19.01.2020 12:47
Matches updated
Oppdatert:
19.01.2019 18:41
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
723: 30-24 (18:41)
722: 21-29 (18:41)
721: 36-23 (18:41)
Kampnr Tid Klasse Lag Bane Dommere
283 16:00 VB-MB - C TrønderEnergi BIL 2 20 - 41 Brekkåsen skole VB-MB F1C
284 16:00 VB-MB - C Enable 23 - 30 NTNU/SINTEF BIL VB-MB F1B
565 16:00 MT-MB - L Espira Kystad gård barnehage 11 - 5 Norservice E6
752 16:00 FB-HA - F Solvinge BIL 1 - 3 Asko D2
753 16:00 FB-HA - F IBM 1 2 - 3 FC Kottum D3 Vitagile banen
1470 16:00 MT-MB - P Nidarvoll skole MT-MB 4 - 3 Åsheim barneskole MT-MB - 2 E5
1497 16:00 MT-MA - E INB 3.0 MT-MA 1 - 1 NGI-Trondheim E4
106 16:15 TB-MB - G Thora Stormers TB-MB 5 - 0 Itema AS D1 Compenso banen
113 16:15 TB-MB - K Hommelvik skole TB-MB - 1 19 - 25 DFØ Agressorz TB-MB F1A 3T banen
597 16:15 TB-H - D All inn FK 1 - 15 Trondheim brannkorps idrettslag TB-H F2A SEAT banen
1064 16:15 MT-MB - L Espira Kystad gård barnehage 2 - 1 Norservice E4
1504 16:15 MT-MB - P Nidarvoll skole MT-MB 10 - 3 Åsheim barneskole MT-MB - 2 E6
1514 16:15 MT-MA - E INB 3.0 MT-MA 2 - 4 NGI-Trondheim E5
281 16:20 VB-MB - B Rosenborg skole 1 39 - 19 Leangen Kulturbarnehage VB-MB F1B
282 16:20 VB-MB - B Svanholm Six feet above VB-MB 43 - 14 TINE Tunga 1 F1C
849 16:20 FB-MB - C Rehabs United 1 - 5 NAY OG NEVER D2
850 16:20 FB-MB - C Drive for life 0 - 1 LT Skala D3 Vitagile banen
1065 16:30 MT-MB - L Espira Kystad gård barnehage 4 - 4 Norservice E5
1264 16:30 TB-H - D All inn FK 1 - 5 Trondheim brannkorps idrettslag TB-H D1 Compenso banen
1316 16:30 TB-MB - G Thora Stormers TB-MB 23 - 20 Itema AS F1A 3T banen
1330 16:30 TB-MB - K Hommelvik skole TB-MB - 1 3 - 2 DFØ Agressorz TB-MB F2A SEAT banen
1505 16:30 MT-MB - P Nidarvoll skole MT-MB 5 - 0 Åsheim barneskole MT-MB - 2 E4
1513 16:30 MT-MA - E INB 3.0 MT-MA 11 - 9 NGI-Trondheim E6
285 16:40 VB-MB - C NTNU/SINTEF BIL VB-MB 51 - 13 TrønderEnergi BIL 2 F1C
286 16:40 VB-MB - C Brekkåsen skole VB-MB 24 - 27 Enable F1B
843 16:40 FB-HA - G Trondheim Kommune 1 - 2 Solvinge BIL 2 D2
844 16:40 FB-HA - G Sparebank 1 SMN 3 - 0 Norges Geologiske Undersøkelse D3 Vitagile banen
180 16:45 MT-MA - B Farmakologen MT-MA - 1 9 - 0 Ångpanneforeningen MT-MA - 1 E5
462 16:45 MT-MA - F Strindheim hjemmetjeneste MT-MA 2 - 1 Granåsvegen Torpedos E4
1057 16:45 MT-MB - K Visma Collectors AS MT-MB 1 - 11 Ladestien barnehager E6
1265 16:45 TB-H - D All inn FK 21 - 27 Trondheim brannkorps idrettslag TB-H F1A 3T banen
1317 16:45 TB-MB - G Thora Stormers TB-MB 3 - 2 Itema AS F2A SEAT banen
1331 16:45 TB-MB - K Hommelvik skole TB-MB - 1 1 - 2 DFØ Agressorz TB-MB D1 Compenso banen
68 17:00 TB-MB - E Yraguten TB-MB 2 - 0 Tempebra TB-MB D1 Compenso banen
142 17:00 TB-D - A Byåsen skole TB-D 32 - 11 SuperHRs TB-D F1A 3T banen
199 17:00 KB-MB - A Storsleggene KB-MB 6 - 0 Skikkelig Blodig Alvor KB-MB E3
200 17:00 KB-MB - A IDÉ fear none House of Brands KB-MB 3 - 1 Fireball KB-MB - 1 E2
277 17:00 VB-MB - B Svanholm Six feet above VB-MB 48 - 19 Leangen Kulturbarnehage VB-MB F1C
278 17:00 VB-MB - B TINE Tunga 1 20 - 33 Rosenborg skole 1 F1B
314 17:00 TB-MA - F St. Olavs Medtek TB-MA 1 - 3 Syltynn F2A SEAT banen
555 17:00 MT-MB - K Visma Collectors AS MT-MB 2 - 0 Ladestien barnehager E4
750 17:00 FB-HA - F Solvinge BIL 1 - 0 IBM 1 D2
751 17:00 FB-HA - F Asko 4 - 1 FC Kottum D3 Vitagile banen
949 17:00 IB-MB - B Rosten skole IB-MB 2 - 8 Stokkan U. F2B SEAT banen
1146 17:00 MT-MA - B Farmakologen MT-MA - 1 8 - 7 Ångpanneforeningen MT-MA - 1 E6
1176 17:00 MT-MA - F Strindheim hjemmetjeneste MT-MA 3 - 6 Granåsvegen Torpedos E5
1056 17:15 MT-MB - K Visma Collectors AS MT-MB 3 - 6 Ladestien barnehager E5
1116 17:15 TB-MA - F St. Olavs Medtek TB-MA 0 - 6 Syltynn D1 Compenso banen
1147 17:15 MT-MA - B Farmakologen MT-MA - 1 5 - 0 Ångpanneforeningen MT-MA - 1 E4
1177 17:15 MT-MA - F Strindheim hjemmetjeneste MT-MA 8 - 6 Granåsvegen Torpedos E6
1210 17:15 TB-D - A Byåsen skole TB-D 8 - 1 SuperHRs TB-D F2A SEAT banen
1300 17:15 TB-MB - E Yraguten TB-MB 31 - 12 Tempebra TB-MB F1A 3T banen
191 17:20 KB-MB - C Revisorgruppen Orkla Trøndelag AS KB-MB 5 - 0 Kari & TeamCha E3
192 17:20 KB-MB - C Eplehuset KB-MB - 1 1 - 4 Stavset skole KB-MB E2
287 17:20 VB-MB - C NTNU/SINTEF BIL VB-MB 31 - 28 Brekkåsen skole VB-MB F1C
288 17:20 VB-MB - C TrønderEnergi BIL 2 14 - 45 Enable F1B
847 17:20 FB-MB - C Rehabs United 0 - 2 Drive for life D2
848 17:20 FB-MB - C NAY OG NEVER 3 - 2 LT Skala D3 Vitagile banen
950 17:20 IB-MB - B Happy Ending 8 - 5 DNB IB-MB F2B SEAT banen
1061 17:30 MT-MB - L Spesialpost 7 MT-MB - 1 16 - 1 Norservice E6
1117 17:30 TB-MA - F St. Olavs Medtek TB-MA 10 - 32 Syltynn F1A 3T banen
1211 17:30 TB-D - A Byåsen skole TB-D 10 - 0 SuperHRs TB-D D1 Compenso banen
1301 17:30 TB-MB - E Yraguten TB-MB 3 - 5 Tempebra TB-MB F2A SEAT banen
1469 17:30 MT-MB - P Åsheim barneskole MT-MB - 2 4 - 2 Granåsen Barnehage E5
1498 17:30 MT-MA - E Fallteknikk AS MT-MA 4 - 0 INB 3.0 MT-MA E4
279 17:40 VB-MB - B Rosenborg skole 1 18 - 37 Svanholm Six feet above VB-MB F1C
280 17:40 VB-MB - B Leangen Kulturbarnehage VB-MB 19 - 40 TINE Tunga 1 F1B
841 17:40 FB-HA - G Trondheim Kommune 0 - 3 Sparebank 1 SMN D2
842 17:40 FB-HA - G Solvinge BIL 2 7 - 0 Norges Geologiske Undersøkelse D3 Vitagile banen
968 17:40 KB-MA - D Kirkelig Fellesråd i Trondheim 1 - 3 Dragvollingan E3
969 17:40 KB-MA - D Snellene KB-MA - 1 5 - 2 ILA RAIDERS E2
1424 17:40 IB-MB - A Damelaget 0 - 7 Team tunga IB-MB F2B SEAT banen
114 17:45 TB-MB - K Hommelvik skole TB-MB - 1 33 - 22 Klabblaget TB-MB F1A 3T banen
526 17:45 TB-H - C Tieto Oilers TB-H - 1 4 - 0 Betonmast 1 D1 Compenso banen
563 17:45 MT-MB - L Spesialpost 7 MT-MB - 1 3 - 0 Norservice E4
598 17:45 TB-H - D All inn FK 4 - 1 Statnett F2A SEAT banen
1507 17:45 MT-MB - P Åsheim barneskole MT-MB - 2 3 - 6 Granåsen Barnehage E6
1516 17:45 MT-MA - E Fallteknikk AS MT-MA 3 - 3 INB 3.0 MT-MA E5
201 18:00 KB-MB - A Fireball KB-MB - 1 1 - 5 Storsleggene KB-MB E2
202 18:00 KB-MB - A Skikkelig Blodig Alvor KB-MB 1 - 5 IDÉ fear none House of Brands KB-MB E3
307 18:00 VB-MC - B Bayer Lever Kosen 36 - 33 Geomatikk IKT F1B
308 18:00 VB-MC - B Syforeninga VB-MC 24 - 40 Trolla IL F1C
748 18:00 FB-HA - F IBM 1 2 - 4 Asko D2
749 18:00 FB-HA - F FC Kottum 7 - 1 Solvinge BIL D3 Vitagile banen
951 18:00 IB-MB - B Stokkan U. 5 - 12 Happy Ending F2B SEAT banen
1060 18:00 MT-MB - L Spesialpost 7 MT-MB - 1 10 - 1 Norservice E5
1260 18:00 TB-H - C Tieto Oilers TB-H - 1 28 - 11 Betonmast 1 F1A 3T banen
1266 18:00 TB-H - D All inn FK 0 - 0 Statnett D1 Compenso banen
1332 18:00 TB-MB - K Hommelvik skole TB-MB - 1 5 - 0 Klabblaget TB-MB F2A SEAT banen
1508 18:00 MT-MB - P Åsheim barneskole MT-MB - 2 0 - 5 Granåsen Barnehage E4
1517 18:00 MT-MA - E Fallteknikk AS MT-MA 11 - 4 INB 3.0 MT-MA E6
178 18:15 MT-MA - B Idrettsveien Birkebeinere MT-MA - 1 6 - 0 Ångpanneforeningen MT-MA - 1 E5
461 18:15 MT-MA - F Granåsvegen Torpedos 3 - 1 Nesebjørnene MT-MA E4
1059 18:15 MT-MB - K Visma Collectors AS MT-MB 2 - 11 PIL (Law Actually) MT-MB - 1 E6
1261 18:15 TB-H - C Tieto Oilers TB-H - 1 3 - 1 Betonmast 1 F2A SEAT banen
1267 18:15 TB-H - D All inn FK 33 - 17 Statnett F1A 3T banen
1333 18:15 TB-MB - K Hommelvik skole TB-MB - 1 2 - 0 Klabblaget TB-MB D1 Compenso banen
189 18:20 KB-MB - C Revisorgruppen Orkla Trøndelag AS KB-MB 4 - 1 Eplehuset KB-MB - 1 E2
190 18:20 KB-MB - C Kari & TeamCha 4 - 3 Stavset skole KB-MB E3
845 18:20 FB-MB - C Drive for life 1 - 0 NAY OG NEVER D2
846 18:20 FB-MB - C LT Skala 5 - 1 Rehabs United D3 Vitagile banen
952 18:20 IB-MB - B Follo brannvesen IB-MB 8 - 2 Rosten skole IB-MB F2B SEAT banen
1489 18:20 VB-MB - E Rosenborg skole 2 33 - 30 TINE Tunga 2 F1B
1490 18:20 VB-MB - E Idrettsfestivalen VB-MB - 1 31 - 23 Vikhammer ungdomsskole VB-MB - 2 F1C
69 18:30 TB-MB - E Yraguten TB-MB 2 - 1 Brainstormers TB-MB D1 Compenso banen
144 18:30 TB-D - A Nyfødt intensiv 2 TB-D - 2 30 - 22 SuperHRs TB-D F1A 3T banen
313 18:30 TB-MA - F Syltynn 8 - 1 St. Olavs Medtek TB-MA F2A SEAT banen
556 18:30 MT-MB - K Visma Collectors AS MT-MB 1 - 3 PIL (Law Actually) MT-MB - 1 E4
1142 18:30 MT-MA - B Idrettsveien Birkebeinere MT-MA - 1 7 - 5 Ångpanneforeningen MT-MA - 1 E6
1174 18:30 MT-MA - F Granåsvegen Torpedos 10 - 1 Nesebjørnene MT-MA E5
204 18:40 KB-MB - A Storsleggene KB-MB 2 - 4 IDÉ fear none House of Brands KB-MB E2
309 18:40 VB-MC - B Trolla IL 43 - 21 Bayer Lever Kosen F1B
310 18:40 VB-MC - B Geomatikk IKT 34 - 30 Syforeninga VB-MC F1C
839 18:40 FB-HA - G Sparebank 1 SMN 0 - 2 Solvinge BIL 2 D2
840 18:40 FB-HA - G Norges Geologiske Undersøkelse 1 - 10 Trondheim Kommune D3 Vitagile banen
967 18:40 KB-MA - D ILA RAIDERS 7 - 0 Kirkelig Fellesråd i Trondheim E3
1058 18:45 MT-MB - K Visma Collectors AS MT-MB 3 - 1 PIL (Law Actually) MT-MB - 1 E5
1114 18:45 TB-MA - F Syltynn 4 - 0 St. Olavs Medtek TB-MA D1 Compenso banen
1143 18:45 MT-MA - B Idrettsveien Birkebeinere MT-MA - 1 1 - 1 Ångpanneforeningen MT-MA - 1 E4
1175 18:45 MT-MA - F Granåsvegen Torpedos 8 - 2 Nesebjørnene MT-MA E6
1214 18:45 TB-D - A Nyfødt intensiv 2 TB-D - 2 5 - 2 SuperHRs TB-D F2A SEAT banen
1302 18:45 TB-MB - E Yraguten TB-MB 39 - 12 Brainstormers TB-MB F1A 3T banen
186 19:00 MT-MA - D DNB Personskade 4 - 9 Steindal skole MT-MA E6
203 19:00 KB-MB - A Fireball KB-MB - 1 7 - 0 Skikkelig Blodig Alvor KB-MB E3
453 19:00 FB-DA - A Lindenwood Lady Lions FB-DA 3 - 0 Bratsberg IL FB-DA - 1 D3 Vitagile banen
454 19:00 FB-DA - A NTNU/SINTEF BIL FB-DA 0 - 2 Kræsj D2
838 19:00 MT-MB - D Teknobygg MT-MB 1 - 1 GetFit Heimdal E4
966 19:00 KB-MA - D Dragvollingan 1 - 5 Snellene KB-MA - 1 E2
1115 19:00 TB-MA - F Syltynn 33 - 16 St. Olavs Medtek TB-MA F1A 3T banen
1215 19:00 TB-D - A Nyfødt intensiv 2 TB-D - 2 4 - 1 SuperHRs TB-D D1 Compenso banen
1303 19:00 TB-MB - E Yraguten TB-MB 3 - 2 Brainstormers TB-MB F2A SEAT banen
1487 19:00 VB-MB - E Rosenborg skole 2 28 - 30 Idrettsfestivalen VB-MB - 1 F1B
1488 19:00 VB-MB - E TINE Tunga 2 22 - 32 Vikhammer ungdomsskole VB-MB - 2 F1C
1499 19:00 MT-MA - E Fallteknikk AS MT-MA 6 - 4 NGI-Trondheim E5
84 19:15 TB-MA - A Selsbakk skole TB-MA - 1 16 - 22 Telenor F1A 3T banen
116 19:15 TB-MB - L Storsleggene TB-MB 6 - 3 Grøtte Barnehage TB-MB F2A SEAT banen
525 19:15 TB-H - C Tieto Oilers TB-H - 1 5 - 0 BEKK trippel D1 Compenso banen
1088 19:15 MT-MB - D Teknobygg MT-MB 7 - 2 GetFit Heimdal E5
1159 19:15 MT-MA - D DNB Personskade 2 - 1 Steindal skole MT-MA E4
1527 19:15 MT-MA - E Fallteknikk AS MT-MA 11 - 4 NGI-Trondheim E6
187 19:20 KB-MB - C Eplehuset KB-MB - 1 4 - 3 Kari & TeamCha E2
188 19:20 KB-MB - C Stavset skole KB-MB 3 - 4 Revisorgruppen Orkla Trøndelag AS KB-MB E3
311 19:20 VB-MC - B Trolla IL 39 - 23 Geomatikk IKT F1B
312 19:20 VB-MC - B Bayer Lever Kosen 35 - 32 Syforeninga VB-MC F1C
532 19:20 FB-HB - B DFØ Agressorz FB-HB 3 - 0 Nidaros Seafood FB-HB D2
533 19:20 FB-HB - B COOP FC 1 - 1 Grandiosa Stranda FB-HB D3 Vitagile banen
1425 19:20 IB-MB - A Brekkåsen skole IB-MB 1 - 9 Sørborgen skole IB-MB - 1 F2B SEAT banen
1089 19:30 MT-MB - D Teknobygg MT-MB 10 - 6 GetFit Heimdal E6
1094 19:30 TB-MA - A Selsbakk skole TB-MA - 1 3 - 1 Telenor F2A SEAT banen
1158 19:30 MT-MA - D DNB Personskade 3 - 6 Steindal skole MT-MA E5
1258 19:30 TB-H - C Tieto Oilers TB-H - 1 27 - 15 BEKK trippel F1A 3T banen
1336 19:30 TB-MB - L Storsleggene TB-MB 3 - 3 Grøtte Barnehage TB-MB D1 Compenso banen
1528 19:30 MT-MA - E Fallteknikk AS MT-MA 3 - 1 NGI-Trondheim E4
449 19:40 FB-DA - A NTNU/SINTEF BIL FB-DA 4 - 0 Bratsberg IL FB-DA - 1 D3 Vitagile banen
450 19:40 FB-DA - A Kræsj 2 - 6 Lindenwood Lady Lions FB-DA D2
970 19:40 KB-MA - D Kirkelig Fellesråd i Trondheim 0 - 7 Snellene KB-MA - 1 E2
971 19:40 KB-MA - D Dragvollingan 1 - 4 ILA RAIDERS E3
1423 19:40 IB-MB - A Team tunga IB-MB 1 - 9 Hallset skole IB-MB - 1 F2B SEAT banen
1485 19:40 VB-MB - E Idrettsfestivalen VB-MB - 1 31 - 21 TINE Tunga 2 F1B
1486 19:40 VB-MB - E Vikhammer ungdomsskole VB-MB - 2 25 - 39 Rosenborg skole 2 F1C
162 19:45 MT-MB - C Fagforbundet MT-MB 1 - 4 Revisorgruppen Orkla Trøndelag AS MT-MB E5
1053 19:45 MT-MB - A Team Underdogs 3 - 7 Smart Profil Trondheim MT-MB E6
1095 19:45 TB-MA - A Selsbakk skole TB-MA - 1 0 - 5 Telenor D1 Compenso banen
1259 19:45 TB-H - C Tieto Oilers TB-H - 1 0 - 2 BEKK trippel F2A SEAT banen
1337 19:45 TB-MB - L Storsleggene TB-MB 16 - 26 Grøtte Barnehage TB-MB F1A 3T banen
1471 19:45 MT-MB - P Nidarvoll skole MT-MB 2 - 3 Granåsen Barnehage E4
66 20:00 TB-MB - D Kosekroken Rangers TB-MB - 1 18 - 24 Sokna Elektro TB-MB F1A 3T banen
153 20:00 TB-D - B Trygg/Lade, SK TB-D - 1 0 - 1 Farmakologen Biobabes TB-D - 1 D1 Compenso banen
317 20:00 TB-MB - Q Katta Ball og Spadserklubb TB-MB 3 - 3 Stockholm tur/retur F2A SEAT banen
529 20:00 MT-MB - A Team Underdogs 2 - 1 Smart Profil Trondheim MT-MB E4
534 20:00 FB-HB - B DFØ Agressorz FB-HB 2 - 4 COOP FC D3 Vitagile banen
535 20:00 FB-HB - B Nidaros Seafood FB-HB 0 - 6 Grandiosa Stranda FB-HB D2
568 20:00 VB-MC - E Soldi VB-MC 31 - 32 Fire Trondheim VB-MC - 1 F1C
569 20:00 VB-MC - E Statkraft BIL VB-MC 48 - 18 Norservice F1B
964 20:00 KB-MB - O Laderampen 2 - 2 Digital Markedsplass E2
965 20:00 KB-MB - O Compenso IPS 6 - 2 Kremen E3
982 20:00 MT-MB - C Fagforbundet MT-MB 3 - 7 Revisorgruppen Orkla Trøndelag AS MT-MB E6
1421 20:00 IB-MB - A Damelaget 1 - 7 Brekkåsen skole IB-MB F2B SEAT banen
1510 20:00 MT-MB - P Nidarvoll skole MT-MB 7 - 3 Granåsen Barnehage E5
983 20:15 MT-MB - C Fagforbundet MT-MB 1 - 4 Revisorgruppen Orkla Trøndelag AS MT-MB E4
1052 20:15 MT-MB - A Team Underdogs 8 - 5 Smart Profil Trondheim MT-MB E5
1226 20:15 TB-D - B Trygg/Lade, SK TB-D - 1 24 - 35 Farmakologen Biobabes TB-D - 1 F1A 3T banen
1296 20:15 TB-MB - D Kosekroken Rangers TB-MB - 1 6 - 0 Sokna Elektro TB-MB F2A SEAT banen
1372 20:15 TB-MB - Q Katta Ball og Spadserklubb TB-MB 2 - 2 Stockholm tur/retur D1 Compenso banen
1511 20:15 MT-MB - P Nidarvoll skole MT-MB 5 - 4 Granåsen Barnehage E6
451 20:20 FB-DA - A Lindenwood Lady Lions FB-DA 4 - 0 NTNU/SINTEF BIL FB-DA D2
452 20:20 FB-DA - A Bratsberg IL FB-DA - 1 1 - 1 Kræsj D3 Vitagile banen
468 20:20 VB-MB - F Trekanten Tigers 38 - 24 TrønderEnergi BIL 1 F1B
469 20:20 VB-MB - F Siemenslaget VB-MA 43 - 20 Lundamo IL VB-MB F1C
758 20:20 KB-MB - L Hemit BIL 0 - 6 Asko - 2 E2
759 20:20 KB-MB - L NAYS 0 - 3 Statped midt E3
1420 20:20 IB-MB - A Hallset skole IB-MB - 1 3 - 2 Sørborgen skole IB-MB - 1 F2B SEAT banen
181 20:30 MT-MA - C Charlottenlund Us MT-MA - 1 2 - 5 Svea Finans MT-MA E5
837 20:30 MT-MB - D Teknobygg MT-MB 2 - 3 COWI BL MT-MB E4
1155 20:30 MT-MA - D Vikåsen skole MT-MA 1 - 11 Steindal skole MT-MA E6
1227 20:30 TB-D - B Trygg/Lade, SK TB-D - 1 2 - 5 Farmakologen Biobabes TB-D - 1 F2A SEAT banen
1297 20:30 TB-MB - D Kosekroken Rangers TB-MB - 1 2 - 0 Sokna Elektro TB-MB D1 Compenso banen
1373 20:30 TB-MB - Q Katta Ball og Spadserklubb TB-MB 23 - 18 Stockholm tur/retur F1A 3T banen
530 20:40 FB-HB - B Nidaros Seafood FB-HB 0 - 9 COOP FC D2
531 20:40 FB-HB - B Grandiosa Stranda FB-HB 3 - 3 DFØ Agressorz FB-HB D3 Vitagile banen
566 20:40 VB-MC - E Fire Trondheim VB-MC - 1 40 - 20 Statkraft BIL VB-MC F1B
567 20:40 VB-MC - E Norservice 25 - 34 Soldi VB-MC F1C
601 20:40 KB-MB - K BN Bank - 2 4 - 3 Asko - 1 E2
602 20:40 KB-MB - K Blandabaill 1 - 2 RamBIL E3
1416 20:40 IB-MB - A Team tunga IB-MB 4 - 2 Brekkåsen skole IB-MB F2B SEAT banen
83 20:45 TB-MA - A Selsbakk skole TB-MA - 1 15 - 29 Bergini TB-MA - 1 F1A 3T banen
117 20:45 TB-MB - L Storsleggene TB-MB 4 - 1 Katta Ball og Spadserklubb I TB-MB - 1 D1 Compenso banen
184 20:45 MT-MA - D Vikåsen skole MT-MA 1 - 2 Steindal skole MT-MA E4
354 20:45 TB-D - F Team TL TB-D - 1 3 - 1 Ranheim skole F2A SEAT banen
1086 20:45 MT-MB - D Teknobygg MT-MB 5 - 7 COWI BL MT-MB E5
1148 20:45 MT-MA - C Charlottenlund Us MT-MA - 1 6 - 9 Svea Finans MT-MA E6
464 21:00 VB-MB - F Siemenslaget VB-MA 45 - 15 TrønderEnergi BIL 1 F1B
465 21:00 VB-MB - F Lundamo IL VB-MB 21 - 30 Trekanten Tigers F1C
929 21:00 FB-HB - E Ruta FB-HB 1 - 1 Consto Midt-Norge - 1 D2
930 21:00 FB-HB - E Asko 0 - 3 Multiconsult D3 Vitagile banen
962 21:00 KB-MB - O Laderampen 3 - 2 Compenso IPS E3
963 21:00 KB-MB - O Digital Markedsplass 6 - 1 Kremen E2
1087 21:00 MT-MB - D Teknobygg MT-MB 7 - 7 COWI BL MT-MB E6
1092 21:00 TB-MA - A Selsbakk skole TB-MA - 1 2 - 2 Bergini TB-MA - 1 F2A SEAT banen
1149 21:00 MT-MA - C Charlottenlund Us MT-MA - 1 1 - 4 Svea Finans MT-MA E4
1154 21:00 MT-MA - D Vikåsen skole MT-MA 0 - 6 Steindal skole MT-MA E5
1232 21:00 TB-D - F Team TL TB-D - 1 2 - 0 Ranheim skole D1 Compenso banen
1338 21:00 TB-MB - L Storsleggene TB-MB 17 - 23 Katta Ball og Spadserklubb I TB-MB - 1 F1A 3T banen
1417 21:00 IB-MB - A Hallset skole IB-MB - 1 14 - 1 Damelaget F2B SEAT banen
161 21:15 MT-MB - C Fagforbundet MT-MB 4 - 2 Mynet Tigers E5
528 21:15 MT-MB - A Team Underdogs 13 - 5 Brøset Bhg E6
1093 21:15 TB-MA - A Selsbakk skole TB-MA - 1 0 - 2 Bergini TB-MA - 1 D1 Compenso banen
1233 21:15 TB-D - F Team TL TB-D - 1 24 - 24 Ranheim skole F1A 3T banen
1339 21:15 TB-MB - L Storsleggene TB-MB 1 - 3 Katta Ball og Spadserklubb I TB-MB - 1 F2A SEAT banen
1501 21:15 MT-MA - H Handy Bandys innebandy 2 - 2 SCHENKER AS MT-MA E4
229 21:20 FB-HB - A Trondheim VVS 1 2 - 0 Svea Finans FB-HB D3 Vitagile banen
230 21:20 FB-HB - A Butikkfinans FB-HB 5 - 2 BEKK Fotball D2
570 21:20 VB-MC - E Soldi VB-MC 33 - 31 Statkraft BIL VB-MC F1B
571 21:20 VB-MC - E Fire Trondheim VB-MC - 1 32 - 27 Norservice F1C
599 21:20 KB-MB - K Asko - 1 3 - 2 Blandabaill E2
600 21:20 KB-MB - K RamBIL 2 - 3 BN Bank - 2 E3
1419 21:20 IB-MB - A Sørborgen skole IB-MB - 1 8 - 3 Team tunga IB-MB F2B SEAT banen
65 21:30 TB-MB - D Kosekroken Rangers TB-MB - 1 33 - 16 Securitas TB-MB F1A 3T banen
152 21:30 TB-D - B Trygg/Lade, SK TB-D - 1 0 - 5 Lindenwood Lady Lions TB-D - 1 D1 Compenso banen
316 21:30 TB-MB - Q Stockholm tur/retur 2 - 5 St olav ambulanse TB-MB F2A SEAT banen
980 21:30 MT-MB - C Fagforbundet MT-MB 12 - 5 Mynet Tigers E6
1050 21:30 MT-MB - A Team Underdogs 13 - 5 Brøset Bhg E4
1519 21:30 MT-MA - H Handy Bandys innebandy 3 - 6 SCHENKER AS MT-MA E5
466 21:40 VB-MB - F Trekanten Tigers 21 - 33 Siemenslaget VB-MA F1C
467 21:40 VB-MB - F TrønderEnergi BIL 1 22 - 32 Lundamo IL VB-MB F1B
754 21:40 KB-MB - L NAYS 4 - 1 Asko - 2 E2
755 21:40 KB-MB - L Statped midt 2 - 4 Hemit BIL E3
939 21:40 FB-MB - D Orkla Sparebank 1 - 2 Klovneriet D2
940 21:40 FB-MB - D FIRE Molde 5 - 3 Ranheimsveien D3 Vitagile banen
1418 21:40 IB-MB - A Brekkåsen skole IB-MB 4 - 6 Hallset skole IB-MB - 1 F2B SEAT banen
981 21:45 MT-MB - C Fagforbundet MT-MB 2 - 0 Mynet Tigers E4
1051 21:45 MT-MB - A Team Underdogs 11 - 1 Brøset Bhg E5
1224 21:45 TB-D - B Trygg/Lade, SK TB-D - 1 18 - 32 Lindenwood Lady Lions TB-D - 1 F1A 3T banen
1294 21:45 TB-MB - D Kosekroken Rangers TB-MB - 1 4 - 1 Securitas TB-MB F2A SEAT banen
1370 21:45 TB-MB - Q Stockholm tur/retur 3 - 0 St olav ambulanse TB-MB D1 Compenso banen
1520 21:45 MT-MA - H Handy Bandys innebandy 7 - 9 SCHENKER AS MT-MA E6
182 22:00 MT-MA - C Underdodge MT-MA 6 - 7 Charlottenlund Us MT-MA - 1 E5
185 22:00 MT-MA - D DNB Personskade 11 - 4 Vikåsen skole MT-MA E6
834 22:00 VB-MB - J Telenor 36 - 21 Norges Geologiske Undersøkelse F1B
835 22:00 VB-MB - J Gimse skole 27 - 33 Acando BUSS F1C
836 22:00 MT-MB - D COWI BL MT-MB 1 - 1 GetFit Heimdal E4
925 22:00 FB-HB - E Asko 2 - 5 Consto Midt-Norge - 1 D2
926 22:00 FB-HB - E Multiconsult 4 - 1 Ruta FB-HB D3 Vitagile banen
960 22:00 KB-MB - O Compenso IPS 5 - 1 Digital Markedsplass E2
961 22:00 KB-MB - O Kremen 2 - 6 Laderampen E3
1225 22:00 TB-D - B Trygg/Lade, SK TB-D - 1 3 - 1 Lindenwood Lady Lions TB-D - 1 F2A SEAT banen
1295 22:00 TB-MB - D Kosekroken Rangers TB-MB - 1 1 - 0 Securitas TB-MB D1 Compenso banen
1371 22:00 TB-MB - Q Stockholm tur/retur 27 - 13 St olav ambulanse TB-MB F1A 3T banen
1422 22:00 IB-MB - A Sørborgen skole IB-MB - 1 10 - 0 Damelaget F2B SEAT banen
82 22:15 TB-MA - A Bergini TB-MA - 1 7 - 31 Telenor F1A 3T banen
115 22:15 TB-MB - L Grøtte Barnehage TB-MB 4 - 1 Katta Ball og Spadserklubb I TB-MB - 1 D1 Compenso banen
352 22:15 TB-D - F Nyfødt intensiv TB-D - 1 3 - 4 Ranheim skole F2A SEAT banen
1084 22:15 MT-MB - D COWI BL MT-MB 8 - 3 GetFit Heimdal E5
1150 22:15 MT-MA - C Underdodge MT-MA 6 - 6 Charlottenlund Us MT-MA - 1 E6
1157 22:15 MT-MA - D DNB Personskade 4 - 0 Vikåsen skole MT-MA E4
231 22:20 FB-HB - A BEKK Fotball 1 - 7 Trondheim VVS 1 D2
232 22:20 FB-HB - A Svea Finans FB-HB 0 - 3 Butikkfinans FB-HB D3 Vitagile banen
609 22:20 VB-MC - G St. Olavs Nitro 43 - 30 Furutoppers F1C
610 22:20 VB-MC - G Smashing Dreamteam 23 - 36 RamBIL F1B
756 22:20 KB-MB - L Hemit BIL 2 - 4 NAYS E2
757 22:20 KB-MB - L Asko - 2 6 - 0 Statped midt E3
1085 22:30 MT-MB - D COWI BL MT-MB 8 - 6 GetFit Heimdal E6
1090 22:30 TB-MA - A Bergini TB-MA - 1 2 - 1 Telenor F2A SEAT banen
1151 22:30 MT-MA - C Underdodge MT-MA 3 - 2 Charlottenlund Us MT-MA - 1 E4
1156 22:30 MT-MA - D DNB Personskade 3 - 3 Vikåsen skole MT-MA E5
1228 22:30 TB-D - F Nyfødt intensiv TB-D - 1 0 - 1 Ranheim skole D1 Compenso banen
1334 22:30 TB-MB - L Grøtte Barnehage TB-MB 16 - 27 Katta Ball og Spadserklubb I TB-MB - 1 F1A 3T banen
603 22:40 KB-MB - K BN Bank - 2 4 - 2 Blandabaill E2
604 22:40 KB-MB - K Asko - 1 3 - 3 RamBIL E3
832 22:40 VB-MB - J Telenor 21 - 29 Gimse skole F1B
833 22:40 VB-MB - J Norges Geologiske Undersøkelse 24 - 43 Acando BUSS F1C
937 22:40 FB-MB - D Klovneriet 3 - 0 FIRE Molde D2
938 22:40 FB-MB - D Ranheimsveien 1 - 5 Orkla Sparebank D3 Vitagile banen
527 22:45 MT-MB - A Brøset Bhg 3 - 11 Smart Profil Trondheim MT-MB E6
978 22:45 MT-MB - C Mynet Tigers 2 - 6 Revisorgruppen Orkla Trøndelag AS MT-MB E5
1091 22:45 TB-MA - A Bergini TB-MA - 1 1 - 0 Telenor D1 Compenso banen
1229 22:45 TB-D - F Nyfødt intensiv TB-D - 1 18 - 25 Ranheim skole F1A 3T banen
1335 22:45 TB-MB - L Grøtte Barnehage TB-MB 1 - 2 Katta Ball og Spadserklubb I TB-MB - 1 F2A SEAT banen
1502 22:45 MT-MA - H Handy Bandys innebandy 1 - 2 Hegglia E4
64 23:00 TB-MB - D Securitas TB-MB 23 - 24 Sokna Elektro TB-MB F1A 3T banen
151 23:00 TB-D - B Lindenwood Lady Lions TB-D - 1 0 - 0 Farmakologen Biobabes TB-D - 1 D1 Compenso banen
160 23:00 MT-MB - C Mynet Tigers 7 - 11 Revisorgruppen Orkla Trøndelag AS MT-MB E6
318 23:00 TB-MB - Q Katta Ball og Spadserklubb TB-MB 3 - 4 St olav ambulanse TB-MB F2A SEAT banen
607 23:00 VB-MC - G St. Olavs Nitro 42 - 28 Smashing Dreamteam F1C
608 23:00 VB-MC - G Furutoppers 29 - 38 RamBIL F1B
927 23:00 FB-HB - E Ruta FB-HB 2 - 3 Asko D2
928 23:00 FB-HB - E Consto Midt-Norge - 1 0 - 2 Multiconsult D3 Vitagile banen
1048 23:00 MT-MB - A Brøset Bhg 3 - 1 Smart Profil Trondheim MT-MB E4
1523 23:00 MT-MA - H Handy Bandys innebandy 2 - 2 Hegglia E5
979 23:15 MT-MB - C Mynet Tigers 0 - 4 Revisorgruppen Orkla Trøndelag AS MT-MB E4
1049 23:15 MT-MB - A Brøset Bhg 1 - 6 Smart Profil Trondheim MT-MB E5
1222 23:15 TB-D - B Lindenwood Lady Lions TB-D - 1 26 - 16 Farmakologen Biobabes TB-D - 1 F1A 3T banen
1292 23:15 TB-MB - D Securitas TB-MB 0 - 3 Sokna Elektro TB-MB F2A SEAT banen
1374 23:15 TB-MB - Q Katta Ball og Spadserklubb TB-MB 5 - 1 St olav ambulanse TB-MB D1 Compenso banen
1522 23:15 MT-MA - H Handy Bandys innebandy 3 - 9 Hegglia E6
233 23:20 FB-HB - A BEKK Fotball 2 - 5 Svea Finans FB-HB D2
234 23:20 FB-HB - A Trondheim VVS 1 3 - 4 Butikkfinans FB-HB D3 Vitagile banen
830 23:20 VB-MB - J Gimse skole 40 - 23 Norges Geologiske Undersøkelse F1B
831 23:20 VB-MB - J Acando BUSS 24 - 38 Telenor F1C
1223 23:30 TB-D - B Lindenwood Lady Lions TB-D - 1 1 - 4 Farmakologen Biobabes TB-D - 1 F2A SEAT banen
1293 23:30 TB-MB - D Securitas TB-MB 2 - 1 Sokna Elektro TB-MB D1 Compenso banen
1375 23:30 TB-MB - Q Katta Ball og Spadserklubb TB-MB 22 - 27 St olav ambulanse TB-MB F1A 3T banen
605 23:40 VB-MC - G Smashing Dreamteam 33 - 38 Furutoppers F1C
606 23:40 VB-MC - G RamBIL 33 - 33 St. Olavs Nitro F1B
941 23:40 FB-MB - D Orkla Sparebank 4 - 2 FIRE Molde D3 Vitagile banen
942 23:40 FB-MB - D Klovneriet 3 - 1 Ranheimsveien D2
19.01.2020 12:47
Matches updated
Oppdatert:
19.01.2019 18:41
Kilde: Web