 1 Vikhammer ungdomsskole VB-D F1C
481 17:00 VB-D - A Cava girls VB-D 49 - 20 Bynesgjengen VB-D F1B
510 17:00 FB-HA - A Kattem Legends FB-HA - 1 3 - 2 Teknobygg FB-HA D2
511 17:00 FB-HA - A Stubban Hurra Fotball 1 - 3 Menn i helse FB-HA D3 Vitagile banen
524 17:00 TB-H - C BEKK trippel 0 - 1 Betonmast 1 F2A SEAT banen
554 17:00 MT-MB - K Ladestien barnehager 10 - 7 PIL (Law Actually) MT-MB - 1 E6
564 17:00 MT-MB - L Espira Kystad gård barnehage 0 - 1 Spesialpost 7 MT-MB - 1 E4
774 17:00 IB-MB - E Bouvet Elite 4 - 3 Lade behandlingssenter F2B SEAT banen
1500 17:00 MT-MA - H SCHENKER AS MT-MA 7 - 5 Hegglia E5
1054 17:15 MT-MB - K Ladestien barnehager 1 - 1 PIL (Law Actually) MT-MB - 1 E4
1062 17:15 MT-MB - L Espira Kystad gård barnehage 1 - 11 Spesialpost 7 MT-MB - 1 E5
1252 17:15 TB-H - B Charlottenlund barneskole TB-H - 1 21 - 24 Reservelaget TB-H F1A 3T banen
1256 17:15 TB-H - C BEKK trippel 2 - 0 Betonmast 1 D1 Compenso banen
1350 17:15 TB-MB - N AS Byggservice TB-MB - 2 2 - 2 Støren Barneskole F2A SEAT banen
1524 17:15 MT-MA - H SCHENKER AS MT-MA 6 - 7 Hegglia E6
269 17:20 KB-MA - A Sjetne kanonballteam KB-MA - 1 2 - 3 Can´t touch this E2
270 17:20 KB-MA - A Danske bank 3 - 2 Frost Eiendom KB-MA - 1 E3
455 17:20 FB-DA - B Bratsberg IL FB-DA - 2 0 - 3 Datakameratene FK FB-DA D3 Vitagile banen
456 17:20 FB-DA - B Leikåss FB-DA 4 - 0 Helt Innafor D2
486 17:20 VB-MC - D FIRE Stjørdal VB-MC 1 - 0 Red Devils F1B
487 17:20 VB-MC - D Kamerater VB-MC 40 - 32 Team Ugla VB-MC - 1 F1C
773 17:20 IB-MB - E Adresseavisen IB-MB 3 - 4 Leftovers IB-MB F2B SEAT banen
1055 17:30 MT-MB - K Ladestien barnehager 5 - 1 PIL (Law Actually) MT-MB - 1 E5
1063 17:30 MT-MB - L Espira Kystad gård barnehage 1 - 8 Spesialpost 7 MT-MB - 1 E6
1253 17:30 TB-H - B Charlottenlund barneskole TB-H - 1 3 - 2 Reservelaget TB-H F2A SEAT banen
1257 17:30 TB-H - C BEKK trippel 11 - 22 Betonmast 1 F1A 3T banen
1351 17:30 TB-MB - N AS Byggservice TB-MB - 2 5 - 0 Støren Barneskole D1 Compenso banen
1525 17:30 MT-MA - H SCHENKER AS MT-MA 1 - 2 Hegglia E4
195 17:40 KB-MB - D XL BYGG KB-MB - 2- FURIOUS BASTARDS 2 - 2 Leangen Kulturbarnehage KB-MB E2
196 17:40 KB-MB - D Bayer Lever Kosen 2 - 2 Ni Muser KB-MB - 1 E3
432 17:40 IB-MB - C Sport og Trim 1 6 - 2 Tanem skole IB-MB F2B SEAT banen
478 17:40 VB-D - A Idrettsfestivalen 0 - 1 Cava girls VB-D F1C
479 17:40 VB-D - A Vikhammer ungdomsskole VB-D 44 - 16 Bynesgjengen VB-D F1B
508 17:40 FB-HA - A Kattem Legends FB-HA - 1 5 - 1 Stubban Hurra Fotball D2
509 17:40 FB-HA - A Teknobygg FB-HA 0 - 3 Menn i helse FB-HA D3 Vitagile banen
63 17:45 TB-MB - C Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-MB - 1 3 - 0 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 F2A SEAT banen
183 17:45 MT-MA - C Underdodge MT-MA 11 - 14 Svea Finans MT-MA E6
429 17:45 TB-MB - R AS Byggservice TB-MB - 1 0 - 1 COWI BL TB-MB D1 Compenso banen
463 17:45 MT-MA - F Strindheim hjemmetjeneste MT-MA 2 - 0 Nesebjørnene MT-MA E4
492 17:45 TB-MA - E Nordic Semiconductor 15 - 22 Hoeggen skole F1A 3T banen
1145 17:45 MT-MA - B Farmakologen MT-MA - 1 6 - 3 Idrettsveien Birkebeinere MT-MA - 1 E5
267 18:00 KB-MA - A Sjetne kanonballteam KB-MA - 1 5 - 1 Danske bank E2
268 18:00 KB-MA - A Can´t touch this 5 - 2 Frost Eiendom KB-MA - 1 E3
431 18:00 IB-MB - C Samspilt IB-MB 3 - 3 RamBIL F2B SEAT banen
457 18:00 FB-DA - B Helt Innafor 7 - 0 Bratsberg IL FB-DA - 2 D2
458 18:00 FB-DA - B Datakameratene FK FB-DA 0 - 6 Leikåss FB-DA D3 Vitagile banen
484 18:00 VB-MC - D FIRE Stjørdal VB-MC 31 - 24 Kamerater VB-MC F1B
485 18:00 VB-MC - D Red Devils 0 - 1 Team Ugla VB-MC - 1 F1C
1132 18:00 TB-MA - E Nordic Semiconductor 3 - 2 Hoeggen skole F2A SEAT banen
1144 18:00 MT-MA - B Farmakologen MT-MA - 1 5 - 8 Idrettsveien Birkebeinere MT-MA - 1 E6
1152 18:00 MT-MA - C Underdodge MT-MA 0 - 3 Svea Finans MT-MA E4
1178 18:00 MT-MA - F Strindheim hjemmetjeneste MT-MA 4 - 4 Nesebjørnene MT-MA E5
1290 18:00 TB-MB - C Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-MB - 1 1 - 3 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 D1 Compenso banen
1412 18:00 TB-MB - R AS Byggservice TB-MB - 1 20 - 18 COWI BL TB-MB F1A 3T banen
179 18:15 MT-MA - B Farmakologen MT-MA - 1 3 - 1 Idrettsveien Birkebeinere MT-MA - 1 E4
1133 18:15 TB-MA - E Nordic Semiconductor 2 - 2 Hoeggen skole D1 Compenso banen
1153 18:15 MT-MA - C Underdodge MT-MA 3 - 6 Svea Finans MT-MA E5
1179 18:15 MT-MA - F Strindheim hjemmetjeneste MT-MA 9 - 2 Nesebjørnene MT-MA E6
1291 18:15 TB-MB - C Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-MB - 1 15 - 20 Charlottenlund barneskole TB-MB - 1 F1A 3T banen
1413 18:15 TB-MB - R AS Byggservice TB-MB - 1 1 - 4 COWI BL TB-MB F2A SEAT banen
197 18:20 KB-MB - D XL BYGG KB-MB - 2- FURIOUS BASTARDS 0 - 6 Bayer Lever Kosen E2
198 18:20 KB-MB - D Leangen Kulturbarnehage KB-MB 3 - 1 Ni Muser KB-MB - 1 E3
476 18:20 VB-D - A Cava girls VB-D 30 - 25 Vikhammer ungdomsskole VB-D F1C
477 18:20 VB-D - A Bynesgjengen VB-D 1 - 0 Idrettsfestivalen F1B
506 18:20 FB-HA - A Stubban Hurra Fotball 2 - 2 Teknobygg FB-HA D2
507 18:20 FB-HA - A Menn i helse FB-HA 4 - 0 Kattem Legends FB-HA - 1 D3 Vitagile banen
772 18:20 IB-MB - E Leftovers IB-MB 14 - 1 Lade behandlingssenter F2B SEAT banen
59 18:30 TB-MB - B Steindal skole TB-MB 3 - 0 Skatteetatens bedriftsidrettslag Trondheim TB-MB D1 Compenso banen
104 18:30 TB-D - D Charlottenlund VGS TB-D - 1 12 - 30 Sparebank 1 SMN TB-D F1A 3T banen
108 18:30 TB-MB - G Haukvatnet frilufts barnehage TB-MB 3 - 1 Itema AS F2A SEAT banen
168 18:30 MT-MB - E Kul og kommunal 1 - 3 TINE E4
177 18:30 MT-MA - A Fireball MT-MA - 1 4 - 6 Team Bremyk MT-MA - 1 E5
425 18:30 MT-MB - I ÅF Advansia MT-MB 1 - 18 Flatåsen skole MT-MB E6
265 18:40 KB-MA - A Danske bank 2 - 6 Can´t touch this E2
266 18:40 KB-MA - A Frost Eiendom KB-MA - 1 1 - 5 Sjetne kanonballteam KB-MA - 1 E3
459 18:40 FB-DA - B Helt Innafor 4 - 0 Datakameratene FK FB-DA D2
460 18:40 FB-DA - B Bratsberg IL FB-DA - 2 0 - 7 Leikåss FB-DA D3 Vitagile banen
482 18:40 VB-MC - D Kamerater VB-MC 1 - 0 Red Devils F1C
483 18:40 VB-MC - D Team Ugla VB-MC - 1 24 - 40 FIRE Stjørdal VB-MC F1B
771 18:40 IB-MB - E Adresseavisen IB-MB 5 - 3 Bouvet Elite F2B SEAT banen
988 18:45 MT-MB - E Kul og kommunal 7 - 6 TINE E5
1036 18:45 MT-MB - I ÅF Advansia MT-MB 0 - 5 Flatåsen skole MT-MB E4
1140 18:45 MT-MA - A Fireball MT-MA - 1 9 - 12 Team Bremyk MT-MA - 1 E6
1206 18:45 TB-D - D Charlottenlund VGS TB-D - 1 2 - 3 Sparebank 1 SMN TB-D F2A SEAT banen
1282 18:45 TB-MB - B Steindal skole TB-MB 17 - 20 Skatteetatens bedriftsidrettslag Trondheim TB-MB F1A 3T banen
1320 18:45 TB-MB - G Haukvatnet frilufts barnehage TB-MB 1 - 2 Itema AS D1 Compenso banen
496 19:00 FB-MB - A Fagforbundet FB-MB 1 - 3 Tonstad skole FB-MB D2
497 19:00 FB-MB - A Coop Midt-Norge BIL Mix FB-MB 0 - 5 BN Bank D3 Vitagile banen
552 19:00 KB-MA - B Byåsen skole 0 - 7 Schøning KB-MA E2
553 19:00 KB-MA - B Prosjektutvikling Dodgers 1 - 5 Adresseavisen KB-MA E3
989 19:00 MT-MB - E Kul og kommunal 4 - 9 TINE E6
1037 19:00 MT-MB - I ÅF Advansia MT-MB 4 - 6 Flatåsen skole MT-MB E5
1141 19:00 MT-MA - A Fireball MT-MA - 1 2 - 2 Team Bremyk MT-MA - 1 E4
1207 19:00 TB-D - D Charlottenlund VGS TB-D - 1 0 - 4 Sparebank 1 SMN TB-D D1 Compenso banen
1283 19:00 TB-MB - B Steindal skole TB-MB 0 - 1 Skatteetatens bedriftsidrettslag Trondheim TB-MB F2A SEAT banen
1321 19:00 TB-MB - G Haukvatnet frilufts barnehage TB-MB 23 - 16 Itema AS F1A 3T banen
1495 19:00 VB-MB - D SpareBank1 SMN VB-MA 28 - 22 Vikhammer ungdomsskole VB-MB - 1 F1B
1496 19:00 VB-MB - D TINE Tunga 3 25 - 20 hnvt VB-MB F1C
86 19:15 TB-MA - B Team Jarlsberg TB-MB - 1 2 - 4 Ugla skole TB-MA D1 Compenso banen
118 19:15 TB-MB - M Idrettsfestivalen TB-MB 6 - 3 Øya hh. 4B F2A SEAT banen
159 19:15 MT-MB - B Sverresborg Rocks MT-MB - 1 2 - 1 Helles engler MT-MB E4
173 19:15 MT-MB - G Familysquad 1 - 8 Buf ballklubb MT-MB E5
345 19:15 MT-MB - H DFØ Agressorz MT-MB 12 - 4 STRO MT-MB E6
491 19:15 TB-MA - E Hoeggen skole 24 - 22 Opal 1 F1A 3T banen
434 19:20 IB-MB - C RamBIL 4 - 5 Sport og Trim 1 F2B SEAT banen
522 19:20 FB-HB - C PROA Eiendomsmegling FB-HB 1 - 6 Betonmast A D2
523 19:20 FB-HB - C Atea FB-HB 1 - 0 Trondheim VVS 2 D3 Vitagile banen
590 19:20 VB-MC - F NAY´s Forente Team 19 - 42 Saupstad killers F1B
591 19:20 VB-MC - F Sveberg skole 19 - 40 Hemit BIL F1C
1436 19:20 KB-D - A Yraguten 4 - 0 B-GJENGEN KB-D E2
1439 19:20 KB-D - A Hjerteknuserne KB-D 7 - 0 Bynesgjengen 1 og 2 KB-D E3
976 19:30 MT-MB - B Sverresborg Rocks MT-MB - 1 3 - 1 Helles engler MT-MB E5
998 19:30 MT-MB - G Familysquad 1 - 16 Buf ballklubb MT-MB E6
1006 19:30 MT-MB - H DFØ Agressorz MT-MB 4 - 0 STRO MT-MB E4
1098 19:30 TB-MA - B Team Jarlsberg TB-MB - 1 9 - 40 Ugla skole TB-MA F1A 3T banen
1130 19:30 TB-MA - E Hoeggen skole 4 - 4 Opal 1 F2A SEAT banen
1340 19:30 TB-MB - M Idrettsfestivalen TB-MB 3 - 0 Øya hh. 4B D1 Compenso banen
433 19:40 IB-MB - C Tanem skole IB-MB 3 - 6 Samspilt IB-MB F2B SEAT banen
498 19:40 FB-MB - A Fagforbundet FB-MB 1 - 1 Coop Midt-Norge BIL Mix FB-MB D3 Vitagile banen
499 19:40 FB-MB - A Tonstad skole FB-MB 1 - 5 BN Bank D2
550 19:40 KB-MA - B Byåsen skole 1 - 5 Prosjektutvikling Dodgers E2
551 19:40 KB-MA - B Schøning KB-MA 5 - 1 Adresseavisen KB-MA E3
1493 19:40 VB-MB - D SpareBank1 SMN VB-MA 33 - 21 TINE Tunga 3 F1B
1494 19:40 VB-MB - D Vikhammer ungdomsskole VB-MB - 1 19 - 33 hnvt VB-MB F1C
977 19:45 MT-MB - B Sverresborg Rocks MT-MB - 1 12 - 5 Helles engler MT-MB E6
999 19:45 MT-MB - G Familysquad 0 - 3 Buf ballklubb MT-MB E4
1007 19:45 MT-MB - H DFØ Agressorz MT-MB 2 - 4 STRO MT-MB E5
1099 19:45 TB-MA - B Team Jarlsberg TB-MB - 1 0 - 10 Ugla skole TB-MA F2A SEAT banen
1131 19:45 TB-MA - E Hoeggen skole 1 - 1 Opal 1 D1 Compenso banen
1341 19:45 TB-MB - M Idrettsfestivalen TB-MB 23 - 12 Øya hh. 4B F1A 3T banen
100 20:00 TB-D - C Charlottenlund barneskole TB-D - 1 2 - 1 Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-D - 1 F2A SEAT banen
105 20:00 TB-D - D Charlottenlund VGS TB-D - 1 24 - 28 Hammerdalen TB-D F1A 3T banen
147 20:00 TB-D - E Øya Allstars 0 - 0 Sjetne Rosa Panthers D1 Compenso banen
167 20:00 MT-MB - E Kul og kommunal 0 - 5 Tambartun barnehage E4
175 20:00 MT-MA - A Bedico HMS MT-MA - 1 2 - 10 Team Bremyk MT-MA - 1 E5
427 20:00 MT-MB - I Åsheim barneskole MT-MB - 1 3 - 10 Flatåsen skole MT-MB E6
520 20:00 FB-HB - C PROA Eiendomsmegling FB-HB 2 - 2 Atea FB-HB D2
521 20:00 FB-HB - C Betonmast A 5 - 4 Trondheim VVS 2 D3 Vitagile banen
592 20:00 VB-MC - F Hemit BIL 58 - 18 NAY´s Forente Team F1B
593 20:00 VB-MC - F Saupstad killers 34 - 29 Sveberg skole F1C
769 20:00 IB-MB - E Bouvet Elite 1 - 9 Leftovers IB-MB F2B SEAT banen
1429 20:00 KB-D - A Bynesgjengen 1 og 2 KB-D 1 - 6 Yraguten E2
986 20:15 MT-MB - E Kul og kommunal 4 - 11 Tambartun barnehage E5
1040 20:15 MT-MB - I Åsheim barneskole MT-MB - 1 1 - 3 Flatåsen skole MT-MB E4
1136 20:15 MT-MA - A Bedico HMS MT-MA - 1 6 - 15 Team Bremyk MT-MA - 1 E6
1198 20:15 TB-D - C Charlottenlund barneskole TB-D - 1 1 - 1 Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-D - 1 D1 Compenso banen
1208 20:15 TB-D - D Charlottenlund VGS TB-D - 1 5 - 4 Hammerdalen TB-D F2A SEAT banen
1220 20:15 TB-D - E Øya Allstars 16 - 21 Sjetne Rosa Panthers F1A 3T banen
494 20:20 FB-MB - A Tonstad skole FB-MB 2 - 2 Coop Midt-Norge BIL Mix FB-MB D2
495 20:20 FB-MB - A BN Bank 4 - 0 Fagforbundet FB-MB D3 Vitagile banen
548 20:20 KB-MA - B Prosjektutvikling Dodgers 2 - 5 Schøning KB-MA E2
549 20:20 KB-MA - B Adresseavisen KB-MA 3 - 2 Byåsen skole E3
770 20:20 IB-MB - E Lade behandlingssenter 2 - 4 Adresseavisen IB-MB F2B SEAT banen
1491 20:20 VB-MB - D TINE Tunga 3 31 - 26 Vikhammer ungdomsskole VB-MB - 1 F1B
1492 20:20 VB-MB - D hnvt VB-MB 19 - 31 SpareBank1 SMN VB-MA F1C
987 20:30 MT-MB - E Kul og kommunal 1 - 12 Tambartun barnehage E6
1041 20:30 MT-MB - I Åsheim barneskole MT-MB - 1 5 - 0 Flatåsen skole MT-MB E5
1137 20:30 MT-MA - A Bedico HMS MT-MA - 1 0 - 3 Team Bremyk MT-MA - 1 E4
1199 20:30 TB-D - C Charlottenlund barneskole TB-D - 1 17 - 27 Intensiviteten, St.Olavs Hospital TB-D - 1 F1A 3T banen
1209 20:30 TB-D - D Charlottenlund VGS TB-D - 1 0 - 1 Hammerdalen TB-D D1 Compenso banen
1221 20:30 TB-D - E Øya Allstars 2 - 5 Sjetne Rosa Panthers F2A SEAT banen
436 20:40 IB-MB - C Samspilt IB-MB 4 - 3 Sport og Trim 1 F2B SEAT banen
518 20:40 FB-HB - C Atea FB-HB 2 - 1 Betonmast A D2
519 20:40 FB-HB - C Trondheim VVS 2 1 - 2 PROA Eiendomsmegling FB-HB D3 Vitagile banen
594 20:40 VB-MC - F Hemit BIL 36 - 31 Saupstad killers F1B
595 20:40 VB-MC - F NAY´s Forente Team 21 - 50 Sveberg skole F1C
1432 20:40 KB-D - A Hjerteknuserne KB-D 3 - 3 Yraguten E3
85 20:45 TB-MA - B Ugla skole TB-MA 2 - 0 Utleira TB-MA - 1 D1 Compenso banen
119 20:45 TB-MB - M Stabbens sprækeste TB-MB - 1 1 - 5 Idrettsfestivalen TB-MB F2A SEAT banen
123 20:45 TB-H - A Statkraft BIL TB-H 30 - 13 Sjetne Maddogs F1A 3T banen
158 20:45 MT-MB - B Sverresborg Rocks MT-MB - 1 2 - 3 Hallset skole MT-MB - 1 E4
172 20:45 MT-MB - G Buf ballklubb MT-MB 4 - 3 RMS MT-MB - 1 E5
343 20:45 MT-MB - H Angry birds MT-MB 6 - 4 STRO MT-MB E6
382 21:00 KB-MB - F DNB, Hunting high and low 5 - 1 Nyfødt intensiv KB-MB E3
383 21:00 KB-MB - F Ranheim kraft KB-MB 1 - 4 Femur, Trondheim Kommune KB-MB E2
413 21:00 VB-MC - C Columna VB-MC 35 - 28 Nypvang barnehage F1C
414 21:00 VB-MC - C FireTrondheim VB-MC -2 40 - 25 Moholt Psyk. VB-MC - 1 F1B
435 21:00 IB-MB - C Tanem skole IB-MB 3 - 9 RamBIL F2B SEAT banen
576 21:00 FB-HA - E Inn 2 3 - 9 Prosjektutvikling Ballers D2
577 21:00 FB-HA - E Adresseavisen FB-HA 0 - 2 HENT fotball herrer 1 D3 Vitagile banen
974 21:00 MT-MB - B Sverresborg Rocks MT-MB - 1 2 - 10 Hallset skole MT-MB - 1 E5
996 21:00 MT-MB - G Buf ballklubb MT-MB 11 - 3 RMS MT-MB - 1 E6
1002 21:00 MT-MB - H Angry birds MT-MB 4 - 0 STRO MT-MB E4
1096 21:00 TB-MA - B Ugla skole TB-MA 39 - 9 Utleira TB-MA - 1 F1A 3T banen
1248 21:00 TB-H - A Statkraft BIL TB-H 1 - 5 Sjetne Maddogs F2A SEAT banen
1342 21:00 TB-MB - M Stabbens sprækeste TB-MB - 1 4 - 4 Idrettsfestivalen TB-MB D1 Compenso banen
975 21:15 MT-MB - B Sverresborg Rocks MT-MB - 1 5 - 6 Hallset skole MT-MB - 1 E6
997 21:15 MT-MB - G Buf ballklubb MT-MB 5 - 0 RMS MT-MB - 1 E4
1003 21:15 MT-MB - H Angry birds MT-MB 11 - 3 STRO MT-MB E5
1097 21:15 TB-MA - B Ugla skole TB-MA 2 - 5 Utleira TB-MA - 1 F2A SEAT banen
1249 21:15 TB-H - A Statkraft BIL TB-H 2 - 0 Sjetne Maddogs D1 Compenso banen
1343 21:15 TB-MB - M Stabbens sprækeste TB-MB - 1 22 - 21 Idrettsfestivalen TB-MB F1A 3T banen
275 21:20 VB-MB - A Epic Six VB-MB - 1 46 - 16 Charlottenlund Us VB-MB - 1 F1B
276 21:20 VB-MB - A Tonstad skole VB-MB 22 - 34 Tanem skole VB-MB F1C
516 21:20 KB-MB - H St. Olavs Nitro 0 - 5 XL BYGG KB-MB - 1- DEADLY TIGERS E2
517 21:20 KB-MB - H Titsn Balls 4 - 2 Atea KB-MB E3
743 21:20 FB-HB - D HENT fotball herrer 2 1 - 5 Kims Feetwarmers FK D2
744 21:20 FB-HB - D Bouvet Elite 6 - 1 NTE BIL D3 Vitagile banen
101 21:30 TB-D - C Sjetne hot shots 5 - 2 Charlottenlund barneskole TB-D - 1 F2A SEAT banen
103 21:30 TB-D - D Sparebank 1 SMN TB-D 37 - 14 Hammerdalen TB-D F1A 3T banen
145 21:30 TB-D - E Hjerteknuserne TB-D 0 - 0 Sjetne Rosa Panthers D1 Compenso banen
166 21:30 MT-MB - E Tambartun barnehage 4 - 1 TINE E4
176 21:30 MT-MA - A Fireball MT-MA - 1 10 - 2 Bedico HMS MT-MA - 1 E5
426 21:30 MT-MB - I Åsheim barneskole MT-MB - 1 10 - 6 ÅF Advansia MT-MB E6
386 21:40 KB-MB - F Femur, Trondheim Kommune KB-MB 5 - 0 Nyfødt intensiv KB-MB E2
387 21:40 KB-MB - F DNB, Hunting high and low 4 - 3 Ranheim kraft KB-MB E3
417 21:40 VB-MC - C Moholt Psyk. VB-MC - 1 40 - 30 Nypvang barnehage F1C
418 21:40 VB-MC - C Columna VB-MC 19 - 37 FireTrondheim VB-MC -2 F1B
574 21:40 FB-HA - E Inn 2 3 - 4 Adresseavisen FB-HA D2
575 21:40 FB-HA - E Prosjektutvikling Ballers 1 - 1 HENT fotball herrer 1 D3 Vitagile banen
984 21:45 MT-MB - E Tambartun barnehage 5 - 0 TINE E5
1038 21:45 MT-MB - I Åsheim barneskole MT-MB - 1 2 - 0 ÅF Advansia MT-MB E4
1138 21:45 MT-MA - A Fireball MT-MA - 1 17 - 2 Bedico HMS MT-MA - 1 E6
1200 21:45 TB-D - C Sjetne hot shots 1 - 0 Charlottenlund barneskole TB-D - 1 D1 Compenso banen
1204 21:45 TB-D - D Sparebank 1 SMN TB-D 4 - 3 Hammerdalen TB-D F2A SEAT banen
1216 21:45 TB-D - E Hjerteknuserne TB-D 15 - 27 Sjetne Rosa Panthers F1A 3T banen
273 22:00 VB-MB - A Epic Six VB-MB - 1 46 - 21 Tonstad skole VB-MB F1C
274 22:00 VB-MB - A Charlottenlund Us VB-MB - 1 24 - 34 Tanem skole VB-MB F1B
514 22:00 KB-MB - H St. Olavs Nitro 0 - 6 Titsn Balls E2
515 22:00 KB-MB - H XL BYGG KB-MB - 1- DEADLY TIGERS 2 - 5 Atea KB-MB E3
741 22:00 FB-HB - D HENT fotball herrer 2 0 - 3 Bouvet Elite D2
742 22:00 FB-HB - D Kims Feetwarmers FK 2 - 1 NTE BIL D3 Vitagile banen
985 22:00 MT-MB - E Tambartun barnehage 7 - 2 TINE E6
1039 22:00 MT-MB - I Åsheim barneskole MT-MB - 1 4 - 1 ÅF Advansia MT-MB E5
1139 22:00 MT-MA - A Fireball MT-MA - 1 4 - 0 Bedico HMS MT-MA - 1 E4
1201 22:00 TB-D - C Sjetne hot shots 30 - 20 Charlottenlund barneskole TB-D - 1 F1A 3T banen
1205 22:00 TB-D - D Sparebank 1 SMN TB-D 7 - 0 Hammerdalen TB-D D1 Compenso banen
1217 22:00 TB-D - E Hjerteknuserne TB-D 1 - 3 Sjetne Rosa Panthers F2A SEAT banen
87 22:15 TB-MA - B Team Jarlsberg TB-MB - 1 0 - 4 Utleira TB-MA - 1 D1 Compenso banen
120 22:15 TB-MB - M Stabbens sprækeste TB-MB - 1 2 - 5 Øya hh. 4B F2A SEAT banen
122 22:15 TB-H - A Statkraft BIL TB-H 17 - 29 Rosenborg skole F1A 3T banen
157 22:15 MT-MB - B Hallset skole MT-MB - 1 4 - 1 Helles engler MT-MB E4
174 22:15 MT-MB - G Familysquad 2 - 6 RMS MT-MB - 1 E5
344 22:15 MT-MB - H DFØ Agressorz MT-MB 3 - 5 Angry birds MT-MB E6
384 22:20 KB-MB - F Femur, Trondheim Kommune KB-MB 3 - 3 DNB, Hunting high and low E2
385 22:20 KB-MB - F Nyfødt intensiv KB-MB 1 - 5 Ranheim kraft KB-MB E3
415 22:20 VB-MC - C Moholt Psyk. VB-MC - 1 26 - 45 Columna VB-MC F1C
416 22:20 VB-MC - C Nypvang barnehage 25 - 45 FireTrondheim VB-MC -2 F1B
572 22:20 FB-HA - E Adresseavisen FB-HA 0 - 4 Prosjektutvikling Ballers D2
573 22:20 FB-HA - E HENT fotball herrer 1 4 - 2 Inn 2 D3 Vitagile banen
972 22:30 MT-MB - B Hallset skole MT-MB - 1 9 - 5 Helles engler MT-MB E5
1000 22:30 MT-MB - G Familysquad 2 - 17 RMS MT-MB - 1 E6
1004 22:30 MT-MB - H DFØ Agressorz MT-MB 2 - 3 Angry birds MT-MB E4
1100 22:30 TB-MA - B Team Jarlsberg TB-MB - 1 21 - 28 Utleira TB-MA - 1 F1A 3T banen
1246 22:30 TB-H - A Statkraft BIL TB-H 1 - 5 Rosenborg skole F2A SEAT banen
1344 22:30 TB-MB - M Stabbens sprækeste TB-MB - 1 3 - 1 Øya hh. 4B D1 Compenso banen
271 22:40 VB-MB - A Tonstad skole VB-MB 33 - 30 Charlottenlund Us VB-MB - 1 F1B
272 22:40 VB-MB - A Tanem skole VB-MB 18 - 40 Epic Six VB-MB - 1 F1C
512 22:40 KB-MB - H Titsn Balls 5 - 2 XL BYGG KB-MB - 1- DEADLY TIGERS E2
513 22:40 KB-MB - H Atea KB-MB 6 - 1 St. Olavs Nitro E3
739 22:40 FB-HB - D Bouvet Elite 1 - 2 Kims Feetwarmers FK D2
740 22:40 FB-HB - D NTE BIL 7 - 1 HENT fotball herrer 2 D3 Vitagile banen
973 22:45 MT-MB - B Hallset skole MT-MB - 1 8 - 2 Helles engler MT-MB E6
1001 22:45 MT-MB - G Familysquad 0 - 4 RMS MT-MB - 1 E4
1005 22:45 MT-MB - H DFØ Agressorz MT-MB 6 - 3 Angry birds MT-MB E5
1101 22:45 TB-MA - B Team Jarlsberg TB-MB - 1 3 - 7 Utleira TB-MA - 1 F2A SEAT banen
1247 22:45 TB-H - A Statkraft BIL TB-H 1 - 1 Rosenborg skole D1 Compenso banen
1345 22:45 TB-MB - M Stabbens sprækeste TB-MB - 1 40 - 9 Øya hh. 4B F1A 3T banen
21.01.2020 01:31
Matches updated
Oppdatert:
19.01.2019 18:41
Kilde: Web